Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
6 Ağustos 2020 Perşembe 12:22:36
tenis
12:05Anney Laska - Timofey BasalygoCanlı
basketbol
12:00Dunkin Raptors - Chaophraya ThunderCanlı
basketbol
11:50Asian Tigers - American EaglesCanlı
tenis
11:45Ivan Panev - Nikolay ValchanovCanlı
tenis
11:40Konstantin Tsvetkov - GestCanlı
tenis
11:30Gleb Jakuba - Alexander RepinCanlı
tenis
11:30Majoros, Janos - Chtchetinine, E |N|Canlı
tenis
11:27Nikolay Shirokov - Artem KsheninCanlı
tenis
11:00Elesey Avtamonov - Vadim AkimovCanlı
tenis
10:55Taras Borshchenko - Ivan FedotovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
12:15Adelaide United - Sydney
futbol
12:30Adelaide United - Sydney
tenis
13:00Alexey Vatutin - Alexander Mannapov
tenis
13:00Mats Rosenkranz - Albano Olivetti
tenis
13:00Gabriela Duca - Lisa Ponomar
tenis
13:00Katharina Hering - Oana Gavrila
futbol
13:00Tianjin Teda - Beijing Guoan
tenis
13:15Billy Harris - Marcus Willis
tenis
13:15Emily Appleton - Erin Richardson
tenis
13:15Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
basketbol
13:25Mavericks - Pistons
tenis
13:30Nicoleta-Catalina Dascălu - Mallaurie Noel
basketbol
13:45Nuggets - Pelicans
tenis
14:00Ilya Torsunov - Veranika Pryts
tenis
14:00Alen Avidzba - Juan Pablo
basketbol
14:00Basketball Club - Thai General Equipment
tenis
14:15Arlinda Rushiti - Anna Klasen
tenis
14:15Suzan Lamens - Vangelova
tenis
14:15Yana Morderger - Romy Koelzer
basketbol
14:15Mavericks - Pelicans
tenis
14:20Oscar Otte - Marvin Netuschil
tenis
14:30Daniel - Hands
tenis
14:30Victoria Allen - Holly Staff
basketbol
14:45Nuggets - Pistons
tenis
15:00Adam El Mihdawy - Dmitry Popko
tenis
15:00Aslan Karatsev - Jean Thirouin
tenis
15:00Anastasia Nefedova - Katerina Stewart
tenis
15:00Nastja Kolar - Dasha Ivanova
futbol
15:00Qingdao Hainiu - Shanghai Dongya
basketbol
15:00Shougang Beijing Ducks - Guangdong Southern Tigers
futbol
15:00Vitebsk - Isloch
futbol
15:00Isfara - Sarojkamar
futbol
15:00Pandjsher - Mokhir Yovon
futbol
15:00Shokhmansur - Hulbuk
basketbol
15:20Mavericks - Nuggets
tenis
15:30Silvia Njiric - Tess Sugnaux
basketbol
15:45Chameleon - Leningrad
basketbol
15:45Pistons - Pelicans
tenis
16:00Oscar Moraing - Lucas Gerch
tenis
16:00Robin Haase - Mischa Zverev
tenis
16:00Elena-Teodora Cadar - Charlotte Klasen
tenis
16:00Maryna Zanevska - Arianne Hartono
tenis
16:00Joshua Paris - Sean Hodkin
tenis
16:00Naomi Broady - Emily Morton
tenis
16:00Alice Tubello - Caroline Romeo
futbol
16:00Buildcon - Green Buffaloes
futbol
16:00Forest Rangers - Napsa Stars
futbol
16:00Green Eagles - Lusaka Dynamos
futbol
16:00Kabwe Warriors - Power Dynamos
futbol
16:00Kabwe youth soccer academy - Mufulira Wanderers
futbol
16:00Nkwazi - Kansanshi Dynamos
futbol
16:00Zanaco - Lumwana Radiants
tenis
16:30Adam El Mihdawy - Jean Thirouin
tenis
16:30Aslan Karatsev - Jordi Arconada
tenis
16:30Alycia Parks - Deniz Khazaniuk
tenis
16:30Anastasia Sysoeva - Jennifer Elie
futbol
16:30Rayyan - Al-Sailiya
basketbol
16:50Chameleon - Bizoni
tenis
17:00Anett Kontaveit - Laura Siegemund
tenis
17:00Gatto-Monticone/Paolini - Zidansek/Rus
tenis
17:20Sebastian Ofner - Louis Wessels
tenis
17:30Luke Johnson - Julian Cash
tenis
17:30Olivia Nicholls - Eliz Maloney
basketbol
17:55Drakonu - Zubry
tenis
18:00Carole Monnet - Leolia Jeanjean
tenis
18:00Dasha Ivanova - Katerina Stewart
tenis
18:00Anastasia Nefedova - Nastja Kolar
futbol
18:00Belshina Bobruisk - Slutsk
futbol
18:00Sfîntul Gheorghe - Dacia Buiucani
futbol
18:30Akatemia - Närpes Kraft
futbol
18:30TiPS - Tuusulan Palloseura
futbol
18:30Gnistan - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Musan Salama - Ekenäs
futbol
18:30Shahr Khodro - Esteghlal
tenis
18:30Petra Martic - Ludmilla Samsonova
tenis
18:30Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Cocciaretto/Trevisan
futbol
18:30HJK - Lahti
futbol
18:30Turun Palloseura - Honka
futbol
18:40Vantaa - Kuusysi Lahti
futbol
18:45Al-Wakrah Sport Club - Al-Arabi SC Katar
futbol
19:00Retro - JK
futbol
19:00Norrvalla Fotbollsförening - Nykarleby
futbol
19:00Paiha - MaPS Masku
futbol
19:00Ponnistajat - RiPS
futbol
19:00Riverball - Barca
futbol
19:00Tampere - Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
futbol
19:00Tp-T - Tampereen Pallo-Veikot
futbol
19:00Sepahan Isfahan - Nassaji Mazandaran
futbol
19:00Sūduva Marijampolė - VMFD Zalgiris Vilnius
tenis
19:00Toby Martin - David
tenis
19:00Abigail Amos - Nadia Rawson
tenis
19:00Marcela Zacarias - Maegan Manasse
futbol
19:00Luzern - Young Boys
futbol
19:00Rapperswil-Jona - Sion
basketbol
19:00Leningrad - Drakonu
