Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
10 Temmuz 2020 Cuma 16:29:00
tenis
16:15Amelia Stuart - Emily AppletonCanlı
tenis
16:06Igor Boytsov - Mikhail SubaCanlı
tenis
16:00Denis Merkulov - Aleksandr MyagkovCanlı
tenis
16:00Semen Sharlay - Mikhail MalakhovichCanlı
basketbol
16:00Maccabi Haifa - Hapoel Gilboa GalilCanlı
tenis
15:45Tiago Cacao - Duarte ValeCanlı
tenis
15:45Elizabet Hamaliy - Ines MurtaCanlı
tenis
15:30Emily Arbuthnott - Erin RichardsonCanlı
tenis
15:15Gergi Slavov - Nikolay ValchanovCanlı
tenis
15:02Dmitriy Zaharkin - Victor SokolchukCanlı
basketbol
15:00five - ShablaCanlı
tenis
14:45Jonathan Gray - Julian CashCanlı
tenis
14:40Alexandr Burchak - Aleksandr YanovskiCanlı
tenis
14:40Andrey Pasternak - Klim ShveibyshCanlı
basketbol
14:30Shanghai Dongfang Sharks - Guangdong Southern TigersCanlı
tenis
14:15Dominic Thiem - Roberto Bautista-AgutCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
16:15Leshem/Cukierman - Ginat/Simon
tenis
16:30Evgeny Karlovskiy - Noah Schachter
tenis
16:45Alastair Gray - Paul Jubb
tenis
16:45Jack Pinnington Jones - Anton Matusevich
tenis
16:45Alicia Dudeney - Nadia Rawson
tenis
16:45Evtimova - Hurricane Tyra Black
futbol
17:00Saburtalo Tbilisi - Telavi
futbol
17:00Odra Opole - Wigry Suwałki
tenis
17:00Sebastian Murillo - Grigoriy Lomakin
tenis
17:15Lloyd Glasspool - Luke Johnson
tenis
17:15Alicia Barnett - Tanysha Dissanayake
tenis
17:20Gilles Simon - Hugo Grenier
tenis
17:20Sebastian Ofner - Jurij Rodionov
tenis
17:40Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
futbol
18:00Shakhtyor Salihorsk - Gorodeya
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Kirkkonummi - Töölön Taisto
futbol
18:00Lietava - Vilniaus Vytis
futbol
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Atmosfera Mazeikiai
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
futbol
18:00Viitorul Constanța - Academica Clinceni
futbol
18:00Skalica - MŠK Žilina
futbol
18:00Minaj - Metallist 1925
tenis
18:00Gastao Elias - Nuno Borges
futbol
18:15Sexypoxyt - Espoo
tenis
18:20Baker - Tommaso Carnevale-Miino
futbol
18:30Smolevichi - Isloch
tenis
18:30Yannick Hanfmann - Marvin Moeller
futbol
18:30Kokkola - JBK
futbol
18:30Akatemia - Parainen
futbol
18:30JaPS - PEPO Lappeenranta
futbol
18:30Kaarinan Pojat - Atlantis Helsinki
tenis
18:30Billy Harris - Toby Martin
tenis
18:30Kimberly Mpukusa - Freya Christie
futbol
18:40Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
futbol
18:45Flamurtari Vlorë - Bylis Ballsh
futbol
18:45Machine Sazi - Persepolis
futbol
19:00Vitoria Guimaraes - Vicente
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Wisła Płock
futbol
19:00Elva - Levadia Tallinn
futbol
19:00Nomme United - Flora Tallinn
futbol
19:00Tammeka Tartu - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Blackbird - Pallo-Kerho 37
futbol
19:00PS-44 - Nokian Palloseura
futbol
19:00Šiauliai - Panevezys
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
tenis
19:00Gombos/Semjan - Kosec/Martin
tenis
19:00Palovic/Pokorny - Minarik/Fekete
tenis
19:00Alec Adamson - Ivan Nedelko
tenis
19:00Sophie Chang - Lorraine M. Guillermo
futbol
19:15Lausanne-Sport - Schaffhausen
futbol
19:15Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
19:30Lafnitz - Amstetten
futbol
19:30Wacker Innsbruck - Avusturya Wien
futbol
19:30Kuusysi Lahti - Valtti
futbol
19:30Shahin - Ahan Isfahan
tenis
19:30Frederico Ferreira Silva - Joao Monteiro
tenis
19:30Pedro Martinez Portero - Albert Ramos
tenis
19:30Deniz Khazaniuk - Maria Jose Portillo Ramirez
tenis
19:40Junior Alexander - Sebastian Murillo
futbol
19:45Juve Stabia - Virtus Entella
futbol
19:45Pallokerho Keski-Uusimaa - Atletico Malmi
futbol
20:00Huddersfield - Luton Town (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Huddersfield Town - Luton Town
futbol
20:00Fredericia - Næstved
futbol
20:00Fremad Amager - Viborg
futbol
20:00Vendsyssel - Vejle Boldklub
futbol
20:00Ace - Tervakosken Pato
futbol
20:00Haninge - Bromharitaojkarna
futbol
20:15Pohjois-Haagan Urheilijat - HerTo
tenis
20:15Sophia Whittle - Jwany Sherif
futbol
20:30Real Sociedad - Granada
futbol
20:30Ateitis - Sveikata Kybartai
futbol
20:30Alta - Tromsdalen
futbol
20:30Botoșani - Astra Giurgiu
tenis
20:30Raymond Sarmiento - Toby D. Boyer
basketbol
21:00Golden Eagles - Brotherly Love
futbol
21:00Gorica - Varaždin
futbol
21:00Kom Podgorica - Jezero Plav
tenis
21:00Grigoriy Lomakin - David Metz
tenis
21:00Pablo Carreno Busta - Carlos Taberner
futbol
21:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
futbol
21:15Sporting Lisbon - Santa Clara
futbol
21:25Horn - Austria Klagenfurt
futbol
21:30Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
futbol
21:301900 - Grasshopper Club Zürich
tenis
21:40Christian Langmo - Gage Brymer
futbol
21:45Partizani Tirana - Tirana
futbol
22:00ChievoVerona - Trapani Calcio
futbol
22:00Cittadella - Krotone
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Salernitana 1919
futbol
22:00Benevento Calcio - Unione Venezia
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Empoli - Frosinone Calcio
futbol
22:00Pordenone Calcio - Pisa 1909
futbol
22:00Spezia Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Titograd - Bokelj
tenis
22:00Sophia Whittle - Mary Closs
futbol
22:15Fulham - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:15Fulham - Cardiff City
tenis
22:20Baker - Junior Alexander
tenis
