Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
7 Haziran 2020 Pazar 01:41:51
tenis
01:00Anney Laska - Vladimir FilippovichCanlı
futbol
23:45Limón - CartaginésCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
02:00Evgeny Nazarchuk - Karina Silkina
tenis
02:30Noah Schachter - Liam Draxl
tenis
02:30Klintcharov/Heap - Mclachlan/Mclachlan
tenis
02:30Reynolds/Whaanga - Colenbrander/Sitak
tenis
03:00Pavel Leonchik - Daniil Budov
basketbol
03:00Costa Caribe - San Isidro
basketbol
03:30Brumas Jinotega - Indigenas Matagalpa
tenis
04:00Roman Gumenyuk - Mark Pashukevich
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Grecia
tenis
05:00Grigorii Firsin - Gleb Kolyshkov
tenis
06:00Aleksandr Afanasenko - Gest
tenis
06:00Satchel Benn - Mikal Statham
tenis
07:00George Stoupe - Alex Hunt
tenis
07:30Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
tenis
08:00Michael Venus - Ajeet
tenis
09:00Vadim Raitsov - Aleksandr Afanasenko
tenis
09:00Finn Tearney - Jose Rubin Statham
tenis
09:00Hamilton/Rai - Potts/Potts
tenis
10:00Reynolds/Tearney - Rowe/Statham
tenis
10:30Konstantin Tsvetkov - Gest
tenis
11:00Yannick Stephan Born - Luca Gelhardt
futbol
11:30Austria Klagenfurt - Kapfenberger
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Mang Fico Tay Ninh
tenis
12:00Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
tenis
12:30Benjamin Hassan - Hazem
futbol
13:00Seongnam Ilhwa Chunma - Daegu
futbol
13:00Suwon Samsung Bluewings - Gwangju
futbol
13:00Elva - Maardu Linnameeskond
futbol
13:00Vändra Vaprus - Nomme United
futbol
13:00Helios Voru - Keila
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
futbol
13:00Huda Hue - Ria Vung
futbol
13:00Sanna Khanh Hoa - Đồng Tâm Long An
futbol
13:30Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
futbol
13:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
tenis
14:00Constantin Schmitz - Choinski
futbol
14:00Preussen Munster - SpVgg Unterhaching
futbol
14:00Olimpik - Mariupol
tenis
14:00Maxim Mokrousov - Denis Ilyukhin
futbol
14:05Stal Rzeszów - Widzew Łódź
futbol
14:30Werder Вremen - Wolfsburg
futbol
14:30Erzgebirge - Karlsruher
futbol
14:30Hannover 96 - Heidenheim
futbol
14:30Stuttgart - Osnabruck
futbol
14:30Delta Star - Flambeau de l'Est
tenis
14:30Roberto Bautista-Agut - Alex De Minaur
futbol
14:30Stuttgart - Osnabruck (S SPORT HD)
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern
futbol
15:00Dynamo II Brest - Minsk
futbol
15:00Næstved - Køge
futbol
15:00Nomme Kalju - Flora Tallinn
tenis
15:30Tamerlan Evloev - Viacheslav Ovchinnikov
futbol
16:00Karviná - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
16:00Opava - Slovácko
futbol
16:00Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
futbol
16:00Vitebsk - BATE Borisov
futbol
16:00Musongati - Inter Star
futbol
16:00Radnički Niš - FK
futbol
16:10Tychy - Chojniczanka Chojnice
futbol
16:15Energetik Mary - Ahal
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04
futbol
16:30Nebitci - Merw Mary
tenis
16:30Pablo Andujar - Pablo Carreno Busta
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
17:00Junior - Elephants
futbol
17:00Fuglafjordur - Argja Bóltfelag
futbol
17:00KÍ Klaksvík - NSÍ Runavík
futbol
17:00Ísbjörninn Kópavogur - Bjorninn
futbol
17:00KFB - Vidir
futbol
17:00Skautafelag Reykjiavik - Uppsveitir
futbol
17:00Riteriai - Banga Gargždai
futbol
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
futbol
17:00Garbarnia Kraków - Gornik Polkowice
futbol
17:00Olimpia Elbląg - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
17:00Kopetdag Asgabat - Sagadam
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Oleksandriya
tenis
17:00Maxim Mokrousov - Radimir Lutkovskii
basketbol
17:30Fraport Skyliners Frankfurt - Alba Berlin
futbol
18:00Hartberg - Bull Salzburg
futbol
18:00Wolfsberger - LASK Linz
futbol
