Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
3 Haziran 2020 Çarşamba 07:23:13
futbol
07:05Munich - MerseysideCanlı
tenis
06:35Konstantin Tsvetkov - Vadim RaitsovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
07:30Gest - Ruslan Lavrentiev
tenis
08:00Ekaterina Dzehalevich - Anastasia Rafalskaya
tenis
08:30Alexander Klintcharov - Alex Hunt
tenis
09:00Diana Starovoitova - Aliaksandra Lebedeva
tenis
09:00Mikhail Malakhovich - Roman Gumenyuk
tenis
09:00Connor Heap - Isaac Becroft
tenis
09:00Reynolds/Tearney - Hamilton/Rai
tenis
10:00Gustavs Lukstins - Mikelis Libietis
tenis
10:00Tikhomir Simov - Philip Zgurov
tenis
10:00Timofey Basalygo - Gleb Kolyshkov
tenis
10:00Daniel Michalski - Mateusz Terczynski
tenis
10:00Reynolds/Whaanga - Statham/Statham
tenis
10:30Peteris Vinogradovs - Artur Kulibaba
tenis
11:00Arturs Kazijevs - Arvis Berzins
tenis
11:00Pavel Leonchik - Edward Riman
tenis
11:00Lukas Neumayer - Sebastian Ofner
tenis
11:00Benjamin Hassan - Constantin Schmitz
tenis
11:20Zielinski - Michal Dembek
tenis
11:30Plamen Zhelev - Miroslav Hristov
tenis
11:30Gest - Vadim Raitsov
tenis
12:00Eduard Biaskosty - Sergey Novik
tenis
12:00Ivan Bezrukov - Roman Lutkovskiy
tenis
12:30Yannick Stephan Born - Choinski
tenis
13:00Georgi Kanev - Veselin Apostolov
tenis
13:00Zhan Skindzer - Artem Avsievich
tenis
13:00Tristan-Samuel Weissborn - Moritz Thiem
tenis
13:00Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
tenis
14:00Angelina Paluyanchyk - Elena Bairasheuskaya
tenis
14:00Florian Broska - Hazem
tenis
14:20Dennis Novak - Maximilian Neuchrist
tenis
14:30Anton Georgiev - Deyan Dimov
tenis
15:00Ivan Bezrukov - Aleksey Golovin
tenis
16:00Ivailo Georgiev - Todorov Todor
tenis
16:00Anna Malahovich - Elizaveta Artemenko
futbol
16:00Čukarički - Radnički Niš
futbol
16:00Gornik Polkowice - Legionovia Legionowo
tenis
16:30Alexey Abazov - Maxim Mokrousov
tenis
16:30Karolina Pliskova - Barbora Zahlavova Strycova
basketbol
16:45Chameleon - Bizoni
tenis
17:00Maria Savitskaya - Vladislav Kebets
tenis
17:00Dominic Thiem - Jurij Rodionov
tenis
17:00Jamie Loeb - Jennifer Brady
futbol
17:00Ballkani - Feronikeli
futbol
17:00Jazira Hasakan - Nawair
futbol
17:00Al-Wathba - Tishreen
futbol
17:00Al-Sahel Tartus - Al-Jaish Damascus
futbol
17:00Al-Shorta Damascus - Al-Wahda SC Damascus
futbol
17:00Al-Talia - Al-Karamah
futbol
17:00Hutteen - Al-Foutoua Deir ez-Zor
futbol
17:00Jableh - Al-Ittihad SC Aleppo
futbol
17:30Ararat - Ermenistan - Lori
tenis
18:00Pavel Filin - Alexander Golinko
tenis
18:00Tamerlan Evloev - Kirill Komarov
futbol
18:00Flamurtari Vlorë - Vllaznia
futbol
18:00Laçi - Teuta Durrës
futbol
18:00Bylis Ballsh - Tirana
futbol
18:00Kukesi - Luftetari
futbol
18:00Ústí nad Labem - Graffin Vlašim
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
18:00Elana Toruń - Stal Rzeszów
futbol
18:00Gryf Wejherowo - Pogon
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
futbol
18:00Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
tenis
18:20Philipp Oswald - Alexander Erler
basketbol
18:20Zubry - Leningrad
futbol
18:30Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
futbol
18:30Arsenal Tivat - Lovćen
futbol
18:30Dečić - Bokelj
futbol
18:30Jedinstvo Bijelo Polje - Ibar Rozaje
futbol
18:30Mornar - Drezga
futbol
18:30Jezero Plav - Otrant
tenis
19:00Julia Rusakovich - Natalya Selitskaya
tenis
19:00Tennys Sandgren - Jeffrey John Wolf
futbol
19:00Slovácko - Karviná
futbol
19:00Banik Ostrava - Viktoria Plzen
