Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
11 Ağustos 2020 Salı 03:31:40
basketbol
03:00Blazers - HornetsCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
04:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
tenis
04:30Abbie Myers - Alexandra Bozovic
tenis
05:00Destanee Aiava - Lisa Mays
tenis
05:30Alexander Crnokrak - Calum Puttergill
tenis
07:00Blake Ellis - Moerani Bouzige
tenis
07:00Cameron Green - Nikita Volonski
basketbol
08:00Nets - Celtics
basketbol
08:20Bulls - Raptors
tenis
08:30Jason Kubler - Brandon Walkin
basketbol
08:30Celtics - Bulls
basketbol
08:40Nets - Raptors
basketbol
08:45Raptors - Celtics
basketbol
09:00Nets - Bulls
tenis
10:00Dane Sweeny - Chen Dong
tenis
10:00Lucas Catarina - Stuart Parker
tenis
10:00Diāna Marcinkēviča - Alice Tubello
tenis
10:30Flemming Peters - Schonenberg
tenis
10:30Andreea Amalia Rosca - Vanda Lukacs
tenis
10:30Laura Pigossi - Charlotte Klasen
tenis
10:30Maryna Zanevska - Elena-Teodora Cadar
tenis
11:00Vidmanova/Fruhvirtova - Voracova/Lister
tenis
11:00Aliona Bolsova Zadoinova - Fiona Ferro
tenis
11:00Anastasija Sevastova - Irina-Camelia Begu
tenis
11:00Jasmine Paolini - Elise Mertens
tenis
11:00Varvara Gracheva - Petra Martic
tenis
11:30Calvin Hemery - Juan Pablo
tenis
11:30Maxime Chazal - Louis Tessa
tenis
11:50Robert Strombachs - Yanki Erel
tenis
12:00Irina Maria Bara - Arianne Hartono
tenis
12:00Strycova/Halep - Kudermetova/Pavlyuchenkova
basketbol
12:00Bueng Devil Rays - Thai General Equipment
futbol
12:15Logan Lightning - Mitchelton FutbolClub
tenis
12:30Niculescu/Olaru - Lechemia/Eikeri
futbol
12:30Melbourne City - Adelaide United
tenis
12:30Arantxa - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
12:30Patricia Maria - Barbora Krejcikova
futbol
12:45Brisbane Wolves - Sunshine Coast
futbol
13:00Nerang Soccer Club - Surfers Paradise Australian FutbolClub
futbol
13:00Mindil Aces - Casuarina
tenis
13:00Benjamin Lock - Elmar Ejupovic
tenis
13:00Yvonne Cavalle-Reimers - Caroline Romeo
tenis
13:00Manon Arcangioli - Ganna Poznikhirenko
futbol
13:00Shijiazhuang Ever Bright - Tianjin Teda
tenis
13:10Mats Rosenkranz - Alexander Mannapov
tenis
13:30Lucas Miedler - Altuğ Çelikbilek
tenis
13:30Edan Leshem - Yair Sarouk
tenis
13:30Lior Goldenberg - Sahar Simon
futbol
14:00High Quality United - Paro United
futbol
14:00Deren - Athletic 220
tenis
14:00Marvin Netuschil - Lucas Gerch
tenis
14:00Morderger/Morderger - Hradecka/Pliskova
basketbol
14:00Bangkok Tiger Thunder - Basketball Club
tenis
14:00Simona Halep - Polona Hercog
tenis
14:30Diāna Marcinkēviča - Arina Gabriela Vasilescu
tenis
14:30Justina Mikulskyte - Anastasia Detiuc
basketbol
15:00Guangdong Southern Tigers - Liaoning Dinosaurs
tenis
15:00Oscar Otte - Vladyslav Orlov
tenis
15:00Jordan Hasson - Igor Smilansky
tenis
15:00Yshai Oliel - Daniel Cukierman
futbol
15:00Chongqing Lifan - Qingdao Hainiu
tenis
15:30Sara Sorribes Tormo - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
16:00Lina Glushko - Shelly Bereznyak
tenis
16:00Nicole Khirin - Tamara Barad Itzhaki
tenis
16:00Aziz Dougaz - Louis Tessa
futbol
16:30Free State Stars - Royal Eagles
futbol
16:30Jomo Cosmos - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Uthongathi - Stars
tenis
16:30Mats Moraing - Adrian Oetzbach
tenis
16:30Filip Cristian Jianu - Quentin Folliot
tenis
17:00Tamara Zidansek - Katerina Siniakova
tenis
17:00Shelby Rogers - Misaki
tenis