22:45Jwany Sherif - Mary Closs
tenis
23:00Felix Corwin - Dusty Boyer
basketbol
23:00House of Paign - Scare
futbol
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
futbol
23:00Golfklubbur Grindavikur - Uppsveitir
futbol
23:00Breidholt - Mídas
futbol
23:00Hlíðarendi - Smari
futbol
23:00Skallagrimur Borgarnes - Berserkir Reykjavik
futbol
23:00Skautafelag Reykjiavik - Stokkseyri
futbol
23:00Vatnaliljur - Ymir Kopavogur
futbol
23:30Paços de Ferreira - Braga
tenis
23:40Tommaso Carnevale-Miino - David Metz
futbol
04:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes
futbol
07:00Metro Claremont - Taroona
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Blaublitz Akita
futbol
08:00Croydon Kings - Modbury Jets
futbol
08:00Glenorchy Knights - Northern Rangers
basketbol
08:30OceanaGold Nuggets - Manawatu Jets
futbol
08:30Fulham United - Adelaide Hills Hawks
futbol
08:30Playford City Patriots - West Torrens Birkalla
futbol
08:30South Adelaide Panthers - White City FutbolClub
futbol
08:30West Adelaide - Sturt Lions
futbol
08:30Western Strikers - Adelaide Victory
futbol
08:30Adelaide Blue Eagles - Adelaide Comets
futbol
08:30Adelaide Raiders - Adelaide Olympic
futbol
08:30Para Hills Knights - North Eastern MetroStars
futbol
09:00Fukushima United - Grulla Morioka
futbol
10:00Armadale - Balcatta
futbol
10:00Cockburn City - Bayswater City
futbol
10:00Inglewood United - Joondalup
futbol
10:00Perth FutbolClub - Floreat Athena
futbol
10:00Sorrento - Gwelup Croatia
futbol
10:00Joondalup United - Olympic Kingsway Sports Club
futbol
10:00Mandurah City - Stirling Lions
futbol
10:00Quinns - Fremantle City
futbol
10:00Subiaco FutbolClub - Forrestfield United
futbol
10:00University of Western Australia-Nedlands - Swan United
futbol
10:00Western Knights - Ashfield
futbol
10:00Imabar - Kagoshima United
basketbol
10:30Canterbury Rams - Taranaki Mountainairs
futbol
11:00Hobart Olympia Warriors - Beachside
futbol
11:00Fujieda MYFC - Yokohama Sports and Culture Club
futbol
11:00Sagamihara - Nagano Parceiro
futbol
12:00Campbelltown City - Cumberland United
futbol
12:00Gifu - Kamatamare Sanuki
futbol
12:00Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga
futbol
12:00Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa
futbol
12:30Kataller Toyama - Azul Claro Numazu
futbol
12:30Ryūkyū - Tokushima Vortis
futbol
12:30Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Oita Trinita - Vissel Kobe
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Narva Trans
futbol
13:00Hercules Oulu - Vaajakoski
futbol
13:00KoiPS - TiPS
futbol
13:00Incheon United - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Pohang Steelers - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Qviding - Assyriska Turabdin
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Tochigi
futbol
13:00Júbilo Iwata - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Montedio Yamagata - Mito HollyHock
futbol
13:00Omiya Ardija - Tokyo Verdy
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Machida Zelvia
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Ehime
futbol
13:30Vitebsk - Neman Grodno
futbol
13:40Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
14:00Energetik-BGU - Rukh Brest
futbol
14:00Kultsu - Reipas Lahti
futbol
14:00Örebro Syrianska - Gefle
futbol
14:00Vasalunds - Täby
futbol
14:30Charlton Athletic - Reading
futbol
14:30Derby County - Brentford
futbol
14:30Derby County - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Norwich City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:30Watford - Newcastle (TRT Spor HD)
futbol
14:30Norwich City - West Ham United
futbol
14:30Watford - Newcastle United
futbol
15:00Nykøbing - Køge
futbol
15:00Pallo-Iirot - Tampereen Pallo-Veikot
futbol
15:00Pallokerho Keski-Uusimaa - Honka
futbol
15:00JaPS - Futura
futbol
15:00Luleå - Karlslunds
futbol
15:00Frej Taby - Nykopings
futbol
15:00Lunds - Tvååkers
futbol
15:30Avusturya Lustenau - Vorwarts Steyr
futbol
16:00Falkenbergs - Östersunds
futbol
16:00Hammarby - Sirius Fotboll
futbol
16:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź
futbol
16:00Arsenal Tula - Tambov
futbol
16:00Juniors - Dornbirn 1913
futbol
16:00Baranovichi - Meliorator Zhitkovichi
futbol
16:00Läänemaa JK Haapsalu - Helios Voru
futbol
16:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
16:00EPS - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
16:00Kemi City - Oulun Luistinseura
futbol
16:00Kotka - Musan Salama
futbol
16:00Värnamo - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Landskrona BoIS
futbol
16:00Oskarshamns - Trollhättan
futbol
16:00Skövde - Lindome
futbol
16:00Torns - Utsiktens
futbol
16:10Tychy - Puszcza Niepołomice
futbol
16:30Belshina Bobruisk - Torpedo-BelAZ
futbol
16:30Vaasan Palloseura - MYPA
futbol
17:00Barnsley - Wigan Athletic
futbol
17:00Blackburn Rovers - West Bromwich Albion
futbol
17:00Hull City - Millwall
futbol
17:00Middlesbrough - Bristol City
futbol
17:00Preston North - Nottingham Forest
futbol
17:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
futbol
17:00Liverpool - Burnley
futbol
17:00Kolding - Hvidovre
futbol
17:00Inter Turku - Ilves
futbol
17:00Jyväskylä - Kiisto
futbol
17:00Tp-T - Tampere United
futbol
17:00Kajaani - Gnistan
futbol
17:00Oulu - Akatemia
futbol
17:00KPV - Ekenäs
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Berga
futbol
17:00Sandvikens - Sollentuna
futbol