18:00Sigma Olomouc - Banik Ostrava
futbol
18:00Teplice - Jablonec
futbol
18:00Fodbold - Aarhus
futbol
18:00Horsens - Brøndby
futbol
18:00Copenhagen - Randers
futbol
18:00Nordsjælland - Midtjylland
futbol
18:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
18:00Odense Boldklub - Esbjerg
futbol
18:00SønderjyskE - Silkeborg
futbol
18:00Ingolstadt 04 - Sonnenhof Großaspach
futbol
18:00Partizani Tirana - Kukesi
futbol
18:00Flamurtari Vlorë - Skënderbeu Korçë
futbol
18:00Laçi - Vllaznia
futbol
18:00Bylis Ballsh - Teuta Durrës
futbol
18:00Luftetari - Tirana
futbol
18:00Belshina Bobruisk - Dinamo Minsk
futbol
18:00Graffin Vlašim - Dukla Prague
futbol
18:00Zbrojovka Brno - Fotbal Třinec
futbol
18:00Pardubice - Vítkovice
futbol
18:00Slavoj Vysehrad - Chrudim
futbol
18:00Ararat Yerevan - Noah Yerevan
futbol
18:00Harju Jalgpallikooli - Viimsi
futbol
18:00Jõgeva SK Noorus-96 - Pohja-Tallinna JK Volta
futbol
18:00Odra Opole - Jastrzębie
futbol
18:00Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom
futbol
18:00Mladost Lučani - Mačva Šabac
futbol
18:00Kopenhag - Randers (S SPORT HD)
futbol
18:30Wisła Kraków - Legia Warsaw
futbol
18:30Drezga - Arsenal Tivat
futbol
18:30Bokelj - Ibar Rozaje
futbol
18:30Dečić - Mornar
futbol
18:30Lovćen - Jezero Plav
futbol
18:30Otrant - Jedinstvo Bijelo Polje
futbol
18:30Skra Czestochowa - Katowice
futbol
18:30Metalac Gornji Milanovac - Buducnost Dobanovci
futbol
18:30Smederevo - Zarkovo
futbol
18:45Skoda Xanthi - Atromitos
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Augsburg - Köln
futbol
19:00Parnu Vaprus - Kose
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Rakvere JK Tarvas
futbol
19:00Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Víkingur Gøta - B36 Tórshavn
futbol
19:00Grbalj - Titograd
futbol
19:00Prishtina - Ferizaj
futbol
19:00Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo
futbol
19:00AŠK Bravo Publikum - Triglav Kranj
tenis
19:00Anna Kalinskaya - Shelby Rogers
futbol
19:15Larissa - Asteras Tripolis
futbol
19:30Lviv - Dnipro-1
futbol
19:30PAOK - Olympiacos
futbol
19:45Sektzia Nes Tziona - Maccabi Netanya
futbol
19:55Istra 1961 - Rijeka
futbol
19:55Zalaegerszegi - Puskás Akadémia
futbol
20:00Slavia Prague - Viktoria Plzen
futbol
20:00Shakhtyor Soligorsk - Energetik-BGU
tenis
20:00Tamerlan Evloev - Radimir Lutkovskii
futbol
20:30Rapid Wien - Sturm Graz
futbol
20:30Beroe Stara Zagora - Cherno More Varna
futbol
20:45Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
futbol
21:00Kom Podgorica - Rudar Pljevlja
futbol
21:00Zeta - Podgorica
futbol
21:00Petrovac - Iskra Danilovgrad
futbol
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Curridabat
tenis
21:00Mari Osaka - Leylah Annie Fernandez
basketbol
21:30Rasta Vechta - Riesen Ludwigsburg
futbol
21:30Buducnost Podgorica - Sutjeska
futbol
21:30Domžale - Maribor
futbol
21:30Athens - Panathinaikos
futbol
22:00Lettir Reykjavik - Reynir Sandgerdi
futbol
22:05Lokomotiva - Osijek
futbol
22:05Ferencvárosi - Diósgyőri
futbol
22:15Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
23:00Ave - Paços de Ferreira
futbol
00:00Guadalupe - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
01:00Municipal Pérez Zeledón - Universidad de Kosta Rika
futbol
03:00San Carlos - Herediano
futbol
04:00Alajuelense - Santos de Guápiles
futbol
14:30Lori - Shirak
futbol
16:30Alashkert - Ararat - Ermenistan
tenis
17:00Bjorn Fratangelo - Evgeny Karlovskiy
futbol
18:30Radnički 1923 - Fraficar Beograd
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Hradec Kralove
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Levadia Tallinn
futbol
19:00Pärnu Vaprus - Parnu
futbol
19:00Tammeka Tartu - Flora Tallinn
futbol
20:00Lamia - Panetolikos
futbol
20:30Tsarsko Selo Sofia - Slavia Sofia
futbol
20:45Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:30Hamburger - Holstein Kiel
