Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
26 Mayıs 2020 Salı 19:08:50
futbol
19:30Greuter Fürth - Osnabruck (S SPORT HD)Canlı
futbol
19:30B.Dortmund - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)Canlı
tenis
19:00Proshin/Sandrkin - Kolebyanov/NovikovCanlı
futbol
18:48Brest - Devils BrestCanlı
futbol
18:45Fehervar - Mezőkövesd-ZsóryCanlı
basketbol
18:41Bizoni - ZubryCanlı
tenis
18:22Andrey Zhilcov - Vitaliy DavydovCanlı
tenis
17:52Anna Svetlova - Nikita MedenkoCanlı
tenis
17:50Arina Nozdrachova - Angelina PaskhalidiCanlı
tenis
17:45Ivan Tanev - Daniel BoyanovCanlı
tenis
17:30Konstantin Molcan - Anton KarlashovCanlı
tenis
17:20Andriy Baidikov - Denis PuzanovCanlı
tenis
17:10Ekaterina Dzehalevich - Elizaveta ArtemenkoCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
17:15James Cerretani - Cleeve Harper
tenis
17:15Panna Udvardy - Jovana Jovic
futbol
17:45Vítkovice - Viktoria Zizkov
futbol
17:45Baník Sokolov - Slavoj Vysehrad
futbol
17:45Fotbal Třinec - Chrudim
futbol
17:45Pardubice - Prostějov
futbol
17:45Varnsdorf - Hradec Kralove
futbol
17:45Lisen - Graffin Vlašim
basketbol
17:45Zuhro - DIS
tenis
18:00Luisa Stefani - Hurricane Tyra Black
tenis
18:15Katie Poluta - Taylor Townsend
tenis
18:30Aleksey Golovin - Andrey Yakovlev
futbol
18:45Slovácko - Sigma Olomouc
futbol
18:45Příbram - Banik Ostrava
futbol
18:45Jablonec - Fastav Zlín
tenis
18:45Jakub Wojcik - Ronald Hohmann
tenis
19:25Hurricane Tyra Black - Panna Udvardy
tenis
19:30Mikhail Balmashev - Viktor Nikitin
futbol
19:30Borussia Dortmund - Bayern Munich
futbol
19:30Erzgebirge - Darmstadt 98
futbol
19:30Greuther Furth - Osnabruck
futbol
19:30Jahn Regensburg - Nurnberg
futbol
19:30Wehen Wiesbaden - Sandhausen
basketbol
19:45Zubry - Chameleon
tenis
20:00Jurij Rodionov - Jurgen Melzer
tenis
20:00John Bernard - Liam Draxl
tenis
20:00Oskar Michalek - Ronald Hohmann
tenis
20:00Nikita Strebkov - Valeriy Mikulenok
tenis
20:00McCartney Kessler - Elizabeth Halbauer
tenis
20:40Deniz Khazaniuk - Layne Sleeth
basketbol
20:45Bizoni - Leningrad
tenis
20:50Seone Mendez - Anastasia Nefedova
tenis
21:00Anna Malahovich - Julia Rusakovich
tenis
21:00Henry Barrett - Jakub Wojcik
tenis
21:00Ulises Blanch - Bjorn Fratangelo
tenis
21:00Piotr Petrovskiy - Alex Cintl
futbol
21:00Mladá Boleslav - Slavia Prague
futbol
21:10Miedz Legnica - Legia Warsaw
futbol
21:30Syabar-Berton - Eksitek
futbol
21:30E.Frankfurt - Freiburg (S SPORT HD)
futbol
21:30Leverkusen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Werder Bremen - B.M.Gladbach (TRT Spor HD)
futbol
21:30Bayer 04 Leverkusen - Wolfsburg
futbol
21:30Eintracht Frankfurt - Freiburg
futbol
21:30Werder Вremen - Borussia Monchengladbach
tenis
22:00Sachia Vickery - Grace
futbol
22:00Budapest Honvéd - Budapest
futbol
23:00Puntarenas - Consultants Moravia
tenis
23:00Mikhail Malakhovich - Anastasiya Abramovich
tenis
23:00McCartney Kessler - Katie Poluta
tenis
00:00Timofey Kuksov - Anney Laska
tenis
00:00Mckenzie White - Elizabeth Halbauer
tenis
01:00Vladimir Filippovich - Gennady Urbanovich
tenis
03:00Anney Laska - Gleb Kolyshkov
tenis
04:00Mark Pashukevich - Roman Gumenyuk
tenis
05:00Yaroslav Narkevich - Eduard Biaskosty
futbol
05:00Cartaginés - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
tenis
10:30Ivan Bezrukov - Roman Shurygin
futbol
12:30Seoul E-Land - Anyang
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Chungnam Asan
futbol
13:00Energetik Mary - Nebitci