futbol
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Sigma Olomouc
futbol
19:00Opava - Bohemians 1905 Prag
tenis
19:00Kristyna Pliskova - Marketa Vondrousova
futbol
19:00Baník Sokolov - Pardubice
futbol
19:00Narva Trans - Viljandi Tulevik
futbol
19:00Nomme Kalju - Levadia Tallinn
futbol
19:00Grbalj - Zeta
futbol
19:00Sutjeska - Petrovac
futbol
19:10Jastrzębie - Warta Poznań
futbol
19:30Hannover 96 - Dynamo Dresden
futbol
19:30LASK Linz - Hartberg
futbol
19:30Sturm Graz - Wolfsberger
futbol
19:30Paide Linnameeskond - Flora Tallinn
tenis
19:30Aleksey Golovin - Roman Lutkovskiy
futbol
19:30Hannover 96 - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
basketbol
19:40Zubry - Bizoni
futbol
19:45Ironi Sport Hadera - Sektzia Nes Tziona
futbol
20:00Hallescher - Eintracht Braunschweig
futbol
20:00Duisburg - Carl Zeiss Jena
tenis
20:00Ilya Torsunov - Ilya Sholomitsky
futbol
20:10Widzew Łódź - Skra Czestochowa
futbol
20:30Hapoel Haifa - Hapoel Be'er Sheva
futbol
20:45Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:00Sparta Prague - Teplice
futbol
21:00Partizani Tirana - Skënderbeu Korçë
futbol
21:00Iskra Danilovgrad - Kom Podgorica
futbol
21:00Titograd - Buducnost Podgorica
futbol
21:00Rudar Pljevlja - Podgorica
futbol
21:00Budapest Honvéd - Mezőkövesd-Zsóry
futbol
21:00Vojvodina - Mladost Lučani
tenis
21:00Mackenzie Mcdonald - Christopher Eubanks
tenis
21:00Kirill Komarov - Ivan Denisov
futbol
21:00Portimonense - Vicente
basketbol
21:00Leningrad - Chameleon
futbol
21:05Katowice - Górnik Łęczna
futbol
21:30Bull Salzburg - Rapid Wien
futbol
21:30Kaiserslautern - 1860 München
futbol
21:30Chemnitzer - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:30Werder Вremen - Eintracht Frankfurt
futbol
21:30Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
21:40Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
tenis
22:00Vladimir Filippovich - Semen Sharlay
futbol
23:00Juventud Escazuceña - Consultants Moravia
tenis
23:00Ulises Blanch - Bjorn Fratangelo
futbol
23:15Famalicão - Porto
futbol
00:00Universidad de Kosta Rika - San Carlos
tenis
01:00Zhan Skindzer - Anney Laska
tenis
02:00Coco Vandeweghe - Claire
futbol
02:10Santos de Guápiles - Municipal Pérez Zeledón
futbol
02:15Cartaginés - Herediano
tenis
03:00Timofey Kuksov - Anastasiya Abramovich
basketbol
03:30Indigenas Matagalpa - Brumas Jinotega
basketbol
03:30San Isidro - Costa Caribe
tenis
04:00Mark Pashukevich - Roman Gumenyuk
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
tenis
07:00Finn Reynolds - Daniel Rowe
tenis
08:00Finn Tearney - Ajeet
tenis
08:30Macsen Sisam - Jose Rubin Statham
futbol
14:30Shirak - Ararat Yerevan
tenis
16:30Katerina Siniakova - Barbora Zahlavova Strycova
futbol
16:30Noah Yerevan - Alashkert
futbol
18:00Vítkovice - Zbrojovka Brno
futbol
18:30Elva - Parnu
futbol
18:30Maardu Linnameeskond - Vändra Vaprus
futbol
18:30Läänemaa JK Haapsalu - Tartu JK Welco Elekter
tenis
19:00Karolina Muchova - Marketa Vondrousova
futbol
19:00Dukla Prague - Slavoj Vysehrad
futbol
19:10Radomiak Radom - Odra Opole
futbol
19:30Tabasalu JK Charma - Keila
futbol
20:00Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
20:00Hapoel Afula - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
20:00Hapoel Ashkelon - Bnei Sakhnin
futbol
20:00Hapoel Bnei Lod - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Nazareth Illit
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Rishon LeZion
futbol