17:30Nicole Nadel - Shahar Biran
tenis
17:30Yarden Akler - Shavit Kimchi
futbol
17:30Cherkashchyna - Mykolaiv
tenis
18:00Ajla Tomljanovic - Yulia Putintseva
tenis
18:00Amanda Anisimova - Catherine Cartan Bellis
tenis
18:00Serena Williams - Bernarda Pera
tenis
18:00Venus Williams - Victoria Azarenka
tenis
18:00Bektaş/Moore - Mattek-Sands/Stephens
tenis
18:00Christian/Olmos - Anderson/Routliffe
tenis
18:00Gauff/Mcnally - Bouzkova/Teichmann
tenis
18:00Linette/Pegula - Brady/Sabalenka
tenis
18:00Pera/Rodionova - Blinkova/Zvonareva
tenis
18:00Talaba/Whoriskey - Loeb/Neel
tenis
18:00Guarachi/Kravchuk - Kalashnikova/Kudriavtseva
futbol
18:00Željezničar Sarajevo - Borac Banja Luka
futbol
18:00Achuapa - Deportivo San Pedro
futbol
18:00Daugavpils - Riga
futbol
18:00Rotor Volgograd - Zenit Saint Petersburg
futbol
18:30Olomouc - Slovan Rosice
futbol
18:30Frenstat pod Radhostem - Dolní Benesov
futbol
18:30Tampereen Pallo-Veikot - Jazz
futbol
18:45Kheybar Khorramabad - Esteghlal Molasani
futbol
18:45Milad Mehr - Novin Kerman
futbol
18:45Shahid Ghandi - Foolad Novin
futbol
18:45Shahrdari Astara - Shahrdari Hamedan
futbol
19:00Viimsi MRJK - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Norrvalla Fotbollsförening - KaIK
futbol
19:00Ponnistajat - Nopsa
futbol
19:00PS-44 - Tampere United
futbol
19:00Saaripotku - Akatemia
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
futbol
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
futbol
19:00Slimane - Guerdane
futbol
19:10Najran - Al-Batin
futbol
19:15Lauterach - Rothis
futbol
19:15Reichenau - Swarovski Wattens
futbol
19:20Al-Bukayriyah - Jabalain
futbol
19:30Kings - Jyväskylän Seudun Palloseura
futbol
19:30Bnei Yehuda Tel Aviv - Ashdod
futbol
19:30Hapoel Kfar Saba - Ironi Sport Hadera
futbol
19:30Maccabi Netanya - Maccabi Petah Tikva
futbol
19:30Krka - Rudar Velenje
futbol
19:35Jeddah Club - Al-Ta'ee
basketbol
20:00Goulette - Stade Gabesien
basketbol
20:00Menezah - Bizertin
basketbol
20:00Stade Nabeulien - Hammamet
futbol
20:00Dundee United - Hibernian
futbol
20:00Hall - Wörgl
futbol
20:00Široki Brijeg - Velež Mostar
futbol
20:00Tsarsko Selo Sofia - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
20:00Ittihad Riadi Tanger - Renaissance Sportive de Berkane
futbol
20:00Vinbergs - Varbergs
futbol
20:00Akropolis - Sundsvall
futbol
20:00Halmstads - Östers
futbol
20:00KFUM - Lillestrøm
futbol
20:00MŠK Žilina - Nitra
futbol
20:00Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
21:00Telfs - Kitzbuhel
futbol
21:00KÍ Klaksvík - Fuglafjordur
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv
futbol
21:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
futbol
21:00Monastir - Hammam-Lif
futbol
21:45Cork City - Longford Town
futbol
21:45Dundalk - Waterford
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Wolves - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Spezia Calcio - ChievoVerona
futbol
22:00Hassania Agadir - Raja Casablanca
futbol
22:00Youssoufia Berrechid - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel
futbol
22:00Wolverhampton - Sevilla
futbol
23:30Deportivo Sacachispas - Deportivo Marquense
futbol
00:00Rabat - Raja Beni Mellal
futbol
00:00Safi - Moghreb Tétouan
basketbol
00:10Memphis Grizzlies - Boston Celtics
futbol
01:00Club Necaxa - Mazatlan
futbol
01:15Botafogo FC Ribeirao Preto - Confianca
futbol
01:15Grêmio Esportivo Brasil - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