17:00Eidsvold - Kvik Halden
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Sotra
futbol
17:00Hødd - Moss
futbol
17:00Notodden - Bærum
futbol
17:00Olimpia Elbląg - Skra Czestochowa
futbol
17:00Kolos Kovalevka - Zorya Luhansk
tenis
17:15Corentin Moutet - Holger Vitus Nodskov Rune
futbol
17:30Hermannstadt - Voluntari
futbol
18:00Austria Wien - Hartberg
futbol
18:00Racing de Santander - Huesca
futbol
18:00Osasuna - Celta de Vigo
futbol
18:00Naftan Novopolotsk - Khimik Svetlogorsk
futbol
18:00Rogachev - autotrans
futbol
18:00Prostějov - Zbrojovka Brno
futbol
18:00Dukla Prague - Varnsdorf
futbol
18:00Graffin Vlašim - Vysočina Jihlava
futbol
18:00Vítkovice - Hradec Kralove
futbol
18:00Baník Sokolov - Chrudim
futbol
18:00Pardubice - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00Ústí nad Labem - Viktoria Zizkov
futbol
18:00Lisen - Fotbal Třinec
futbol
18:00Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Rzeszów
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - Gornik Polkowice
futbol
18:00Górnik Łęczna - Pogon
futbol
18:00Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:15Lazio - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:15Lazio - Sassuolo Calcio
futbol
18:30Legia Warsaw - Cracovia
futbol
18:30Akhmat - Zenit Saint Petersburg
futbol
18:30BATE Borisov - Slavia-Mozyr
futbol
18:30Jönköpings Södra - Degerfors
futbol
18:30Örgryte - Sundsvall
tenis
18:35Alexei Popyrin - Dustin Brown
futbol
18:40Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
futbol
19:00Randers - Odense Boldklub
futbol
19:00Haugesund - Molde
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu Vaprus
futbol
19:00Tallinna Kalev - Keila
futbol
19:00Nomme Kalju - Rakvere JK Tarvas
futbol
19:00Viimsi MRJK - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00Kuressaare - Tammeka Tartu
futbol
19:00Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo
futbol
19:00ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
futbol
19:00AS Trenčín - Nitra
futbol
19:00Pohronie - Senica
futbol
19:00Ružomberok - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
19:00MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Spartak Trnava
futbol
19:15Ingolstadt 04 - Nurnberg
futbol
19:15Zürich - Sion
futbol
19:15Chiasso - Kriens
futbol
19:15Lamia - Larissa
futbol
19:15Panionios - Panetolikos
futbol
19:15Skoda Xanthi - Asteras Tripolis
futbol
19:15Volos - Atromitos
futbol
19:30Sheffield Utd - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:30Sheffield United - Chelsea
futbol
19:30Dnipro-1 - Lviv
tenis
19:45Stefanos Tsitsipas - David Goffin
futbol
19:55Inter Zapresic - Rijeka
futbol
20:00Cherno More Varna - Botev Plovdiv
futbol
20:00Znicz Pruszków - Lech Poznań
futbol
20:15Petrolul Ploiești - Rapid București
futbol
20:30Las Palmas - Mirandés
futbol
20:30Valladolid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
20:30Brescia - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Real Valladolid - Barcelona
futbol
20:30Brescia Calcio - Roma
futbol
20:30Soçi - Spartak Moskova
futbol
20:30Shakhtyor Soligorsk - Gorodeya
futbol
21:00Wisła Kraków - Korona Kielce
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
21:00Hapoel Tel Aviv - Ironi Nahariya
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği
futbol
21:00Domžale - AŠK Bravo Publikum
futbol
21:15Belenenses - Moreirense
futbol
21:25Grazer - Kapfenberger
futbol
21:30Basel - Young Boys
futbol
21:30Rosenborg - Strømsgodset
futbol
21:30Aarau - Winterthur
futbol
21:30Crete - Aris
futbol
21:45Kukesi - Teuta Durrës
tenis
22:00Richard Gasquet - Benoît Paire
futbol
22:00Brighton - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:00Brighton & Hove Albion - Manchester City
futbol
22:05Osijek - Istra 1961
futbol
22:45Cádiz - Fuenlabrada
futbol
22:45Juventus - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Juventus - Atalanta
futbol
23:00Atletico Madrid - Real Betis
tenis
23:15Feliciano Lopez - Elliot Benchetrit
futbol
02:00Indy Eleven - Saint Louis
futbol
02:30Tampa Bay Rowdies - Atlanta United
futbol
03:00Atlanta United - York Red Bulls
futbol
03:00Colorado Springs Switchbacks - Mexico United
futbol
04:30Paso Locomotive - Grande Valley
futbol
05:00Phoenix Rising - Los Angeles Galaxy
futbol
05:30Cincinnati - Columbus Crew
futbol
11:00Adelaide Vipers - Seaford Rangers
futbol
11:30Ried - Liefering Salzburg
futbol
12:00Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka
futbol
12:00Yokohama - Vegalta Sendai
futbol
13:00Cerezo Osaka - Nagoya Grampus
futbol
13:00Shonan Bellmare - Consadole Sapporo
futbol
13:00Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
futbol
13:00Daegu - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Gangwon - Gwangju
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Tokyo
futbol
13:30Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
futbol
13:40Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
futbol
14:00Wolves - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:00Wolverhampton - Everton
futbol
14:00Senja - Kjelsås Fotball
futbol
14:00Skeid Fotball - Brattvåg
futbol
14:05Katowice - Widzew Łódź
futbol
14:30Nardo - Arendal
futbol
15:00Nordsjælland - Fodbold
futbol
15:00Espanyol - Eibar (spor SMART HD)
futbol
15:00Espanyol - Eibar
futbol
15:30Stoke City - Birmingham City
futbol
15:30Swansea City - Leeds United
futbol
15:30Helsingborgs - Fotboll
futbol
15:30Örebro - Varbergs BoIS
futbol