20:00Maccabi Ahi Nazareth - Kafr Qasim
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ironi Acre
tenis
21:00Anna Kalinskaya - Shelby Rogers
futbol
21:00Marítimo - Vitoria Setubal
futbol
21:15Benfica - Tondela (S SPORT 2 HD)
futbol
21:15Benfica - Tondela
futbol
21:40Tychy - Zagłębie Sosnowiec
tenis
23:00Mari Osaka - Leylah Annie Fernandez
futbol
23:15Guimaraes - Sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
futbol
23:15Vitoria Guimaraes - Sporting Lisbon
futbol
00:00Limón - Grecia
futbol
04:00Guadalupe - Alajuelense
futbol
11:30TDCS Dong Thap - XSKT Can Tho
futbol
13:00Vicem Hai Phong - Chi Minh City
futbol
13:00Hien - Binh Phuoc
futbol
13:30Incheon United - Gangwon
futbol
14:00Dinh - Viettel
futbol
15:00Sai - Becamex Binh Duong
tenis
16:30Karolina Pliskova - Katerina Siniakova
futbol
17:00Smolevichi - Gorodeya
futbol
18:30Kolding - Viborg
futbol
18:45Lokomotiv Plovdiv - Etar 1924 Veliko Tarnovo
tenis
19:00Karolina Muchova - Kristyna Pliskova
futbol
19:00Korona Kielce - Piast Gliwice
futbol
19:00Proleter Novi - Backa Topola
futbol
19:30Greuther Furth - Sandhausen
futbol
19:30Bochum - Pauli
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Amstetten
futbol
19:30Horn - Liefering Salzburg
futbol
19:30Bochum - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Magdeburg - Uerdingen 05
futbol
20:00Skive - Vendsyssel
futbol
20:00Aluminij - Mura 05
futbol
21:00Levski Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Fredericia - Vejle Boldklub
futbol
21:00Hajduk Split - Inter Zapresic
futbol
21:00Debreceni - Kaposvári Rákóczi
futbol
21:00Voždovac - Napredak Kruševac
futbol
21:00Santa Clara - Braga
futbol
21:25Ried - Lafnitz
futbol
21:30Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
futbol
21:30Freiburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
futbol
22:00Celje - Rudar Velenje
futbol
23:15Aves - Belenenses
futbol
10:30Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
12:30Binh Dinh - FC
futbol
13:00Busan IPark - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Pohang Steelers - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Quang Nam - Thanh Hoa
futbol
13:00Song Lam Nghe An - Nang
futbol
14:00Arminia Вielefeld - Nurnberg
futbol
14:00Jahn Regensburg - Darmstadt 98
futbol
14:00Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden
futbol
14:00Slutsk - Torpedo-BelAZ
futbol
14:00Roskilde - Fremad Amager
futbol
14:00Lviv - Dnipro-1
futbol
14:00Than Quảng Ninh - Hong Linh Ha Tinh
futbol
14:00Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden (S SPORT HD)
futbol
14:00Arminia Bielefeld - Nürnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Zwickau - Hallescher
futbol
15:00Duisburg - Chemnitzer
futbol
15:00Meppen - Hansa Rostock
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
futbol
15:001860 München - Würzburger Kickers
futbol
15:00Hanoi T&T - Hoang Anh Gia Lai
futbol
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Hermannstadt
futbol
16:00Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
futbol
16:00Juniors - Wacker Innsbruck
futbol
16:00Isloch - Rukh Brest
futbol
16:30Hvidovre - Nykøbing
futbol
16:30F.Düsseldorf - Hoffenheim (S SPORT HD)
futbol
16:30Leipzig - Paderborn (TRT Spor HD)
futbol
16:30Leverkusen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - Bayern Munich
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim
futbol
16:30Leipzig - Paderborn 07
futbol
17:00Fastav Zlín - Příbram
futbol
17:00Dunav Ruse - Arda Kardzhali
futbol