tenis
19:05Martin Redlicki - William Griffith
basketbol
19:20Clippers - Spurs
futbol
19:30Tampere United - Saaksjarven Loiske
futbol
19:30Foolad Khuzestan FutbolClub - Naft Masjed Soleyman
tenis
19:30Deniz Khazaniuk - Anastasia Sysoeva
tenis
19:30Jennifer Elie - Alycia Parks
basketbol
19:50Spurs - Rockets
futbol
19:55Leverkusen - Rangers (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Sevilla - Roma (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Bayer 04 Leverkusen - Rangers
futbol
19:55Sevilla - Roma
futbol
20:00B36 Tórshavn - Tvøroyri
futbol
20:00Fuglafjordur - NSÍ Runavík
futbol
20:00Torpedo Kutaisi - Telavi
futbol
20:00Hapoel Iksal Amad - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
20:00Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
20:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ironi Acre
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
20:00Hapoel Rishon LeZion - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Kafr Qasim - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Katamon Jerusalem
tenis
20:00Anney Laska - Gennady Urbanovich
futbol
20:00Shakhtyor Soligorsk - Dinamo Brest
futbol
20:00Fotboll - Elfsborg
futbol
20:00Häcken - Norrköping
futbol
20:00Göteborg - Östersunds
futbol
20:00Kalmar - Örebro
futbol
20:00Mjällby - Sirius Fotboll
tenis
20:00Camila Giorgi - Kaja Juvan
basketbol
20:05Bizoni - Zubry
futbol
20:15Espoo - Atlantis
basketbol
20:20Rockets - Clippers
futbol
20:30Pärnu Vaprus - Nomme United
futbol
20:30Zimbru Chișinău - Floresti
tenis
20:30Gage Brymer - Jonas Maier
tenis
20:30Hanna Chang - Jessica Failla
basketbol
20:30Sacramento Kings - Orleans Pelicans
basketbol
20:50Spurs - Clippers
futbol
21:00Víkingur Gøta - Havnar Bóltfelag
futbol
21:00Zamalek - Al-Masry Club
basketbol
21:20Rockets - Spurs
futbol
21:45John Bosco - Templeogue United
basketbol
21:50Clippers - Rockets
futbol
22:00Francis - Corduff
tenis
22:00Felix Corwin - Djurabek Karimov
tenis
22:00Hanna Chang - Marcela Zacarias
futbol
22:00Basel - E.Frankfurt (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Wolves - Olympiakos (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Basel - Eintracht Frankfurt
futbol
22:00Wolverhampton - Olympiacos
basketbol
23:00Milwaukee Bucks - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
23:00Milwaukee Bucks - Miami Heat
basketbol
23:00Phoenix Suns - Indiana Pacers
tenis
23:00Dayana Yastremskaya - Oceane Dodin
tenis
23:30Bogdan Bobrov - Dusty Boyer
tenis
23:30Kimmi Hance - Jwany Sherif
futbol
00:00Renaissance Sportive de Berkane - Wydad Casablanca
tenis
01:00Edward Riman - Hursan
basketbol
01:00Seattle Storm - Atlanta Dream (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
01:30Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
futbol
02:30RKSV Centro Dominguito - Vesta
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
futbol
03:00Pachuca - Querétaro
futbol
03:00Orlando City - Minnesota United (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - Minnesota United
basketbol
03:00Denver Nuggets - Portland Trail blazers
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - Los Angeles Lakers
futbol
05:06Club Tijuana - Tigres de la UANL
futbol
12:00Brisbane Wolves - Logan Lightning
futbol
12:30Western United - Western Sydney Wanderers
futbol
12:30APIA Leichhardt Tigers - Wollongong Wolves
futbol
13:00Wuhan Zall - Shijiazhuang Ever Bright
futbol
13:45Adelaide Raiders - Adelaide Comets
futbol
14:00University Azzurri - Port Darwin
futbol
14:00Seoul - Gangwon
futbol
15:00Hebei China Fortune - Chongqing Lifan
tenis
17:00Fiona Ferro - Sara Errani
futbol
18:00Vitebsk - Isloch
futbol
18:00Nummelan Palloseura - Töölön Taisto
futbol
18:00Tukums 2000 - Valmieras
futbol
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Banga Gargždai
futbol
18:15Sexypoxyt - Kirkkonummi
futbol
18:30Kokkola - Vasa
futbol
18:30Kaarinan Pojat - SalPa
futbol
18:30Klubi-04 - Grankulla
futbol
18:30PEPO Lappeenranta - Kultsu
futbol
18:30PK-35 Helsinki - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
18:30Futura - Atletico Malmi
futbol
19:00Hlučín - Dolní Benesov
futbol
19:00Agria Chocen - Moravska Trebova
futbol
19:00Bosonohy - Kurim
futbol
19:00Ivancice - Pivovar Saris
futbol
19:00Atlantis Helsinki - Espoo
futbol
19:00Akatemia - Tampereen Ilves
futbol
19:00Blackbird - Warkaus
futbol
19:00Helsingin Palloseura - HerTo
futbol
19:00JanPa - Ace
futbol
19:00Ri-Pa - Sudet
futbol
19:00Salon Vilpas - TPK
futbol
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
futbol
19:15Vaduz - Thun
futbol