01:15Sampaio Corrêa Futebol Clube - Esporte Clube Juventude
basketbol
01:30Dallas Mavericks - Portland TB (S SPORT HD)
futbol
02:30Guarani - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
02:30Paraná Clube - Avaí Futebol Clube
futbol
03:00Pachuca - Club León
futbol
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Cuiabá Esporte Clube
futbol
03:30Clube Náutico Capibaribe - Operario Ferroviario
futbol
03:30Figueirense Futebol Clube - Vitoria Salvador
futbol
03:30Portland Timbers - Orlando City Soccer Club
futbol
03:45Orlando City - Portland Timbers (S SPORT 2 HD)
futbol
05:00Tigres de la UANL - Puebla
futbol
10:35Perth Glory - Western United
tenis
11:00Kolodziejova/Maleckova - Der Hoek/Wickmayer
tenis
11:00Zidansek/Rus - Perez/Sanders
futbol
12:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
12:30Kyoto Sanga - Mito HollyHock
futbol
13:00Shanghai Dongya - Wuhan Zall
futbol
13:00Consadole Sapporo - Yokohama
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Oita Trinita
futbol
13:00Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers
futbol
13:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
futbol
13:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
futbol
13:00Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy
futbol
13:00Ehime - Montedio Yamagata
futbol
13:00Machida Zelvia - Tokushima Vortis
futbol
13:00Ryūkyū - Ventforet Kofu
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Omiya Ardija - Júbilo Iwata
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:10Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
futbol
13:30Tochigi - Fagiano Okayama
futbol
14:30Tom Tomsk - Spartak Moskova
futbol
15:00Beijing Guoan - Hebei China Fortune
futbol
16:30İrtiş Omsk - Chertanovo Moskova
futbol
16:30Ajax Cape Town - Richards
futbol
16:30Mbombela United - Cape Umoya
futbol
16:30Galaxy - Steenberg United
futbol
16:30Sporting - Moroka Swallows
futbol
16:30University of Pretoria - Real Kings
futbol
17:00Orenburg - Alania Vladikavkaz
futbol
18:00Dynamo Bryansk - Nizhniy Novgorod
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
18:00Tekstilshchik Ivanovo - Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Volgar Astrakhan - Veles Moskova
futbol
18:00Krylia Sovetov - SKA-Khabarovsk
futbol
18:00Jelgava - Rīgas Futbola skola
futbol
18:00Spartaks Jurmala - Valmieras
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Krasnodar
futbol
18:30Mioveni - Chindia Targoviste
futbol
18:30Beltinci - Triglav Kranj
futbol
18:30Primorje - Drava Ptuj
futbol
18:30Bilje - Radomlje
futbol
18:30Nafta Lendava - Krško
futbol
18:30Šmartno 1928 - Dekani
futbol
18:30КНК Fužinar - Brda
futbol
19:00Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad
futbol
19:00Kaizer Chiefs - Bidvest Wits
futbol
19:00Berga - Sollentuna
futbol
19:00Bizertin - Étoile du Sahel
futbol
19:00Étoile sportive de Métlaoui - Chebba
futbol
19:00Kairouan - Club Africain
futbol
19:00Tataouine - Stade Tunisien
futbol
19:30Torpedo Moskova - Akron Tolyatti
futbol
19:30Nykopings - Luleå
futbol
20:00Mirren - Celtic
futbol
20:00Djurgårdens - Mjällby
futbol
20:00Malmö - Örebro
futbol
20:00Telavi - Dinamo Tbilisi
futbol
20:00Assyriska Turabdin - Utsiktens
futbol
20:00Gefle - Täby
futbol
20:00Bromharitaojkarna - Karlstad
futbol
20:00Karlskrona - Lunds
futbol
20:00Landskrona BoIS - Tvååkers
futbol
20:00Örebro Syrianska - Sylvia Norrköping
futbol