17:00Crvena Zvezda - Radnik Surdulica
futbol
17:00Čukarički - Inđija
futbol
17:00Mladost Lučani - Mačva Šabac
futbol
17:00Radnički Niš - FK
futbol
17:00Javor Ivanjica - Vojvodina
futbol
17:00Spartak Zdrepceva - Partizan Belgrade
futbol
17:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
futbol
17:00Zorya Luhansk - Kolos Kovalevka
basketbol
17:30Goettingen - Crailsheim Merlins
futbol
17:55Mezőkövesd-Zsóry - Paksi
futbol
18:00Rheindorf Altach - Swarovski Tirol
futbol
18:00Pölten - Austriya Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Mattersburg
futbol
18:00Slavia-Mozyr - Neman Grodno
futbol
18:30Zagłębie Lubin - Lech Poznań
futbol
18:45Botev Plovdiv - Botev Vratsa
futbol
19:00Slovan Liberec - Mladá Boleslav
futbol
19:00Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana
futbol
19:15Panionios - Volos
futbol
19:30B.Dortmund - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Borussia Dortmund - Hertha
futbol
19:55Slaven Belupo - Gorica
futbol
20:00Dinamo Brest - Minsk
futbol
20:00Fehervar - Várda
futbol
20:00Cluj - Steaua București
futbol
20:00Universitatea Craiova - Botoșani
futbol
20:00Astra Giurgiu - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:00Dinamo București - Chindia Targoviste
futbol
20:00Voluntari - Academica Clinceni
futbol
20:00Skoda Xanthi - Atromitos
futbol
21:00Bohemians 1905 Prag - Sparta Prague
futbol
21:00Pogoń Szczecin - Cracovia
futbol
21:00Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia
futbol
21:25Grazer - Avusturya Lustenau
futbol
21:30Aris - Crete
basketbol
21:30Bayern Munich - Ratiopharm
futbol
22:05Varaždin - Dinamo Zagreb
futbol
22:05Újpest - Budapest Honvéd
futbol
23:15Boavista Porto - Moreirense
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
21:45Saarbrucken - Leverkusen (spor SMART HD)
futbol
21:45Bayern Münih - E.Frankfurt (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
20:30Granada - Getafe (spor SMART HD)
futbol
21:30Hoffenheim - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
21:45Fenerbahçe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Espanyol - Alaves (spor SMART HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
19:15M.Başakşehir - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Bayern Münih - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
21:45Beşiktaş - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
14:00Athletic Bilbao - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
16:30Mainz - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Schalke 04 - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:15Gençlerbirliği - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
21:45Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Gazişehir FK - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
20:30Levante - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
21:45Sivasspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Real Betis - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:30B.M.Gladbach - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
20:30Villarreal - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
20:45Fenerbahçe - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
21:30Werder Bremen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Barcelona - Leganes (spor SMART HD)
futbol
19:30E.Frankfurt - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
