Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
9 Ağustos 2020 Pazar 14:57:03
futbol
14:30Orenburg - Yer: NovosibirskCanlı
tenis
14:30Djalil Nafikov - Roman LutkovskiyCanlı
futbol
14:30Sint-Truiden - AA Gent |N|Canlı
basketbol
14:25Mavericks - PelicansCanlı
tenis
14:05Sadafmoh Tolibova - Daria ShaugaCanlı
futbol
14:00Jaguar Kokoszki - Grom Nowy StawCanlı
basketbol
14:00MGU-2 Moscow - Vega MoscowCanlı
basketbol
14:00Proekt Vostok Moskow - MGPU-2 MoscowCanlı
basketbol
14:00Zauber - MSGCanlı
tenis
13:55Vladislav Lashkov - Alexey KremnevCanlı
futbol
13:45Vilnius - RiteriaiCanlı
futbol
13:45Leningradets - Rodina MoskovaCanlı
futbol
13:45Lada-Tolyatti - Zvezda PermCanlı
basketbol
13:45Chaophraya Thunder - Basketball ClubCanlı
tenis
13:45Adrian Mladenov - BorisovCanlı
futbol
13:00Soccer Club Kuopio Futis-98 - VaajakoskiCanlı
futbol
13:00Blue Star - MoragasmullaCanlı
futbol
13:00Paide Linnamees - JK Tallinna Kal |N|Canlı
futbol
13:00Sangju Sangmu P - Busan I Park |N|Canlı
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa |N|Canlı
futbol
13:00Cerezo Osaka - FC Tokyo |N|Canlı
futbol
13:00Guangzhou Everg - Shandong Luneng |N|Canlı
futbol
12:45Cerezo Osaka - TokyoCanlı
futbol
12:45Paide Linnameeskond - Tallinna KalevCanlı
tenis
12:30Daniil Valevskyi - Dmitry KrupskyCanlı
tenis
12:15Marsel Kurmaev - Dmitry LelyakovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
14:45Alejandro Gomez - Aslan Karatsev
tenis
14:45Emily Fanning - Chanelle Van Nguyen
tenis
14:50Lina Glushko - Nicole Khirin
futbol
15:00Guangzhou R&F - Jiangsu Sainty
tenis
15:00Elena Gabriela Ruse - Aliaksandra Sasnovich
futbol
15:00Karlbergs - Enköpings
futbol
15:00CSKA Pomir Duşanbe - Istaravshan Ura-Tyube
futbol
15:00Hatlon - Regar-TadAZ Tursunzoda
tenis
15:00Dmitry Popko - Michael Redlicki
tenis
15:00Evtimova - Hurricane Tyra Black
basketbol
15:20Mavericks - Nuggets
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
tenis
15:30Swiatek - Karolina Muchova
tenis
15:30Calvin Hemery - Lucas Catarina
tenis
15:30Carole Monnet - Tess Sugnaux
basketbol
15:45Pistons - Pelicans
tenis
16:00Magdalena Frech - Kaja Juvan
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:00ТоТе - Pohjois-Haagan Urheilijat
futbol
16:00Boys - Oliver Bond
futbol
16:00JDFS Alberts - Lokomotiv Daugavpils
futbol
16:00Radunia Stezyca - Swit Skolwin
futbol
16:00Mashuk-KMV Pyatigorsk - Mahaçkale
futbol
16:00Khimik-Arsenal - Sokol Saratov
futbol
16:00Strogino Moskova - Znamya Noginsk
futbol
16:00Nosta Novotroitsk - Dynamo Barnaul
futbol
16:00Forest Rangers - Zanaco
tenis
16:00Vanda Lukacs - Gabriela Duca
tenis
16:00Egor Slizevich - Mark Pashukevich
tenis
16:00Billy Harris - Joshua Paris
tenis
16:00Nadia Rawson - Erin Richardson
tenis
16:05Maya Tahan - Nicole Nadel
futbol
16:30Richards - Sporting
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
16:30Luleå - Sandvikens
futbol
16:30Legion-Dinamo - Chernomorets Novorossiysk
tenis
16:30Patael - Sahar Simon
tenis
16:30Jean Thirouin - Adam El Mihdawy
tenis
16:30Evan King - Evgeny Karlovskiy
tenis
16:30Anastasia Sysoeva - Jennifer Elie
tenis
16:30Barbara Bonic - Layne Sleeth
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Oeste Futebol Clube - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
17:00Young Boys - Sion
futbol
17:00Rothis - Rot-Weiß Rankweil
futbol
17:00Oulu Akatemia - KajHa
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Linköping City - Landskrona BoIS
futbol
17:00Vänersborgs - Karlstad