futbol
13:30Suwon - Gyeongnam
futbol
16:00Asgabat - Merw Mary
tenis
17:00Jamie Loeb - Laura Siegemund
tenis
17:00Katie Poluta - Sachia Vickery
tenis
18:00Elizabeth Halbauer - Taylor Townsend
futbol
19:00Bohemians 1905 Prag - Teplice
futbol
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Slovan Liberec
futbol
19:00Opava - Karviná
tenis
19:00Grace - Mckenzie White
futbol
19:30Pauli - Heidenheim
futbol
19:30Hannover 96 - Karlsruher
futbol
19:30Bochum - Holstein Kiel
futbol
19:30Leipzig - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30St.Pauli - Heidenheim (S SPORT HD)
futbol
19:30Leipzig - Hertha
tenis
20:00Elizabeth Halbauer - Alexa Pitt
futbol
20:15Saue JK Laagri - Pohja Sakala
futbol
21:00Sparta Prague - Viktoria Plzen
futbol
21:00NSÍ Runavík - Fuglafjordur
futbol
21:00Tvøroyri - B36 Tórshavn
futbol
21:00Újpest - Ferencvárosi
tenis
21:00Grace - Katie Poluta
futbol
21:10Stal Mielec - Lech Poznań
futbol
21:30B-12 Minsk - Akademika Cosmos Minsk
futbol
21:30Augsburg - Paderborn (S SPORT HD)
futbol
21:30F.Düsseldorf - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Hoffenheim - Köln (TRT Spor HD)
futbol
21:30Augsburg - Paderborn 07
futbol
21:30Fortuna Düsseldorf - Schalke 04
futbol
21:30Hoffenheim - Köln
futbol
21:30Union Berlin - Mainz 05
tenis
22:00Mckenzie White - McCartney Kessler
futbol
23:00Juventud Escazuceña - Barrio Mexico
tenis
23:00Sachia Vickery - Taylor Townsend
futbol
00:00Grecia - Alajuelense
futbol
02:30San Carlos - Santos de Guápiles
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Limón
futbol
05:00Universidad de Kosta Rika - Herediano
futbol
19:00Ústí nad Labem - Zbrojovka Brno
futbol
19:00Havnar Bóltfelag - Víkingur Gøta
futbol
20:00Aarhus - Randers
futbol
21:00Skála ÍF - Argja Bóltfelag
futbol
21:30Stuttgart - Hamburger
futbol
21:30Stuttgart - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
00:00Guadalupe - Municipal Pérez Zeledón
futbol
13:30Daegu - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
16:00Inđija - Spartak Zdrepceva
futbol
18:00Torpedo-BelAZ - Smolevichi
futbol
18:00Vojvodina - Čukarički
futbol
19:00Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
futbol
19:00Viborg - Skive
futbol
19:30Darmstadt 98 - Greuther Furth
futbol
19:30Osnabruck - Jahn Regensburg
futbol
19:30Darmstadt 98 - Greuther Fürth (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Osnabruck - Jahn Regensburg (S SPORT HD)
futbol
20:00Silkeborg - Nordsjælland
futbol
20:00Gorodeya - Neman Grodno
futbol
20:30FK - Crvena Zvezda
futbol
21:00Kaposvári Rákóczi - Zalaegerszegi
futbol
21:30Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
futbol
21:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
21:45Bull Salzburg - Avusturya Lustenau
futbol
10:30Gangwon - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
13:00Flora Tallinn - Tallinna Kalev
futbol
13:00Kuressaare - Narva Trans
futbol
13:00Busan IPark - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Gwangju - Ulsan Hyundai
futbol
14:00Holstein Kiel - Arminia Вielefeld
futbol
14:00Karlsruher - Pauli
futbol
14:00Nurnberg - Bochum
futbol
14:00Sandhausen - Hannover 96
futbol
14:00Holstein Kiel - Arminia Bielefeld (S SPORT HD)
futbol
14:00Nürnberg - Bochum (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Sigma Olomouc - Příbram
futbol
15:00Magdeburg - Kaiserslautern
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - Viktoria Köln
futbol
15:00Zwickau - Hansa Rostock
futbol