futbol
22:00Juventud Escazuceña - Sporting San Jose
tenis
23:00Ulises Blanch - Roberto Cid Subervi
futbol
17:30Pyunik - Urartu
futbol
19:00Lechia Gdańsk - Cracovia
futbol
19:00Piast Gliwice - Górnik Zabrze
futbol
19:30Dynamo Dresden - Greuther Furth
futbol
19:30Pölten - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
19:30Swarovski Tirol - Mattersburg
futbol
20:00Viktoria Köln - Meppen
futbol
20:00Uerdingen 05 - 1860 München
futbol
21:30Austriya Wien - Rheindorf Altach
futbol
21:30Lech Poznań - Pogoń Szczecin
futbol
21:30Zagłębie Lubin - Korona Kielce
futbol
21:30Hansa Rostock - Magdeburg
futbol
21:30Hallescher - Waldhof Mannheim
futbol
21:45Saarbrucken - Leverkusen (spor SMART HD)
futbol
21:45Saarbrucken - Bayer 04 Leverkusen
futbol
23:00Vicente - Famalicão
futbol
19:00Vitoria Setubal - Santa Clara
futbol
19:00Slovácko - Bohemians 1905 Prag
futbol
19:00Příbram - Slovan Liberec
futbol
19:00Sparta Prague - Opava
futbol
19:00Banik Ostrava - Slavia Prague
futbol
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Teplice
futbol
19:00Mladá Boleslav - Sigma Olomouc
futbol
19:00Jablonec - Karviná
futbol
19:00Viktoria Plzen - Fastav Zlín
futbol
19:00Wisła Kraków - Raków Częstochowa
futbol
19:00Wisła Płock - Śląsk Wrocław
futbol
19:00SønderjyskE - Horsens
futbol
19:30LASK Linz - Rapid Wien
futbol
19:30Wolfsberger - Hartberg
futbol
19:30Avusturya Lustenau - Juniors
futbol
19:30Grazer - Ried
futbol
19:30Amstetten - Wacker Innsbruck
futbol
19:30Vorwarts Steyr - Horn
futbol
20:00Chemnitzer - Ingolstadt 04
futbol
20:00Sonnenhof Großaspach - Preussen Munster
futbol
21:15Portimonense - Benfica
futbol
21:30Sturm Graz - Bull Salzburg
futbol
21:30Legia Warsaw - Arka Gdynia
futbol
21:30ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
futbol
21:30Kaiserslautern - Duisburg
futbol
21:30SpVgg Unterhaching - Eintracht Braunschweig
futbol
21:45Bayern Münih - E.Frankfurt (spor SMART HD)
futbol
21:45Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
futbol
21:45Fodbold - Aarhus
futbol
23:30Porto - Marítimo
futbol
23:00Sevilla - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
20:30Granada - Getafe (spor SMART HD)
futbol
21:00Fenerbahçe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Hoffenheim - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Espanyol - Alaves (spor SMART HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
18:30M.Başakşehir - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Bayern Münih - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
21:00Beşiktaş - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
14:00Athletic Bilbao - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
16:30Mainz - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:30Gençlerbirliği - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Schalke 04 - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
21:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Gazişehir FK - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
20:30Levante - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
21:00Sivasspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Real Betis - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:30B.M.Gladbach - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
20:30Villarreal - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
20:45Fenerbahçe - Trabzonspor (ATV HD)
futbol
21:30Werder Bremen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Barcelona - Leganes (spor SMART HD)
futbol
19:30E.Frankfurt - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
21:30B.Dortmund - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:30Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:45Alanyaspor - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
