Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
8 Ağustos 2020 Cumartesi 14:07:15
futbol
14:00Degerfors IF - AFC Eskilstuna |N|Canlı
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Motors |N|Canlı
basketbol
13:45Miner 2015 - Phantoms SofiaCanlı
futbol
13:30Lietava - VMFD Zalgiris VilniusCanlı
tenis
13:30Philip Zgurov - Manol MikhaylovCanlı
futbol
13:15Sound Park - FRTCanlı
basketbol
13:15Northside Wizards - North Gold Coast SeahawksCanlı
tenis
13:05Denis Merkulov - Alexandr BindaCanlı
futbol
13:00Fagiano Okayama - Mito HollyHockCanlı
basketbol
13:00Ipswich Force - Brisbane CapitalsCanlı
basketbol
13:00Toowoomba Mountaineers - Sunshine Coast PhoenixCanlı
futbol
13:00Daejeon Citizen - Gyeongnam |N|Canlı
futbol
13:00Ulsan Hyundai F - Suwon Bluewings |N|Canlı
futbol
13:00Gamba Osaka - Yokohama FC |N|Canlı
futbol
13:00Kawasaki Fronta - Oita Trinita |N|Canlı
futbol
13:00Yokohama F Mari - Kashiwa Reysol |N|Canlı
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju FC |N|Canlı
futbol
13:00Vissel Kobe - Vegalta Sendai |N|Canlı
futbol
12:45Gamba Osaka - YokohamaCanlı
futbol
12:45Kawasaki Frontale - Oita TrinitaCanlı
futbol
12:45Vissel Kobe - Vegalta SendaiCanlı
futbol
12:45Yokohama F. Marinos - Kashiwa ReysolCanlı
futbol
12:45Ansan Greeners - AnyangCanlı
futbol
12:45Daejeon Citizen - GyeongnamCanlı
futbol
12:45Montedio Yamagata - Kyoto SangaCanlı
futbol
12:45Hegelmann Litauen - Zalgiris KaunasCanlı
tenis
12:45Sergey Romanov - Daniil KhurtovCanlı
basketbol
12:30Gold Coast Rollers - Rip CityCanlı
tenis
12:30Alexei Doroshenko - Vladimir PilipenkoCanlı
tenis
12:30Dmitriy Sanchenko - Andrey SvecovCanlı
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu |N|Canlı
futbol
12:15Vientiane Capital - 941Canlı
tenis
12:01Julia Rusakovich - Marta LaskaCanlı
futbol
12:00Toyota - EzraCanlı
futbol
12:00Master 7 - ViengchanhCanlı
futbol
12:00Redlands United - Peninsula Power |N|Canlı
futbol
12:00Nagoya Grampus - Urawa Red Diamo |N|Canlı
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Consadole Sappo |N|Canlı
futbol
12:00Mt Druitt FC - Blacktown City |N|Canlı
futbol
11:45Albirex Niigata - Omiya ArdijaCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
basketbol
13:55Bulls - Raptors
futbol
14:00Degerfors - Eskilstuna
tenis
14:00Ilona Kremen - Elena Bairasheuskaya
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Hyundai Motors
tenis
14:00Laura Ioana Paar - Linda Noskova
tenis
14:00Indy De Vroome - Elena Gabriela Ruse
tenis
14:00Laura Ioana Paar - Linda Noskova
tenis
14:00Leonie Kung - Ludmilla Samsonova
tenis
14:00Storm Sanders - Ysaline Bonaventure
basketbol
14:00Cockburn Cougars - Lakeside Lightning
basketbol
14:00East Perth Eagles - Sourh West Slammers
futbol
14:00Ivatsevichy - Baranovichi
basketbol
14:00Goldfields Giants - Rockingham Flames
futbol
14:00JIPPO - Jyväskylä
basketbol
14:00Perth Redbacks - Geraldton Buccaneers
futbol
14:00OTP - Rovaniemi United
basketbol
14:00Warwick Senators - Joondalup City Wannero Wolves
futbol
14:00Ahlafors - Stenungsunds
basketbol
14:00Chaophraya Thunder - Bueng Devil Rays
futbol
14:00Onsala - Halmia
futbol
14:00Stode - Skellefteå
futbol
14:00Naga World - Svay Rieng
futbol
14:00Visakha - Angkor Tiger
futbol
14:00Rēzekne - Smiltene BJSS
futbol
14:00Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
basketbol
14:15Celtics - Bulls
futbol
14:15II - Aland
tenis
14:20Karolina Pliskova - Swiatek
tenis
14:30Ryan Peniston - Daniel
tenis
14:30Naomi Broady - Victoria Allen
futbol
14:30Assyriska - Limhamn Bunkeflo
futbol
14:30Savedalens - Tidaholm
futbol
14:30Umea Akademi - Piteå
futbol
14:30Zagłębie II Lubin - Miedz Legnica
basketbol
14:45Nets - Raptors
futbol
15:00Akron Tolyatti - Shinnik Yaroslavl
futbol
15:00Spartak Moskova - Torpedo Moskova
tenis
15:00Adam El Mihdawy - Jordi Arconada
futbol
15:00Dushanbe-83 - Khujand
tenis
15:00Aslan Karatsev - Egor Gerasimov
futbol
15:00Faizkand - Kuktosh
tenis
15:00Deniz Khazaniuk - Anastasia Sysoeva
futbol
15:00Lokomotiv Pamir - Istiklol Dushanbe
tenis
15:00Jennifer Elie - Chanelle Van Nguyen
basketbol
15:00Guangdong Southern Tigers - Shougang Beijing Ducks
basketbol
15:00Perry Lakes Hawks - Mandurah Magic
futbol
15:00Wacker 90 Nordhausen - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00JaPS - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
15:00JBK - Kiisto
futbol
15:00Pallo-Iirot - Parainen
futbol
15:00LehPa - PAVE
futbol
15:00Tove - Inter Turku
futbol
15:00Union Plaani - Edustus
futbol
15:00Baroka - Bloemfontein Celtic
futbol
15:00Frej Taby - Örebro Syrianska
futbol
15:00Täby - Bromharitaojkarna
futbol
15:00Olympic - Vinbergs
futbol
15:00Enskede - Kvarnsvedens
futbol
15:00Gottne - Sandviks
futbol
15:00Malmö - Prespa Birlik
futbol
15:00Bromolla - Dalstorps
futbol
15:00Tord - Räppe GOIF
futbol
15:00Nosaby - Karlshamn
futbol
15:00Taftea - Friska Viljor
futbol
15:00Umeå - Morön
futbol
15:00Arameiska-Syrianska Botkyrka - Tyresö
futbol
15:00Huddinge - Assyriska
futbol
15:00Kumla - Assyriska Föreningen
futbol
15:00Newroz - Värmbols
futbol
15:00Fløya - Kvik Halden
futbol
15:00Skeid Fotball - Eidsvold
futbol
15:00Ślęza Wrocław - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
15:00Wikielec - Wasilkow
tenis
15:10Gabriel Petit - Juan Pablo
tenis
15:10Tess Sugnaux - Nicoleta-Catalina Dascălu
basketbol
15:15Raptors - Celtics
tenis
15:30Anastasiya Komardina - Kaja Juvan
tenis
15:30Irina Maria Bara - Magdalena Frech
tenis
15:30Lara Arruabarrena Vecino - Jesika Maleckova
futbol
15:30Stocksund - Hudiksvalls
basketbol
15:45Nets - Bulls
futbol
15:45Rentistas - Liverpool Montevideo
futbol
16:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
futbol
16:00EPS - Honka
futbol
16:00Trollhättan - Lunds
futbol
16:00Värnamo - Qviding
futbol
16:00Karlskrona - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Torns
futbol
16:00Nordvärmland - Gauthiod
futbol
16:00Florø - Alta
futbol
16:00Przodkowo - Unia Swarzędz
futbol
16:00Società Polisportiva Tre Fiori - Linfield
futbol
16:00Khimki - CSKA Moskova
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - İrtiş Omsk
futbol
16:00Orenburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:00Energetik-BGU - Neman Grodno
futbol
16:00Waterford - Cork City
tenis
16:00Benjamin Lock - Yanki Erel
tenis
16:00Cagla Buyukakcay - Oana Gavrila
tenis
16:00Charlotte Klasen - Başak Eraydın
tenis
16:00Mikhail Dubrouski - Aleksandr Kalinin
tenis
16:00Billy Harris - David
futbol
16:00Dynamo Eisenhuttenstadt - Erkner
tenis
16:20Grigoriy Lomakin - Dmitry Popko
tenis
16:20Jean Thirouin - Evgeny Karlovskiy
futbol
16:30Ballymun - Crumlin United
futbol
16:30Bangor - Booth Road Celtic
futbol
16:30Portlaoise - Ballyfermot United
futbol
16:30United - Newtown Rangers
futbol
16:30Salal - Ahli Doha