15:00Sonnenhof Großaspach - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00Meppen - Würzburger Kickers
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Uerdingen 05
futbol
15:00Minsk - Slutsk
futbol
15:00Køge - Hvidovre
futbol
16:00ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
futbol
16:00Radnik Surdulica - Proleter Novi
futbol
16:30Mainz - Hoffenheim (S SPORT HD)
futbol
16:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Wolfsburg - E.Frankfurt (TRT Spor HD)
futbol
16:30Mainz 05 - Hoffenheim
futbol
16:30Schalke 04 - Werder Вremen
futbol
16:30Hertha - Augsburg
futbol
16:30Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
futbol
17:00Fastav Zlín - Banik Ostrava
futbol
17:00Slovan Liberec - Slovácko
futbol
17:00Belshina Bobruisk - Slavia-Mozyr
futbol
17:00Fremad Amager - Kolding
futbol
17:00Dnipro-1 - Olimpik
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Shakhtar Donetsk
futbol
17:00Karpaty Lviv - Mariupol
futbol
17:00Vorskla Poltava - Lviv
futbol
17:00Kolos Kovalevka - Desna Chernihiv
futbol
17:00Oleksandriya - Zorya Luhansk
futbol
17:55Várda - Újpest
futbol
18:30Piast Gliwice - Wisła Kraków
futbol
18:30Partizan Belgrade - Mladost Lučani
futbol
19:00Viktoria Plzen - Mladá Boleslav
futbol
19:00Dinamo Minsk - Shakhtyor Soligorsk
futbol
19:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
futbol
19:30Bayern Münih - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30B.M.Gladbach - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Paderborn - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Köln - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Freiburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Leverkusen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30B.Dortmund - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Greuter Fürth - Osnabruck (S SPORT HD)Canlı
futbol
19:30B.Dortmund - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)Canlı
futbol
18:48Brest - Devils BrestCanlı
futbol
18:45Fehervar - Mezőkövesd-ZsóryCanlı
futbol
17:45Vítkovice - Viktoria Zizkov
futbol
17:45Baník Sokolov - Slavoj Vysehrad
futbol
17:45Fotbal Třinec - Chrudim
futbol
17:45Pardubice - Prostějov
futbol
17:45Varnsdorf - Hradec Kralove
futbol
17:45Lisen - Graffin Vlašim
futbol
18:45Slovácko - Sigma Olomouc
futbol
18:45Příbram - Banik Ostrava
futbol
18:45Jablonec - Fastav Zlín
futbol
19:30Borussia Dortmund - Bayern Munich
futbol
19:30Erzgebirge - Darmstadt 98
futbol
19:30Greuther Furth - Osnabruck
futbol
19:30Jahn Regensburg - Nurnberg
futbol
19:30Wehen Wiesbaden - Sandhausen
futbol
21:00Mladá Boleslav - Slavia Prague
futbol
21:10Miedz Legnica - Legia Warsaw
futbol
21:30Syabar-Berton - Eksitek
futbol
21:30E.Frankfurt - Freiburg (S SPORT HD)
futbol
21:30Leverkusen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Werder Bremen - B.M.Gladbach (TRT Spor HD)
futbol
21:30Bayer 04 Leverkusen - Wolfsburg
futbol
21:30Eintracht Frankfurt - Freiburg
futbol
21:30Werder Вremen - Borussia Monchengladbach
futbol
22:00Budapest Honvéd - Budapest
futbol
23:00Puntarenas - Consultants Moravia
futbol
05:00Cartaginés - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
12:30Seoul E-Land - Anyang
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Chungnam Asan
futbol
13:00Energetik Mary - Nebitci
futbol
13:30Suwon - Gyeongnam
futbol
16:00Asgabat - Merw Mary
futbol
19:00Bohemians 1905 Prag - Teplice
futbol
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Slovan Liberec