21:30B.Dortmund - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:30Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:45Alanyaspor - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
23:00Real Madrid - Valencia (spor SMART HD)
futbol
07:05Munich - MerseysideCanlı
futbol
16:00Čukarički - Radnički Niš
futbol
16:00Gornik Polkowice - Legionovia Legionowo
futbol
17:00Ballkani - Feronikeli
futbol
17:00Jazira Hasakan - Nawair
futbol
17:00Al-Wathba - Tishreen
futbol
17:00Al-Sahel Tartus - Al-Jaish Damascus
futbol
17:00Al-Shorta Damascus - Al-Wahda SC Damascus
futbol
17:00Al-Talia - Al-Karamah
futbol
17:00Hutteen - Al-Foutoua Deir ez-Zor
futbol
17:00Jableh - Al-Ittihad SC Aleppo
futbol
17:30Ararat - Ermenistan - Lori
futbol
18:00Flamurtari Vlorë - Vllaznia
futbol
18:00Laçi - Teuta Durrës
futbol
18:00Bylis Ballsh - Tirana
futbol
18:00Kukesi - Luftetari
futbol
18:00Ústí nad Labem - Graffin Vlašim
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
18:00Elana Toruń - Stal Rzeszów
futbol
18:00Gryf Wejherowo - Pogon
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
futbol
18:00Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
futbol
18:30Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
futbol
18:30Arsenal Tivat - Lovćen
futbol
18:30Dečić - Bokelj
futbol
18:30Jedinstvo Bijelo Polje - Ibar Rozaje
futbol
18:30Mornar - Drezga
futbol
18:30Jezero Plav - Otrant
futbol
19:00Slovácko - Karviná
futbol
19:00Banik Ostrava - Viktoria Plzen
futbol
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Sigma Olomouc
futbol
19:00Opava - Bohemians 1905 Prag
futbol
19:00Baník Sokolov - Pardubice
futbol
19:00Narva Trans - Viljandi Tulevik
futbol
19:00Nomme Kalju - Levadia Tallinn
futbol
19:00Grbalj - Zeta
futbol
19:00Sutjeska - Petrovac
futbol
19:10Jastrzębie - Warta Poznań
futbol
19:30Hannover 96 - Dynamo Dresden
futbol
19:30LASK Linz - Hartberg
futbol
19:30Sturm Graz - Wolfsberger
futbol
19:30Paide Linnameeskond - Flora Tallinn
futbol
19:30Hannover 96 - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
19:45Ironi Sport Hadera - Sektzia Nes Tziona
futbol
20:00Hallescher - Eintracht Braunschweig
futbol
20:00Duisburg - Carl Zeiss Jena
futbol
20:10Widzew Łódź - Skra Czestochowa
futbol
20:30Hapoel Haifa - Hapoel Be'er Sheva
futbol
20:45Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:00Sparta Prague - Teplice
futbol
21:00Partizani Tirana - Skënderbeu Korçë
futbol
21:00Iskra Danilovgrad - Kom Podgorica
futbol
21:00Titograd - Buducnost Podgorica
futbol
21:00Rudar Pljevlja - Podgorica
futbol
21:00Budapest Honvéd - Mezőkövesd-Zsóry
futbol
21:00Vojvodina - Mladost Lučani
futbol
21:00Portimonense - Vicente
futbol
21:05Katowice - Górnik Łęczna
futbol
21:30Bull Salzburg - Rapid Wien
futbol
21:30Kaiserslautern - 1860 München
futbol
21:30Chemnitzer - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:30Werder Вremen - Eintracht Frankfurt
futbol
21:30Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
21:40Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
23:00Juventud Escazuceña - Consultants Moravia
futbol
23:15Famalicão - Porto
futbol
00:00Universidad de Kosta Rika - San Carlos
futbol
02:10Santos de Guápiles - Municipal Pérez Zeledón
futbol
02:15Cartaginés - Herediano
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
14:30Shirak - Ararat Yerevan
futbol
16:30Noah Yerevan - Alashkert
futbol
18:00Vítkovice - Zbrojovka Brno
futbol
18:30Elva - Parnu
futbol
18:30Maardu Linnameeskond - Vändra Vaprus
futbol
18:30Läänemaa JK Haapsalu - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00Dukla Prague - Slavoj Vysehrad