19:15CLE - Finnkurd
futbol
19:15Kontu Itä-Helsinki - Valtti
futbol
19:15Sapa - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
19:30Flora Tallinn - Kuressaare
futbol
19:30Åbo - EuPa
futbol
19:30KäPa - Bollklubben-46
futbol
19:30Helsinki - EsPa
futbol
19:45Bohemian - Dundalk
basketbol
20:00Bizertin - Stade Gabesien
basketbol
20:00Hammamet - Goulette
basketbol
20:00Stade Nabeulien - Menezah
basketbol
20:00SA Spurs - Utah Jazz (S SPORT HD)
futbol
20:00Dinamo Minsk - Smolevichi
futbol
20:00Assyriska Turabdin - Skövde
futbol
20:00Lindome - Utsiktens
futbol
20:00Lidköpings - Vänersborgs
futbol
20:00Varbergs - Ullareds
futbol
20:00Vargarda - Grebbestad
futbol
20:00Sundsvall - Ljungskile
futbol
20:00Östers - Akropolis
futbol
20:00Vasteras - Brage
futbol
20:00Riga - Jelgava
futbol
20:00Zalgiris Kaunas - Sūduva Marijampolė
futbol
20:30Parnu - Tammeka Tartu
futbol
21:00Deportivo de La Coruña - Fuenlabrada
futbol
21:00Argja Bóltfelag - Skála ÍF
futbol
21:45Drogheda United - Bray Wanderers
futbol
21:45University College Dublin - Shamrock Rovers
futbol
21:45Wexford Gençlers - Cabinteely
futbol
21:45Patrick's Athletic - Finn Harps
futbol
22:00Juventus - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester City - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Juventus - Lyon
futbol
22:00Manchester City - Real Madrid
basketbol
00:00Brooklyn Nets - Sacramento Kings (S SPORT HD)
futbol
02:00Miami - Tampa Bay Rowdies
futbol
02:00Academia Deportiva Cantolao - Club Universitario de Deportes
futbol
03:30Club Necaxa - Club América
futbol
03:30Confianca - Paraná Clube
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
05:30Mazatlan - Deportivo Toluca
futbol
08:00Croydon Kings - North Eastern MetroStars
futbol
08:30Campbelltown City - Para Hills Knights
futbol
08:30Modbury Jets - Adelaide City
futbol
10:00Perth Glory - Melbourne Victory
futbol
11:30Adelaide Olympic - Cumberland United
futbol
12:00Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo
futbol
12:00Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Bryansk
futbol
12:00Druitt Town Rangers - Blacktown City
futbol
12:00Gifu - Grulla Morioka
futbol
12:00Albirex Niigata - Omiya Ardija
futbol
12:00Tokyo Verdy - Ryūkyū
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
futbol
13:00Gamba Osaka - Yokohama
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Oita Trinita
futbol
13:00Vissel Kobe - Vegalta Sendai
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju
futbol
13:00Ulsan Hyundai - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Fagiano Okayama - Mito HollyHock
futbol
13:00Júbilo Iwata - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Kyoto Sanga
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tochigi
futbol
13:00Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Ehime
futbol
13:00Lech Poznań - Elana Toruń
futbol
14:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
14:00Degerfors - Eskilstuna
futbol
14:00Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
futbol
14:30Johnstone - Aberdeen
futbol
15:00Akron Tolyatti - Shinnik Yaroslavl
futbol
15:00Spartak Moskova - Torpedo Moskova
futbol
15:00JaPS - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
15:00JBK - Kiisto
futbol
15:00Frej Taby - Örebro Syrianska
futbol
15:00Täby - Bromharitaojkarna
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - İrtiş Omsk
futbol
16:00Orenburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:00Khimki - CSKA Moskova
futbol
16:00Energetik-BGU - Neman Grodno
futbol
16:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
futbol
16:00Waterford - Cork City
futbol
16:00Trollhättan - Lunds
futbol
16:00Värnamo - Qviding
futbol
16:00Karlskrona - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Torns
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Tom Tomsk
futbol
17:00Hamilton Academical - Ross County
futbol
17:00Livingston - Hibernian
futbol
17:00Motherwell - Dundee United
futbol
17:00Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Veles Moskova - Krylia Sovetov
futbol
17:00Elva - Vändra Vaprus
futbol
17:00Hercules Oulu - Kemi City
futbol
17:00Oulu - Kotka
futbol
17:00Karlstad - Gefle
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Haninge
futbol
17:00Berga - Karlslunds
futbol
17:00Tvååkers - Oskarshamns
futbol
17:30Club Brugge - R. Charleroi
futbol
18:00Krasnodar - Fakel Voronezh
futbol
18:00Rukh Brest - Torpedo-BelAZ
futbol
18:00Sollentuna - Nykopings
futbol
18:00Ventspils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00Komarno - MŠK Žilina
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Košice - Púchov