futbol
19:00Opava - Karviná
futbol
19:30Pauli - Heidenheim
futbol
19:30Hannover 96 - Karlsruher
futbol
19:30Bochum - Holstein Kiel
futbol
19:30Leipzig - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30St.Pauli - Heidenheim (S SPORT HD)
futbol
19:30Leipzig - Hertha
futbol
20:15Saue JK Laagri - Pohja Sakala
futbol
21:00Sparta Prague - Viktoria Plzen
futbol
21:00NSÍ Runavík - Fuglafjordur
futbol
21:00Tvøroyri - B36 Tórshavn
futbol
21:00Újpest - Ferencvárosi
futbol
21:10Stal Mielec - Lech Poznań
futbol
21:30B-12 Minsk - Akademika Cosmos Minsk
futbol
21:30Augsburg - Paderborn (S SPORT HD)
futbol
21:30F.Düsseldorf - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Hoffenheim - Köln (TRT Spor HD)
futbol
21:30Augsburg - Paderborn 07
futbol
21:30Fortuna Düsseldorf - Schalke 04
futbol
21:30Hoffenheim - Köln
futbol
21:30Union Berlin - Mainz 05
futbol
23:00Juventud Escazuceña - Barrio Mexico
futbol
00:00Grecia - Alajuelense
futbol
02:30San Carlos - Santos de Guápiles
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Limón
futbol
05:00Universidad de Kosta Rika - Herediano
futbol
19:00Ústí nad Labem - Zbrojovka Brno
futbol
19:00Havnar Bóltfelag - Víkingur Gøta
futbol
20:00Aarhus - Randers
futbol
21:00Skála ÍF - Argja Bóltfelag
futbol
21:30Stuttgart - Hamburger
futbol
21:30Stuttgart - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
00:00Guadalupe - Municipal Pérez Zeledón
futbol
13:30Daegu - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
16:00Inđija - Spartak Zdrepceva
futbol
18:00Torpedo-BelAZ - Smolevichi
futbol
18:00Vojvodina - Čukarički
futbol
19:00Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
futbol
19:00Viborg - Skive
futbol
19:30Darmstadt 98 - Greuther Furth
futbol
19:30Osnabruck - Jahn Regensburg
futbol
19:30Darmstadt 98 - Greuther Fürth (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Osnabruck - Jahn Regensburg (S SPORT HD)
futbol
20:00Silkeborg - Nordsjælland
futbol
20:00Gorodeya - Neman Grodno
futbol
20:30FK - Crvena Zvezda
futbol
21:00Kaposvári Rákóczi - Zalaegerszegi
futbol
21:30Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
futbol
21:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
21:45Bull Salzburg - Avusturya Lustenau
futbol
10:30Gangwon - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
13:00Flora Tallinn - Tallinna Kalev
futbol
13:00Kuressaare - Narva Trans
futbol
13:00Busan IPark - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Gwangju - Ulsan Hyundai
futbol
14:00Holstein Kiel - Arminia Вielefeld
futbol
14:00Karlsruher - Pauli
futbol
14:00Nurnberg - Bochum
futbol
14:00Sandhausen - Hannover 96
futbol
14:00Holstein Kiel - Arminia Bielefeld (S SPORT HD)
futbol
14:00Nürnberg - Bochum (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Sigma Olomouc - Příbram
futbol
15:00Magdeburg - Kaiserslautern
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - Viktoria Köln
futbol
15:00Zwickau - Hansa Rostock
futbol
15:00Sonnenhof Großaspach - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00Meppen - Würzburger Kickers
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Uerdingen 05
futbol
15:00Minsk - Slutsk
futbol
15:00Køge - Hvidovre
futbol
16:00ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
futbol
16:00Radnik Surdulica - Proleter Novi
futbol
16:30Mainz - Hoffenheim (S SPORT HD)
futbol
16:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Wolfsburg - E.Frankfurt (TRT Spor HD)