futbol
19:10Radomiak Radom - Odra Opole
futbol
19:30Tabasalu JK Charma - Keila
futbol
20:00Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
20:00Hapoel Afula - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
20:00Hapoel Ashkelon - Bnei Sakhnin
futbol
20:00Hapoel Bnei Lod - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Nazareth Illit
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Rishon LeZion
futbol
20:00Maccabi Ahi Nazareth - Kafr Qasim
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ironi Acre
futbol
21:00Marítimo - Vitoria Setubal
futbol
21:15Benfica - Tondela (S SPORT 2 HD)
futbol
21:15Benfica - Tondela
futbol
21:40Tychy - Zagłębie Sosnowiec
futbol
23:15Guimaraes - Sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
futbol
23:15Vitoria Guimaraes - Sporting Lisbon
futbol
00:00Limón - Grecia
futbol
04:00Guadalupe - Alajuelense
futbol
11:30TDCS Dong Thap - XSKT Can Tho
futbol
13:00Vicem Hai Phong - Chi Minh City
futbol
13:00Hien - Binh Phuoc
futbol
13:30Incheon United - Gangwon
futbol
14:00Dinh - Viettel
futbol
15:00Sai - Becamex Binh Duong
futbol
17:00Smolevichi - Gorodeya
futbol
18:30Kolding - Viborg
futbol
18:45Lokomotiv Plovdiv - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
19:00Korona Kielce - Piast Gliwice
futbol
19:00Proleter Novi - Backa Topola
futbol
19:30Greuther Furth - Sandhausen
futbol
19:30Bochum - Pauli
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Amstetten
futbol
19:30Horn - Liefering Salzburg
futbol
19:30Bochum - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Magdeburg - Uerdingen 05
futbol
20:00Skive - Vendsyssel
futbol
20:00Aluminij - Mura 05
futbol
21:00Levski Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Fredericia - Vejle Boldklub
futbol
21:00Hajduk Split - Inter Zapresic
futbol
21:00Debreceni - Kaposvári Rákóczi
futbol
21:00Voždovac - Napredak Kruševac
futbol
21:00Santa Clara - Braga
futbol
21:25Ried - Lafnitz
futbol
21:30Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
futbol
21:30Freiburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
futbol
22:00Celje - Rudar Velenje
futbol
23:15Aves - Belenenses
futbol
10:30Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
12:30Binh Dinh - FC
futbol
13:00Busan IPark - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Pohang Steelers - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Quang Nam - Thanh Hoa
futbol
13:00Song Lam Nghe An - Nang
futbol
14:00Arminia Вielefeld - Nurnberg
futbol
14:00Jahn Regensburg - Darmstadt 98
futbol
14:00Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden
futbol
14:00Slutsk - Torpedo-BelAZ
futbol
14:00Roskilde - Fremad Amager
futbol
14:00Lviv - Dnipro-1
futbol
14:00Than Quảng Ninh - Hong Linh Ha Tinh
futbol
14:00Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden (S SPORT HD)
futbol
14:00Arminia Bielefeld - Nürnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Zwickau - Hallescher
futbol
15:00Duisburg - Chemnitzer
futbol
15:00Meppen - Hansa Rostock
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
futbol
15:001860 München - Würzburger Kickers
futbol
15:00Hanoi T&T - Hoang Anh Gia Lai
futbol
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Hermannstadt
futbol
16:00Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
futbol
16:00Juniors - Wacker Innsbruck
futbol
16:00Isloch - Rukh Brest
futbol
16:30Hvidovre - Nykøbing
futbol
16:30F.Düsseldorf - Hoffenheim (S SPORT HD)