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Tom Tomsk
tenis
16:30Abigail Amos - Abby Taylor
tenis
16:30Dasha Ivanova - Layne Sleeth
futbol
17:00Reichenau - Kufstein
futbol
17:00Gofis - Fussach
futbol
17:00Elva - Vändra Vaprus
futbol
17:00Hercules Oulu - Kemi City
futbol
17:00Oulu - Kotka
futbol
17:00Karlstad - Gefle
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Haninge
futbol
17:00Berga - Karlslunds
futbol
17:00Tvååkers - Oskarshamns
futbol
17:00Asarums - Husqvarna
futbol
17:00Fagersta Sodra - Stockholm Internazionale
futbol
17:00Fanna - Osterakers
futbol
17:00Amal - Oddevold
futbol
17:00Lidingö - Gamla Upsala
futbol
17:00Ängelholms - Västra Frölunda
futbol
17:00Minija Kretinga - Atmosfera Mazeikiai
futbol
17:00Panevezys - Riteriai
futbol
17:00Bryne - Egersunds
futbol
17:00Senja - Hødd
futbol
17:00Flekkerøy - Arendal
futbol
17:00Fredrikstad - Kjelsås Fotball
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Vard Haugesund
futbol
17:00Levanger - Nardo
futbol
17:00Kutno - Polonia Warszawa
futbol
17:00Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
futbol
17:00Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Veles Moskova - Krylia Sovetov
futbol
17:00Hamilton Academical - Ross County
futbol
17:00Livingston - Hibernian
futbol
17:00Motherwell - Dundee United
futbol
17:00Breitenrain - Black Stars Basel
futbol
17:00Esporte Clube Juventude - Maceio
tenis
17:00Artem Avsievich - Egor Slizevich
futbol
17:30Viktorie Přerov - Kozlovice
futbol
17:30Jiskra Rýmařov - Havírov
futbol
17:30Shahr-e Babak - Hamedan
futbol
17:30Club Brugge - R. Charleroi
tenis
17:30Marcus Willis - Toby Martin
tenis
17:30Eliz Maloney - Erin Richardson
futbol
17:45Montana - Arda Kardzhali
futbol
18:00Eppelheim - Muhlhausen
futbol
18:00Tauberbischofsheim - Grunsfeld
futbol
18:00ATUS Ferlach - Maria Saal
futbol
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Rudar Prijedor
futbol
18:00Zvijezda 09 - Kozara Gradiska
futbol
18:00Mladost Doboj Kakanj - Sarajevo
futbol
18:00Sportist Svoge - Lokomotiv Sofia
futbol
18:00Strumska Slava - Septemvri Sofia
futbol
18:00Yantra Gabrovo - Kariana Erden
futbol
18:00ČSK Uherský Brod - Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
18:00Odra Petrkovice - Viktoria Otrokovice
futbol
18:00Vrchovina - Vyskov
futbol
18:00Detmarovice - Nový Jičín
futbol
18:00Krumvir - Boskovice
futbol
18:00Sollentuna - Nykopings
futbol
18:00Dinamo Riga - Saldus Leevon
futbol
18:00Ventspils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
futbol
18:00Blonianka Blonie - Ursus Warszawa
futbol
18:00Chełmianka Chełm - Wiazownica
futbol
18:00Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin
futbol
18:00Foto-Higiena - Ruch Chorzow
futbol
18:00Gornik Konin - Gryf Wejherowo
futbol
18:00Hetman Zamość - Stal Kraśnik
futbol
18:00Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
futbol
18:00Sokół Kleczew - Pomorzanin Torun
futbol
18:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Sokol Sieniawa
futbol
18:00Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
futbol
18:00Lewart AGS Lubartow - Siarka Tarnobrzeg
futbol
18:00Ostrowiec Swietokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
18:00Piast Żmigród - Goczalkowice-Zdroj
futbol
18:00Podlasie - Cracovia
futbol
18:00Polonia Nysa - Energetyk ROW Rybnik
futbol
18:00Record Bielsko-Biala - Stal Brzeg
futbol
18:00Komarno - MŠK Žilina
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Košice - Púchov
futbol
18:00Partizán Bardejov - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
18:00Cadca - MŠK Rimavská Sobota
futbol
18:00Lokomotíva Zvolen - MŠK Námestovo
futbol
18:00Cerro - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
18:00Krasnodar - Fakel Voronezh
futbol
18:00Rukh Brest - Torpedo-BelAZ
tenis
18:00Petra Martic - Anett Kontaveit
tenis
18:00Vladyslav Orlov - Filip Cristian Jianu
tenis
18:00Oana Georgeta Simion - Ekaterine Gorgodze
tenis
18:00Daria Shauga - Sadafmoh Tolibova
tenis
18:00Anastasia Sysoeva - Chanelle Van Nguyen
tenis
18:00Jennifer Elie - Deniz Khazaniuk
tenis
18:00Lucie Havlickova - Aliaksandra Sasnovich
futbol
18:30Landskron - Sirnitz
futbol
18:30Bleiburg - Jakob im Rosental
futbol
18:30Zvijezda Gradačac - Orašje
futbol
18:30Slaven Zivinice - Igman Konjic
futbol
18:30Olimpic Sarajevo - Široki Brijeg
futbol
18:30Arman Gohar - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
18:30Baadraan Tehran - Sepidrood Rasht
futbol
18:30Damash Gilan - Qashqai
futbol
18:30Fajr Sepasi - Niroye Zamini
futbol
18:30Khosheh Talaei - Esteghlal
futbol
18:30Malavan - Rayka Babol
futbol
18:30Navad Urmia - Rafsanjan
futbol
18:30Sanat Mes Kerman - Aluminium Arak
futbol
18:30Vardar - Borec
futbol
18:30Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz
futbol
18:30Podhale - GPTS Avia Świdnik
futbol
18:30Warta Gorzow - Polonia-Stal
futbol
18:30Inter Bratislava - Lokomotiva Devínska Nova
futbol
18:30Tambov - Rostov
futbol
18:30Dalkurd - Norrby
futbol
18:30Halmstads - GAIS
futbol
18:30Jönköpings Södra - Umeå
futbol
18:45Sadd - Al-Duhail
futbol
19:00Eilenburg - Lokomotive Leipzig
futbol
19:00Kuchl - Salzburger AK 1914
futbol
19:00Busaiteen Club - East Riffa Club
futbol
19:00Drina Zvornik - Ljubic Prnjavor
futbol
19:00Sutjeska Foca - Sloga Doboj
futbol
19:00Sozopol - Dobrudzha Dobrich
futbol
19:00Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Flora Tallinn
futbol
19:00Helios Voru - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00Läänemaa JK Haapsalu - Keila
futbol
19:00Rakvere JK Tarvas - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Tallinna Kalev
futbol
19:00Viimsi MRJK - Nomme Kalju
futbol
19:00Ashdod - Hapoel Tel Aviv
futbol
19:00Super Nova - Grobina
futbol
19:00Kluczbork - Górnik Zabrze
futbol
19:00Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Khaleej Khor Fakkan - Hottain
futbol
19:00Al-Qadisiyah - Ohud Medina
futbol
19:00Guerdane - Espérance de Tunis
futbol
19:00Chebba - Monastir
futbol
19:00Drita - Inter Club d'Escaldes
futbol
19:00Stade Tunisien - Kairouan
futbol
19:00Chaika Peschanokopskoye - Alania Vladikavkaz
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Bodø-Glimt
futbol
19:00Sligo Rovers - Shelbourne
tenis
19:00Igor Yanushkevich - Elizaveta Artemenko
tenis
19:00Martin Redlicki - Dusty Boyer
tenis
19:00Lorraine M. Guillermo - Maegan Manasse
futbol
19:15Pécsi - Győri
futbol
19:30Union Innsbruck - Fügen
tenis
19:30Fiona Ferro - Camila Giorgi
tenis
19:30Daniel Little - Sean Hodkin
tenis
19:30Summer Yardley - Kimberly Mpukusa
tenis
19:30Dasha Ivanova - Hurricane Tyra Black
tenis
19:30Anastasia Nefedova - Layne Sleeth
futbol
19:50Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba
futbol
19:50Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Wals-Grünau - Pinzgau Saalfelden