15:30Swansea - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Roskilde - Skive
futbol
15:30Umeå - Halmstads
futbol
16:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
futbol
16:00Toronto - United
futbol
16:00Nomme Kalju - Tallinna Kalev
futbol
16:00Tukums 2000 - Riga
futbol
16:00Florø - Fredrikstad
futbol
16:00Levanger - Rosenborg BK
futbol
16:00Vard Haugesund - Egersunds
futbol
16:10Belchatow - Nieciecza
futbol
16:15Aston Villa - Crystal Palace
futbol
16:30Lokomotiv Moskova - FC
futbol
16:30Energetik-BGU - Rukh Brest
futbol
17:00Luzern - Lugano
futbol
17:00Thun - Neuchâtel Xamax
futbol
17:00Servette - Gallen
futbol
17:00Jazz - SalPa
futbol
17:00Tampereen Ilves - Espoo
futbol
17:00Mariupol - Olimpik
futbol
17:30Altay - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Asker Fotball - Bryne
futbol
18:00Slovan Liberec - Mladá Boleslav
futbol
18:00Levante - Athletic Bilbao
futbol
18:00Dinamo București - Politehnica Iasi
futbol
18:15Genoa - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:15Genoa - SPAL
futbol
18:30Göteborg - Djurgårdens
futbol
18:30Mjällby - Häcken
futbol
18:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
18:30Tottenham Hotspur - Arsenal
futbol
18:30Dynamo Moskova - Krylia Sovetov
futbol
18:30Orenburg - Rostov
futbol
18:30CSKA Moskova - Rubin Kazan
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray
futbol
18:30Dinamo Minsk - Minsk
futbol
18:30Honka - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Grankulla - Klubi-04
futbol
18:30Jaro - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Eskilstuna - Brage
futbol
18:30Vasteras - Ljungskile
futbol
19:00Copenhagen - Brøndby
futbol
19:00Aalesunds - Bodø-Glimt
futbol
19:00Kristiansund - Stabæk Fotball
futbol
19:00Mjøndalen - Vålerenga Fotball
futbol
19:00Sarpsborg 08 - Start
futbol
19:00Viking - Grenland
futbol
19:00Levadia Tallinn - Legion Tallinna
futbol
19:00Triglav Kranj - Tabor Sežana
basketbol
19:25Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon
futbol
19:30Desna Chernihiv - Shakhtar Donetsk
futbol
19:30Oleksandriya - Dynamo Kyiv
futbol
19:55Slaven Belupo - Lokomotiva
futbol
20:00PSG - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Liepāja - Spartaks Jurmala
futbol
20:00Panathinaikos - Athens
futbol
20:30Lugo - Girona
futbol
20:30Numancia - Ponferradina
futbol
20:30Udinese - Sampdoria (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Fiorentina - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Cagliari - Lecce (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:30Leganés - Valencia
futbol
20:30Fiorentina - Hellas Verona
futbol
20:30Cagliari Calcio - Lecce
futbol
20:30Parma - Bologna 1909
futbol
20:30Udinese Calcio - Sampdoria
futbol
20:30Krasnodar - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
20:30Vitebsk - Neman Grodno
futbol
21:00CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
21:00Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Universitatea Craiova - Steaua București
futbol
21:00Aarhus - Midtjylland
futbol
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Bournemouth - Leicester City
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor
futbol
21:15Maribor - Celje
basketbol
21:15Maccabi Tel Aviv - Maccabi Rishon LeZion
futbol
21:30Olimpija Ljubljana - Aluminij
futbol
21:30Brann - Sandefjord Fotball
futbol
21:45Olympiacos - PAOK
futbol
22:05Dinamo Zagreb - Hajduk Split
futbol
22:45Real Zaragoza - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Napoli - Milan
futbol
23:00Sevilla - Mallorca
futbol
00:00Louisville City - Pittsburgh Riverhounds
futbol
03:00Sporting Kansas City - Minnesota United
futbol
05:30Real Salt Lake - Colorado Rapids
futbol
18:00Daugavpils - Ventspils
futbol
18:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Chindia Targoviste
futbol
18:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo Sofia
futbol
18:30Flekkerøy - Odds BK
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:30Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep
futbol
19:00Jelgava - Valmieras
futbol
19:00Åsane Fotball - Ranheim Fotball
futbol
19:00Grorud - Sogndal Fotball
futbol
19:00HamKam - Oygarden
futbol
19:00Stjørdals-Blink - Toppfotball
futbol
19:00KFUM - Raufoss
futbol
19:00Tromsø - Strømmen
futbol
20:00Dalkurd - Östers
futbol
20:00Norrby - Akropolis
futbol
20:00Trelleborgs - GAIS
futbol
20:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Kalmar - Elfsborg
futbol
20:00Malmö - Norrköping
futbol
20:30Cluj - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:30Sporting de Gijón - Málaga
futbol
20:30Almería - Rayo Vallecano
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:30Deportivo Alavés - Getafe
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad
futbol
20:45Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Petah Tikva
futbol
21:00Rudar Velenje - Mura 05
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Marítimo - Ave
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
21:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
futbol
21:00Yeni Malatyaspor - Beşiktaş
futbol
21:30Oxford United - Wycombe Wanderers
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:00Manchester United - Southampton
futbol
22:45Alcorcón - Tenerife
futbol
22:45Elche - Albacete Balompié
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Internazionale Milano - Torino
futbol
23:00Granada - Real Madrid