23:00Real Madrid - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:00Giresunspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00İstanbulspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Ankaragücü - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Keçiörengücü - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Kayserispor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00BB Erzurumspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Ümraniyespor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Kasımpaşa - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Altay - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:00Galatasaray - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Adana Demirspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Alanyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Antalyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:45Limón - CartaginésCanlı
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Grecia
futbol
11:30Austria Klagenfurt - Kapfenberger
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Mang Fico Tay Ninh
futbol
13:00Seongnam Ilhwa Chunma - Daegu
futbol
13:00Suwon Samsung Bluewings - Gwangju
futbol
13:00Elva - Maardu Linnameeskond
futbol
13:00Vändra Vaprus - Nomme United
futbol
13:00Helios Voru - Keila
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
futbol
13:00Huda Hue - Ria Vung
futbol
13:00Sanna Khanh Hoa - Đồng Tâm Long An
futbol
13:30Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
futbol
13:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
futbol
14:00Preussen Munster - SpVgg Unterhaching
futbol
14:00Olimpik - Mariupol
futbol
14:05Stal Rzeszów - Widzew Łódź
futbol
14:30Werder Вremen - Wolfsburg
futbol
14:30Erzgebirge - Karlsruher
futbol
14:30Hannover 96 - Heidenheim
futbol
14:30Stuttgart - Osnabruck
futbol
14:30Delta Star - Flambeau de l'Est
futbol
14:30Stuttgart - Osnabruck (S SPORT HD)
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern
futbol
15:00Dynamo II Brest - Minsk
futbol
15:00Næstved - Køge
futbol
15:00Nomme Kalju - Flora Tallinn
futbol
16:00Karviná - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
16:00Opava - Slovácko
futbol
16:00Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
futbol
16:00Vitebsk - BATE Borisov
futbol
16:00Musongati - Inter Star
futbol
16:00Radnički Niš - FK
futbol
16:10Tychy - Chojniczanka Chojnice
futbol
16:15Energetik Mary - Ahal
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04
futbol
16:30Nebitci - Merw Mary
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
17:00Junior - Elephants
futbol
17:00Fuglafjordur - Argja Bóltfelag
futbol
17:00KÍ Klaksvík - NSÍ Runavík
futbol
17:00Ísbjörninn Kópavogur - Bjorninn
futbol
17:00KFB - Vidir
futbol
17:00Skautafelag Reykjiavik - Uppsveitir
futbol
17:00Riteriai - Banga Gargždai
futbol
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
futbol
17:00Garbarnia Kraków - Gornik Polkowice
futbol
17:00Olimpia Elbląg - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
17:00Kopetdag Asgabat - Sagadam
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Oleksandriya
futbol
18:00Hartberg - Bull Salzburg
futbol
18:00Wolfsberger - LASK Linz
futbol
18:00Sigma Olomouc - Banik Ostrava
futbol
18:00Teplice - Jablonec
futbol
18:00Fodbold - Aarhus
futbol
18:00Horsens - Brøndby
futbol
18:00Copenhagen - Randers
futbol
18:00Nordsjælland - Midtjylland
futbol
18:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
18:00Odense Boldklub - Esbjerg
futbol
18:00SønderjyskE - Silkeborg
futbol
18:00Ingolstadt 04 - Sonnenhof Großaspach
futbol
18:00Partizani Tirana - Kukesi
futbol
18:00Flamurtari Vlorë - Skënderbeu Korçë
futbol
18:00Laçi - Vllaznia
futbol
18:00Bylis Ballsh - Teuta Durrës
futbol
18:00Luftetari - Tirana
futbol
18:00Belshina Bobruisk - Dinamo Minsk
