Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
5 Haziran 2020 Cuma 03:41:23
basketbol
03:30NetsGC - Celtics Crossover GamingCanlı
tenis
03:15Pavel Leonchik - Anton BandarykCanlı
basketbol
03:15Pistons - Grizz GamingCanlı
tenis
02:45Karina Silkina - HursanCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
04:00Guadalupe - Alajuelense
tenis
04:00Daniil Budov - Edward Riman
tenis
05:00Grigorii Firsin - Evgeny Nazarchuk
tenis
06:00Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
tenis
06:00Angelina Paluyanchyk - Anastasia Rafalskaya
tenis
06:00Alex Hunt - Reynolds
tenis
07:00Yaroslav Narkevich - Artem Avsievich
tenis
07:00Mikal Statham - Dylan Heap
tenis
07:30Vadim Raitsov - Konstantin Tsvetkov
tenis
08:00Semen Sharlay - Gennady Urbanovich
tenis
08:30Jose Rubin Statham - Alexander Klintcharov
tenis
09:00Aliaksandra Lebedeva - Valeria Vasilyeva
tenis
09:00Michael Venus - Finn Tearney
tenis
10:00Tikhomir Simov - Plamen Zhelev
tenis
10:30Vadim Raitsov - Gest
tenis
10:30Pavel Leonchik - Edward Riman
tenis
10:30Rowe/Statham - Klintcharov/Falck
tenis
11:00Benjamin Hassan - Yannick Stephan Born
tenis
11:00Sandro Kopp - Lukas Neumayer
futbol
11:30TDCS Dong Thap - XSKT Can Tho
tenis
11:30Kristian Mitev - Mihaylov
tenis
12:00Diana Starovoitova - Aliaksandra Lebedeva
tenis
12:00Elena Bairasheuskaya - Ekaterina Dzehalevich
tenis
12:20Philipp Oswald - David Pichler
tenis
12:30Constantin Schmitz - Hazem
futbol
13:00Slavia-Mozyr - Neman Grodno
futbol
13:00Vicem Hai Phong - Chi Minh City
futbol
13:00Hien - Binh Phuoc
tenis
13:00Gergi Slavov - Martin Kolev
tenis
13:00Anastasia Rafalskaya - Anna Sergel
futbol
13:30Incheon United - Gangwon
tenis
14:00Choinski - Florian Broska
futbol
14:00Dinh - Viettel
tenis
14:00Mikhail Studenny - Hursan
tenis
14:30Ivko Ganchev - Anton Georgiev
futbol
15:00Sai - Becamex Binh Duong
tenis
15:00Semen Sharlay - Sergey Novik
futbol
16:00Isloch - Rukh Brest
tenis
16:00Zhivkov - Avzhiev
tenis
16:00Pavel Filin - Ivan Volodkevich
basketbol
16:15Bizoni - Chameleon
futbol
16:30Wigry Suwałki - Miedz Legnica
tenis
16:30Kirill Saplin - Daniil Khurtov
tenis
16:30Karolina Pliskova - Katerina Siniakova
tenis
17:00Zhan Skindzer - Timofey Basalygo
tenis
17:00Dominic Thiem - Jurij Rodionov
tenis
17:00Ulises Blanch - Mackenzie Mcdonald
futbol
17:30Slutsk - Torpedo-BelAZ
tenis
17:30Ivan Zapryanov - Rumen Sevov
tenis
17:30Alex De Minaur - Pablo Andujar
basketbol
17:35Zubry - Leningrad
tenis
18:00Mark Pashukevich - Pavel Leonchik
tenis
18:00Kirill Komarov - Ivan Denisov
tenis
18:20Sebastian Ofner - Alexander Erler
futbol
18:30Kolding - Viborg
futbol
18:30Zlatibor - Trayal
futbol
18:40Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
futbol
18:45Lokomotiv Plovdiv - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
19:00Smolevichi - Gorodeya
futbol
19:00Proleter Novi - Backa Topola
tenis
19:00Yordan Yordanov - Adrian Mladenov
tenis
19:00Vladislav Kebets - Vladislav Kebets
tenis
19:00Jamie Loeb - Caroline Dolehide
basketbol
19:00Chameleon - Zubry
tenis
19:00Karolina Muchova - Kristyna Pliskova
futbol
19:00Korona Kielce - Piast Gliwice
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Amstetten
futbol
19:30Avusturya Wien - Blau-Weiß Linz
futbol
19:30Horn - Liefering Salzburg
futbol
19:30Tallinna JK Legion - Helios Tartu
tenis
19:30Pablo Carreno Busta - Roberto Bautista-Agut
futbol
19:30Bochum - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Greuther Furth - Sandhausen
futbol
19:30Bochum - Pauli
tenis
19:40Dennis Novak - Maximilian Neuchrist
futbol
20:00Magdeburg - Uerdingen 05
futbol
20:00Skive - Vendsyssel
futbol
20:00Aluminij - Mura 05
tenis
20:00Vladimir Filippovich - Ilya Sholomitsky
basketbol
20:10Bizoni - Leningrad
futbol
21:00Levski Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Fredericia - Vejle Boldklub
futbol
21:00Hajduk Split - Inter Zapresic
futbol
21:00Debreceni - Kaposvári Rákóczi
futbol
21:00Voždovac - Napredak Kruševac
tenis
21:00Mikael Torpegaard - Jeffrey John Wolf
futbol
21:00Santa Clara - Braga
futbol
21:10Chrobry Głogów - Belchatow
futbol
21:25Ried - Lafnitz
basketbol
21:25Zubry - Chameleon
futbol
21:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
futbol
21:30Freiburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
futbol
22:00Celje - Rudar Velenje
futbol
22:15Íþróttafélag Reykjavíkur - Asvellir
futbol
22:15Selfoss - Ungmennafelagið Snaefell
tenis
23:00Zhan Skindzer - Gennady Urbanovich
tenis
23:00Aragone - Dmitry Popko
tenis
23:00Aragone - Alejandro Tabilo
futbol
23:15Aves - Belenenses
tenis
23:55Anastasiya Abramovich - Edward Riman
tenis
01:00Timofey Basalygo - Timofey Kuksov
tenis
02:00Daniil Budov - Evgeny Nazarchuk
tenis
02:00Ernesto Escobedo - Marcos Giron
tenis
03:00Edward Riman - Pavel Leonchik
tenis
04:00Gleb Kolyshkov - Grigorii Firsin
tenis
05:00Roman Gumenyuk - Timofey Kuksov
futbol
10:30Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
12:30Binh Dinh - FC
futbol
13:00Busan IPark - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Pohang Steelers - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Lech Poznań - Pogon
futbol
13:00Quang Nam - Thanh Hoa
futbol
13:00Song Lam Nghe An - Nang
futbol
13:40Podbeskidzie Bielsko-Biała - Nieciecza
futbol
14:00Jahn Regensburg - Darmstadt 98
futbol
14:00Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden
futbol
14:00Slutsk - Torpedo-BelAZ
futbol
14:00Roskilde - Fremad Amager
futbol
14:00Than Quảng Ninh - Hong Linh Ha Tinh
futbol
14:00Arminia Bielefeld - Nürnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden (S SPORT HD)
futbol
14:00Arminia Вielefeld - Nurnberg
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - Bayern Munich
futbol
15:00Zwickau - Hallescher
futbol
15:00Duisburg - Chemnitzer
futbol
15:00Meppen - Hansa Rostock
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
futbol
15:001860 München - Würzburger Kickers
futbol
15:00Javor Ivanjica - Vojvodina
futbol
15:00Hanoi T&T - Hoang Anh Gia Lai
futbol
16:00Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
futbol
16:00Juniors - Wacker Innsbruck
futbol
16:00Isloch - Rukh Brest
futbol
16:10Warta Poznań - Olimpia Grudziądz
futbol
16:30Hvidovre - Nykøbing
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - Bayern Munich
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim
futbol
16:30Leipzig - Paderborn 07
futbol
16:30Leverkusen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Leipzig - Paderborn (TRT Spor HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - Hoffenheim (S SPORT HD)
futbol
17:00Fastav Zlín - Příbram
futbol
17:00Dunav Ruse - Arda Kardzhali
futbol
17:00Legionovia Legionowo - Elana Toruń
futbol
17:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
futbol
17:00Zorya Luhansk - Kolos Kovalevka
futbol
17:30Spartak Zdrepceva - Partizan Belgrade
basketbol
17:30Goettingen - Crailsheim Merlins
futbol
17:55Mezőkövesd-Zsóry - Paksi
futbol
18:00Rheindorf Altach - Swarovski Tirol
futbol
18:00Pölten - Austriya Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Mattersburg
futbol
18:00Slavia-Mozyr - Neman Grodno
futbol
18:00Prostějov - Baník Sokolov
futbol
18:00Ústí nad Labem - Varnsdorf
futbol
18:00Viktoria Zizkov - Lisen
futbol
18:30Zagłębie Lubin - Lech Poznań
futbol
18:30Dinamo Vranje - Zemun
futbol
18:30Bačka Palanka - Novi Pazar
futbol
18:30Kabel Novi - radnicki Pirot
futbol
18:40Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
futbol
18:45Botev Plovdiv - Botev Vratsa
futbol
19:00Slovan Liberec - Mladá Boleslav
futbol
19:00Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana
futbol
19:15Panionios - Volos
futbol
19:30Borussia Dortmund - Hertha
futbol
19:30B.Dortmund - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:55Slaven Belupo - Gorica
futbol
20:00Dinamo Brest - Minsk
futbol
20:00Bnei Yehuda Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Ashdod
futbol
20:00Fehervar - Várda
futbol
20:00Crvena Zvezda - Radnik Surdulica
futbol
20:15Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
futbol
21:00Bohemians 1905 Prag - Sparta Prague
futbol
21:00Pogoń Szczecin - Cracovia
futbol
21:00Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Tel Aviv
futbol
21:25Grazer - Avusturya Lustenau
futbol
21:30Aris - Crete
basketbol
21:30Bayern Munich - Ratiopharm
futbol
22:00Čukarički - Inđija
futbol
22:05Varaždin - Dinamo Zagreb
futbol
22:05Újpest - Budapest Honvéd
futbol
23:15Boavista Porto - Moreirense
futbol
11:30Austria Klagenfurt - Kapfenberger
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Mang Fico Tay Ninh
futbol
12:00Huda Hue - Ria Vung
futbol
13:00Seongnam Ilhwa Chunma - Daegu
futbol
13:00Suwon Samsung Bluewings - Gwangju
futbol
13:00Sanna Khanh Hoa - Đồng Tâm Long An
futbol
13:30Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
futbol
13:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
futbol
14:00Preussen Munster - SpVgg Unterhaching
futbol
14:00Olimpik - Mariupol
futbol
14:05Stal Rzeszów - Widzew Łódź
futbol
14:30Erzgebirge - Karlsruher
futbol
14:30Hannover 96 - Heidenheim
futbol
14:30Stuttgart - Osnabruck
futbol
14:30Werder Вremen - Wolfsburg
futbol
14:30Stuttgart - Osnabruck (S SPORT HD)
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern
futbol
15:00Næstved - Køge
futbol
15:00Nomme Kalju - Flora Tallinn
futbol
16:00Karviná - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
16:00Opava - Slovácko
futbol
16:00Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
futbol
16:00Vitebsk - BATE Borisov
futbol
16:00Mladost Lučani - Mačva Šabac
futbol
16:10Tychy - Chojniczanka Chojnice
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
futbol
17:00Garbarnia Kraków - Gornik Polkowice
futbol
17:00Olimpia Elbląg - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Oleksandriya
basketbol
17:30Fraport Skyliners Frankfurt - Alba Berlin
futbol
18:00Hartberg - Bull Salzburg
futbol
18:00Wolfsberger - LASK Linz
futbol
18:00Sigma Olomouc - Banik Ostrava
futbol
18:00Teplice - Jablonec
futbol
18:00Fodbold - Aarhus
futbol
18:00Horsens - Brøndby
futbol
18:00Copenhagen - Randers
futbol
18:00Nordsjælland - Midtjylland
futbol
18:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
18:00Odense Boldklub - Esbjerg
futbol
18:00SønderjyskE - Silkeborg
futbol
18:00Ingolstadt 04 - Sonnenhof Großaspach
futbol
18:00Belshina Bobruisk - Dinamo Minsk
futbol
18:00Graffin Vlašim - Dukla Prague
futbol
18:00Zbrojovka Brno - Fotbal Třinec
futbol
18:00Pardubice - Vítkovice
futbol
18:00Slavoj Vysehrad - Chrudim
futbol
18:00Odra Opole - Jastrzębie
futbol
18:00Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom
futbol
18:00Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo
futbol
18:00Radnički Niš - FK
futbol
18:00Kopenhag - Randers (S SPORT HD)
futbol
18:30Wisła Kraków - Legia Warsaw
futbol
18:30Skra Czestochowa - Katowice
futbol
18:45Skoda Xanthi - Atromitos
futbol
19:00AŠK Bravo Publikum - Triglav Kranj
futbol
19:00Augsburg - Köln
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
19:15Larissa - Asteras Tripolis
futbol
19:30Lviv - Dnipro-1
futbol
19:30PAOK - Olympiacos
futbol
19:45Sektzia Nes Tziona - Maccabi Netanya
futbol
19:55Istra 1961 - Rijeka
futbol
19:55Zalaegerszegi - Puskás Akadémia
futbol
20:00Slavia Prague - Viktoria Plzen
futbol
20:00Shakhtyor Soligorsk - Energetik-BGU
futbol
20:30Rapid Wien - Sturm Graz
futbol
20:30Beroe Stara Zagora - Cherno More Varna
futbol
20:45Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
futbol
21:00Buducnost Podgorica - Sutjeska
futbol
21:00Zeta - Podgorica
futbol
21:00Grbalj - Titograd
futbol
21:00Petrovac - Iskra Danilovgrad
futbol
21:30Domžale - Maribor
futbol
21:30Athens - Panathinaikos
basketbol
21:30Rasta Vechta - Riesen Ludwigsburg
futbol
22:05Lokomotiva - Osijek
futbol
22:05Ferencvárosi - Diósgyőri
futbol
23:00Ave - Paços de Ferreira
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Hradec Kralove
futbol
20:00Lamia - Panetolikos
futbol
20:30Tsarsko Selo Sofia - Slavia Sofia
futbol
20:45Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:30Hamburger - Holstein Kiel
futbol
21:45Saarbrucken - Leverkusen (spor SMART HD)
futbol
21:45Bayern Münih - E.Frankfurt (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
20:30Granada - Getafe (spor SMART HD)
futbol
21:00Fenerbahçe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Hoffenheim - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Espanyol - Alaves (spor SMART HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
18:30M.Başakşehir - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Bayern Münih - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
21:00Beşiktaş - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
14:00Athletic Bilbao - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
16:30Mainz - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:30Gençlerbirliği - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Schalke 04 - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
21:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Gazişehir FK - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
20:30Levante - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
21:00Sivasspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Real Betis - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:30B.M.Gladbach - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
20:30Villarreal - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
20:45Fenerbahçe - Trabzonspor (ATV HD)
futbol
21:30Werder Bremen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Barcelona - Leganes (spor SMART HD)
futbol
19:30E.Frankfurt - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
21:30B.Dortmund - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:30Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:45Alanyaspor - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
23:00Real Madrid - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:00Giresunspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00İstanbulspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Ankaragücü - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Keçiörengücü - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Kayserispor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00BB Erzurumspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
04:00Guadalupe - Alajuelense
futbol
11:30TDCS Dong Thap - XSKT Can Tho
futbol
13:00Slavia-Mozyr - Neman Grodno
futbol
13:00Vicem Hai Phong - Chi Minh City
futbol
13:00Hien - Binh Phuoc
futbol
13:30Incheon United - Gangwon
futbol
14:00Dinh - Viettel
futbol
15:00Sai - Becamex Binh Duong
futbol
16:00Isloch - Rukh Brest
futbol
16:30Wigry Suwałki - Miedz Legnica
futbol
17:30Slutsk - Torpedo-BelAZ
futbol
18:30Kolding - Viborg
futbol
18:30Zlatibor - Trayal
futbol
18:40Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
futbol
18:45Lokomotiv Plovdiv - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
19:00Smolevichi - Gorodeya
futbol
19:00Proleter Novi - Backa Topola
futbol
19:00Korona Kielce - Piast Gliwice
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Amstetten
futbol
19:30Avusturya Wien - Blau-Weiß Linz
futbol
19:30Horn - Liefering Salzburg
futbol
19:30Tallinna JK Legion - Helios Tartu
futbol
19:30Bochum - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Greuther Furth - Sandhausen
futbol
19:30Bochum - Pauli
futbol
20:00Magdeburg - Uerdingen 05
futbol
20:00Skive - Vendsyssel
futbol
20:00Aluminij - Mura 05
futbol
21:00Levski Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Fredericia - Vejle Boldklub
futbol
21:00Hajduk Split - Inter Zapresic
futbol
21:00Debreceni - Kaposvári Rákóczi
futbol
21:00Voždovac - Napredak Kruševac
futbol
21:00Santa Clara - Braga
futbol
21:10Chrobry Głogów - Belchatow
futbol
21:25Ried - Lafnitz
futbol
21:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
futbol
21:30Freiburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
futbol
22:00Celje - Rudar Velenje
futbol
22:15Íþróttafélag Reykjavíkur - Asvellir
futbol
22:15Selfoss - Ungmennafelagið Snaefell
futbol
23:15Aves - Belenenses
futbol
10:30Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
12:30Binh Dinh - FC
futbol
13:00Busan IPark - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Pohang Steelers - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Lech Poznań - Pogon
futbol
13:00Quang Nam - Thanh Hoa
futbol
13:00Song Lam Nghe An - Nang
futbol
13:40Podbeskidzie Bielsko-Biała - Nieciecza
futbol
14:00Jahn Regensburg - Darmstadt 98
futbol
14:00Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden
futbol
14:00Slutsk - Torpedo-BelAZ
futbol
14:00Roskilde - Fremad Amager
futbol
14:00Than Quảng Ninh - Hong Linh Ha Tinh
futbol
14:00Arminia Bielefeld - Nürnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden (S SPORT HD)
futbol
14:00Arminia Вielefeld - Nurnberg
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - Bayern Munich
futbol
15:00Zwickau - Hallescher
futbol
15:00Duisburg - Chemnitzer
futbol
15:00Meppen - Hansa Rostock
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
futbol
15:001860 München - Würzburger Kickers
futbol
15:00Javor Ivanjica - Vojvodina
futbol
15:00Hanoi T&T - Hoang Anh Gia Lai
futbol
16:00Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
futbol
16:00Juniors - Wacker Innsbruck
futbol
16:00Isloch - Rukh Brest
futbol
16:10Warta Poznań - Olimpia Grudziądz
futbol
16:30Hvidovre - Nykøbing
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - Bayern Munich
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim
futbol
16:30Leipzig - Paderborn 07
futbol
16:30Leverkusen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Leipzig - Paderborn (TRT Spor HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - Hoffenheim (S SPORT HD)
futbol
17:00Fastav Zlín - Příbram
futbol
17:00Dunav Ruse - Arda Kardzhali
futbol
17:00Legionovia Legionowo - Elana Toruń
futbol
17:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
futbol
17:00Zorya Luhansk - Kolos Kovalevka
futbol
17:30Spartak Zdrepceva - Partizan Belgrade
futbol
17:55Mezőkövesd-Zsóry - Paksi
futbol
18:00Rheindorf Altach - Swarovski Tirol
futbol
18:00Pölten - Austriya Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Mattersburg
futbol
18:00Slavia-Mozyr - Neman Grodno
futbol
18:00Prostějov - Baník Sokolov
futbol
18:00Ústí nad Labem - Varnsdorf
futbol
18:00Viktoria Zizkov - Lisen
futbol
18:30Zagłębie Lubin - Lech Poznań
futbol
18:30Dinamo Vranje - Zemun
futbol
18:30Bačka Palanka - Novi Pazar
futbol
18:30Kabel Novi - radnicki Pirot
futbol
18:40Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
futbol
18:45Botev Plovdiv - Botev Vratsa
futbol
19:00Slovan Liberec - Mladá Boleslav
futbol
19:00Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana
futbol
19:15Panionios - Volos
futbol
19:30Borussia Dortmund - Hertha
futbol
19:30B.Dortmund - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:55Slaven Belupo - Gorica
futbol
20:00Dinamo Brest - Minsk
futbol
20:00Bnei Yehuda Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Ashdod
futbol
20:00Fehervar - Várda
futbol
20:00Crvena Zvezda - Radnik Surdulica
futbol
20:15Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
futbol
21:00Bohemians 1905 Prag - Sparta Prague
futbol
21:00Pogoń Szczecin - Cracovia
futbol
21:00Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Tel Aviv
futbol
21:25Grazer - Avusturya Lustenau
futbol
21:30Aris - Crete
futbol
22:00Čukarički - Inđija
futbol
22:05Varaždin - Dinamo Zagreb
futbol
22:05Újpest - Budapest Honvéd
futbol
23:15Boavista Porto - Moreirense
futbol
11:30Austria Klagenfurt - Kapfenberger
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Mang Fico Tay Ninh
futbol
12:00Huda Hue - Ria Vung
futbol
13:00Seongnam Ilhwa Chunma - Daegu
futbol
13:00Suwon Samsung Bluewings - Gwangju
futbol
13:00Sanna Khanh Hoa - Đồng Tâm Long An
futbol
13:30Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
futbol
13:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
futbol
14:00Preussen Munster - SpVgg Unterhaching
futbol
14:00Olimpik - Mariupol
futbol
14:05Stal Rzeszów - Widzew Łódź
futbol
14:30Erzgebirge - Karlsruher
futbol
14:30Hannover 96 - Heidenheim
futbol
14:30Stuttgart - Osnabruck
futbol
14:30Werder Вremen - Wolfsburg
futbol
14:30Stuttgart - Osnabruck (S SPORT HD)
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern
futbol
15:00Næstved - Køge
futbol
15:00Nomme Kalju - Flora Tallinn
futbol
16:00Karviná - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
16:00Opava - Slovácko
futbol
16:00Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
futbol
16:00Vitebsk - BATE Borisov
futbol
16:00Mladost Lučani - Mačva Šabac
futbol
16:10Tychy - Chojniczanka Chojnice
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
futbol
17:00Garbarnia Kraków - Gornik Polkowice
futbol
17:00Olimpia Elbląg - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Oleksandriya
futbol
18:00Hartberg - Bull Salzburg
futbol
18:00Wolfsberger - LASK Linz
futbol
18:00Sigma Olomouc - Banik Ostrava
futbol
18:00Teplice - Jablonec
futbol
18:00Fodbold - Aarhus
futbol
18:00Horsens - Brøndby
futbol
18:00Copenhagen - Randers
futbol
18:00Nordsjælland - Midtjylland
futbol
18:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
18:00Odense Boldklub - Esbjerg
futbol
18:00SønderjyskE - Silkeborg
futbol
18:00Ingolstadt 04 - Sonnenhof Großaspach
futbol
18:00Belshina Bobruisk - Dinamo Minsk
futbol
18:00Graffin Vlašim - Dukla Prague
futbol
18:00Zbrojovka Brno - Fotbal Třinec
futbol
18:00Pardubice - Vítkovice
futbol
18:00Slavoj Vysehrad - Chrudim
futbol
18:00Odra Opole - Jastrzębie
futbol
18:00Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom
futbol
18:00Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo
futbol
18:00Radnički Niš - FK
futbol
18:00Kopenhag - Randers (S SPORT HD)
futbol
18:30Wisła Kraków - Legia Warsaw
futbol
18:30Skra Czestochowa - Katowice
futbol
18:45Skoda Xanthi - Atromitos
futbol
19:00AŠK Bravo Publikum - Triglav Kranj
futbol
19:00Augsburg - Köln
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
19:15Larissa - Asteras Tripolis
futbol
19:30Lviv - Dnipro-1
futbol
19:30PAOK - Olympiacos
futbol
19:45Sektzia Nes Tziona - Maccabi Netanya
futbol
19:55Istra 1961 - Rijeka
futbol
19:55Zalaegerszegi - Puskás Akadémia
futbol
20:00Slavia Prague - Viktoria Plzen
futbol
20:00Shakhtyor Soligorsk - Energetik-BGU
futbol
20:30Rapid Wien - Sturm Graz
futbol
20:30Beroe Stara Zagora - Cherno More Varna
futbol
20:45Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
futbol
21:00Buducnost Podgorica - Sutjeska
futbol
21:00Zeta - Podgorica
futbol
21:00Grbalj - Titograd
futbol
21:00Petrovac - Iskra Danilovgrad
futbol
21:30Domžale - Maribor
futbol
21:30Athens - Panathinaikos
futbol
22:05Lokomotiva - Osijek
futbol
22:05Ferencvárosi - Diósgyőri
futbol
23:00Ave - Paços de Ferreira
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Hradec Kralove
futbol
20:00Lamia - Panetolikos
futbol
20:30Tsarsko Selo Sofia - Slavia Sofia
futbol
20:45Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:30Hamburger - Holstein Kiel
futbol
21:45Saarbrucken - Leverkusen (spor SMART HD)
futbol
21:45Bayern Münih - E.Frankfurt (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
20:30Granada - Getafe (spor SMART HD)
futbol
21:00Fenerbahçe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Hoffenheim - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Espanyol - Alaves (spor SMART HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
18:30M.Başakşehir - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Bayern Münih - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
21:00Beşiktaş - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
14:00Athletic Bilbao - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
16:30Mainz - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:30Gençlerbirliği - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Schalke 04 - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
21:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Gazişehir FK - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
20:30Levante - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
21:00Sivasspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Real Betis - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:30B.M.Gladbach - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
20:30Villarreal - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
20:45Fenerbahçe - Trabzonspor (ATV HD)
futbol
21:30Werder Bremen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Barcelona - Leganes (spor SMART HD)
futbol
19:30E.Frankfurt - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
21:30B.Dortmund - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:30Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:45Alanyaspor - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
23:00Real Madrid - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:00Giresunspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00İstanbulspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Ankaragücü - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Keçiörengücü - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Kayserispor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00BB Erzurumspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
tenis
03:15Pavel Leonchik - Anton BandarykCanlı
tenis
02:45Karina Silkina - HursanCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
04:00Daniil Budov - Edward Riman
tenis
05:00Grigorii Firsin - Evgeny Nazarchuk
tenis
06:00Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
tenis
06:00Angelina Paluyanchyk - Anastasia Rafalskaya
tenis
06:00Alex Hunt - Reynolds
tenis
07:00Yaroslav Narkevich - Artem Avsievich
tenis
07:00Mikal Statham - Dylan Heap
tenis
07:30Vadim Raitsov - Konstantin Tsvetkov
tenis
08:00Semen Sharlay - Gennady Urbanovich
tenis
08:30Jose Rubin Statham - Alexander Klintcharov
tenis
09:00Aliaksandra Lebedeva - Valeria Vasilyeva
tenis
09:00Michael Venus - Finn Tearney
tenis
10:00Tikhomir Simov - Plamen Zhelev
tenis
10:30Vadim Raitsov - Gest
tenis
10:30Pavel Leonchik - Edward Riman
tenis
10:30Rowe/Statham - Klintcharov/Falck
tenis
11:00Benjamin Hassan - Yannick Stephan Born
tenis
11:00Sandro Kopp - Lukas Neumayer
tenis
11:30Kristian Mitev - Mihaylov
tenis
12:00Diana Starovoitova - Aliaksandra Lebedeva
tenis
12:00Elena Bairasheuskaya - Ekaterina Dzehalevich
tenis
12:20Philipp Oswald - David Pichler
tenis
12:30Constantin Schmitz - Hazem
tenis
13:00Gergi Slavov - Martin Kolev
tenis
13:00Anastasia Rafalskaya - Anna Sergel
tenis
14:00Choinski - Florian Broska
tenis
14:00Mikhail Studenny - Hursan
tenis
14:30Ivko Ganchev - Anton Georgiev
tenis
15:00Semen Sharlay - Sergey Novik
tenis
16:00Zhivkov - Avzhiev
tenis
16:00Pavel Filin - Ivan Volodkevich
tenis
16:30Kirill Saplin - Daniil Khurtov
tenis
16:30Karolina Pliskova - Katerina Siniakova
tenis
17:00Zhan Skindzer - Timofey Basalygo
tenis
17:00Dominic Thiem - Jurij Rodionov
tenis
17:00Ulises Blanch - Mackenzie Mcdonald
tenis
17:30Ivan Zapryanov - Rumen Sevov
tenis
17:30Alex De Minaur - Pablo Andujar
tenis
18:00Mark Pashukevich - Pavel Leonchik
tenis
18:00Kirill Komarov - Ivan Denisov
tenis
18:20Sebastian Ofner - Alexander Erler
tenis
19:00Yordan Yordanov - Adrian Mladenov
tenis
19:00Vladislav Kebets - Vladislav Kebets
tenis
19:00Jamie Loeb - Caroline Dolehide
tenis
19:00Karolina Muchova - Kristyna Pliskova
tenis
19:30Pablo Carreno Busta - Roberto Bautista-Agut
tenis
19:40Dennis Novak - Maximilian Neuchrist
tenis
20:00Vladimir Filippovich - Ilya Sholomitsky
tenis
21:00Mikael Torpegaard - Jeffrey John Wolf
tenis
23:00Zhan Skindzer - Gennady Urbanovich
tenis
23:00Aragone - Dmitry Popko
tenis
23:00Aragone - Alejandro Tabilo
tenis
23:55Anastasiya Abramovich - Edward Riman
tenis
01:00Timofey Basalygo - Timofey Kuksov
tenis
02:00Daniil Budov - Evgeny Nazarchuk
tenis
02:00Ernesto Escobedo - Marcos Giron
tenis
03:00Edward Riman - Pavel Leonchik
tenis
04:00Gleb Kolyshkov - Grigorii Firsin
tenis
05:00Roman Gumenyuk - Timofey Kuksov
Kanal D HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.