futbol
23:15Vitoria Setubal - Famalicão
futbol
03:00Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Los Angeles - Houston Dynamo
futbol
05:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers
futbol
16:00Inter Miami - Chicago Fire Soccer Club
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
17:00Saburtalo Tbilisi - Telavi
futbol
17:00Odra Opole - Wigry Suwałki
futbol
18:00Shakhtyor Salihorsk - Gorodeya
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Kirkkonummi - Töölön Taisto
futbol
18:00Lietava - Vilniaus Vytis
futbol
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Atmosfera Mazeikiai
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
futbol
18:00Viitorul Constanța - Academica Clinceni
futbol
18:00Skalica - MŠK Žilina
futbol
18:00Minaj - Metallist 1925
futbol
18:15Sexypoxyt - Espoo
futbol
18:30Smolevichi - Isloch
futbol
18:30Kokkola - JBK
futbol
18:30Akatemia - Parainen
futbol
18:30JaPS - PEPO Lappeenranta
futbol
18:30Kaarinan Pojat - Atlantis Helsinki
futbol
18:40Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
futbol
18:45Flamurtari Vlorë - Bylis Ballsh
futbol
18:45Machine Sazi - Persepolis
futbol
19:00Vitoria Guimaraes - Vicente
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Wisła Płock
futbol
19:00Elva - Levadia Tallinn
futbol
19:00Nomme United - Flora Tallinn
futbol
19:00Tammeka Tartu - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Blackbird - Pallo-Kerho 37
futbol
19:00PS-44 - Nokian Palloseura
futbol
19:00Šiauliai - Panevezys
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
futbol
19:15Lausanne-Sport - Schaffhausen
futbol
19:15Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
19:30Lafnitz - Amstetten
futbol
19:30Wacker Innsbruck - Avusturya Wien
futbol
19:30Kuusysi Lahti - Valtti
futbol
19:30Shahin - Ahan Isfahan
futbol
19:45Juve Stabia - Virtus Entella
futbol
19:45Pallokerho Keski-Uusimaa - Atletico Malmi
futbol
20:00Huddersfield - Luton Town (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Huddersfield Town - Luton Town
futbol
20:00Fredericia - Næstved
futbol
20:00Fremad Amager - Viborg
futbol
20:00Vendsyssel - Vejle Boldklub
futbol
20:00Ace - Tervakosken Pato
futbol
20:00Haninge - Bromharitaojkarna
futbol
20:15Pohjois-Haagan Urheilijat - HerTo
futbol
20:30Real Sociedad - Granada
futbol
20:30Ateitis - Sveikata Kybartai
futbol
20:30Alta - Tromsdalen
futbol
20:30Botoșani - Astra Giurgiu
futbol
21:00Gorica - Varaždin
futbol
21:00Kom Podgorica - Jezero Plav
futbol
21:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
futbol
21:15Sporting Lisbon - Santa Clara
futbol
21:25Horn - Austria Klagenfurt
futbol
21:30Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
futbol
21:301900 - Grasshopper Club Zürich
futbol
21:45Partizani Tirana - Tirana
futbol
22:00ChievoVerona - Trapani Calcio
futbol
22:00Cittadella - Krotone
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Salernitana 1919
futbol
22:00Benevento Calcio - Unione Venezia
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Empoli - Frosinone Calcio
futbol
22:00Pordenone Calcio - Pisa 1909
futbol
22:00Spezia Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Titograd - Bokelj
futbol
22:15Fulham - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:15Fulham - Cardiff City
futbol
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
futbol
23:00Golfklubbur Grindavikur - Uppsveitir
futbol
23:00Breidholt - Mídas
futbol
23:00Hlíðarendi - Smari
futbol
23:00Skallagrimur Borgarnes - Berserkir Reykjavik
futbol
23:00Skautafelag Reykjiavik - Stokkseyri
futbol
23:00Vatnaliljur - Ymir Kopavogur
futbol
23:30Paços de Ferreira - Braga
futbol
04:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes
futbol
07:00Metro Claremont - Taroona
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Blaublitz Akita
futbol
08:00Croydon Kings - Modbury Jets
futbol
08:00Glenorchy Knights - Northern Rangers
futbol
08:30Fulham United - Adelaide Hills Hawks
futbol
08:30Playford City Patriots - West Torrens Birkalla
futbol
08:30South Adelaide Panthers - White City FutbolClub
futbol
08:30West Adelaide - Sturt Lions
futbol
08:30Western Strikers - Adelaide Victory
futbol
08:30Adelaide Blue Eagles - Adelaide Comets
futbol
08:30Adelaide Raiders - Adelaide Olympic
futbol
08:30Para Hills Knights - North Eastern MetroStars
futbol
09:00Fukushima United - Grulla Morioka
futbol
10:00Armadale - Balcatta
futbol
10:00Cockburn City - Bayswater City
futbol
10:00Inglewood United - Joondalup
futbol
10:00Perth FutbolClub - Floreat Athena
futbol
10:00Sorrento - Gwelup Croatia
futbol
10:00Joondalup United - Olympic Kingsway Sports Club
futbol
10:00Mandurah City - Stirling Lions
futbol
10:00Quinns - Fremantle City
futbol
10:00Subiaco FutbolClub - Forrestfield United
futbol
10:00University of Western Australia-Nedlands - Swan United
futbol
10:00Western Knights - Ashfield
futbol
10:00Imabar - Kagoshima United
futbol
11:00Hobart Olympia Warriors - Beachside
futbol
11:00Fujieda MYFC - Yokohama Sports and Culture Club
futbol
11:00Sagamihara - Nagano Parceiro
futbol
12:00Campbelltown City - Cumberland United
futbol
12:00Gifu - Kamatamare Sanuki
futbol
12:00Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga
futbol
12:00Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa
futbol
12:30Kataller Toyama - Azul Claro Numazu
futbol
12:30Ryūkyū - Tokushima Vortis
futbol