futbol
18:00Graffin Vlašim - Dukla Prague
futbol
18:00Zbrojovka Brno - Fotbal Třinec
futbol
18:00Pardubice - Vítkovice
futbol
18:00Slavoj Vysehrad - Chrudim
futbol
18:00Ararat Yerevan - Noah Yerevan
futbol
18:00Harju Jalgpallikooli - Viimsi
futbol
18:00Jõgeva SK Noorus-96 - Pohja-Tallinna JK Volta
futbol
18:00Odra Opole - Jastrzębie
futbol
18:00Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom
futbol
18:00Mladost Lučani - Mačva Šabac
futbol
18:00Kopenhag - Randers (S SPORT HD)
futbol
18:30Wisła Kraków - Legia Warsaw
futbol
18:30Drezga - Arsenal Tivat
futbol
18:30Bokelj - Ibar Rozaje
futbol
18:30Dečić - Mornar
futbol
18:30Lovćen - Jezero Plav
futbol
18:30Otrant - Jedinstvo Bijelo Polje
futbol
18:30Skra Czestochowa - Katowice
futbol
18:30Metalac Gornji Milanovac - Buducnost Dobanovci
futbol
18:30Smederevo - Zarkovo
futbol
18:45Skoda Xanthi - Atromitos
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Augsburg - Köln
futbol
19:00Parnu Vaprus - Kose
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Rakvere JK Tarvas
futbol
19:00Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Víkingur Gøta - B36 Tórshavn
futbol
19:00Grbalj - Titograd
futbol
19:00Prishtina - Ferizaj
futbol
19:00Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo
futbol
19:00AŠK Bravo Publikum - Triglav Kranj
futbol
19:15Larissa - Asteras Tripolis
futbol
19:30Lviv - Dnipro-1
futbol
19:30PAOK - Olympiacos
futbol
19:45Sektzia Nes Tziona - Maccabi Netanya
futbol
19:55Istra 1961 - Rijeka
futbol
19:55Zalaegerszegi - Puskás Akadémia
futbol
20:00Slavia Prague - Viktoria Plzen
futbol
20:00Shakhtyor Soligorsk - Energetik-BGU
futbol
20:30Rapid Wien - Sturm Graz
futbol
20:30Beroe Stara Zagora - Cherno More Varna
futbol
20:45Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
futbol
21:00Kom Podgorica - Rudar Pljevlja
futbol
21:00Zeta - Podgorica
futbol
21:00Petrovac - Iskra Danilovgrad
futbol
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Curridabat
futbol
21:30Buducnost Podgorica - Sutjeska
futbol
21:30Domžale - Maribor
futbol
21:30Athens - Panathinaikos
futbol
22:00Lettir Reykjavik - Reynir Sandgerdi
futbol
22:05Lokomotiva - Osijek
futbol
22:05Ferencvárosi - Diósgyőri
futbol
22:15Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
23:00Ave - Paços de Ferreira
futbol
00:00Guadalupe - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
01:00Municipal Pérez Zeledón - Universidad de Kosta Rika
futbol
03:00San Carlos - Herediano
futbol
04:00Alajuelense - Santos de Guápiles
futbol
14:30Lori - Shirak
futbol
16:30Alashkert - Ararat - Ermenistan
futbol
18:30Radnički 1923 - Fraficar Beograd
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Hradec Kralove
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Levadia Tallinn
futbol
19:00Pärnu Vaprus - Parnu
futbol
19:00Tammeka Tartu - Flora Tallinn
futbol
20:00Lamia - Panetolikos
futbol
20:30Tsarsko Selo Sofia - Slavia Sofia
futbol
20:45Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:30Hamburger - Holstein Kiel
futbol
22:00Juventud Escazuceña - Sporting San Jose
futbol
17:30Pyunik - Urartu
futbol
19:00Lechia Gdańsk - Cracovia
futbol
19:00Piast Gliwice - Górnik Zabrze
futbol
19:30Dynamo Dresden - Greuther Furth
futbol
19:30Pölten - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
19:30Swarovski Tirol - Mattersburg
futbol
20:00Viktoria Köln - Meppen
futbol
20:00Uerdingen 05 - 1860 München
futbol
21:30Austriya Wien - Rheindorf Altach
futbol
21:30Lech Poznań - Pogoń Szczecin
futbol
21:30Zagłębie Lubin - Korona Kielce
futbol
21:30Hansa Rostock - Magdeburg
futbol
21:30Hallescher - Waldhof Mannheim
futbol
21:45Saarbrucken - Leverkusen (spor SMART HD)
futbol
21:45Saarbrucken - Bayer 04 Leverkusen
futbol
23:00Vicente - Famalicão
futbol
19:00Vitoria Setubal - Santa Clara
futbol
19:00Slovácko - Bohemians 1905 Prag