futbol
20:00Dellach-Gail - 1909
futbol
20:00Velež Mostar - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
20:00Botev Vratsa - Ludogorets 1945
futbol
20:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Neftochimic Burgas
futbol
20:00Raja Casablanca - Safi
futbol
20:00Rīgas Futbola skola - Liepāja
futbol
20:00ViOn Zlaté Moravce - Pohronie
futbol
20:00Senica - MŠK Žilina
futbol
20:00Ružomberok - AS Trenčín
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan
futbol
20:00Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
futbol
20:00BATE Borisov - Gorodeya
futbol
20:00Royal Antwerp - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
20:00Standard Liège - Cercle Brugge
basketbol
20:00Portland Trail blazers - Los Angeles Clippers
tenis
20:00Mark Pashukevich - Vladislav Kebets
basketbol
20:00Portland TB - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
20:15Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
20:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Beitar Jerusalem
futbol
20:30Al-Salt - Ramtha
futbol
20:30Danubio - River Plate Montevideo
tenis
20:30Gage Brymer - Djurabek Karimov
tenis
20:30Marcela Zacarias - Charlotte Chavatipon
futbol
21:00Sao Jose Porto Alegre - Sao Bento
futbol
21:00Cobh Ramblers - Galway United
futbol
21:00Willow Park - Drumcondra
tenis
21:00Cocciaretto/Trevisan - Der Hoek/Schoofs
tenis
21:00Ilya Torsunov - Daniil Budov
futbol
21:30Tuzla City - Krupa na Vrbasu
futbol
21:30Longford Town - Athlone Town
futbol
22:00Barcelona - Napoli
futbol
22:00Bayern Munich - Chelsea
futbol
22:00ChievoVerona - Spezia Calcio
futbol
22:00do Gama - Real Nucleo Bandeirante
futbol
22:00Ituano Futebol Clube - Tombense
futbol
22:00Associação Olímpica de Itabaiana - Frei Paulistano
futbol
22:00Operario Ferroviario - Figueirense Futebol Clube
tenis
22:00Vladimir Filippovich - Anastasiya Abramovich
tenis
22:00Ivan Nedelko - Bogdan Bobrov
tenis
22:00Lorraine M. Guillermo - Sophie Chang
basketbol
22:00Rades - Monastir
futbol
22:00Barcelona - Napoli (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Bayern Münih - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:30Bajai - Alagoinhas
futbol
22:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Sport Club Corinthians Paulista
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
futbol
23:00Brusque Futebol Clube - Ypiranga Futebol Clube
futbol
23:00Paysandu Sport Club - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
23:00Club General Díaz - Club Olimpia
futbol
23:30Defensor Sporting - Club Atlético Torque
tenis
23:30Felix Corwin - Jonas Maier
tenis
23:30Marcela Zacarias - Jwany Sherif
futbol
00:00Real Irving - North Texas Legends
futbol
00:00Memphis 901 - North Carolina
tenis
00:00Artem Avsievich - Timofey Basalygo
futbol
01:00Fortaleza - Clube Atlético Paranaense
futbol
01:00Orlando Rovers - Macca Ballers
futbol
01:00Manaus - Vila Nova
futbol
01:00Avaí Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
futbol
01:00Cruzeiro Esporte Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
01:00Vitoria Salvador - Sampaio Corrêa Futebol Clube
basketbol
01:00Indiana Pacers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
01:05Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
futbol
01:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Internacional
futbol
01:30Richmond Kickers - Forward Madison
futbol
01:30Club Libertad - 12 de Octubre FutbolClub
futbol
02:00Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls
futbol
02:00Centro Atlético Fénix - Progreso
futbol
02:00Deportivo Maldonado - Cerro Largo
tenis
02:00Piotr Paliukhovich - Hursan
futbol
02:00Charlotte Independence - Charleston Battery
futbol
02:30Birmingham Legion - Atlanta United
basketbol
02:30Miami Heat - Phoenix Suns
futbol
03:00Louisville City - Indy Eleven
futbol
03:00Oklahoma City Energy - San Antonio Texas
futbol
03:00Saint Louis - Tulsa Roughnecks
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
futbol
03:00Sport Club do Recife - Ceará Sporting Club
futbol
03:00Cruz Azul - Club León
futbol
03:06Monterrey - Club Santos Laguna
basketbol
03:30Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
03:40Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks
futbol
04:00North Texas - Chattanooga Red Wolves
futbol
04:00Austin Bold - Grande Valley
tenis
04:00Mark Pashukevich - Daria Shauga
futbol
04:30Paso Locomotive - Colorado Springs Switchbacks
futbol
05:00Portland Timbers - Sacramento Republic
tenis
05:00Daniil Budov - Artur Martinkevich
futbol
05:00Guadalajara - Puebla
futbol
05:30Vegas Lights - San Diego Loyal
futbol
05:30Phoenix Rising - Mexico United
futbol
05:30Reno 1868 - Tacoma Defiance
futbol
06:45Lake Maquarie - Edgeworth Eagles
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori
futbol
07:30Valentine Phoenix - Adamstown Rosebud
futbol
07:30Weston Workers Bears - Charlestown City Blues
futbol
07:35Tuggeranong United - Belconnen United
futbol
08:00Gungahlin United - Cooma Tigers
futbol
08:00Robina City - Burleigh Heads
futbol
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
08:00Sydney United - North Shore Mariners
futbol
08:15Canberra - Canberra Olympic
futbol
09:00Taringa Rovers Soccer FutbolClub - Caboolture
futbol
09:00Fukushima United - Kamatamare Sanuki
futbol
10:00Imabari - Fujieda MYFC
futbol
11:00Centenary Stormers - Grunge Thistle
futbol
11:00Brisbane Olympic United - Brisbane Strikers
futbol
11:15Banik Ostrava - Znojmo
futbol
11:15Uničov - Velké Meziříčí
futbol
11:30Toowong FutbolClub - Gap
futbol
11:30Rockdale City Suns - Marconi Stallions
futbol
11:30Fastav Zlín - Slovácko
futbol
11:30Sparta Brno - Tatran Rousinov
futbol
11:30Viktoria Zizkov - Sokol Kolovraty
futbol
11:30Police Commissariat - Asia Europe University
futbol
11:30Soltilo Angkor - Electricite du Cambodge
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŽP Šport Podbrezová
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - Poprad
futbol
12:00George Saints - Blacktown Spartans
futbol
12:00Jeonnam Dragons - Seoul E-Land
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kagoshima United
futbol
12:00Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto
futbol
12:00Young Elephant - Vientiane
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
futbol
12:15Pelikan Łowicz - Broń Radom
futbol
13:00Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng Taishan
futbol
13:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Busan IPark
futbol
13:00Bucheon FC 1995 - Suwon
futbol
13:00Ayrfield United - Kevins Boys
futbol
13:00Cherry Orchard - Mochta's
futbol
13:00Dublin - Templeogue United
futbol
13:00Dunboyne - Tolka Rovers
futbol
13:00Firhouse Clover - Leixlip United
futbol
13:00Kilnamanagh - Tullamore Town
futbol