futbol
16:30Mainz 05 - Hoffenheim
futbol
16:30Schalke 04 - Werder Вremen
futbol
16:30Hertha - Augsburg
futbol
16:30Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
futbol
17:00Fastav Zlín - Banik Ostrava
futbol
17:00Slovan Liberec - Slovácko
futbol
17:00Belshina Bobruisk - Slavia-Mozyr
futbol
17:00Fremad Amager - Kolding
futbol
17:00Dnipro-1 - Olimpik
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Shakhtar Donetsk
futbol
17:00Karpaty Lviv - Mariupol
futbol
17:00Vorskla Poltava - Lviv
futbol
17:00Kolos Kovalevka - Desna Chernihiv
futbol
17:00Oleksandriya - Zorya Luhansk
futbol
17:55Várda - Újpest
futbol
18:30Piast Gliwice - Wisła Kraków
futbol
18:30Partizan Belgrade - Mladost Lučani
futbol
19:00Viktoria Plzen - Mladá Boleslav
futbol
19:00Dinamo Minsk - Shakhtyor Soligorsk
futbol
19:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
futbol
19:30Bayern Münih - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30B.M.Gladbach - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Paderborn - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Köln - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Freiburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Leverkusen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30B.Dortmund - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
tenis
19:00Proshin/Sandrkin - Kolebyanov/NovikovCanlı
tenis
18:22Andrey Zhilcov - Vitaliy DavydovCanlı
tenis
17:52Anna Svetlova - Nikita MedenkoCanlı
tenis
17:50Arina Nozdrachova - Angelina PaskhalidiCanlı
tenis
17:45Ivan Tanev - Daniel BoyanovCanlı
tenis
17:30Konstantin Molcan - Anton KarlashovCanlı
tenis
17:20Andriy Baidikov - Denis PuzanovCanlı
tenis
17:10Ekaterina Dzehalevich - Elizaveta ArtemenkoCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
17:15James Cerretani - Cleeve Harper
tenis
17:15Panna Udvardy - Jovana Jovic
tenis
18:00Luisa Stefani - Hurricane Tyra Black
tenis
18:15Katie Poluta - Taylor Townsend
tenis
18:30Aleksey Golovin - Andrey Yakovlev
tenis
18:45Jakub Wojcik - Ronald Hohmann
tenis
19:25Hurricane Tyra Black - Panna Udvardy
tenis
19:30Mikhail Balmashev - Viktor Nikitin
tenis
20:00Jurij Rodionov - Jurgen Melzer
tenis
20:00John Bernard - Liam Draxl
tenis
20:00Oskar Michalek - Ronald Hohmann
tenis
20:00Nikita Strebkov - Valeriy Mikulenok
tenis
20:00McCartney Kessler - Elizabeth Halbauer
tenis
20:40Deniz Khazaniuk - Layne Sleeth
tenis
20:50Seone Mendez - Anastasia Nefedova
tenis
21:00Anna Malahovich - Julia Rusakovich
tenis
21:00Henry Barrett - Jakub Wojcik
tenis
21:00Ulises Blanch - Bjorn Fratangelo
tenis
21:00Piotr Petrovskiy - Alex Cintl
tenis
22:00Sachia Vickery - Grace
tenis
23:00Mikhail Malakhovich - Anastasiya Abramovich
tenis
23:00McCartney Kessler - Katie Poluta
tenis
00:00Timofey Kuksov - Anney Laska
tenis
00:00Mckenzie White - Elizabeth Halbauer
tenis
01:00Vladimir Filippovich - Gennady Urbanovich
tenis
03:00Anney Laska - Gleb Kolyshkov
tenis
04:00Mark Pashukevich - Roman Gumenyuk
tenis
05:00Yaroslav Narkevich - Eduard Biaskosty
tenis
10:30Ivan Bezrukov - Roman Shurygin
tenis
17:00Jamie Loeb - Laura Siegemund
tenis
17:00Katie Poluta - Sachia Vickery
tenis
18:00Elizabeth Halbauer - Taylor Townsend
tenis
19:00Grace - Mckenzie White
tenis
20:00Elizabeth Halbauer - Alexa Pitt
tenis
21:00Grace - Katie Poluta
tenis
22:00Mckenzie White - McCartney Kessler
tenis
23:00Sachia Vickery - Taylor Townsend
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.