20:00Oskarshamns - Motala
futbol
20:00Skövde - Värnamo
futbol
20:00Torns - Eskilsminne
futbol
20:00GAIS - Degerfors
futbol
20:00Brage - Norrby
futbol
20:00Jönköpings Södra - Dalkurd
futbol
20:00Ljungskile - Eskilstuna
futbol
20:00Trelleborgs - Vasteras
futbol
20:00Liepāja - Ventspils
futbol
20:00AS Trenčín - ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00Pohronie - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00ŠKF Sereď - Senica
futbol
20:30Haninge - Frej Taby
futbol
20:30Qviding - Trollhättan
futbol
20:30Brezice - Roltek
futbol
21:00Ballymun - Mochta's
futbol
21:00Corduff - Ayrfield United
futbol
21:00Crumlin United - Liffey Wanderers
futbol
21:00Patrick's CYFC - Greystones
futbol
21:10Espérance de Tunis - Sfaxien
futbol
21:30Swords Celtic - Newtown Rangers
futbol
21:45Motherwell - Livingston
futbol
21:45Rangers - Johnstone
futbol
21:45Ross County - Kilmarnock
futbol
22:00Atalanta - PSG (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Pordenone Calcio - Frosinone Calcio
futbol
22:00Castleknock Celtic - Kilbarrack United
futbol
22:00Atalanta - Paris Saint-Germain
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
23:00Maceio - Oeste Futebol Clube
futbol
01:00Querétaro - Cruz Azul
futbol
01:15Clube Atletico Bragantino - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
01:15Clube Atlético Mineiro - Sport Club Corinthians Paulista
basketbol
02:00Connecticut Sun - Dallas Wings (S SPORT 2 HD)
futbol
02:30Atlético Clube Goianiense - Flamengo
futbol
02:30Bajai - Coritiba Foot Ball Club
futbol
03:00Juarez - Guadalajara
futbol
03:30Ceará Sporting Club - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:30Fluminense FutbolClub - Sociedade Esportiva Palmeiras
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
05:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
05:06Club Tijuana - Atlético San Luis
futbol
12:30Newcastle Jets - Wellington Phoenix
futbol
17:00Ślęza Wrocław - Wigry Suwałki
futbol
17:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Lubin
futbol
20:00Fotboll - Östersunds
futbol
20:00Elfsborg - Falkenbergs
futbol
20:00Norrköping - Hammarby
futbol
20:00Sirius Fotboll - Helsingborgs
futbol
20:00Kalmar - Göteborg
futbol
20:00Varbergs BoIS - Häcken
futbol
20:00Umeå - Örgryte
futbol
20:30Girona - Almería
futbol
21:30Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
futbol
22:00Leipzig - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Leipzig - Atletico Madrid
futbol
23:00Elche - Real Zaragoza
futbol
01:15São Paulo - Fortaleza
futbol
01:30Sport Club Internacional - Santos
futbol
02:00Vasco da Gama - Sport Club do Recife
basketbol
02:00Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
03:00Atlas - Deportivo Toluca
futbol
05:00Club América - Club Santos Laguna
futbol
13:30Seongnam Ilhwa Chunma - Busan IPark
futbol
16:30Chippa United - Cape Town City
futbol
18:00Arsenal Tula - FC
futbol
18:30Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa
futbol
19:00Dinamo Minsk - Smolevichi
futbol
19:00Kuressaare - Levadia Tallinn
futbol
19:00Highlands Park - Mamelodi Sundowns
futbol
19:00Soçi - Khimki
futbol
19:15Budapest - Ferencvárosi
futbol
19:30Tammeka Tartu - Flora Tallinn
futbol
19:45Dundalk - Waterford
futbol
20:00Royal Mouscron-Péruwelz - Mechelen
futbol
20:00Poprad - Komarno
futbol
20:00Spartak Moskova - Akhmat
futbol
21:00Varaždin - Gorica
futbol
21:40Belchatow - Legia Warsaw
futbol