13:00Newtown Rangers - Glebe North FutbolClub
futbol
13:00Portmarnock - Crumlin United
futbol
13:00United - Arklow Town
futbol
13:00Wayside Celtic - Malahide United
futbol
13:00Machida Zelvia - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Cerezo Osaka - Tokyo
basketbol
13:25Mavericks - Pistons
basketbol
13:45Nuggets - Pelicans
futbol
14:00Thimphu City - Ugyen Academy
futbol
14:00Ballymun - Maynooth University Town
futbol
14:00Rosengard - Eslovs
futbol
14:00Brattvåg - Moss
basketbol
14:20Mavericks - Pelicans
futbol
14:30Sint-Truidense - Gent
basketbol
14:45Nuggets - Pistons
futbol
15:00Guangzhou R&F - Jiangsu Sainty
futbol
15:00Karlbergs - Enköpings
basketbol
15:20Mavericks - Nuggets
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
basketbol
15:45Pistons - Pelicans
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:00Boys - Oliver Bond
futbol
16:00JDFS Alberts - Lokomotiv Daugavpils
futbol
16:00Radunia Stezyca - Swit Skolwin
futbol
16:00Forest Rangers - Zanaco
futbol
16:30Richards - Sporting
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
16:30Luleå - Sandvikens
futbol
17:00Rothis - Rot-Weiß Rankweil
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Linköping City - Landskrona BoIS
futbol
17:00Vänersborgs - Karlstad
futbol
17:00Young Boys - Sion
futbol
17:00Asker Fotball - Notodden
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morag
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
17:15Club Atlético Boston River - Montevideo Wanderers
futbol
17:30Skra Czestochowa - Stal Stalowa Wola
futbol
18:00Austria Klagenfurt 1B - Klagenfurt
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Radomsko - Legia Warsaw
futbol
18:00Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
18:00ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
18:30Ledenitzen - Matrei
futbol
18:30MiPK - Reipas Lahti
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:30DEAC - Dorogi
futbol
18:30Soroksár - Nyíregyháza Spartacus
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
18:45Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
futbol
18:45Siófok - Debreceni
futbol
19:00Bahrain - Al-Budaiya
futbol
19:00Malkiya Club - Qalali Club
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
futbol
19:30Mačva Šabac - Crvena Zvezda
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
20:00Ajka - Békéscsaba 1912 Előre
futbol
20:00Gyirmot Sportegyesulet - Szombathelyi Haladás
futbol
20:00Kaposvári Rákóczi - Kazincbarcikai
futbol
20:00Szeged 2011 - Szentlorinc
futbol
20:00Szolnoki MÁV - Budaörsi
futbol
20:00Vasas - Aqvital Csakvar
futbol
20:00Mladost Lučani - Inđija
futbol
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
futbol
20:00Radnički Niš - Novi Pazar
futbol
20:00Spartak Zdrepceva - Metalac Gornji Milanovac
futbol
20:00Backa Topola - Zlatibor
futbol
20:00Spartak Moskova - Soçi
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Juarez
futbol
20:30Chindia Targoviste - Mioveni
futbol
21:00Slavia Sofia - Cherno More Varna
futbol
21:00Club Nacional Montevideo - Peñarol
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
futbol
21:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
21:30Čukarički - FK
futbol
21:30Proleter Novi - Bačka Palanka
futbol
21:30Voždovac - Vojvodina
futbol
21:30Partizan Belgrade - Javor Ivanjica
futbol
21:30Rosenborg - Sarpsborg 08
futbol
21:45Kortrijk - Waasland-Beveren
futbol
22:00Flamengo - Clube Atlético Mineiro
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
futbol
22:00Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
22:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
futbol
22:15Kópavogur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Íþróttabandalag Akraness - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
22:15Stjarnan - Fjölnir
futbol
22:15Valur FutbolClub - Íþróttafélagið Grótta
futbol
23:00Club Sol de América - River Plate Asuncion
futbol
01:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Fluminense FutbolClub
futbol
01:30Club Sportivo San Lorenzo - Club Guaraní
basketbol
01:30Portland TB - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
02:00Minnesota Lynx - LA Sparks (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Atlético San Luis - Atlas
futbol
12:30Brisbane Roar - Sydney
futbol
12:30Kataller Toyama - Sagamihara
futbol
13:00Shanghai Shenhua - Dalian
futbol
13:30Jeju United - Chungnam Asan
futbol
15:00Shenzhen - Henan Jianye
futbol
17:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Dynamo Moskova
futbol
18:30Honka - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30HIFK - Turun Palloseura
futbol
18:30Ekenäs - Gnistan
futbol
18:30Musan Salama - MYPA
futbol
18:30Akatemia - Mikkelin Palloilijat
futbol
19:00Jerv - Toppfotball
futbol
19:00Oygarden - Stjørdals-Blink
futbol
19:00Ranheim Fotball - Raufoss
futbol
19:00Sogndal Fotball - HamKam
futbol
19:00Strømmen - Grorud
futbol
19:00Tromsø - Sandnes
futbol
19:15Thun - Vaduz
futbol
20:00Levski Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
20:00Ytterhogdals - Östersund
futbol
20:00Oostende - Beerschot Wilrijk
futbol
20:00Oud-Heverlee Leuven - Eupen
futbol
20:00Helsingborgs - Norrköping
futbol
20:00Sirius Fotboll - Varbergs BoIS
futbol
20:30Notvikens - Bodens
futbol
21:00Kungsangens - Skiljebo
futbol
21:30Molde - Brann
futbol
22:00Internazionale Milano - Bayer 04 Leverkusen
futbol
22:00Manchester United - Copenhagen
basketbol
22:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:15Breiðablik - Fylkir
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
12:30Melbourne City - Adelaide United
futbol
13:00Shijiazhuang Ever Bright - Tianjin Teda
futbol
15:00Chongqing Lifan - Qingdao Hainiu
futbol
18:00Rotor Volgograd - Zenit Saint Petersburg
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
futbol
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
futbol
20:00Tsarsko Selo Sofia - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
20:00Akropolis - Sundsvall
futbol
20:00Halmstads - Östers
futbol
20:00KFUM - Lillestrøm
futbol
20:00MŠK Žilina - Nitra
futbol
20:00Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
futbol
20:00Dundee United - Hibernian
futbol
21:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel
futbol
22:00Wolverhampton - Sevilla
futbol
01:00Club Necaxa - Mazatlan
basketbol
01:30Memphis Grizzlies - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
03:00Pachuca - Club León
futbol
03:30Portland Timbers - Orlando City Soccer Club
futbol
05:00Tigres de la UANL - Puebla
futbol
13:00Shanghai Dongya - Wuhan Zall
futbol
13:00Consadole Sapporo - Yokohama
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Oita Trinita
futbol
13:00Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers
futbol
13:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