futbol
16:30Leipzig - Paderborn (TRT Spor HD)
futbol
16:30Leverkusen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - Bayern Munich
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim
futbol
16:30Leipzig - Paderborn 07
futbol
17:00Fastav Zlín - Příbram
futbol
17:00Dunav Ruse - Arda Kardzhali
futbol
17:00Crvena Zvezda - Radnik Surdulica
futbol
17:00Čukarički - Inđija
futbol
17:00Mladost Lučani - Mačva Šabac
futbol
17:00Radnički Niš - FK
futbol
17:00Javor Ivanjica - Vojvodina
futbol
17:00Spartak Zdrepceva - Partizan Belgrade
futbol
17:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
futbol
17:00Zorya Luhansk - Kolos Kovalevka
futbol
17:55Mezőkövesd-Zsóry - Paksi
futbol
18:00Rheindorf Altach - Swarovski Tirol
futbol
18:00Pölten - Austriya Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Mattersburg
futbol
18:00Slavia-Mozyr - Neman Grodno
futbol
18:30Zagłębie Lubin - Lech Poznań
futbol
18:45Botev Plovdiv - Botev Vratsa
futbol
19:00Slovan Liberec - Mladá Boleslav
futbol
19:00Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana
futbol
19:15Panionios - Volos
futbol
19:30B.Dortmund - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Borussia Dortmund - Hertha
futbol
19:55Slaven Belupo - Gorica
futbol
20:00Dinamo Brest - Minsk
futbol
20:00Fehervar - Várda
futbol
20:00Cluj - Steaua București
futbol
20:00Universitatea Craiova - Botoșani
futbol
20:00Astra Giurgiu - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:00Dinamo București - Chindia Targoviste
futbol
20:00Voluntari - Academica Clinceni
futbol
20:00Skoda Xanthi - Atromitos
futbol
21:00Bohemians 1905 Prag - Sparta Prague
futbol
21:00Pogoń Szczecin - Cracovia
futbol
21:00Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia
futbol
21:25Grazer - Avusturya Lustenau
futbol
21:30Aris - Crete
futbol
22:05Varaždin - Dinamo Zagreb
futbol
22:05Újpest - Budapest Honvéd
futbol
23:15Boavista Porto - Moreirense
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
21:45Saarbrucken - Leverkusen (spor SMART HD)
futbol
21:45Bayern Münih - E.Frankfurt (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
20:30Granada - Getafe (spor SMART HD)
futbol
21:30Hoffenheim - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
21:45Fenerbahçe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Espanyol - Alaves (spor SMART HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
19:15M.Başakşehir - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Bayern Münih - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
21:45Beşiktaş - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
14:00Athletic Bilbao - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
16:30Mainz - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Schalke 04 - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:15Gençlerbirliği - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
21:45Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Gazişehir FK - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
20:30Levante - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
21:45Sivasspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Real Betis - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:30B.M.Gladbach - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
20:30Villarreal - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
20:45Fenerbahçe - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
21:30Werder Bremen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Barcelona - Leganes (spor SMART HD)