12:30Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Oita Trinita - Vissel Kobe
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Narva Trans
futbol
13:00Hercules Oulu - Vaajakoski
futbol
13:00KoiPS - TiPS
futbol
13:00Incheon United - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Pohang Steelers - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Qviding - Assyriska Turabdin
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Tochigi
futbol
13:00Júbilo Iwata - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Montedio Yamagata - Mito HollyHock
futbol
13:00Omiya Ardija - Tokyo Verdy
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Machida Zelvia
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Ehime
futbol
13:30Vitebsk - Neman Grodno
futbol
13:40Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
14:00Energetik-BGU - Rukh Brest
futbol
14:00Kultsu - Reipas Lahti
futbol
14:00Örebro Syrianska - Gefle
futbol
14:00Vasalunds - Täby
futbol
14:30Charlton Athletic - Reading
futbol
14:30Derby County - Brentford
futbol
14:30Derby County - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Norwich City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:30Watford - Newcastle (TRT Spor HD)
futbol
14:30Norwich City - West Ham United
futbol
14:30Watford - Newcastle United
futbol
15:00Nykøbing - Køge
futbol
15:00Pallo-Iirot - Tampereen Pallo-Veikot
futbol
15:00Pallokerho Keski-Uusimaa - Honka
futbol
15:00JaPS - Futura
futbol
15:00Luleå - Karlslunds
futbol
15:00Frej Taby - Nykopings
futbol
15:00Lunds - Tvååkers
futbol
15:30Avusturya Lustenau - Vorwarts Steyr
futbol
16:00Falkenbergs - Östersunds
futbol
16:00Hammarby - Sirius Fotboll
futbol
16:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź
futbol
16:00Arsenal Tula - Tambov
futbol
16:00Juniors - Dornbirn 1913
futbol
16:00Baranovichi - Meliorator Zhitkovichi
futbol
16:00Läänemaa JK Haapsalu - Helios Voru
futbol
16:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
16:00EPS - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
16:00Kemi City - Oulun Luistinseura
futbol
16:00Kotka - Musan Salama
futbol
16:00Värnamo - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Landskrona BoIS
futbol
16:00Oskarshamns - Trollhättan
futbol
16:00Skövde - Lindome
futbol
16:00Torns - Utsiktens
futbol
16:10Tychy - Puszcza Niepołomice
futbol
16:30Belshina Bobruisk - Torpedo-BelAZ
futbol
16:30Vaasan Palloseura - MYPA
futbol
17:00Barnsley - Wigan Athletic
futbol
17:00Blackburn Rovers - West Bromwich Albion
futbol
17:00Hull City - Millwall
futbol
17:00Middlesbrough - Bristol City
futbol
17:00Preston North - Nottingham Forest
futbol
17:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
futbol
17:00Liverpool - Burnley
futbol
17:00Kolding - Hvidovre
futbol
17:00Inter Turku - Ilves
futbol
17:00Jyväskylä - Kiisto
futbol
17:00Tp-T - Tampere United
futbol
17:00Kajaani - Gnistan
futbol
17:00Oulu - Akatemia
futbol
17:00KPV - Ekenäs
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Berga
futbol
17:00Sandvikens - Sollentuna
futbol
17:00Eidsvold - Kvik Halden
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Sotra
futbol
17:00Hødd - Moss
futbol
17:00Notodden - Bærum
futbol
17:00Olimpia Elbląg - Skra Czestochowa
futbol
17:00Kolos Kovalevka - Zorya Luhansk
futbol
17:30Hermannstadt - Voluntari
futbol
18:00Austria Wien - Hartberg
futbol
18:00Racing de Santander - Huesca
futbol
18:00Osasuna - Celta de Vigo
futbol
18:00Naftan Novopolotsk - Khimik Svetlogorsk
futbol
18:00Rogachev - autotrans
futbol
18:00Prostějov - Zbrojovka Brno
futbol
18:00Dukla Prague - Varnsdorf
futbol
18:00Graffin Vlašim - Vysočina Jihlava
futbol
18:00Vítkovice - Hradec Kralove
futbol
18:00Baník Sokolov - Chrudim
futbol
18:00Pardubice - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00Ústí nad Labem - Viktoria Zizkov
futbol
18:00Lisen - Fotbal Třinec
futbol
18:00Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Rzeszów
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - Gornik Polkowice
futbol
18:00Górnik Łęczna - Pogon
futbol
18:00Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:15Lazio - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:15Lazio - Sassuolo Calcio
futbol
18:30Legia Warsaw - Cracovia
futbol
18:30Akhmat - Zenit Saint Petersburg
futbol
18:30BATE Borisov - Slavia-Mozyr
futbol
18:30Jönköpings Södra - Degerfors
futbol
18:30Örgryte - Sundsvall
futbol
18:40Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
futbol
19:00Randers - Odense Boldklub
futbol
19:00Haugesund - Molde
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu Vaprus
futbol
19:00Tallinna Kalev - Keila
futbol
19:00Nomme Kalju - Rakvere JK Tarvas
futbol
19:00Viimsi MRJK - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00Kuressaare - Tammeka Tartu
futbol
19:00Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo
futbol
19:00ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
futbol
19:00AS Trenčín - Nitra
futbol
19:00Pohronie - Senica
futbol
19:00Ružomberok - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
19:00MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Spartak Trnava
futbol
19:15Ingolstadt 04 - Nurnberg
futbol
19:15Zürich - Sion
futbol
19:15Chiasso - Kriens
futbol
19:15Lamia - Larissa
futbol
19:15Panionios - Panetolikos
futbol
19:15Skoda Xanthi - Asteras Tripolis
futbol
19:15Volos - Atromitos
futbol
19:30Sheffield Utd - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:30Sheffield United - Chelsea