futbol
13:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
13:45Miner 2015 - Phantoms SofiaCanlı
basketbol
13:15Northside Wizards - North Gold Coast SeahawksCanlı
basketbol
13:00Ipswich Force - Brisbane CapitalsCanlı
basketbol
13:00Toowoomba Mountaineers - Sunshine Coast PhoenixCanlı
basketbol
12:30Gold Coast Rollers - Rip CityCanlı
basketbol
13:55Bulls - Raptors
basketbol
14:00Cockburn Cougars - Lakeside Lightning
basketbol
14:00East Perth Eagles - Sourh West Slammers
basketbol
14:00Goldfields Giants - Rockingham Flames
basketbol
14:00Perth Redbacks - Geraldton Buccaneers
basketbol
14:00Warwick Senators - Joondalup City Wannero Wolves
basketbol
14:00Chaophraya Thunder - Bueng Devil Rays
basketbol
14:15Celtics - Bulls
basketbol
14:45Nets - Raptors
basketbol
15:00Guangdong Southern Tigers - Shougang Beijing Ducks
basketbol
15:00Perry Lakes Hawks - Mandurah Magic
basketbol
15:15Raptors - Celtics
basketbol
15:45Nets - Bulls
basketbol
20:00Portland Trail blazers - Los Angeles Clippers
basketbol
20:00Portland TB - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Rades - Monastir
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
01:00Indiana Pacers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
01:05Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
basketbol
02:30Miami Heat - Phoenix Suns
basketbol
03:30Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
03:40Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks
basketbol
13:25Mavericks - Pistons
basketbol
13:45Nuggets - Pelicans
basketbol
14:20Mavericks - Pelicans
basketbol
14:45Nuggets - Pistons
basketbol
15:20Mavericks - Nuggets
basketbol
15:45Pistons - Pelicans
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
basketbol
01:30Portland TB - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
02:00Minnesota Lynx - LA Sparks (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
01:30Memphis Grizzlies - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
14:00Degerfors IF - AFC Eskilstuna |N|Canlı
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Motors |N|Canlı
futbol
13:30Lietava - VMFD Zalgiris VilniusCanlı
futbol
13:15Sound Park - FRTCanlı
futbol
13:00Fagiano Okayama - Mito HollyHockCanlı
futbol
13:00Daejeon Citizen - Gyeongnam |N|Canlı
futbol
13:00Ulsan Hyundai F - Suwon Bluewings |N|Canlı
futbol
13:00Gamba Osaka - Yokohama FC |N|Canlı
futbol
13:00Kawasaki Fronta - Oita Trinita |N|Canlı
futbol
13:00Yokohama F Mari - Kashiwa Reysol |N|Canlı
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju FC |N|Canlı
futbol
13:00Vissel Kobe - Vegalta Sendai |N|Canlı
futbol
12:45Gamba Osaka - YokohamaCanlı
futbol
12:45Kawasaki Frontale - Oita TrinitaCanlı
futbol
12:45Vissel Kobe - Vegalta SendaiCanlı
futbol
12:45Yokohama F. Marinos - Kashiwa ReysolCanlı
futbol
12:45Ansan Greeners - AnyangCanlı
futbol
12:45Daejeon Citizen - GyeongnamCanlı
futbol
12:45Montedio Yamagata - Kyoto SangaCanlı
futbol
12:45Hegelmann Litauen - Zalgiris KaunasCanlı
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu |N|Canlı
futbol
12:15Vientiane Capital - 941Canlı
futbol
12:00Toyota - EzraCanlı
futbol
12:00Master 7 - ViengchanhCanlı
futbol
12:00Redlands United - Peninsula Power |N|Canlı
futbol
12:00Nagoya Grampus - Urawa Red Diamo |N|Canlı
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Consadole Sappo |N|Canlı
futbol
12:00Mt Druitt FC - Blacktown City |N|Canlı
futbol
11:45Albirex Niigata - Omiya ArdijaCanlı
futbol
14:00Degerfors - Eskilstuna
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
14:00Ivatsevichy - Baranovichi
futbol
14:00JIPPO - Jyväskylä
futbol
14:00OTP - Rovaniemi United
futbol
14:00Ahlafors - Stenungsunds
futbol
14:00Onsala - Halmia
futbol
14:00Stode - Skellefteå
futbol
14:00Naga World - Svay Rieng
futbol
14:00Visakha - Angkor Tiger
futbol
14:00Rēzekne - Smiltene BJSS
futbol
14:00Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
futbol
14:15II - Aland
futbol
14:30Assyriska - Limhamn Bunkeflo
futbol
14:30Savedalens - Tidaholm
futbol
14:30Umea Akademi - Piteå
futbol
14:30Zagłębie II Lubin - Miedz Legnica
futbol
15:00Akron Tolyatti - Shinnik Yaroslavl
futbol
15:00Spartak Moskova - Torpedo Moskova
futbol
15:00Dushanbe-83 - Khujand
futbol
15:00Faizkand - Kuktosh
futbol
15:00Lokomotiv Pamir - Istiklol Dushanbe
futbol
15:00Wacker 90 Nordhausen - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00JaPS - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
15:00JBK - Kiisto
futbol
15:00Pallo-Iirot - Parainen
futbol
15:00LehPa - PAVE
futbol
15:00Tove - Inter Turku
futbol
15:00Union Plaani - Edustus
futbol
15:00Baroka - Bloemfontein Celtic
futbol
15:00Frej Taby - Örebro Syrianska
futbol
15:00Täby - Bromharitaojkarna
futbol
15:00Olympic - Vinbergs
futbol
15:00Enskede - Kvarnsvedens
futbol
15:00Gottne - Sandviks
futbol
15:00Malmö - Prespa Birlik
futbol
15:00Bromolla - Dalstorps
futbol
15:00Tord - Räppe GOIF
futbol
15:00Nosaby - Karlshamn
futbol
15:00Taftea - Friska Viljor
futbol
15:00Umeå - Morön
futbol
15:00Arameiska-Syrianska Botkyrka - Tyresö
futbol
15:00Huddinge - Assyriska
futbol
15:00Kumla - Assyriska Föreningen
futbol
15:00Newroz - Värmbols
futbol
15:00Fløya - Kvik Halden
futbol
15:00Skeid Fotball - Eidsvold
futbol
15:00Ślęza Wrocław - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
15:00Wikielec - Wasilkow
futbol
15:30Stocksund - Hudiksvalls
futbol
15:45Rentistas - Liverpool Montevideo
futbol
16:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
futbol
16:00EPS - Honka
futbol
16:00Trollhättan - Lunds
futbol
16:00Värnamo - Qviding
futbol
16:00Karlskrona - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Torns
futbol
16:00Nordvärmland - Gauthiod
futbol
16:00Florø - Alta
futbol
16:00Przodkowo - Unia Swarzędz
futbol
16:00Società Polisportiva Tre Fiori - Linfield
futbol
16:00Khimki - CSKA Moskova
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - İrtiş Omsk
futbol
16:00Orenburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:00Energetik-BGU - Neman Grodno
futbol
16:00Waterford - Cork City
futbol
16:00Dynamo Eisenhuttenstadt - Erkner
futbol
16:30Ballymun - Crumlin United
futbol
16:30Bangor - Booth Road Celtic
futbol
16:30Portlaoise - Ballyfermot United
futbol
16:30United - Newtown Rangers
futbol
16:30Salal - Ahli Doha
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Tom Tomsk
futbol
17:00Reichenau - Kufstein
futbol
17:00Gofis - Fussach
futbol
17:00Elva - Vändra Vaprus
futbol
17:00Hercules Oulu - Kemi City
futbol
17:00Oulu - Kotka
futbol
17:00Karlstad - Gefle
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Haninge
futbol
17:00Berga - Karlslunds
futbol
17:00Tvååkers - Oskarshamns
futbol
17:00Asarums - Husqvarna
futbol
17:00Fagersta Sodra - Stockholm Internazionale
futbol