futbol
17:00Asker Fotball - Notodden
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morag
futbol
17:00Tuapse - Kuban
futbol
17:00Tver - Zenit Irkutsk
futbol
17:00Kazanka - Kolomna
futbol
17:00Salyut Belgorod - Saturn Ramenskoe
tenis
17:00Karina Silkina - Marta Laska
tenis
17:00Jovana Jovic - Mayo Hibi
tenis
17:00Kateryna Bondarenko - Caroline Dolehide
tenis
17:00Kristie - Gabriela Talaba
futbol
17:15Club Atlético Boston River - Montevideo Wanderers
futbol
17:30Menfocsanak - Tatabánya
futbol
17:30Vålerenga Fotball - Tromsdalen
futbol
17:30Skra Czestochowa - Stal Stalowa Wola
futbol
17:30Comuna Recea - Minaur Baia Mare
futbol
17:30Slatina - Progresul Spartac Bükreş
futbol
17:30Unirea Slobozia - Mostistea Ulmu
futbol
17:30Družstevník Plavnica - Milenium Bardejovska Nova
futbol
17:30Snina - Svidnik
futbol
17:30MŠK Tesla Stropkov - Pokrok SEZ Krompachy
tenis
17:30Edan Leshem - Lior Goldenberg
tenis
17:30Shavit Kimchi - Shahar Biran
tenis
17:30Marcus Willis - Sean Hodkin
tenis
17:30Abigail Amos - Summer Yardley
tenis
17:30Anastasia Detiuc - Alice Tubello
tenis
18:00Cocciaretto/Trevisan - Zidansek/Rus
futbol
18:00Mosbach - Assamstadt
futbol
18:00Eintracht Nassig - Konigshofen
futbol
18:00Turkspor Mannheim - Mannheim
futbol
18:00Bretten - ATSV Mutschelbach
futbol
18:00Austria Klagenfurt 1B - Klagenfurt
futbol
18:00Slovan Havlíčkův Brod - Slavoj TKZ Polná
futbol
18:00Slavoj Olympia - Frydlant nad Ostravici
futbol
18:00Tatran Vsechovice - Brumov
futbol
18:00Sokol Lanzhot - Hodonin
futbol
18:00Zdirec nad Doubravou - Humpolec
futbol
18:00Krnov - Sokol Háj ve Slezsku
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Misr El-Makasa - Aswan
futbol
18:00Radomsko - Legia Warsaw
futbol
18:00Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
18:00ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
18:00Rakytovce - Liptovska Stiavnica
futbol
18:00Kovo Belusa - Imel
futbol
18:00Zarnovica - Baník Kalinovo
futbol
18:00Pramen Kovacova - Jednota Banova
futbol
18:00ŠKM Liptovský Hrádok - Tatran Oravske Vesele
futbol
18:00Tatran Krasno nad Kysucou - Fomat Martin
futbol
18:00Al-Ahli Sports Club Amman - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
tenis
18:00Daniil Budov - Yuriy Maksimenko
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30Ledenitzen - Matrei
futbol
18:30Viikingit - Kiffen 08
futbol
18:30MiPK - Reipas Lahti
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:30Belasica Strumica - Sileks
futbol
18:30Makedonija Gjorče Petrov - Rabotnički
futbol
18:30Pelister - Academy Pandev
futbol
18:30Renova - Struga Trim &
futbol
18:30Shkupi - Shkëndija
futbol
18:30DEAC - Dorogi
futbol
18:30Soroksár - Nyíregyháza Spartacus
futbol
18:30Budapesti - Mezokovesd-Zsory
futbol
18:30Diósgyőri VTK - Tiszaújváros
futbol
18:30Dunaújváros PASE - Erzsebeti SMTC
futbol
18:30Rakosmenti Kozsegi SK-Rojik - Hodmezovasarhelyi
futbol
18:30Rovinka - ŠK Bernolákovo
tenis
18:30Francesca Di Lorenzo - Claire
tenis
18:30Katie Volynets - Olga Govortsova
tenis
18:30Margarita Gasparyan - Jamie Loeb
futbol
18:45Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
futbol
18:45Hamedan - Chooka Talesh
futbol
18:45Shohada Babolsar - Shahrdari Mahshahr
futbol
18:45Siófok - Debreceni
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00Bahrain - Al-Budaiya
futbol
19:00Malkiya Club - Qalali Club
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Chabab Atlas Khénifra - MAS
futbol
19:00Krasnodar - Biolog-Novokubansk Progress