futbol
19:30Dnipro-1 - Lviv
futbol
19:55Inter Zapresic - Rijeka
futbol
20:00Cherno More Varna - Botev Plovdiv
futbol
20:00Znicz Pruszków - Lech Poznań
futbol
20:15Petrolul Ploiești - Rapid București
futbol
20:30Las Palmas - Mirandés
futbol
20:30Valladolid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
20:30Brescia - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Real Valladolid - Barcelona
futbol
20:30Brescia Calcio - Roma
futbol
20:30Soçi - Spartak Moskova
futbol
20:30Shakhtyor Soligorsk - Gorodeya
futbol
21:00Wisła Kraków - Korona Kielce
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği
futbol
21:00Domžale - AŠK Bravo Publikum
futbol
21:15Belenenses - Moreirense
futbol
21:25Grazer - Kapfenberger
futbol
21:30Basel - Young Boys
futbol
21:30Rosenborg - Strømsgodset
futbol
21:30Aarau - Winterthur
futbol
21:30Crete - Aris
futbol
21:45Kukesi - Teuta Durrës
futbol
22:00Brighton - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:00Brighton & Hove Albion - Manchester City
futbol
22:05Osijek - Istra 1961
futbol
22:45Cádiz - Fuenlabrada
futbol
22:45Juventus - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Juventus - Atalanta
futbol
23:00Atletico Madrid - Real Betis
futbol
02:00Indy Eleven - Saint Louis
futbol
02:30Tampa Bay Rowdies - Atlanta United
futbol
03:00Atlanta United - York Red Bulls
futbol
03:00Colorado Springs Switchbacks - Mexico United
futbol
04:30Paso Locomotive - Grande Valley
futbol
05:00Phoenix Rising - Los Angeles Galaxy
futbol
05:30Cincinnati - Columbus Crew
futbol
11:00Adelaide Vipers - Seaford Rangers
futbol
11:30Ried - Liefering Salzburg
futbol
12:00Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka
futbol
12:00Yokohama - Vegalta Sendai
futbol
13:00Cerezo Osaka - Nagoya Grampus
futbol
13:00Shonan Bellmare - Consadole Sapporo
futbol
13:00Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
futbol
13:00Daegu - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Gangwon - Gwangju
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Tokyo
futbol
13:30Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
futbol
13:40Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
futbol
14:00Wolves - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:00Wolverhampton - Everton
futbol
14:00Senja - Kjelsås Fotball
futbol
14:00Skeid Fotball - Brattvåg
futbol
14:05Katowice - Widzew Łódź
futbol
14:30Nardo - Arendal
futbol
15:00Nordsjælland - Fodbold
futbol
15:00Espanyol - Eibar (spor SMART HD)
futbol
15:00Espanyol - Eibar
futbol
15:30Stoke City - Birmingham City
futbol
15:30Swansea City - Leeds United
futbol
15:30Helsingborgs - Fotboll
futbol
15:30Örebro - Varbergs BoIS
futbol
15:30Swansea - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Roskilde - Skive
futbol
15:30Umeå - Halmstads
futbol
16:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
futbol
16:00Toronto - United
futbol
16:00Nomme Kalju - Tallinna Kalev
futbol
16:00Tukums 2000 - Riga
futbol
16:00Florø - Fredrikstad
futbol
16:00Levanger - Rosenborg BK
futbol
16:00Vard Haugesund - Egersunds
futbol
16:10Belchatow - Nieciecza
futbol
16:15Aston Villa - Crystal Palace
futbol
16:30Lokomotiv Moskova - FC
futbol
16:30Energetik-BGU - Rukh Brest
futbol
17:00Luzern - Lugano
futbol
17:00Thun - Neuchâtel Xamax
futbol
17:00Servette - Gallen
futbol
17:00Jazz - SalPa
futbol
17:00Tampereen Ilves - Espoo
futbol
17:00Mariupol - Olimpik
futbol
17:30Altay - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Asker Fotball - Bryne
futbol
18:00Slovan Liberec - Mladá Boleslav
futbol
18:00Levante - Athletic Bilbao
futbol
18:00Dinamo București - Politehnica Iasi
futbol
18:15Genoa - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:15Genoa - SPAL
futbol
18:30Göteborg - Djurgårdens
futbol
18:30Mjällby - Häcken
futbol
18:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
18:30Tottenham Hotspur - Arsenal
futbol
18:30Dynamo Moskova - Krylia Sovetov
futbol
18:30Orenburg - Rostov
futbol
18:30CSKA Moskova - Rubin Kazan
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray
futbol
18:30Dinamo Minsk - Minsk
futbol
18:30Honka - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Grankulla - Klubi-04
futbol
18:30Jaro - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Eskilstuna - Brage
futbol
18:30Vasteras - Ljungskile
futbol
19:00Copenhagen - Brøndby
futbol
19:00Aalesunds - Bodø-Glimt
futbol
19:00Kristiansund - Stabæk Fotball
futbol
19:00Mjøndalen - Vålerenga Fotball
futbol
19:00Sarpsborg 08 - Start
futbol
19:00Viking - Grenland
futbol
19:00Levadia Tallinn - Legion Tallinna
futbol
19:00Triglav Kranj - Tabor Sežana
futbol
19:30Desna Chernihiv - Shakhtar Donetsk
futbol
19:30Oleksandriya - Dynamo Kyiv
futbol
19:55Slaven Belupo - Lokomotiva
futbol
20:00PSG - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Liepāja - Spartaks Jurmala
futbol
20:00Panathinaikos - Athens
futbol
20:30Lugo - Girona
futbol
20:30Numancia - Ponferradina
futbol
20:30Udinese - Sampdoria (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Fiorentina - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Cagliari - Lecce (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:30Leganés - Valencia
futbol
20:30Fiorentina - Hellas Verona
futbol
20:30Cagliari Calcio - Lecce
futbol
20:30Parma - Bologna 1909
futbol
20:30Udinese Calcio - Sampdoria
futbol
20:30Krasnodar - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
20:30Vitebsk - Neman Grodno
futbol
21:00CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
21:00Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Universitatea Craiova - Steaua București
futbol
21:00Aarhus - Midtjylland
futbol
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Bournemouth - Leicester City
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor
futbol
21:15Maribor - Celje
futbol
21:30Olimpija Ljubljana - Aluminij
futbol
21:30Brann - Sandefjord Fotball
futbol
21:45Olympiacos - PAOK
futbol
22:05Dinamo Zagreb - Hajduk Split
futbol
22:45Real Zaragoza - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Napoli - Milan
futbol
23:00Sevilla - Mallorca
futbol
00:00Louisville City - Pittsburgh Riverhounds
futbol
03:00Sporting Kansas City - Minnesota United
futbol
05:30Real Salt Lake - Colorado Rapids
futbol
18:00Daugavpils - Ventspils
futbol
18:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Chindia Targoviste
futbol
18:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo Sofia
futbol
18:30Flekkerøy - Odds BK
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:30Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep
futbol
19:00Jelgava - Valmieras
futbol
19:00Åsane Fotball - Ranheim Fotball
futbol
19:00Grorud - Sogndal Fotball
futbol
19:00HamKam - Oygarden
futbol
19:00Stjørdals-Blink - Toppfotball
futbol
19:00KFUM - Raufoss
futbol
19:00Tromsø - Strømmen
futbol
20:00Dalkurd - Östers
futbol
20:00Norrby - Akropolis
futbol
20:00Trelleborgs - GAIS
futbol
20:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Kalmar - Elfsborg
futbol
20:00Malmö - Norrköping
futbol
20:30Cluj - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:30Sporting de Gijón - Málaga
futbol
20:30Almería - Rayo Vallecano
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:30Deportivo Alavés - Getafe
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad
futbol
20:45Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Petah Tikva
futbol
21:00Rudar Velenje - Mura 05
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Marítimo - Ave
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
21:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
futbol
21:00Yeni Malatyaspor - Beşiktaş
futbol
21:30Oxford United - Wycombe Wanderers
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:00Manchester United - Southampton
futbol
22:45Alcorcón - Tenerife
futbol
22:45Elche - Albacete Balompié
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Internazionale Milano - Torino
futbol
23:00Granada - Real Madrid
futbol
23:15Vitoria Setubal - Famalicão
futbol
03:00Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Los Angeles - Houston Dynamo
futbol
05:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers
futbol
16:00Inter Miami - Chicago Fire Soccer Club
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
tenis
16:15Amelia Stuart - Emily AppletonCanlı
tenis
16:06Igor Boytsov - Mikhail SubaCanlı
tenis
16:00Denis Merkulov - Aleksandr MyagkovCanlı
tenis
16:00Semen Sharlay - Mikhail MalakhovichCanlı
tenis
15:45Tiago Cacao - Duarte ValeCanlı
tenis
15:45Elizabet Hamaliy - Ines MurtaCanlı
tenis
15:30Emily Arbuthnott - Erin RichardsonCanlı
tenis
15:15Gergi Slavov - Nikolay ValchanovCanlı
tenis
15:02Dmitriy Zaharkin - Victor SokolchukCanlı
tenis
14:45Jonathan Gray - Julian CashCanlı
tenis
14:40Alexandr Burchak - Aleksandr YanovskiCanlı
tenis
14:40Andrey Pasternak - Klim ShveibyshCanlı
tenis
14:15Dominic Thiem - Roberto Bautista-AgutCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
16:15Leshem/Cukierman - Ginat/Simon
tenis
16:30Evgeny Karlovskiy - Noah Schachter
tenis
16:45Alastair Gray - Paul Jubb
tenis
16:45Jack Pinnington Jones - Anton Matusevich
tenis
16:45Alicia Dudeney - Nadia Rawson
tenis
16:45Evtimova - Hurricane Tyra Black
tenis
17:00Sebastian Murillo - Grigoriy Lomakin
tenis
17:15Lloyd Glasspool - Luke Johnson
tenis
17:15Alicia Barnett - Tanysha Dissanayake
tenis
17:20Gilles Simon - Hugo Grenier
tenis
17:20Sebastian Ofner - Jurij Rodionov
tenis
17:40Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
18:00Gastao Elias - Nuno Borges
tenis
18:20Baker - Tommaso Carnevale-Miino
tenis
18:30Yannick Hanfmann - Marvin Moeller
tenis
18:30Billy Harris - Toby Martin
tenis
18:30Kimberly Mpukusa - Freya Christie
tenis
19:00Gombos/Semjan - Kosec/Martin
tenis
19:00Palovic/Pokorny - Minarik/Fekete
tenis
19:00Alec Adamson - Ivan Nedelko
tenis
19:00Sophie Chang - Lorraine M. Guillermo
tenis
19:30Frederico Ferreira Silva - Joao Monteiro
tenis
19:30Pedro Martinez Portero - Albert Ramos
tenis
19:30Deniz Khazaniuk - Maria Jose Portillo Ramirez
tenis
19:40Junior Alexander - Sebastian Murillo
tenis
20:15Sophia Whittle - Jwany Sherif
tenis
20:30Raymond Sarmiento - Toby D. Boyer
tenis
21:00Grigoriy Lomakin - David Metz
tenis
21:00Pablo Carreno Busta - Carlos Taberner
tenis
21:40Christian Langmo - Gage Brymer
tenis
22:00Sophia Whittle - Mary Closs
tenis
22:20Baker - Junior Alexander
tenis
22:45Jwany Sherif - Mary Closs
tenis
23:00Felix Corwin - Dusty Boyer
tenis
23:40Tommaso Carnevale-Miino - David Metz
tenis
17:15Corentin Moutet - Holger Vitus Nodskov Rune
tenis
18:35Alexei Popyrin - Dustin Brown
tenis
19:45Stefanos Tsitsipas - David Goffin
tenis
22:00Richard Gasquet - Benoît Paire
tenis
23:15Feliciano Lopez - Elliot Benchetrit
Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.