21:45Athlone Town - Drogheda United
futbol
21:45Bray Wanderers - University College Dublin
futbol
21:45Cabinteely - Cobh Ramblers
futbol
21:45Galway United - Longford Town
futbol
21:45Cork City - Sligo Rovers
futbol
22:00Barcelona - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Barcelona - Bayern Munich
basketbol
02:00Toronto Raptors - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
22:00Manchester City - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
01:00NY Liberty - Minnesota Lynx (S SPORT 2 HD)
futbol
12:15Logan Lightning - Mitchelton FutbolClub
futbol
12:30Melbourne City - Adelaide United
futbol
12:45Brisbane Wolves - Sunshine Coast
futbol
13:00Nerang Soccer Club - Surfers Paradise Australian FutbolClub
futbol
13:00Mindil Aces - Casuarina
futbol
13:00Shijiazhuang Ever Bright - Tianjin Teda
futbol
14:00High Quality United - Paro United
futbol
14:00Deren - Athletic 220
futbol
15:00Chongqing Lifan - Qingdao Hainiu
futbol
16:30Free State Stars - Royal Eagles
futbol
16:30Jomo Cosmos - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Uthongathi - Stars
futbol
17:30Cherkashchyna - Mykolaiv
futbol
18:00Željezničar Sarajevo - Borac Banja Luka
futbol
18:00Achuapa - Deportivo San Pedro
futbol
18:00Daugavpils - Riga
futbol
18:00Rotor Volgograd - Zenit Saint Petersburg
futbol
18:30Olomouc - Slovan Rosice
futbol
18:30Frenstat pod Radhostem - Dolní Benesov
futbol
18:30Tampereen Pallo-Veikot - Jazz
futbol
18:45Kheybar Khorramabad - Esteghlal Molasani
futbol
18:45Milad Mehr - Novin Kerman
futbol
18:45Shahid Ghandi - Foolad Novin
futbol
18:45Shahrdari Astara - Shahrdari Hamedan
futbol
19:00Viimsi MRJK - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Norrvalla Fotbollsförening - KaIK
futbol
19:00Ponnistajat - Nopsa
futbol
19:00PS-44 - Tampere United
futbol
19:00Saaripotku - Akatemia
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
futbol
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
futbol
19:00Slimane - Guerdane
futbol
19:10Najran - Al-Batin
futbol
19:15Lauterach - Rothis
futbol
19:15Reichenau - Swarovski Wattens
futbol
19:20Al-Bukayriyah - Jabalain
futbol
19:30Kings - Jyväskylän Seudun Palloseura
futbol
19:30Bnei Yehuda Tel Aviv - Ashdod
futbol
19:30Hapoel Kfar Saba - Ironi Sport Hadera
futbol
19:30Maccabi Netanya - Maccabi Petah Tikva
futbol
19:30Krka - Rudar Velenje
futbol
19:35Jeddah Club - Al-Ta'ee
futbol
20:00Dundee United - Hibernian
futbol
20:00Hall - Wörgl
futbol
20:00Široki Brijeg - Velež Mostar
futbol
20:00Tsarsko Selo Sofia - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
20:00Ittihad Riadi Tanger - Renaissance Sportive de Berkane
futbol
20:00Vinbergs - Varbergs
futbol
20:00Akropolis - Sundsvall
futbol
20:00Halmstads - Östers
futbol
20:00KFUM - Lillestrøm
futbol
20:00MŠK Žilina - Nitra
futbol
20:00Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
futbol
21:00Telfs - Kitzbuhel
futbol
21:00KÍ Klaksvík - Fuglafjordur
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv
futbol
21:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
futbol
21:00Monastir - Hammam-Lif
futbol
21:45Cork City - Longford Town
futbol
21:45Dundalk - Waterford
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Wolves - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Spezia Calcio - ChievoVerona
futbol
22:00Hassania Agadir - Raja Casablanca
futbol
22:00Youssoufia Berrechid - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel
futbol
22:00Wolverhampton - Sevilla
futbol
23:30Deportivo Sacachispas - Deportivo Marquense
futbol
00:00Rabat - Raja Beni Mellal
futbol
00:00Safi - Moghreb Tétouan
futbol
01:00Club Necaxa - Mazatlan
futbol
01:15Botafogo FC Ribeirao Preto - Confianca
futbol
01:15Grêmio Esportivo Brasil - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
01:15Sampaio Corrêa Futebol Clube - Esporte Clube Juventude
futbol
02:30Guarani - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
02:30Paraná Clube - Avaí Futebol Clube
futbol
03:00Pachuca - Club León
futbol
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Cuiabá Esporte Clube
futbol
03:30Clube Náutico Capibaribe - Operario Ferroviario
futbol
03:30Figueirense Futebol Clube - Vitoria Salvador
futbol
03:30Portland Timbers - Orlando City Soccer Club
futbol
03:45Orlando City - Portland Timbers (S SPORT 2 HD)
futbol
05:00Tigres de la UANL - Puebla
futbol
10:35Perth Glory - Western United
futbol
12:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
12:30Kyoto Sanga - Mito HollyHock
futbol
13:00Shanghai Dongya - Wuhan Zall
futbol
13:00Consadole Sapporo - Yokohama
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Oita Trinita
futbol
13:00Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers
futbol
13:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
futbol
13:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
futbol
13:00Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy
futbol
13:00Ehime - Montedio Yamagata
futbol
13:00Machida Zelvia - Tokushima Vortis
futbol
13:00Ryūkyū - Ventforet Kofu
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Omiya Ardija - Júbilo Iwata
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:10Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
futbol
13:30Tochigi - Fagiano Okayama
futbol
14:30Tom Tomsk - Spartak Moskova
futbol
15:00Beijing Guoan - Hebei China Fortune
futbol
16:30İrtiş Omsk - Chertanovo Moskova
futbol
16:30Ajax Cape Town - Richards
futbol
16:30Mbombela United - Cape Umoya
futbol
16:30Galaxy - Steenberg United
futbol
16:30Sporting - Moroka Swallows
futbol
16:30University of Pretoria - Real Kings
futbol
17:00Orenburg - Alania Vladikavkaz
futbol
18:00Dynamo Bryansk - Nizhniy Novgorod
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
18:00Tekstilshchik Ivanovo - Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Volgar Astrakhan - Veles Moskova
futbol
18:00Krylia Sovetov - SKA-Khabarovsk
futbol
18:00Jelgava - Rīgas Futbola skola
futbol
18:00Spartaks Jurmala - Valmieras
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Krasnodar
futbol
18:30Mioveni - Chindia Targoviste
futbol
18:30Beltinci - Triglav Kranj
futbol
18:30Primorje - Drava Ptuj
futbol
18:30Bilje - Radomlje
futbol
18:30Nafta Lendava - Krško
futbol
18:30Šmartno 1928 - Dekani
futbol
18:30КНК Fužinar - Brda
futbol
19:00Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad
futbol
19:00Kaizer Chiefs - Bidvest Wits
futbol
19:00Berga - Sollentuna
futbol
19:00Bizertin - Étoile du Sahel
futbol
19:00Étoile sportive de Métlaoui - Chebba
futbol
19:00Kairouan - Club Africain
futbol
19:00Tataouine - Stade Tunisien
futbol
19:30Torpedo Moskova - Akron Tolyatti
futbol
19:30Nykopings - Luleå
futbol
20:00Mirren - Celtic
futbol
20:00Djurgårdens - Mjällby
futbol
20:00Malmö - Örebro
futbol
20:00Telavi - Dinamo Tbilisi
futbol
20:00Assyriska Turabdin - Utsiktens
futbol