17:00Fanna - Osterakers
futbol
17:00Amal - Oddevold
futbol
17:00Lidingö - Gamla Upsala
futbol
17:00Ängelholms - Västra Frölunda
futbol
17:00Minija Kretinga - Atmosfera Mazeikiai
futbol
17:00Panevezys - Riteriai
futbol
17:00Bryne - Egersunds
futbol
17:00Senja - Hødd
futbol
17:00Flekkerøy - Arendal
futbol
17:00Fredrikstad - Kjelsås Fotball
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Vard Haugesund
futbol
17:00Levanger - Nardo
futbol
17:00Kutno - Polonia Warszawa
futbol
17:00Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
futbol
17:00Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Veles Moskova - Krylia Sovetov
futbol
17:00Hamilton Academical - Ross County
futbol
17:00Livingston - Hibernian
futbol
17:00Motherwell - Dundee United
futbol
17:00Breitenrain - Black Stars Basel
futbol
17:00Esporte Clube Juventude - Maceio
futbol
17:30Viktorie Přerov - Kozlovice
futbol
17:30Jiskra Rýmařov - Havírov
futbol
17:30Shahr-e Babak - Hamedan
futbol
17:30Club Brugge - R. Charleroi
futbol
17:45Montana - Arda Kardzhali
futbol
18:00Eppelheim - Muhlhausen
futbol
18:00Tauberbischofsheim - Grunsfeld
futbol
18:00ATUS Ferlach - Maria Saal
futbol
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Rudar Prijedor
futbol
18:00Zvijezda 09 - Kozara Gradiska
futbol
18:00Mladost Doboj Kakanj - Sarajevo
futbol
18:00Sportist Svoge - Lokomotiv Sofia
futbol
18:00Strumska Slava - Septemvri Sofia
futbol
18:00Yantra Gabrovo - Kariana Erden
futbol
18:00ČSK Uherský Brod - Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
18:00Odra Petrkovice - Viktoria Otrokovice
futbol
18:00Vrchovina - Vyskov
futbol
18:00Detmarovice - Nový Jičín
futbol
18:00Krumvir - Boskovice
futbol
18:00Sollentuna - Nykopings
futbol
18:00Dinamo Riga - Saldus Leevon
futbol
18:00Ventspils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
futbol
18:00Blonianka Blonie - Ursus Warszawa
futbol
18:00Chełmianka Chełm - Wiazownica
futbol
18:00Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin
futbol
18:00Foto-Higiena - Ruch Chorzow
futbol
18:00Gornik Konin - Gryf Wejherowo
futbol
18:00Hetman Zamość - Stal Kraśnik
futbol
18:00Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
futbol
18:00Sokół Kleczew - Pomorzanin Torun
futbol
18:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Sokol Sieniawa
futbol
18:00Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
futbol
18:00Lewart AGS Lubartow - Siarka Tarnobrzeg
futbol
18:00Ostrowiec Swietokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
18:00Piast Żmigród - Goczalkowice-Zdroj
futbol
18:00Podlasie - Cracovia
futbol
18:00Polonia Nysa - Energetyk ROW Rybnik
futbol
18:00Record Bielsko-Biala - Stal Brzeg
futbol
18:00Komarno - MŠK Žilina
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Košice - Púchov
futbol
18:00Partizán Bardejov - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
18:00Cadca - MŠK Rimavská Sobota
futbol
18:00Lokomotíva Zvolen - MŠK Námestovo
futbol
18:00Cerro - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
18:00Krasnodar - Fakel Voronezh
futbol
18:00Rukh Brest - Torpedo-BelAZ
futbol
18:30Landskron - Sirnitz
futbol
18:30Bleiburg - Jakob im Rosental
futbol
18:30Zvijezda Gradačac - Orašje
futbol
18:30Slaven Zivinice - Igman Konjic
futbol
18:30Olimpic Sarajevo - Široki Brijeg
futbol
18:30Arman Gohar - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
18:30Baadraan Tehran - Sepidrood Rasht
futbol
18:30Damash Gilan - Qashqai
futbol
18:30Fajr Sepasi - Niroye Zamini
futbol
18:30Khosheh Talaei - Esteghlal
futbol
18:30Malavan - Rayka Babol
futbol
18:30Navad Urmia - Rafsanjan
futbol
18:30Sanat Mes Kerman - Aluminium Arak
futbol
18:30Vardar - Borec
futbol
18:30Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz
futbol
18:30Podhale - GPTS Avia Świdnik
futbol
18:30Warta Gorzow - Polonia-Stal
futbol
18:30Inter Bratislava - Lokomotiva Devínska Nova
futbol
18:30Tambov - Rostov
futbol
18:30Dalkurd - Norrby
futbol
18:30Halmstads - GAIS
futbol
18:30Jönköpings Södra - Umeå
futbol
18:45Sadd - Al-Duhail
futbol
19:00Eilenburg - Lokomotive Leipzig
futbol
19:00Kuchl - Salzburger AK 1914
futbol
19:00Busaiteen Club - East Riffa Club
futbol
19:00Drina Zvornik - Ljubic Prnjavor
futbol
19:00Sutjeska Foca - Sloga Doboj
futbol
19:00Sozopol - Dobrudzha Dobrich
futbol
19:00Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Flora Tallinn
futbol
19:00Helios Voru - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00Läänemaa JK Haapsalu - Keila
futbol
19:00Rakvere JK Tarvas - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Tallinna Kalev
futbol
19:00Viimsi MRJK - Nomme Kalju
futbol
19:00Ashdod - Hapoel Tel Aviv
futbol
19:00Super Nova - Grobina
futbol
19:00Kluczbork - Górnik Zabrze
futbol
19:00Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Khaleej Khor Fakkan - Hottain
futbol
19:00Al-Qadisiyah - Ohud Medina
futbol
19:00Guerdane - Espérance de Tunis
futbol
19:00Chebba - Monastir
futbol
19:00Drita - Inter Club d'Escaldes
futbol
19:00Stade Tunisien - Kairouan
futbol
19:00Chaika Peschanokopskoye - Alania Vladikavkaz
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Bodø-Glimt
futbol
19:00Sligo Rovers - Shelbourne
futbol
19:15Pécsi - Győri
futbol
19:30Union Innsbruck - Fügen
futbol
19:50Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba
futbol
19:50Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Wals-Grünau - Pinzgau Saalfelden
futbol
20:00Dellach-Gail - 1909
futbol
20:00Velež Mostar - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
20:00Botev Vratsa - Ludogorets 1945
futbol
20:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Neftochimic Burgas
futbol
20:00Raja Casablanca - Safi
futbol
20:00Rīgas Futbola skola - Liepāja
futbol
20:00ViOn Zlaté Moravce - Pohronie
futbol
20:00Senica - MŠK Žilina
futbol
20:00Ružomberok - AS Trenčín
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan
futbol
20:00Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
futbol
20:00BATE Borisov - Gorodeya
futbol
20:00Royal Antwerp - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
20:00Standard Liège - Cercle Brugge
futbol
20:15Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
20:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Beitar Jerusalem
futbol
20:30Al-Salt - Ramtha
futbol
20:30Danubio - River Plate Montevideo
futbol
21:00Sao Jose Porto Alegre - Sao Bento
futbol
21:00Cobh Ramblers - Galway United
futbol
21:00Willow Park - Drumcondra
futbol
21:30Tuzla City - Krupa na Vrbasu
futbol
21:30Longford Town - Athlone Town
futbol
22:00Barcelona - Napoli
futbol
22:00Bayern Munich - Chelsea
futbol
22:00ChievoVerona - Spezia Calcio
futbol
22:00do Gama - Real Nucleo Bandeirante
futbol
22:00Ituano Futebol Clube - Tombense
futbol
22:00Associação Olímpica de Itabaiana - Frei Paulistano