futbol
19:00Forte Taganrog - Dynamo Stavropol
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Sfaxien - Bizertin
futbol
19:00Étoile du Sahel - Tataouine
tenis
19:00Artem Avsievich - Eduard Biaskosty
tenis
19:00Daniel Little - Toby Martin
tenis
19:00Abby Taylor - Kimberly Mpukusa
tenis
19:00Raymond Sarmiento - Ivan Nedelko
tenis
19:00Charlotte Chavatipon - Sophie Chang
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
futbol
19:15Al-Markhiya Sports Club - Al Shamal
futbol
19:15Al-Mesaimeer Sports Club - Kharaitiyat
tenis
19:30Anastasia Sysoeva - Layne Sleeth
tenis
19:30Barbara Bonic - Jennifer Elie
basketbol
19:30Oklahoma City Thunder - Washington Wizards
futbol
19:30Mačva Šabac - Crvena Zvezda
tenis
20:00Grigorii Firsin - Igor Yanushkevich
tenis
20:00Anna Kalinskaya - Quinn Gleason
tenis
20:00Catherine Harrison - Arina Rodionova
tenis
20:00Hailey Baptiste - Usue Maitane Arconada
futbol
20:00Spartak Moskova - Soçi
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Juarez
futbol
20:00Hapoel Haifa - Bnei Sakhnin
futbol
20:00Ajka - Békéscsaba 1912 Előre
futbol
20:00Gyirmot Sportegyesulet - Szombathelyi Haladás
futbol
20:00Kaposvári Rákóczi - Kazincbarcikai
futbol
20:00Szeged 2011 - Szentlorinc
futbol
20:00Szolnoki MÁV - Budaörsi
futbol
20:00Vasas - Aqvital Csakvar
futbol
20:00Papai Perutz - Keruleti TUJe
futbol
20:00Mladost Lučani - Inđija
futbol
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
futbol
20:00Radnički Niš - Novi Pazar
futbol
20:00Spartak Zdrepceva - Metalac Gornji Milanovac
futbol
20:00Backa Topola - Zlatibor
tenis
20:30Gage Brymer - Shahin Khaledan
tenis
20:30Emma Davis - Jwany Sherif
tenis
20:30Anett Kontaveit - Fiona Ferro
futbol
20:30Chindia Targoviste - Mioveni
futbol
20:30Maan - Al-Wehdat
tenis
21:00Piotr Paliukhovich - Pavel Leonchik
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies
futbol
21:00Legia Warsaw - Cracovia
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
futbol
21:00Slavia Sofia - Cherno More Varna
futbol
21:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
futbol
21:00Ahly Cairo - ENPPI Club
futbol
21:00Club Africain - Étoile sportive de Métlaoui
futbol
21:00Club Nacional Montevideo - Peñarol
tenis
21:30Li - Robin Anderson
tenis
21:30Bethanie Mattek-Sands - Varvara Lepchenko
tenis
21:30Leylah Annie Fernandez - Renata Zarazua
futbol
21:30Rosenborg - Sarpsborg 08
futbol
21:30Čukarički - FK
futbol
21:30Proleter Novi - Bačka Palanka
futbol
21:30Voždovac - Vojvodina
futbol
21:30Partizan Belgrade - Javor Ivanjica
futbol
21:45Kortrijk - Waasland-Beveren
tenis
22:00Vladimir Filippovich - Eduard Biaskosty
tenis
22:00Dusty Boyer - Bogdan Bobrov
tenis
22:00Sophie Chang - Anna Morgina
futbol
22:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
futbol
22:00Flamengo - Clube Atlético Mineiro
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
futbol
22:00Santos - Clube Atletico Bragantino
basketbol
22:00Orleans Pelicans - San Antonio Spurs
basketbol
22:00Minnesota Lynx - LA Sparks (S SPORT 2 HD)
futbol
22:00Treze Futebol Clube - Imperatriz
tenis
23:00Zhan Skindzer - Timofey Basalygo
futbol
23:00Club Sol de América - River Plate Asuncion
tenis
23:30Felix Corwin - Bogdan Bobrov
tenis
23:30Emma Davis - Anna Morgina
tenis
23:59Anney Laska - Hursan
basketbol
00:00Boston Celtics - Orlando Magic
futbol
00:00Esporte Clube Jacuipense - Clube do Remo
futbol
00:00Chinandega - Real Estelí
futbol
00:45Baltimore Christos - