Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
12 Temmuz 2020 Pazar 18:13:30
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)Canlı
futbol
18:15Genoa - Spal (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
18:00Levante - Athletic BilbaoCanlı
futbol
18:00Deportivo de La Coruña - ExtremaduraCanlı
futbol
18:00Slovan Liberec - Mladá BoleslavCanlı
tenis
18:00Duarte Vale - Nuno BorgesCanlı
futbol
18:00Dinamo București - Politehnica IasiCanlı
futbol
17:45Levante - Athletic BilbaoCanlı
futbol
17:30Arman Gohar - Niroye ZaminiCanlı
tenis
17:30Daniel Gospodinov - Zhivko MitevCanlı
futbol
17:30Ümraniyespor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
17:30Bursaspor - Menemenspor (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
17:30Altay - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
17:30Adanaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 4)Canlı
tenis
17:18Maxim Dmitriev - Olga ZhelannayaCanlı
futbol
17:15Adanaspor - HataysporCanlı
futbol
17:15Keçiörengücü - Fatih KaragümrükCanlı
futbol
17:15Ümraniyespor - Adana DemirsporCanlı
tenis
17:05Boris Boronin - Giorgio BindaCanlı
futbol
17:00Mariupol - OlimpikCanlı
futbol
17:00Fuglafjordur - Skála ÍFCanlı
basketbol
17:00Bok - Mechkite 2019Canlı
basketbol
17:00Sportny Talanty - HebarCanlı
tenis
17:00Hands - Jonathan GrayCanlı
futbol
16:45VMFD Zalgiris Vilnius - Sūduva MarijampolėCanlı
futbol
16:45B36 Tórshavn - KÍ KlaksvíkCanlı
futbol
16:45Tvøroyri - NSÍ RunavíkCanlı
futbol
16:45Víkingur Gøta - Argja BóltfelagCanlı
futbol
16:45Luzern - LuganoCanlı
futbol
16:45Thun - Neuchâtel XamaxCanlı
futbol
16:45Servette - GallenCanlı
futbol
16:45Reynir Sandgerdi - Huginn HotturCanlı
futbol
16:45Andijan - Termez SurkhonCanlı
tenis
16:45Francisca Jorge - Ines MurtaCanlı
tenis
16:45Aslan Karatsev - Alejandro GomezCanlı
futbol
16:15Lokomotiv Moskova - FCCanlı
futbol
16:15Istiklol Dushanbe - Lokomotiv PamirCanlı
futbol
16:15Aston Villa - Crystal Palace (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
futbol
16:00Aston Villa - Crystal PalaceCanlı
futbol
16:00Belchatow - NiecieczaCanlı
tenis
16:00Daniil Khurtov - Vladimir KulikovCanlı
tenis
16:00Andrey Kamenev - Mykyta ShuruburaCanlı
tenis
16:00Maksim Akulenko - Alexander PastuhCanlı
futbol
15:45Tukums 2000 - RigaCanlı
tenis
15:00Alexander Vasilyuk - Aleksandr MyagkovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
18:00Mario Vilella Martinez - Jaume Antoni Munar Clar
futbol
18:00Lokomotiv Gomel - Oshmyany
futbol
18:00Dinamo-Auto Tiraspol - Dacia Buiucani
futbol
18:00Cracovia - Unia Tarnów
futbol
18:15Genoa - SPAL
futbol
18:15Rayka Babol - Esteghlal
tenis
18:15Matteo Berrettini - Richard Gasquet
futbol
18:20Reyhan Alborz - Sepidrood Rasht
futbol
18:20Khosheh Talaei - Baadraan Tehran
futbol
18:20Sorkhpooshan Pakdasht - Aluminium Arak
futbol
18:30Tottenham Hotspur - Arsenal
futbol
18:30Dynamo Moskova - Krylia Sovetov
futbol
18:30Orenburg - Rostov
futbol
18:30CSKA Moskova - Rubin Kazan
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray
futbol
18:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
futbol
18:30Dinamo Minsk - Minsk
futbol
18:30Göteborg - Djurgårdens
futbol
18:30Mjällby - Häcken
futbol
18:30Eskilstuna - Brage
futbol
18:30Vasteras - Ljungskile
futbol
18:30Honka - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Grankulla - Klubi-04
futbol
18:30MiPK - PK-35 Helsinki
futbol
18:30Jaro - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Malavan - Rafsanjan
tenis
18:30Alexis Canter - Marcus Willis
tenis
18:30Emily Morton - Danielle Daley
futbol
19:00Copenhagen - Brøndby
futbol
19:00Aalesunds - Bodø-Glimt
futbol
19:00Kristiansund - Stabæk Fotball
futbol
19:00Mjøndalen - Vålerenga Fotball
futbol
19:00Sarpsborg 08 - Start
futbol
19:00Viking - Grenland
futbol
19:00Levadia Tallinn - Legion Tallinna
futbol
19:00Mladost Petrinja - Opatija
futbol
19:00Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Knattspyrnudeild UMFG
futbol
19:00Keflavík FutbolClub - Þór Akureyri
futbol
19:00Triglav Kranj - Tabor Sežana
tenis
19:00Dasha Ivanova - Mayuka Aikawa
tenis
19:00Renata Zarazua - Sofia Sewing
tenis
19:00Toby D. Boyer - Ivan Nedelko
tenis
19:00Giuliana Olmos - Anna Morgina
tenis
19:00Orlando Storm - Springfield Lasers
basketbol
19:25Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon
futbol
19:30Desna Chernihiv - Shakhtar Donetsk
futbol
19:30Oleksandriya - Dynamo Kyiv
tenis
19:30Pablo Carreno Busta - Albert Ramos
futbol
19:30Eston Villa - Viimsi Lovid
tenis
19:30Stefanos Tsitsipas - David Goffin
futbol
19:55Slaven Belupo - Lokomotiva
futbol
20:00PSG - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi
futbol
20:00Íþróttafélagið Grótta - Íþróttabandalag Akraness
futbol
20:00Liepāja - Spartaks Jurmala
futbol
20:00Panathinaikos - Athens
futbol
20:30Leganés - Valencia
futbol
20:30Fiorentina - Hellas Verona
futbol
20:30Cagliari Calcio - Lecce
futbol
20:30Parma - Bologna 1909
futbol
20:30Udinese Calcio - Sampdoria
futbol
20:30Krasnodar - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
20:30Lugo - Girona
futbol
20:30Numancia - Ponferradina
futbol
20:30Vitebsk - Neman Grodno
futbol
20:30Udinese - Sampdoria (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Leganes - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:30Fiorentina - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Cagliari - Lecce (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Engordany - Inter Club d'Escaldes
futbol
20:30Zimbru Chișinău - Sfîntul Gheorghe
tenis
20:30Felix Corwin - Gage Brymer
futbol
21:00Bournemouth - Leicester City
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor
futbol
21:00Aarhus - Midtjylland
futbol
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
tenis
21:00Roberto Carballes Baena - Pablo Andujar
futbol
21:00CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
21:00Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv
futbol
21:00Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Universitatea Craiova - Steaua București
tenis
21:00Sophie Chang - Mary Closs
basketbol
21:15Maccabi Tel Aviv - Maccabi Rishon LeZion
futbol
21:15Maribor - Celje
futbol
21:30Brann - Sandefjord Fotball
futbol
21:30Olimpija Ljubljana - Aluminij
futbol
21:45Olympiacos - PAOK
futbol
22:00Fluminense FutbolClub - Flamengo
tenis
22:00Raymond Sarmiento - Bogdan Bobrov
futbol
22:05Dinamo Zagreb - Hajduk Split
futbol
22:15Kópavogur - Knattspyrnufélagið Víkingur
tenis
22:20Baker - Grigoriy Lomakin
futbol
22:45Napoli - Milan
futbol
22:45Real Zaragoza - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Sevilla - Mallorca
futbol
23:00Augnablik Kópavogur - Gardabaer
tenis
23:00Giuliana Olmos - Shatoo Mohamad
tenis
23:00Chicago Smash - Vegas Rollers
tenis
23:30Dusty Boyer - Alec Adamson
tenis
23:40Junior Alexander - Tobias Sonne
futbol
00:00Louisville City - Pittsburgh Riverhounds
tenis
01:00Sophie Chang - Anna Morgina
futbol
02:30Mix Sports Club - Celta Gunners
tenis
02:30Adam Walton - Dane Sweeny
tenis
02:30Jesse Delaney - Cameron Edward Smith
futbol
03:00Sporting Kansas City - Minnesota United
tenis
03:00Mary Closs - Shatoo Mohamad
tenis
03:00Orange County Breakers - San Diego Aviators
tenis
04:00Alexander Crnokrak - Maverick Banes
tenis
04:00Rebecca Jones - Catherine Aulia
futbol
05:30Real Salt Lake - Colorado Rapids
tenis
05:30Jason Kubler - Thomas Fancutt
tenis
05:30Nikita Volonski - Blake Bayldon
tenis
07:00Akira Santillan - Calum Puttergill
tenis
07:00Grace Schumacher - Stephanie Belovukovic
tenis
08:30Maddison Inglis - Olivia Gadecki
tenis
08:30Connor Johnson - Adam Taylor
tenis
10:00Lizette Cabrera - Alicia Smith
tenis
10:00Arjun Mehrotra - Marious Zelba
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Sanna Khanh Hoa
futbol
12:00Mang Fico Tay Ninh - XSKT Can Tho
futbol
12:30Binh Dinh - Huda Hue
tenis
13:00Jannik Sinner - Tommy Haas
tenis
13:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
13:00Julia Goerges - Anastasija Sevastova
tenis
13:00Petra Kvitova - Andrea Petkovic
futbol
16:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Tishreen
futbol
16:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Jaish Damascus
futbol
16:00Hutteen - Al-Sahel Tartus
tenis
16:00Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
basketbol
16:15Bizoni - Leningrad
futbol
17:00Dinamo Minsk - Minsk
futbol
17:00Vålerenga Fotball - Fløya
tenis
17:30Valeria Vasilyeva - Diana Starovoitova
basketbol
17:30Zubry - Chameleon
basketbol
18:00Hapoel Beersheba - Maccabi Haifa
basketbol
18:00Hapoel Gilboa Galil - Ironi Nes-Ziona
basketbol
18:00Ironi Nahariya - Hapoel Eilat
basketbol
18:00Maccabi Ashdod - Hapoel Tel Aviv
futbol
18:00Daugavpils - Ventspils
futbol
18:00Navbahor Namangan - Kızılkum Zarafşon
futbol
18:00Pahtakor Taşkent - AGMK
futbol
18:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Chindia Targoviste
futbol
18:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo Sofia
futbol
18:30Damash Gilan - Fajr Sepasi
futbol
18:30Flekkerøy - Odds BK
futbol
18:30Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
18:45Bizoni - Drakonu
futbol
19:00Jelgava - Valmieras
futbol
19:00Åsane Fotball - Ranheim Fotball
futbol
19:00Grorud - Sogndal Fotball
futbol
19:00HamKam - Oygarden
futbol
19:00Stjørdals-Blink - Toppfotball
futbol
19:00KFUM - Raufoss
futbol
19:00Tromsø - Strømmen
tenis
19:00Ruslan Lavrentiev - Gest
futbol
19:45Cosenza Calcio - Perugia Calcio
futbol
20:00Dalkurd - Östers
futbol
20:00Norrby - Akropolis
futbol
20:00Trelleborgs - GAIS
basketbol
20:00Leningrad - Chameleon
futbol
20:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Kalmar - Elfsborg
futbol
20:00Malmö - Norrköping
futbol
20:30Milsami - Speranţa Nisporeni
futbol
20:30Cluj - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:30Deportivo Alavés - Getafe
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
tenis
20:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
futbol
20:30Sporting de Gijón - Málaga
futbol
20:30Almería - Rayo Vallecano
futbol
20:45Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Petah Tikva
futbol
21:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Fjölnir
futbol
21:00Rudar Velenje - Mura 05
futbol
21:00Marítimo - Ave
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
21:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
futbol
21:00Yeni Malatyaspor - Beşiktaş
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
21:15Drakonu - Zubry
futbol
21:30Klaksvik - Argja Boltfelag
futbol
21:30Oxford United - Wycombe Wanderers
futbol
21:30Bari - Ternana Calcio
futbol
21:30Carpi 1909 - Novara Calcio
futbol
21:30Oxford Utd - Wycombe (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Reggiana 1919 - Potenza
futbol
22:00Manchester United - Southampton
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:00Virtus Entella - Pisa 1909
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Empoli
futbol
22:00Unione Venezia - Delfino Pescara 1936
futbol
22:00Krotone - Pordenone Calcio
futbol
22:00Frosinone Calcio - Juve Stabia
futbol
22:00Trapani Calcio - Benevento Calcio
futbol
22:00Cremonese - ChievoVerona
futbol
22:00Salernitana 1919 - Cittadella
futbol
22:15Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Fylkir
futbol
22:15Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Breiðablik
futbol
22:15Valur FutbolClub - Stjarnan
futbol
22:45Internazionale Milano - Torino
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Alcorcón - Tenerife
futbol
22:45Elche - Albacete Balompié
futbol
23:00Granada - Real Madrid
futbol
23:15Vitoria Setubal - Famalicão
futbol
03:00Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Los Angeles - Houston Dynamo
futbol
05:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers
futbol
16:00Chicago Fire Soccer Club - Seattle Sounders
futbol
16:00Chicago Fire - Seattle Sounders (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Ružomberok - Zemplín Michalovce
futbol
19:00West Bromwich Albion - Fulham
futbol
19:15Winterthur - Schaffhausen
futbol
19:15Kriens - Lausanne-Sport
futbol
19:30Kapfenberger - Wacker Innsbruck
futbol
20:00Fredericia - Kolding
futbol
20:00Vejle Boldklub - Nykøbing
futbol
20:00Viborg - Vendsyssel
futbol
20:00Sandnes - Lillestrøm
futbol
20:00Argesul Pitesti - Mioveni
futbol
20:00Dubnica - Nitra
futbol
20:00Reading - Middlesbrough
futbol
20:00Wigan Athletic - Hull City
futbol
21:15Portimonense - Boavista Porto
futbol
21:30Vaduz - Aarau
futbol
21:30Grasshopper Club Zürich - Chiasso
futbol
21:30Arka Gdynia - Górnik Zabrze
futbol
21:30ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
futbol
21:30Wisła Płock - Korona Kielce
futbol
21:30Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
futbol
21:45Cardiff City - Derby County
futbol
21:45Luton Town - Queens Park Rangers
futbol
21:45Millwall - Blackburn Rovers
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Huddersfield Town
futbol
22:15Chelsea - Norwich City
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
22:45Atalanta - Brescia Calcio
futbol
23:30Benfica - Vitoria Guimaraes
futbol
23:30Vicente - Tondela
futbol
23:30Benfica - Guimaraes (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - York City
futbol
05:30Philadelphia Union - Inter Miami
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Júbilo Iwata
futbol
13:00Ehime - Fagiano Okayama
futbol
13:00Machida Zelvia - Albirex Niigata
futbol
13:00Ryūkyū - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Kyoto Sanga
futbol
13:00Mito HollyHock - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:00Tochigi - Omiya Ardija
futbol
13:00Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Tokyo Verdy - Ventforet Kofu
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - United Ichihara Chiba
futbol
16:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Arsenal Tula
futbol
16:00Krylia Sovetov - Krasnodar
futbol
18:00Spartak Moskova - Akhmat
futbol
19:00Moreirense - Paços de Ferreira
futbol
19:00Brentford - Preston North
futbol
19:00Bristol City - Stoke City
futbol
19:00Bodø-Glimt - Kristiansund
futbol
19:00Molde - Viking
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Aalesunds
futbol
19:00Strømsgodset - Mjøndalen
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Haugesund
futbol
19:15Stade Lausanne-Ouchy - 1900
futbol
20:00Køge - Fremad Amager
futbol
20:00Burnley - Wolverhampton
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth
futbol
20:00Newcastle United - Tottenham Hotspur
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
20:00Newcastle - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
20:00Birmingham City - Charlton Athletic
futbol
20:00Nottingham Forest - Swansea City
futbol
20:00Fotboll - Sirius Fotboll
futbol
20:00Djurgårdens - Falkenbergs
futbol
20:00Göteborg - Helsingborgs
futbol
20:30Milan - Parma
futbol
20:30Bologna 1909 - Napoli
futbol
20:30Sampdoria - Cagliari Calcio
futbol
20:30Zenit Saint Petersburg - Orenburg
futbol
21:15Braga - Belenenses
futbol
21:30Cracovia - Lech Poznań
futbol
21:30Lechia Gdańsk - Legia Warsaw
futbol
21:30Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
futbol
21:30Hartberg - Austria Wien
futbol
21:30Grenland - Brann
futbol
21:30Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
futbol
22:15Arsenal - Liverpool
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Roma - Hellas Verona
futbol
22:45Lecce - Fiorentina
futbol
22:45Sassuolo Calcio - Juventus
futbol
22:45Udinese Calcio - Lazio
futbol
23:30Porto - Sporting Lisbon
futbol
23:30Porto - Sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Montreal Impact - Toronto
futbol
05:30Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
futbol
12:30Melbourne Victory - Western United
futbol
16:00Atlanta United - Cincinnati
futbol
16:00Atlanta United - Cincinnati (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
20:00Everton - Aston Villa (TRT Spor HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Southampton - Brighton (TRT Spor HD)
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)Canlı
futbol
18:15Genoa - Spal (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
18:00Levante - Athletic BilbaoCanlı
futbol
18:00Deportivo de La Coruña - ExtremaduraCanlı
futbol
18:00Slovan Liberec - Mladá BoleslavCanlı
futbol
18:00Dinamo București - Politehnica IasiCanlı
futbol
17:45Levante - Athletic BilbaoCanlı
futbol
17:30Arman Gohar - Niroye ZaminiCanlı
futbol
17:30Ümraniyespor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
17:30Bursaspor - Menemenspor (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
17:30Altay - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
17:30Adanaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
17:15Adanaspor - HataysporCanlı
futbol
17:15Keçiörengücü - Fatih KaragümrükCanlı
futbol
17:15Ümraniyespor - Adana DemirsporCanlı
futbol
17:00Mariupol - OlimpikCanlı
futbol
17:00Fuglafjordur - Skála ÍFCanlı
futbol
16:45VMFD Zalgiris Vilnius - Sūduva MarijampolėCanlı
futbol
16:45B36 Tórshavn - KÍ KlaksvíkCanlı
futbol
16:45Tvøroyri - NSÍ RunavíkCanlı
futbol
16:45Víkingur Gøta - Argja BóltfelagCanlı
futbol
16:45Luzern - LuganoCanlı
futbol
16:45Thun - Neuchâtel XamaxCanlı
futbol
16:45Servette - GallenCanlı
futbol
16:45Reynir Sandgerdi - Huginn HotturCanlı
futbol
16:45Andijan - Termez SurkhonCanlı
futbol
16:15Lokomotiv Moskova - FCCanlı
futbol
16:15Istiklol Dushanbe - Lokomotiv PamirCanlı
futbol
16:15Aston Villa - Crystal Palace (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
futbol
16:00Aston Villa - Crystal PalaceCanlı
futbol
16:00Belchatow - NiecieczaCanlı
futbol
15:45Tukums 2000 - RigaCanlı
futbol
18:00Lokomotiv Gomel - Oshmyany
futbol
18:00Dinamo-Auto Tiraspol - Dacia Buiucani
futbol
18:00Cracovia - Unia Tarnów
futbol
18:15Genoa - SPAL
futbol
18:15Rayka Babol - Esteghlal
futbol
18:20Reyhan Alborz - Sepidrood Rasht
futbol
18:20Khosheh Talaei - Baadraan Tehran
futbol
18:20Sorkhpooshan Pakdasht - Aluminium Arak
futbol
18:30Tottenham Hotspur - Arsenal
futbol
18:30Dynamo Moskova - Krylia Sovetov
futbol
18:30Orenburg - Rostov
futbol
18:30CSKA Moskova - Rubin Kazan
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray
futbol
18:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
futbol
18:30Dinamo Minsk - Minsk
futbol
18:30Göteborg - Djurgårdens
futbol
18:30Mjällby - Häcken
futbol
18:30Eskilstuna - Brage
futbol
18:30Vasteras - Ljungskile
futbol
18:30Honka - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Grankulla - Klubi-04
futbol
18:30MiPK - PK-35 Helsinki
futbol
18:30Jaro - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Malavan - Rafsanjan
futbol
19:00Copenhagen - Brøndby
futbol
19:00Aalesunds - Bodø-Glimt
futbol
19:00Kristiansund - Stabæk Fotball
futbol
19:00Mjøndalen - Vålerenga Fotball
futbol
19:00Sarpsborg 08 - Start
futbol
19:00Viking - Grenland
futbol
19:00Levadia Tallinn - Legion Tallinna
futbol
19:00Mladost Petrinja - Opatija
futbol
19:00Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Knattspyrnudeild UMFG
futbol
19:00Keflavík FutbolClub - Þór Akureyri
futbol
19:00Triglav Kranj - Tabor Sežana
futbol
19:30Desna Chernihiv - Shakhtar Donetsk
futbol
19:30Oleksandriya - Dynamo Kyiv
futbol
19:30Eston Villa - Viimsi Lovid
futbol
19:55Slaven Belupo - Lokomotiva
futbol
20:00PSG - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi
futbol
20:00Íþróttafélagið Grótta - Íþróttabandalag Akraness
futbol
20:00Liepāja - Spartaks Jurmala
futbol
20:00Panathinaikos - Athens
futbol
20:30Leganés - Valencia
futbol
20:30Fiorentina - Hellas Verona
futbol
20:30Cagliari Calcio - Lecce
futbol
20:30Parma - Bologna 1909
futbol
20:30Udinese Calcio - Sampdoria
futbol
20:30Krasnodar - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
20:30Lugo - Girona
futbol
20:30Numancia - Ponferradina
futbol
20:30Vitebsk - Neman Grodno
futbol
20:30Udinese - Sampdoria (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Leganes - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:30Fiorentina - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Cagliari - Lecce (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Engordany - Inter Club d'Escaldes
futbol
20:30Zimbru Chișinău - Sfîntul Gheorghe
futbol
21:00Bournemouth - Leicester City
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor
futbol
21:00Aarhus - Midtjylland
futbol
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
21:00Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv
futbol
21:00Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Universitatea Craiova - Steaua București
futbol
21:15Maribor - Celje
futbol
21:30Brann - Sandefjord Fotball
futbol
21:30Olimpija Ljubljana - Aluminij
futbol
21:45Olympiacos - PAOK
futbol
22:00Fluminense FutbolClub - Flamengo
futbol
22:05Dinamo Zagreb - Hajduk Split
futbol
22:15Kópavogur - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
22:45Napoli - Milan
futbol
22:45Real Zaragoza - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Sevilla - Mallorca
futbol
23:00Augnablik Kópavogur - Gardabaer
futbol
00:00Louisville City - Pittsburgh Riverhounds
futbol
02:30Mix Sports Club - Celta Gunners
futbol
03:00Sporting Kansas City - Minnesota United
futbol
05:30Real Salt Lake - Colorado Rapids
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Sanna Khanh Hoa
futbol
12:00Mang Fico Tay Ninh - XSKT Can Tho
futbol
12:30Binh Dinh - Huda Hue
futbol
16:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Tishreen
futbol
16:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Jaish Damascus
futbol
16:00Hutteen - Al-Sahel Tartus
futbol
17:00Dinamo Minsk - Minsk
futbol
17:00Vålerenga Fotball - Fløya
futbol
18:00Daugavpils - Ventspils
futbol
18:00Navbahor Namangan - Kızılkum Zarafşon
futbol
18:00Pahtakor Taşkent - AGMK
futbol
18:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Chindia Targoviste
futbol
18:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo Sofia
futbol
18:30Damash Gilan - Fajr Sepasi
futbol
18:30Flekkerøy - Odds BK
futbol
18:30Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Jelgava - Valmieras
futbol
19:00Åsane Fotball - Ranheim Fotball
futbol
19:00Grorud - Sogndal Fotball
futbol
19:00HamKam - Oygarden
futbol
19:00Stjørdals-Blink - Toppfotball
futbol
19:00KFUM - Raufoss
futbol
19:00Tromsø - Strømmen
futbol
19:45Cosenza Calcio - Perugia Calcio
futbol
20:00Dalkurd - Östers
futbol
20:00Norrby - Akropolis
futbol
20:00Trelleborgs - GAIS
futbol
20:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Kalmar - Elfsborg
futbol
20:00Malmö - Norrköping
futbol
20:30Milsami - Speranţa Nisporeni
futbol
20:30Cluj - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:30Deportivo Alavés - Getafe
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:30Sporting de Gijón - Málaga
futbol
20:30Almería - Rayo Vallecano
futbol
20:45Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Petah Tikva
futbol
21:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Fjölnir
futbol
21:00Rudar Velenje - Mura 05
futbol
21:00Marítimo - Ave
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
21:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
futbol
21:00Yeni Malatyaspor - Beşiktaş
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Klaksvik - Argja Boltfelag
futbol
21:30Oxford United - Wycombe Wanderers
futbol
21:30Bari - Ternana Calcio
futbol
21:30Carpi 1909 - Novara Calcio
futbol
21:30Oxford Utd - Wycombe (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Reggiana 1919 - Potenza
futbol
22:00Manchester United - Southampton
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:00Virtus Entella - Pisa 1909
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Empoli
futbol
22:00Unione Venezia - Delfino Pescara 1936
futbol
22:00Krotone - Pordenone Calcio
futbol
22:00Frosinone Calcio - Juve Stabia
futbol
22:00Trapani Calcio - Benevento Calcio
futbol
22:00Cremonese - ChievoVerona
futbol
22:00Salernitana 1919 - Cittadella
futbol
22:15Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Fylkir
futbol
22:15Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Breiðablik
futbol
22:15Valur FutbolClub - Stjarnan
futbol
22:45Internazionale Milano - Torino
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Alcorcón - Tenerife
futbol
22:45Elche - Albacete Balompié
futbol
23:00Granada - Real Madrid
futbol
23:15Vitoria Setubal - Famalicão
futbol
03:00Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Los Angeles - Houston Dynamo
futbol
05:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers
futbol
16:00Chicago Fire Soccer Club - Seattle Sounders
futbol
16:00Chicago Fire - Seattle Sounders (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Ružomberok - Zemplín Michalovce
futbol
19:00West Bromwich Albion - Fulham
futbol
19:15Winterthur - Schaffhausen
futbol
19:15Kriens - Lausanne-Sport
futbol
19:30Kapfenberger - Wacker Innsbruck
futbol
20:00Fredericia - Kolding
futbol
20:00Vejle Boldklub - Nykøbing
futbol
20:00Viborg - Vendsyssel
futbol
20:00Sandnes - Lillestrøm
futbol
20:00Argesul Pitesti - Mioveni
futbol
20:00Dubnica - Nitra
futbol
20:00Reading - Middlesbrough
futbol
20:00Wigan Athletic - Hull City
futbol
21:15Portimonense - Boavista Porto
futbol
21:30Vaduz - Aarau
futbol
21:30Grasshopper Club Zürich - Chiasso
futbol
21:30Arka Gdynia - Górnik Zabrze
futbol
21:30ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
futbol
21:30Wisła Płock - Korona Kielce
futbol
21:30Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
futbol
21:45Cardiff City - Derby County
futbol
21:45Luton Town - Queens Park Rangers
futbol
21:45Millwall - Blackburn Rovers
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Huddersfield Town
futbol
22:15Chelsea - Norwich City
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
22:45Atalanta - Brescia Calcio
futbol
23:30Benfica - Vitoria Guimaraes
futbol
23:30Vicente - Tondela
futbol
23:30Benfica - Guimaraes (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - York City
futbol
05:30Philadelphia Union - Inter Miami
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Júbilo Iwata
futbol
13:00Ehime - Fagiano Okayama
futbol
13:00Machida Zelvia - Albirex Niigata
futbol
13:00Ryūkyū - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Kyoto Sanga
futbol
13:00Mito HollyHock - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:00Tochigi - Omiya Ardija
futbol
13:00Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Tokyo Verdy - Ventforet Kofu
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - United Ichihara Chiba
futbol
16:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Arsenal Tula
futbol
16:00Krylia Sovetov - Krasnodar
futbol
18:00Spartak Moskova - Akhmat
futbol
19:00Moreirense - Paços de Ferreira
futbol
19:00Brentford - Preston North
futbol
19:00Bristol City - Stoke City
futbol
19:00Bodø-Glimt - Kristiansund
futbol
19:00Molde - Viking
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Aalesunds
futbol
19:00Strømsgodset - Mjøndalen
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Haugesund
futbol
19:15Stade Lausanne-Ouchy - 1900
futbol
20:00Køge - Fremad Amager
futbol
20:00Burnley - Wolverhampton
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth
futbol
20:00Newcastle United - Tottenham Hotspur
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
20:00Newcastle - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
20:00Birmingham City - Charlton Athletic
futbol
20:00Nottingham Forest - Swansea City
futbol
20:00Fotboll - Sirius Fotboll
futbol
20:00Djurgårdens - Falkenbergs
futbol
20:00Göteborg - Helsingborgs
futbol
20:30Milan - Parma
futbol
20:30Bologna 1909 - Napoli
futbol
20:30Sampdoria - Cagliari Calcio
futbol
20:30Zenit Saint Petersburg - Orenburg
futbol
21:15Braga - Belenenses
futbol
21:30Cracovia - Lech Poznań
futbol
21:30Lechia Gdańsk - Legia Warsaw
futbol
21:30Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
futbol
21:30Hartberg - Austria Wien
futbol
21:30Grenland - Brann
futbol
21:30Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
futbol
22:15Arsenal - Liverpool
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Roma - Hellas Verona
futbol
22:45Lecce - Fiorentina
futbol
22:45Sassuolo Calcio - Juventus
futbol
22:45Udinese Calcio - Lazio
futbol
23:30Porto - Sporting Lisbon
futbol
23:30Porto - Sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Montreal Impact - Toronto
futbol
05:30Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
futbol
12:30Melbourne Victory - Western United
futbol
16:00Atlanta United - Cincinnati
futbol
16:00Atlanta United - Cincinnati (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
20:00Everton - Aston Villa (TRT Spor HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Southampton - Brighton (TRT Spor HD)
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
tenis
18:00Duarte Vale - Nuno BorgesCanlı
tenis
17:30Daniel Gospodinov - Zhivko MitevCanlı
tenis
17:18Maxim Dmitriev - Olga ZhelannayaCanlı
tenis
17:05Boris Boronin - Giorgio BindaCanlı
tenis
17:00Hands - Jonathan GrayCanlı
tenis
16:45Francisca Jorge - Ines MurtaCanlı
tenis
16:45Aslan Karatsev - Alejandro GomezCanlı
tenis
16:00Daniil Khurtov - Vladimir KulikovCanlı
tenis
16:00Andrey Kamenev - Mykyta ShuruburaCanlı
tenis
16:00Maksim Akulenko - Alexander PastuhCanlı
tenis
15:00Alexander Vasilyuk - Aleksandr MyagkovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
18:00Mario Vilella Martinez - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
18:15Matteo Berrettini - Richard Gasquet
tenis
18:30Alexis Canter - Marcus Willis
tenis
18:30Emily Morton - Danielle Daley
tenis
19:00Dasha Ivanova - Mayuka Aikawa
tenis
19:00Renata Zarazua - Sofia Sewing
tenis
19:00Toby D. Boyer - Ivan Nedelko
tenis
19:00Giuliana Olmos - Anna Morgina
tenis
19:00Orlando Storm - Springfield Lasers
tenis
19:30Pablo Carreno Busta - Albert Ramos
tenis
19:30Stefanos Tsitsipas - David Goffin
tenis
20:30Felix Corwin - Gage Brymer
tenis
21:00Roberto Carballes Baena - Pablo Andujar
tenis
21:00Sophie Chang - Mary Closs
tenis
22:00Raymond Sarmiento - Bogdan Bobrov
tenis
22:20Baker - Grigoriy Lomakin
tenis
23:00Giuliana Olmos - Shatoo Mohamad
tenis
23:00Chicago Smash - Vegas Rollers
tenis
23:30Dusty Boyer - Alec Adamson
tenis
23:40Junior Alexander - Tobias Sonne
tenis
01:00Sophie Chang - Anna Morgina
tenis
02:30Adam Walton - Dane Sweeny
tenis
02:30Jesse Delaney - Cameron Edward Smith
tenis
03:00Mary Closs - Shatoo Mohamad
tenis
03:00Orange County Breakers - San Diego Aviators
tenis
04:00Alexander Crnokrak - Maverick Banes
tenis
04:00Rebecca Jones - Catherine Aulia
tenis
05:30Jason Kubler - Thomas Fancutt
tenis
05:30Nikita Volonski - Blake Bayldon
tenis
07:00Akira Santillan - Calum Puttergill
tenis
07:00Grace Schumacher - Stephanie Belovukovic
tenis
08:30Maddison Inglis - Olivia Gadecki
tenis
08:30Connor Johnson - Adam Taylor
tenis
10:00Lizette Cabrera - Alicia Smith
tenis
10:00Arjun Mehrotra - Marious Zelba
tenis
13:00Jannik Sinner - Tommy Haas
tenis
13:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
13:00Julia Goerges - Anastasija Sevastova
tenis
13:00Petra Kvitova - Andrea Petkovic
tenis
16:00Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
tenis
17:30Valeria Vasilyeva - Diana Starovoitova
tenis
19:00Ruslan Lavrentiev - Gest
tenis
20:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
Kapfenberger - Wacker Innsbruck
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.