futbol
22:00Operario Ferroviario - Figueirense Futebol Clube
futbol
22:00Barcelona - Napoli (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Bayern Münih - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:30Bajai - Alagoinhas
futbol
22:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
23:00Brusque Futebol Clube - Ypiranga Futebol Clube
futbol
23:00Paysandu Sport Club - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
23:00Club General Díaz - Club Olimpia
futbol
23:30Defensor Sporting - Club Atlético Torque
futbol
00:00Real Irving - North Texas Legends
futbol
00:00Memphis 901 - North Carolina
futbol
01:00Fortaleza - Clube Atlético Paranaense
futbol
01:00Orlando Rovers - Macca Ballers
futbol
01:00Manaus - Vila Nova
futbol
01:00Avaí Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
futbol
01:00Cruzeiro Esporte Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
01:00Vitoria Salvador - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
01:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Internacional
futbol
01:30Richmond Kickers - Forward Madison
futbol
01:30Club Libertad - 12 de Octubre FutbolClub
futbol
02:00Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls
futbol
02:00Centro Atlético Fénix - Progreso
futbol
02:00Deportivo Maldonado - Cerro Largo
futbol
02:00Charlotte Independence - Charleston Battery
futbol
02:30Birmingham Legion - Atlanta United
futbol
03:00Louisville City - Indy Eleven
futbol
03:00Oklahoma City Energy - San Antonio Texas
futbol
03:00Saint Louis - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Sport Club do Recife - Ceará Sporting Club
futbol
03:00Cruz Azul - Club León
futbol
03:06Monterrey - Club Santos Laguna
futbol
04:00North Texas - Chattanooga Red Wolves
futbol
04:00Austin Bold - Grande Valley
futbol
04:30Paso Locomotive - Colorado Springs Switchbacks
futbol
05:00Portland Timbers - Sacramento Republic
futbol
05:00Guadalajara - Puebla
futbol
05:30Vegas Lights - San Diego Loyal
futbol
05:30Phoenix Rising - Mexico United
futbol
05:30Reno 1868 - Tacoma Defiance
futbol
06:45Lake Maquarie - Edgeworth Eagles
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori
futbol
07:30Valentine Phoenix - Adamstown Rosebud
futbol
07:30Weston Workers Bears - Charlestown City Blues
futbol
07:35Tuggeranong United - Belconnen United
futbol
08:00Gungahlin United - Cooma Tigers
futbol
08:00Robina City - Burleigh Heads
futbol
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
08:00Sydney United - North Shore Mariners
futbol
08:15Canberra - Canberra Olympic
futbol
09:00Taringa Rovers Soccer FutbolClub - Caboolture
futbol
09:00Fukushima United - Kamatamare Sanuki
futbol
10:00Imabari - Fujieda MYFC
futbol
11:00Centenary Stormers - Grunge Thistle
futbol
11:00Brisbane Olympic United - Brisbane Strikers
futbol
11:15Banik Ostrava - Znojmo
futbol
11:15Uničov - Velké Meziříčí
futbol
11:30Toowong FutbolClub - Gap
futbol
11:30Rockdale City Suns - Marconi Stallions
futbol
11:30Fastav Zlín - Slovácko
futbol
11:30Sparta Brno - Tatran Rousinov
futbol
11:30Viktoria Zizkov - Sokol Kolovraty
futbol
11:30Police Commissariat - Asia Europe University
futbol
11:30Soltilo Angkor - Electricite du Cambodge
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŽP Šport Podbrezová
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - Poprad
futbol
12:00George Saints - Blacktown Spartans
futbol
12:00Jeonnam Dragons - Seoul E-Land
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kagoshima United
futbol
12:00Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto
futbol
12:00Young Elephant - Vientiane
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
futbol
12:15Pelikan Łowicz - Broń Radom
futbol
13:00Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng Taishan
futbol
13:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Busan IPark
futbol
13:00Bucheon FC 1995 - Suwon
futbol
13:00Ayrfield United - Kevins Boys
futbol
13:00Cherry Orchard - Mochta's
futbol
13:00Dublin - Templeogue United
futbol
13:00Dunboyne - Tolka Rovers
futbol
13:00Firhouse Clover - Leixlip United
futbol
13:00Kilnamanagh - Tullamore Town
futbol
13:00Newtown Rangers - Glebe North FutbolClub
futbol
13:00Portmarnock - Crumlin United
futbol
13:00United - Arklow Town
futbol
13:00Wayside Celtic - Malahide United
futbol
13:00Machida Zelvia - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Cerezo Osaka - Tokyo
futbol
14:00Thimphu City - Ugyen Academy
futbol
14:00Ballymun - Maynooth University Town
futbol
14:00Rosengard - Eslovs
futbol
14:00Brattvåg - Moss
futbol
14:30Sint-Truidense - Gent
futbol
15:00Guangzhou R&F - Jiangsu Sainty
futbol
15:00Karlbergs - Enköpings
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:00Boys - Oliver Bond
futbol
16:00JDFS Alberts - Lokomotiv Daugavpils
futbol
16:00Radunia Stezyca - Swit Skolwin
futbol
16:00Forest Rangers - Zanaco
futbol
16:30Richards - Sporting
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
16:30Luleå - Sandvikens
futbol
17:00Rothis - Rot-Weiß Rankweil
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Linköping City - Landskrona BoIS
futbol
17:00Vänersborgs - Karlstad
futbol
17:00Young Boys - Sion
futbol
17:00Asker Fotball - Notodden
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morag
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
17:15Club Atlético Boston River - Montevideo Wanderers
futbol
17:30Skra Czestochowa - Stal Stalowa Wola
futbol
18:00Austria Klagenfurt 1B - Klagenfurt
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Radomsko - Legia Warsaw
futbol
18:00Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
18:00ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
18:30Ledenitzen - Matrei
futbol
18:30MiPK - Reipas Lahti
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:30DEAC - Dorogi
futbol
18:30Soroksár - Nyíregyháza Spartacus
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
18:45Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
futbol
18:45Siófok - Debreceni
futbol
19:00Bahrain - Al-Budaiya
futbol
19:00Malkiya Club - Qalali Club
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
futbol
19:30Mačva Šabac - Crvena Zvezda
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
20:00Ajka - Békéscsaba 1912 Előre
futbol
20:00Gyirmot Sportegyesulet - Szombathelyi Haladás
futbol
20:00Kaposvári Rákóczi - Kazincbarcikai
futbol
20:00Szeged 2011 - Szentlorinc
futbol
20:00Szolnoki MÁV - Budaörsi
futbol
20:00Vasas - Aqvital Csakvar
futbol
20:00Mladost Lučani - Inđija
futbol
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
futbol
20:00Radnički Niš - Novi Pazar
futbol
20:00Spartak Zdrepceva - Metalac Gornji Milanovac
futbol
20:00Backa Topola - Zlatibor
futbol
20:00Spartak Moskova - Soçi
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Juarez
futbol
20:30Chindia Targoviste - Mioveni
futbol
21:00Slavia Sofia - Cherno More Varna
futbol
21:00Club Nacional Montevideo - Peñarol
futbol
21:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
21:30Čukarički - FK
futbol
21:30Proleter Novi - Bačka Palanka
futbol
21:30Voždovac - Vojvodina
futbol
21:30Partizan Belgrade - Javor Ivanjica
futbol
21:30Rosenborg - Sarpsborg 08
futbol
21:45Kortrijk - Waasland-Beveren
futbol
22:00Flamengo - Clube Atlético Mineiro
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
futbol
22:00Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
22:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
futbol
22:15Kópavogur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Íþróttabandalag Akraness - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
22:15Stjarnan - Fjölnir
futbol
22:15Valur FutbolClub - Íþróttafélagið Grótta
futbol
23:00Club Sol de América - River Plate Asuncion
futbol
01:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Fluminense FutbolClub
futbol
01:30Club Sportivo San Lorenzo - Club Guaraní
futbol
03:00Atlético San Luis - Atlas
futbol
12:30Brisbane Roar - Sydney
futbol
12:30Kataller Toyama - Sagamihara
futbol
13:00Shanghai Shenhua - Dalian
futbol
13:30Jeju United - Chungnam Asan
futbol
15:00Shenzhen - Henan Jianye
futbol
17:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Dynamo Moskova
futbol
18:30Honka - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30HIFK - Turun Palloseura
futbol
18:30Ekenäs - Gnistan
futbol
18:30Musan Salama - MYPA
futbol
18:30Akatemia - Mikkelin Palloilijat
futbol
19:00Jerv - Toppfotball
futbol
19:00Oygarden - Stjørdals-Blink
futbol
19:00Ranheim Fotball - Raufoss
futbol
19:00Sogndal Fotball - HamKam
futbol
19:00Strømmen - Grorud
futbol
19:00Tromsø - Sandnes
futbol
19:15Thun - Vaduz
futbol
20:00Levski Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
20:00Ytterhogdals - Östersund
futbol
20:00Oostende - Beerschot Wilrijk
futbol
20:00Oud-Heverlee Leuven - Eupen
futbol
20:00Helsingborgs - Norrköping
futbol
20:00Sirius Fotboll - Varbergs BoIS
futbol
20:30Notvikens - Bodens
futbol
21:00Kungsangens - Skiljebo
futbol
21:30Molde - Brann
futbol
22:00Internazionale Milano - Bayer 04 Leverkusen
futbol
22:00Manchester United - Copenhagen
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:15Breiðablik - Fylkir
futbol
12:30Melbourne City - Adelaide United
futbol
13:00Shijiazhuang Ever Bright - Tianjin Teda
futbol
15:00Chongqing Lifan - Qingdao Hainiu
futbol
18:00Rotor Volgograd - Zenit Saint Petersburg
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
futbol
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
futbol
20:00Tsarsko Selo Sofia - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
20:00Akropolis - Sundsvall
futbol
20:00Halmstads - Östers
futbol
20:00KFUM - Lillestrøm
futbol
20:00MŠK Žilina - Nitra
futbol
20:00Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
futbol
20:00Dundee United - Hibernian
futbol
21:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel
futbol
22:00Wolverhampton - Sevilla
futbol
01:00Club Necaxa - Mazatlan
futbol
03:00Pachuca - Club León
futbol
03:30Portland Timbers - Orlando City Soccer Club
futbol
05:00Tigres de la UANL - Puebla
futbol
13:00Shanghai Dongya - Wuhan Zall
futbol
13:00Consadole Sapporo - Yokohama
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Oita Trinita
futbol
13:00Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers
futbol
13:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
futbol
13:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
tenis
13:30Philip Zgurov - Manol MikhaylovCanlı
tenis
13:05Denis Merkulov - Alexandr BindaCanlı
tenis
12:45Sergey Romanov - Daniil KhurtovCanlı
tenis
12:30Alexei Doroshenko - Vladimir PilipenkoCanlı
tenis
12:30Dmitriy Sanchenko - Andrey SvecovCanlı
tenis
12:01Julia Rusakovich - Marta LaskaCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
14:00Ilona Kremen - Elena Bairasheuskaya
tenis
14:00Laura Ioana Paar - Linda Noskova
tenis
14:00Indy De Vroome - Elena Gabriela Ruse
tenis
14:00Laura Ioana Paar - Linda Noskova
tenis
14:00Leonie Kung - Ludmilla Samsonova
tenis
14:00Storm Sanders - Ysaline Bonaventure
tenis
14:20Karolina Pliskova - Swiatek
tenis
14:30Ryan Peniston - Daniel
tenis
14:30Naomi Broady - Victoria Allen
tenis
15:00Adam El Mihdawy - Jordi Arconada
tenis
15:00Aslan Karatsev - Egor Gerasimov
tenis
15:00Deniz Khazaniuk - Anastasia Sysoeva
tenis
15:00Jennifer Elie - Chanelle Van Nguyen
tenis
15:10Gabriel Petit - Juan Pablo
tenis
15:10Tess Sugnaux - Nicoleta-Catalina Dascălu
tenis
15:30Anastasiya Komardina - Kaja Juvan
tenis
15:30Irina Maria Bara - Magdalena Frech
tenis
15:30Lara Arruabarrena Vecino - Jesika Maleckova
tenis
16:00Benjamin Lock - Yanki Erel
tenis
16:00Cagla Buyukakcay - Oana Gavrila
tenis
16:00Charlotte Klasen - Başak Eraydın
tenis
16:00Mikhail Dubrouski - Aleksandr Kalinin
tenis
16:00Billy Harris - David
tenis
16:20Grigoriy Lomakin - Dmitry Popko
tenis
16:20Jean Thirouin - Evgeny Karlovskiy
tenis
16:30Abigail Amos - Abby Taylor
tenis
16:30Dasha Ivanova - Layne Sleeth
tenis
17:00Artem Avsievich - Egor Slizevich
tenis
17:30Marcus Willis - Toby Martin
tenis
17:30Eliz Maloney - Erin Richardson
tenis
18:00Petra Martic - Anett Kontaveit
tenis
18:00Vladyslav Orlov - Filip Cristian Jianu
tenis
18:00Oana Georgeta Simion - Ekaterine Gorgodze
tenis
18:00Daria Shauga - Sadafmoh Tolibova
tenis
18:00Anastasia Sysoeva - Chanelle Van Nguyen
tenis
18:00Jennifer Elie - Deniz Khazaniuk
tenis
18:00Lucie Havlickova - Aliaksandra Sasnovich
tenis
19:00Igor Yanushkevich - Elizaveta Artemenko
tenis
19:00Martin Redlicki - Dusty Boyer
tenis
19:00Lorraine M. Guillermo - Maegan Manasse
tenis
19:30Fiona Ferro - Camila Giorgi
tenis
19:30Daniel Little - Sean Hodkin
tenis
19:30Summer Yardley - Kimberly Mpukusa
tenis
19:30Dasha Ivanova - Hurricane Tyra Black
tenis
19:30Anastasia Nefedova - Layne Sleeth
tenis
20:00Mark Pashukevich - Vladislav Kebets
tenis
20:30Gage Brymer - Djurabek Karimov
tenis
20:30Marcela Zacarias - Charlotte Chavatipon
tenis
21:00Cocciaretto/Trevisan - Der Hoek/Schoofs
tenis
21:00Ilya Torsunov - Daniil Budov
tenis
22:00Vladimir Filippovich - Anastasiya Abramovich
tenis
22:00Ivan Nedelko - Bogdan Bobrov
tenis
22:00Lorraine M. Guillermo - Sophie Chang
tenis
23:30Felix Corwin - Jonas Maier
tenis
23:30Marcela Zacarias - Jwany Sherif
tenis
00:00Artem Avsievich - Timofey Basalygo
tenis
02:00Piotr Paliukhovich - Hursan
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
tenis
04:00Mark Pashukevich - Daria Shauga
tenis
05:00Daniil Budov - Artur Martinkevich
Anastasia Nefedova - Layne Sleeth
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.