futbol
19:30E.Frankfurt - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
21:30B.Dortmund - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:30Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:45Alanyaspor - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
23:00Real Madrid - Valencia (spor SMART HD)
tenis
06:35Konstantin Tsvetkov - Vadim RaitsovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
07:30Gest - Ruslan Lavrentiev
tenis
08:00Ekaterina Dzehalevich - Anastasia Rafalskaya
tenis
08:30Alexander Klintcharov - Alex Hunt
tenis
09:00Diana Starovoitova - Aliaksandra Lebedeva
tenis
09:00Mikhail Malakhovich - Roman Gumenyuk
tenis
09:00Connor Heap - Isaac Becroft
tenis
09:00Reynolds/Tearney - Hamilton/Rai
tenis
10:00Gustavs Lukstins - Mikelis Libietis
tenis
10:00Tikhomir Simov - Philip Zgurov
tenis
10:00Timofey Basalygo - Gleb Kolyshkov
tenis
10:00Daniel Michalski - Mateusz Terczynski
tenis
10:00Reynolds/Whaanga - Statham/Statham
tenis
10:30Peteris Vinogradovs - Artur Kulibaba
tenis
11:00Arturs Kazijevs - Arvis Berzins
tenis
11:00Pavel Leonchik - Edward Riman
tenis
11:00Lukas Neumayer - Sebastian Ofner
tenis
11:00Benjamin Hassan - Constantin Schmitz
tenis
11:20Zielinski - Michal Dembek
tenis
11:30Plamen Zhelev - Miroslav Hristov
tenis
11:30Gest - Vadim Raitsov
tenis
12:00Eduard Biaskosty - Sergey Novik
tenis
12:00Ivan Bezrukov - Roman Lutkovskiy
tenis
12:30Yannick Stephan Born - Choinski
tenis
13:00Georgi Kanev - Veselin Apostolov
tenis
13:00Zhan Skindzer - Artem Avsievich
tenis
13:00Tristan-Samuel Weissborn - Moritz Thiem
tenis
13:00Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
tenis
14:00Angelina Paluyanchyk - Elena Bairasheuskaya
tenis
14:00Florian Broska - Hazem
tenis
14:20Dennis Novak - Maximilian Neuchrist
tenis
14:30Anton Georgiev - Deyan Dimov
tenis
15:00Ivan Bezrukov - Aleksey Golovin
tenis
16:00Ivailo Georgiev - Todorov Todor
tenis
16:00Anna Malahovich - Elizaveta Artemenko
tenis
16:30Alexey Abazov - Maxim Mokrousov
tenis
16:30Karolina Pliskova - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
17:00Maria Savitskaya - Vladislav Kebets
tenis
17:00Dominic Thiem - Jurij Rodionov
tenis
17:00Jamie Loeb - Jennifer Brady
tenis
18:00Pavel Filin - Alexander Golinko
tenis
18:00Tamerlan Evloev - Kirill Komarov
tenis
18:20Philipp Oswald - Alexander Erler
tenis
19:00Julia Rusakovich - Natalya Selitskaya
tenis
19:00Tennys Sandgren - Jeffrey John Wolf
tenis
19:00Kristyna Pliskova - Marketa Vondrousova
tenis
19:30Aleksey Golovin - Roman Lutkovskiy
tenis
20:00Ilya Torsunov - Ilya Sholomitsky
tenis
21:00Mackenzie Mcdonald - Christopher Eubanks
tenis
21:00Kirill Komarov - Ivan Denisov
tenis
22:00Vladimir Filippovich - Semen Sharlay
tenis
23:00Ulises Blanch - Bjorn Fratangelo
tenis
01:00Zhan Skindzer - Anney Laska
tenis
02:00Coco Vandeweghe - Claire
tenis
03:00Timofey Kuksov - Anastasiya Abramovich
tenis
04:00Mark Pashukevich - Roman Gumenyuk
tenis
07:00Finn Reynolds - Daniel Rowe
tenis
08:00Finn Tearney - Ajeet
tenis
08:30Macsen Sisam - Jose Rubin Statham
tenis
16:30Katerina Siniakova - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
19:00Karolina Muchova - Marketa Vondrousova
tenis
21:00Anna Kalinskaya - Shelby Rogers
tenis
23:00Mari Osaka - Leylah Annie Fernandez
tenis
16:30Karolina Pliskova - Katerina Siniakova
tenis
19:00Karolina Muchova - Kristyna Pliskova
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.