20:00Gefle - Täby
futbol
20:00Bromharitaojkarna - Karlstad
futbol
20:00Karlskrona - Lunds
futbol
20:00Landskrona BoIS - Tvååkers
futbol
20:00Örebro Syrianska - Sylvia Norrköping
futbol
20:00Oskarshamns - Motala
futbol
20:00Skövde - Värnamo
futbol
20:00Torns - Eskilsminne
futbol
20:00GAIS - Degerfors
futbol
20:00Brage - Norrby
futbol
20:00Jönköpings Södra - Dalkurd
futbol
20:00Ljungskile - Eskilstuna
futbol
20:00Trelleborgs - Vasteras
futbol
20:00Liepāja - Ventspils
futbol
20:00AS Trenčín - ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00Pohronie - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00ŠKF Sereď - Senica
futbol
20:30Haninge - Frej Taby
futbol
20:30Qviding - Trollhättan
futbol
20:30Brezice - Roltek
futbol
21:00Ballymun - Mochta's
futbol
21:00Corduff - Ayrfield United
futbol
21:00Crumlin United - Liffey Wanderers
futbol
21:00Patrick's CYFC - Greystones
futbol
21:10Espérance de Tunis - Sfaxien
futbol
21:30Swords Celtic - Newtown Rangers
futbol
21:45Motherwell - Livingston
futbol
21:45Rangers - Johnstone
futbol
21:45Ross County - Kilmarnock
futbol
22:00Atalanta - PSG (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Pordenone Calcio - Frosinone Calcio
futbol
22:00Castleknock Celtic - Kilbarrack United
futbol
22:00Atalanta - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Maceio - Oeste Futebol Clube
futbol
01:00Querétaro - Cruz Azul
futbol
01:15Clube Atletico Bragantino - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
01:15Clube Atlético Mineiro - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
02:30Atlético Clube Goianiense - Flamengo
futbol
02:30Bajai - Coritiba Foot Ball Club
futbol
03:00Juarez - Guadalajara
futbol
03:30Ceará Sporting Club - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:30Fluminense FutbolClub - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
05:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
05:06Club Tijuana - Atlético San Luis
futbol
12:30Newcastle Jets - Wellington Phoenix
futbol
17:00Ślęza Wrocław - Wigry Suwałki
futbol
17:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Lubin
futbol
20:00Fotboll - Östersunds
futbol
20:00Elfsborg - Falkenbergs
futbol
20:00Norrköping - Hammarby
futbol
20:00Sirius Fotboll - Helsingborgs
futbol
20:00Kalmar - Göteborg
futbol
20:00Varbergs BoIS - Häcken
futbol
20:00Umeå - Örgryte
futbol
20:30Girona - Almería
futbol
21:30Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
futbol
22:00Leipzig - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Leipzig - Atletico Madrid
futbol
23:00Elche - Real Zaragoza
futbol
01:15São Paulo - Fortaleza
futbol
01:30Sport Club Internacional - Santos
futbol
02:00Vasco da Gama - Sport Club do Recife
futbol
03:00Atlas - Deportivo Toluca
futbol
05:00Club América - Club Santos Laguna
futbol
13:30Seongnam Ilhwa Chunma - Busan IPark
futbol
16:30Chippa United - Cape Town City
futbol
18:00Arsenal Tula - FC
futbol
18:30Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa
futbol
19:00Dinamo Minsk - Smolevichi
futbol
19:00Kuressaare - Levadia Tallinn
futbol
19:00Highlands Park - Mamelodi Sundowns
futbol
19:00Soçi - Khimki
futbol
19:15Budapest - Ferencvárosi
futbol
19:30Tammeka Tartu - Flora Tallinn
futbol
19:45Dundalk - Waterford
futbol
20:00Royal Mouscron-Péruwelz - Mechelen
futbol
20:00Poprad - Komarno
futbol
20:00Spartak Moskova - Akhmat
futbol
21:00Varaždin - Gorica
futbol
21:40Belchatow - Legia Warsaw