futbol
19:00Příbram - Slovan Liberec
futbol
19:00Sparta Prague - Opava
futbol
19:00Banik Ostrava - Slavia Prague
futbol
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Teplice
futbol
19:00Mladá Boleslav - Sigma Olomouc
futbol
19:00Jablonec - Karviná
futbol
19:00Viktoria Plzen - Fastav Zlín
futbol
19:00Wisła Kraków - Raków Częstochowa
futbol
19:00Wisła Płock - Śląsk Wrocław
futbol
19:00SønderjyskE - Horsens
futbol
19:30LASK Linz - Rapid Wien
futbol
19:30Wolfsberger - Hartberg
futbol
19:30Avusturya Lustenau - Juniors
futbol
19:30Grazer - Ried
futbol
19:30Amstetten - Wacker Innsbruck
futbol
19:30Vorwarts Steyr - Horn
futbol
20:00Chemnitzer - Ingolstadt 04
futbol
20:00Sonnenhof Großaspach - Preussen Munster
futbol
21:15Portimonense - Benfica
futbol
21:30Sturm Graz - Bull Salzburg
futbol
21:30Legia Warsaw - Arka Gdynia
futbol
21:30ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
futbol
21:30Kaiserslautern - Duisburg
futbol
21:30SpVgg Unterhaching - Eintracht Braunschweig
futbol
21:45Bayern Münih - E.Frankfurt (spor SMART HD)
futbol
21:45Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
futbol
21:45Fodbold - Aarhus
futbol
23:30Porto - Marítimo
futbol
23:00Sevilla - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
20:30Granada - Getafe (spor SMART HD)
futbol
21:00Fenerbahçe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Hoffenheim - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Espanyol - Alaves (spor SMART HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
18:30M.Başakşehir - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Bayern Münih - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
21:00Beşiktaş - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
14:00Athletic Bilbao - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
16:30Mainz - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:30Gençlerbirliği - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Schalke 04 - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
21:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Gazişehir FK - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
20:30Levante - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
21:00Sivasspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Real Betis - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:30B.M.Gladbach - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
20:30Villarreal - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
20:45Fenerbahçe - Trabzonspor (ATV HD)
futbol
21:30Werder Bremen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Barcelona - Leganes (spor SMART HD)
futbol
19:30E.Frankfurt - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
21:30B.Dortmund - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:30Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:45Alanyaspor - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
23:00Real Madrid - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:00Giresunspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00İstanbulspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Ankaragücü - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Keçiörengücü - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Kayserispor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00BB Erzurumspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Ümraniyespor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Kasımpaşa - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Altay - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:00Galatasaray - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Adana Demirspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Alanyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Antalyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.