futbol
18:00Partizán Bardejov - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
18:30Dalkurd - Norrby
futbol
18:30Halmstads - GAIS
futbol
18:30Jönköpings Södra - Umeå
futbol
18:30Tambov - Rostov
futbol
19:00Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Flora Tallinn
futbol
19:00Sligo Rovers - Shelbourne
futbol
19:00Carlos Stein - Cusco
futbol
19:00Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Bodø-Glimt
futbol
19:00Chaika Peschanokopskoye - Alania Vladikavkaz
futbol
20:00BATE Borisov - Gorodeya
futbol
20:00Rīgas Futbola skola - Liepāja
futbol
20:00ViOn Zlaté Moravce - Pohronie
futbol
20:00Senica - MŠK Žilina
futbol
20:00Ružomberok - AS Trenčín
futbol
20:00Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
basketbol
20:00Portland TB - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
20:00Royal Antwerp - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
20:00Standard Liège - Cercle Brugge
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:00Cobh Ramblers - Galway United
futbol
21:15Universidad San Martín - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
21:30Longford Town - Athlone Town
futbol
22:00Barcelona - Napoli (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Bayern Münih - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00ChievoVerona - Spezia Calcio
futbol
22:00Barcelona - Napoli
futbol
22:00Bayern Munich - Chelsea
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
futbol
23:30Deportivo Llacuabamba - Ayacucho
futbol
00:00Memphis 901 - North Carolina
futbol
01:00Cruzeiro Esporte Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
basketbol
01:00Indiana Pacers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
01:00Fortaleza - Clube Atlético Paranaense
futbol
01:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Internacional
futbol
02:00Charlotte Independence - Charleston Battery
futbol
02:00Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls
futbol
02:00Sport Boys Warnes - Sporting Cristal
futbol
02:30Birmingham Legion - Atlanta United
futbol
03:00Louisville City - Indy Eleven
futbol
03:00Oklahoma City Energy - San Antonio Texas
futbol
03:00Saint Louis - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Monterrey - Club Santos Laguna
futbol
03:00Cruz Azul - Club León
futbol
03:00Sport Club do Recife - Ceará Sporting Club
basketbol
03:30Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
04:00Austin Bold - Grande Valley
futbol
04:30Paso Locomotive - Colorado Springs Switchbacks
futbol
05:00Portland Timbers - Sacramento Republic
futbol
05:00Guadalajara - Puebla
futbol
05:30Vegas Lights - San Diego Loyal
futbol
05:30Phoenix Rising - Mexico United
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori
futbol
08:00Sydney United - North Shore Mariners
futbol
09:00Fukushima United - Kamatamare Sanuki
futbol
10:00Imabari - Fujieda MYFC
futbol
11:30Rockdale City Suns - Marconi Stallions
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŽP Šport Podbrezová
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - Poprad
futbol
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kagoshima United
futbol
12:00Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Busan IPark
futbol
13:00Machida Zelvia - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Cerezo Osaka - Tokyo
futbol
14:30Sint-Truidense - Gent
futbol
15:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
16:30Luleå - Sandvikens
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00Club Cienciano Cusco - Atletico Grau
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Juarez
futbol
20:00Spartak Moskova - Soçi
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
futbol
21:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
21:15Alianza Universidad - Carlos Mannucci
futbol
21:30Rosenborg - Sarpsborg 08
futbol
21:45Kortrijk - Waasland-Beveren
futbol
22:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
futbol
22:15Kópavogur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Íþróttabandalag Akraness - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
22:15Stjarnan - Fjölnir
futbol
22:15Valur FutbolClub - Íþróttafélagið Grótta
futbol
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Melgar
basketbol
01:30Portland TB - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
02:00Alianza Lima - Deportivo Binacional
basketbol
02:00Minnesota Lynx - LA Sparks (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Atlético San Luis - Atlas
basketbol
22:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