futbol
21:45Athlone Town - Drogheda United
futbol
21:45Bray Wanderers - University College Dublin
futbol
21:45Cabinteely - Cobh Ramblers
futbol
21:45Galway United - Longford Town
futbol
21:45Cork City - Sligo Rovers
futbol
22:00Barcelona - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Barcelona - Bayern Munich
futbol
22:00Manchester City - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
04:30Abbie Myers - Alexandra Bozovic
tenis
05:00Destanee Aiava - Lisa Mays
tenis
05:30Alexander Crnokrak - Calum Puttergill
tenis
07:00Blake Ellis - Moerani Bouzige
tenis
07:00Cameron Green - Nikita Volonski
tenis
08:30Jason Kubler - Brandon Walkin
tenis
10:00Dane Sweeny - Chen Dong
tenis
10:00Lucas Catarina - Stuart Parker
tenis
10:00Diāna Marcinkēviča - Alice Tubello
tenis
10:30Flemming Peters - Schonenberg
tenis
10:30Andreea Amalia Rosca - Vanda Lukacs
tenis
10:30Laura Pigossi - Charlotte Klasen
tenis
10:30Maryna Zanevska - Elena-Teodora Cadar
tenis
11:00Vidmanova/Fruhvirtova - Voracova/Lister
tenis
11:00Aliona Bolsova Zadoinova - Fiona Ferro
tenis
11:00Anastasija Sevastova - Irina-Camelia Begu
tenis
11:00Jasmine Paolini - Elise Mertens
tenis
11:00Varvara Gracheva - Petra Martic
tenis
11:30Calvin Hemery - Juan Pablo
tenis
11:30Maxime Chazal - Louis Tessa
tenis
11:50Robert Strombachs - Yanki Erel
tenis
12:00Irina Maria Bara - Arianne Hartono
tenis
12:00Strycova/Halep - Kudermetova/Pavlyuchenkova
tenis
12:30Niculescu/Olaru - Lechemia/Eikeri
tenis
12:30Arantxa - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
12:30Patricia Maria - Barbora Krejcikova
tenis
13:00Benjamin Lock - Elmar Ejupovic
tenis
13:00Yvonne Cavalle-Reimers - Caroline Romeo
tenis
13:00Manon Arcangioli - Ganna Poznikhirenko
tenis
13:10Mats Rosenkranz - Alexander Mannapov
tenis
13:30Lucas Miedler - Altuğ Çelikbilek
tenis
13:30Edan Leshem - Yair Sarouk
tenis
13:30Lior Goldenberg - Sahar Simon
tenis
14:00Marvin Netuschil - Lucas Gerch
tenis
14:00Morderger/Morderger - Hradecka/Pliskova
tenis
14:00Simona Halep - Polona Hercog
tenis
14:30Diāna Marcinkēviča - Arina Gabriela Vasilescu
tenis
14:30Justina Mikulskyte - Anastasia Detiuc
tenis
15:00Oscar Otte - Vladyslav Orlov
tenis
15:00Jordan Hasson - Igor Smilansky
tenis
15:00Yshai Oliel - Daniel Cukierman
tenis
15:30Sara Sorribes Tormo - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
16:00Lina Glushko - Shelly Bereznyak
tenis
16:00Nicole Khirin - Tamara Barad Itzhaki
tenis
16:00Aziz Dougaz - Louis Tessa
tenis
16:30Mats Moraing - Adrian Oetzbach
tenis
16:30Filip Cristian Jianu - Quentin Folliot
tenis
17:00Tamara Zidansek - Katerina Siniakova
tenis
17:00Shelby Rogers - Misaki
tenis
17:30Nicole Nadel - Shahar Biran
tenis
17:30Yarden Akler - Shavit Kimchi
tenis
18:00Ajla Tomljanovic - Yulia Putintseva
tenis
18:00Amanda Anisimova - Catherine Cartan Bellis
tenis
18:00Serena Williams - Bernarda Pera
tenis
18:00Venus Williams - Victoria Azarenka
tenis
18:00Bektaş/Moore - Mattek-Sands/Stephens
tenis
18:00Christian/Olmos - Anderson/Routliffe
tenis
18:00Gauff/Mcnally - Bouzkova/Teichmann
tenis
18:00Linette/Pegula - Brady/Sabalenka
tenis
18:00Pera/Rodionova - Blinkova/Zvonareva
tenis
18:00Talaba/Whoriskey - Loeb/Neel
tenis
18:00Guarachi/Kravchuk - Kalashnikova/Kudriavtseva
tenis
11:00Kolodziejova/Maleckova - Der Hoek/Wickmayer
tenis
11:00Zidansek/Rus - Perez/Sanders
Fox TV HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.