01:30Memphis Grizzlies - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
12:00Dunkin Raptors - Chaophraya ThunderCanlı
basketbol
11:50Asian Tigers - American EaglesCanlı
basketbol
13:25Mavericks - Pistons
basketbol
13:45Nuggets - Pelicans
basketbol
14:00Basketball Club - Thai General Equipment
basketbol
14:15Mavericks - Pelicans
basketbol
14:45Nuggets - Pistons
basketbol
15:00Shougang Beijing Ducks - Guangdong Southern Tigers
basketbol
15:20Mavericks - Nuggets
basketbol
15:45Chameleon - Leningrad
basketbol
15:45Pistons - Pelicans
basketbol
16:50Chameleon - Bizoni
basketbol
17:55Drakonu - Zubry
basketbol
19:00Leningrad - Drakonu
basketbol
19:20Clippers - Spurs
basketbol
19:50Spurs - Rockets
basketbol
20:05Bizoni - Zubry
basketbol
20:20Rockets - Clippers
basketbol
20:30Sacramento Kings - Orleans Pelicans
basketbol
20:50Spurs - Clippers
basketbol
21:20Rockets - Spurs
basketbol
21:50Clippers - Rockets
basketbol
23:00Milwaukee Bucks - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
23:00Milwaukee Bucks - Miami Heat
basketbol
23:00Phoenix Suns - Indiana Pacers
basketbol
01:00Seattle Storm - Atlanta Dream (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
01:30Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
basketbol
03:00Denver Nuggets - Portland Trail blazers
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - Los Angeles Lakers
basketbol
20:00Bizertin - Stade Gabesien
basketbol
20:00Hammamet - Goulette
basketbol
20:00Stade Nabeulien - Menezah
basketbol
20:00SA Spurs - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
00:00Brooklyn Nets - Sacramento Kings (S SPORT HD)
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
20:00Portland TB - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
01:00Indiana Pacers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
03:30Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
basketbol
01:30Portland TB - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
02:00Minnesota Lynx - LA Sparks (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
01:30Memphis Grizzlies - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
12:15Adelaide United - Sydney
futbol
12:30Adelaide United - Sydney
futbol
13:00Tianjin Teda - Beijing Guoan
futbol
15:00Qingdao Hainiu - Shanghai Dongya
futbol
15:00Vitebsk - Isloch
futbol
15:00Isfara - Sarojkamar
futbol
15:00Pandjsher - Mokhir Yovon
futbol
15:00Shokhmansur - Hulbuk
futbol
16:00Buildcon - Green Buffaloes
futbol
16:00Forest Rangers - Napsa Stars
futbol
16:00Green Eagles - Lusaka Dynamos
futbol
16:00Kabwe Warriors - Power Dynamos
futbol
16:00Kabwe youth soccer academy - Mufulira Wanderers
futbol
16:00Nkwazi - Kansanshi Dynamos
futbol
16:00Zanaco - Lumwana Radiants
futbol
16:30Rayyan - Al-Sailiya
futbol
18:00Belshina Bobruisk - Slutsk
futbol
18:00Sfîntul Gheorghe - Dacia Buiucani
futbol
18:30Akatemia - Närpes Kraft
futbol
18:30TiPS - Tuusulan Palloseura
futbol
18:30Gnistan - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Musan Salama - Ekenäs
futbol
18:30Shahr Khodro - Esteghlal
futbol
18:30HJK - Lahti
futbol
18:30Turun Palloseura - Honka
futbol
18:40Vantaa - Kuusysi Lahti
futbol
18:45Al-Wakrah Sport Club - Al-Arabi SC Katar
futbol
19:00Retro - JK
futbol
19:00Norrvalla Fotbollsförening - Nykarleby
futbol
19:00Paiha - MaPS Masku
futbol
19:00Ponnistajat - RiPS
futbol
19:00Riverball - Barca
futbol
19:00Tampere - Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
futbol
19:00Tp-T - Tampereen Pallo-Veikot
futbol
19:00Sepahan Isfahan - Nassaji Mazandaran
futbol
19:00Sūduva Marijampolė - VMFD Zalgiris Vilnius
futbol
19:00Luzern - Young Boys
futbol
19:00Rapperswil-Jona - Sion
futbol
19:30Tampere United - Saaksjarven Loiske
futbol
19:30Foolad Khuzestan FutbolClub - Naft Masjed Soleyman
futbol
19:55Leverkusen - Rangers (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Sevilla - Roma (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Bayer 04 Leverkusen - Rangers
futbol
19:55Sevilla - Roma
futbol
20:00B36 Tórshavn - Tvøroyri
futbol
20:00Fuglafjordur - NSÍ Runavík
futbol
20:00Torpedo Kutaisi - Telavi
futbol
20:00Hapoel Iksal Amad - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
20:00Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
20:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ironi Acre
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
20:00Hapoel Rishon LeZion - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Kafr Qasim - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
20:00Shakhtyor Soligorsk - Dinamo Brest
futbol
20:00Fotboll - Elfsborg
futbol
20:00Häcken - Norrköping
futbol
20:00Göteborg - Östersunds
futbol
20:00Kalmar - Örebro
futbol
20:00Mjällby - Sirius Fotboll
futbol
20:15Espoo - Atlantis
futbol
20:30Pärnu Vaprus - Nomme United
futbol
20:30Zimbru Chișinău - Floresti
futbol
21:00Víkingur Gøta - Havnar Bóltfelag
futbol
21:00Zamalek - Al-Masry Club
futbol
21:45John Bosco - Templeogue United
futbol
22:00Francis - Corduff
futbol
22:00Basel - E.Frankfurt (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Wolves - Olympiakos (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Basel - Eintracht Frankfurt
futbol
22:00Wolverhampton - Olympiacos
futbol
00:00Renaissance Sportive de Berkane - Wydad Casablanca
futbol
02:30RKSV Centro Dominguito - Vesta
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
03:00Pachuca - Querétaro
futbol
03:00Orlando City - Minnesota United (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - Minnesota United
futbol
05:06Club Tijuana - Tigres de la UANL
futbol
12:00Brisbane Wolves - Logan Lightning
futbol
12:30Western United - Western Sydney Wanderers
futbol
12:30APIA Leichhardt Tigers - Wollongong Wolves
futbol
13:00Wuhan Zall - Shijiazhuang Ever Bright
futbol
13:45Adelaide Raiders - Adelaide Comets
futbol
14:00University Azzurri - Port Darwin
futbol
14:00Seoul - Gangwon
futbol
15:00Hebei China Fortune - Chongqing Lifan
futbol
18:00Vitebsk - Isloch
futbol
18:00Nummelan Palloseura - Töölön Taisto
futbol
18:00Tukums 2000 - Valmieras
futbol
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Banga Gargždai
futbol
18:15Sexypoxyt - Kirkkonummi
futbol
18:30Kokkola - Vasa
futbol
18:30Kaarinan Pojat - SalPa
futbol
18:30Klubi-04 - Grankulla
futbol
18:30PEPO Lappeenranta - Kultsu
futbol
18:30PK-35 Helsinki - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
18:30Futura - Atletico Malmi
futbol
19:00Hlučín - Dolní Benesov
futbol
19:00Agria Chocen - Moravska Trebova
futbol
19:00Bosonohy - Kurim
futbol
19:00Ivancice - Pivovar Saris
futbol
19:00Atlantis Helsinki - Espoo
futbol
19:00Akatemia - Tampereen Ilves
futbol
19:00Blackbird - Warkaus
futbol
19:00Helsingin Palloseura - HerTo
futbol
19:00JanPa - Ace
futbol
19:00Ri-Pa - Sudet
futbol
19:00Salon Vilpas - TPK
futbol
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
futbol
19:15Vaduz - Thun
futbol
19:15CLE - Finnkurd
futbol
19:15Kontu Itä-Helsinki - Valtti
futbol
19:15Sapa - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
19:30Flora Tallinn - Kuressaare
futbol
19:30Åbo - EuPa
futbol
19:30KäPa - Bollklubben-46
futbol
19:30Helsinki - EsPa
futbol
19:45Bohemian - Dundalk
futbol
20:00Dinamo Minsk - Smolevichi
futbol
20:00Assyriska Turabdin - Skövde
futbol
20:00Lindome - Utsiktens
futbol
20:00Lidköpings - Vänersborgs
futbol
20:00Varbergs - Ullareds
futbol
20:00Vargarda - Grebbestad
futbol
20:00Sundsvall - Ljungskile
futbol
20:00Östers - Akropolis
futbol
20:00Vasteras - Brage
futbol
20:00Riga - Jelgava
futbol
20:00Zalgiris Kaunas - Sūduva Marijampolė
futbol
20:30Parnu - Tammeka Tartu
futbol
21:00Deportivo de La Coruña - Fuenlabrada
futbol
21:00Argja Bóltfelag - Skála ÍF
futbol
21:45Drogheda United - Bray Wanderers
futbol
21:45University College Dublin - Shamrock Rovers
futbol
21:45Wexford Gençlers - Cabinteely
futbol
21:45Patrick's Athletic - Finn Harps
futbol
22:00Juventus - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester City - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Juventus - Lyon
futbol
22:00Manchester City - Real Madrid
futbol
02:00Miami - Tampa Bay Rowdies
futbol
02:00Academia Deportiva Cantolao - Club Universitario de Deportes
futbol
03:30Club Necaxa - Club América
futbol
03:30Confianca - Paraná Clube
futbol
05:30Mazatlan - Deportivo Toluca
futbol
08:00Croydon Kings - North Eastern MetroStars
futbol
08:30Campbelltown City - Para Hills Knights
futbol
08:30Modbury Jets - Adelaide City
futbol
10:00Perth Glory - Melbourne Victory
futbol
11:30Adelaide Olympic - Cumberland United
futbol
12:00Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo
futbol
12:00Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Bryansk
futbol
12:00Druitt Town Rangers - Blacktown City
futbol
12:00Gifu - Grulla Morioka
futbol
12:00Albirex Niigata - Omiya Ardija
futbol
12:00Tokyo Verdy - Ryūkyū
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
futbol
13:00Gamba Osaka - Yokohama
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Oita Trinita
futbol
13:00Vissel Kobe - Vegalta Sendai
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju
futbol
13:00Ulsan Hyundai - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Fagiano Okayama - Mito HollyHock
futbol
13:00Júbilo Iwata - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Kyoto Sanga
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tochigi
futbol
13:00Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Ehime
futbol
13:00Lech Poznań - Elana Toruń
futbol
14:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
14:00Degerfors - Eskilstuna
futbol
14:00Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
futbol
14:30Johnstone - Aberdeen
futbol
15:00Akron Tolyatti - Shinnik Yaroslavl
futbol
15:00Spartak Moskova - Torpedo Moskova
futbol
15:00JaPS - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
15:00JBK - Kiisto
futbol
15:00Frej Taby - Örebro Syrianska
futbol
15:00Täby - Bromharitaojkarna
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - İrtiş Omsk
futbol
16:00Orenburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:00Khimki - CSKA Moskova
futbol
16:00Energetik-BGU - Neman Grodno
futbol
16:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
futbol
16:00Waterford - Cork City
futbol
16:00Trollhättan - Lunds
futbol
16:00Värnamo - Qviding
futbol
16:00Karlskrona - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Torns
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Tom Tomsk
futbol
17:00Hamilton Academical - Ross County
futbol
17:00Livingston - Hibernian
futbol
17:00Motherwell - Dundee United
futbol
17:00Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Veles Moskova - Krylia Sovetov
futbol
17:00Elva - Vändra Vaprus
futbol
17:00Hercules Oulu - Kemi City
futbol
17:00Oulu - Kotka
futbol
17:00Karlstad - Gefle
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Haninge
futbol
17:00Berga - Karlslunds
futbol
17:00Tvååkers - Oskarshamns
futbol
17:30Club Brugge - R. Charleroi
futbol
18:00Krasnodar - Fakel Voronezh
futbol
18:00Rukh Brest - Torpedo-BelAZ
futbol
18:00Sollentuna - Nykopings
futbol
18:00Ventspils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00Komarno - MŠK Žilina
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Košice - Púchov
futbol
18:00Partizán Bardejov - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
18:30Dalkurd - Norrby
futbol
18:30Halmstads - GAIS
futbol
18:30Jönköpings Södra - Umeå
futbol
18:30Tambov - Rostov
futbol
19:00Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Flora Tallinn
futbol
19:00Sligo Rovers - Shelbourne
futbol
19:00Carlos Stein - Cusco
futbol
19:00Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Bodø-Glimt
futbol
19:00Chaika Peschanokopskoye - Alania Vladikavkaz
futbol
20:00BATE Borisov - Gorodeya
futbol
20:00Rīgas Futbola skola - Liepāja
futbol
20:00ViOn Zlaté Moravce - Pohronie
futbol
20:00Senica - MŠK Žilina
futbol
20:00Ružomberok - AS Trenčín
futbol
20:00Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
futbol
20:00Royal Antwerp - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
20:00Standard Liège - Cercle Brugge
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:00Cobh Ramblers - Galway United
futbol
21:15Universidad San Martín - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
21:30Longford Town - Athlone Town
futbol
22:00Barcelona - Napoli (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Bayern Münih - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00ChievoVerona - Spezia Calcio
futbol
22:00Barcelona - Napoli
futbol
22:00Bayern Munich - Chelsea
futbol
23:30Deportivo Llacuabamba - Ayacucho
futbol
00:00Memphis 901 - North Carolina
futbol
01:00Cruzeiro Esporte Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
01:00Fortaleza - Clube Atlético Paranaense
futbol
01:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Internacional
futbol
02:00Charlotte Independence - Charleston Battery
futbol
02:00Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls
futbol
02:00Sport Boys Warnes - Sporting Cristal
futbol
02:30Birmingham Legion - Atlanta United
futbol
03:00Louisville City - Indy Eleven
futbol
03:00Oklahoma City Energy - San Antonio Texas
futbol
03:00Saint Louis - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Monterrey - Club Santos Laguna
futbol
03:00Cruz Azul - Club León
futbol
03:00Sport Club do Recife - Ceará Sporting Club
futbol
04:00Austin Bold - Grande Valley
futbol
04:30Paso Locomotive - Colorado Springs Switchbacks
futbol
05:00Portland Timbers - Sacramento Republic
futbol
05:00Guadalajara - Puebla
futbol
05:30Vegas Lights - San Diego Loyal
futbol
05:30Phoenix Rising - Mexico United
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori
futbol
08:00Sydney United - North Shore Mariners
futbol
09:00Fukushima United - Kamatamare Sanuki
futbol
10:00Imabari - Fujieda MYFC
futbol
11:30Rockdale City Suns - Marconi Stallions
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŽP Šport Podbrezová
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - Poprad
futbol
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kagoshima United
futbol
12:00Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Busan IPark
futbol
13:00Machida Zelvia - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Cerezo Osaka - Tokyo
futbol
14:30Sint-Truidense - Gent
futbol
15:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
16:30Luleå - Sandvikens
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00Club Cienciano Cusco - Atletico Grau
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Juarez
futbol
20:00Spartak Moskova - Soçi
futbol
21:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
21:15Alianza Universidad - Carlos Mannucci
futbol
21:30Rosenborg - Sarpsborg 08
futbol
21:45Kortrijk - Waasland-Beveren
futbol
22:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
futbol
22:15Kópavogur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Íþróttabandalag Akraness - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
22:15Stjarnan - Fjölnir
futbol
22:15Valur FutbolClub - Íþróttafélagið Grótta
futbol
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Melgar
futbol
02:00Alianza Lima - Deportivo Binacional
futbol
03:00Atlético San Luis - Atlas
tenis
12:05Anney Laska - Timofey BasalygoCanlı
tenis
11:45Ivan Panev - Nikolay ValchanovCanlı
tenis
11:40Konstantin Tsvetkov - GestCanlı
tenis
11:30Gleb Jakuba - Alexander RepinCanlı
tenis
11:30Majoros, Janos - Chtchetinine, E |N|Canlı
tenis
11:27Nikolay Shirokov - Artem KsheninCanlı
tenis
11:00Elesey Avtamonov - Vadim AkimovCanlı
tenis
10:55Taras Borshchenko - Ivan FedotovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
13:00Alexey Vatutin - Alexander Mannapov
tenis
13:00Mats Rosenkranz - Albano Olivetti
tenis
13:00Gabriela Duca - Lisa Ponomar
tenis
13:00Katharina Hering - Oana Gavrila
tenis
13:15Billy Harris - Marcus Willis
tenis
13:15Emily Appleton - Erin Richardson
tenis
13:15Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
tenis
13:30Nicoleta-Catalina Dascălu - Mallaurie Noel
tenis
14:00Ilya Torsunov - Veranika Pryts
tenis
14:00Alen Avidzba - Juan Pablo
tenis
14:15Arlinda Rushiti - Anna Klasen
tenis
14:15Suzan Lamens - Vangelova
tenis
14:15Yana Morderger - Romy Koelzer
tenis
14:20Oscar Otte - Marvin Netuschil
tenis
14:30Daniel - Hands
tenis
14:30Victoria Allen - Holly Staff
tenis
15:00Adam El Mihdawy - Dmitry Popko
tenis
15:00Aslan Karatsev - Jean Thirouin
tenis
15:00Anastasia Nefedova - Katerina Stewart
tenis
15:00Nastja Kolar - Dasha Ivanova
tenis
15:30Silvia Njiric - Tess Sugnaux
tenis
16:00Oscar Moraing - Lucas Gerch
tenis
16:00Robin Haase - Mischa Zverev
tenis
16:00Elena-Teodora Cadar - Charlotte Klasen
tenis
16:00Maryna Zanevska - Arianne Hartono
tenis
16:00Joshua Paris - Sean Hodkin
tenis
16:00Naomi Broady - Emily Morton
tenis
16:00Alice Tubello - Caroline Romeo
tenis
16:30Adam El Mihdawy - Jean Thirouin
tenis
16:30Aslan Karatsev - Jordi Arconada
tenis
16:30Alycia Parks - Deniz Khazaniuk
tenis
16:30Anastasia Sysoeva - Jennifer Elie
tenis
17:00Anett Kontaveit - Laura Siegemund
tenis
17:00Gatto-Monticone/Paolini - Zidansek/Rus
tenis
17:20Sebastian Ofner - Louis Wessels
tenis
17:30Luke Johnson - Julian Cash
tenis
17:30Olivia Nicholls - Eliz Maloney
tenis
18:00Carole Monnet - Leolia Jeanjean
tenis
18:00Dasha Ivanova - Katerina Stewart
tenis
18:00Anastasia Nefedova - Nastja Kolar
tenis
18:30Petra Martic - Ludmilla Samsonova
tenis
18:30Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Cocciaretto/Trevisan
tenis
19:00Toby Martin - David
tenis
19:00Abigail Amos - Nadia Rawson
tenis
19:00Marcela Zacarias - Maegan Manasse
tenis
19:05Martin Redlicki - William Griffith
tenis
19:30Deniz Khazaniuk - Anastasia Sysoeva
tenis
19:30Jennifer Elie - Alycia Parks
tenis
20:00Anney Laska - Gennady Urbanovich
tenis
20:00Camila Giorgi - Kaja Juvan
tenis
20:30Gage Brymer - Jonas Maier
tenis
20:30Hanna Chang - Jessica Failla
tenis
22:00Felix Corwin - Djurabek Karimov
tenis
22:00Hanna Chang - Marcela Zacarias
tenis
23:00Dayana Yastremskaya - Oceane Dodin
tenis
23:30Bogdan Bobrov - Dusty Boyer
tenis
23:30Kimmi Hance - Jwany Sherif
tenis
01:00Edward Riman - Hursan
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
tenis
17:00Fiona Ferro - Sara Errani
Houston Rockets - LA Lakers (S SPORT HD)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.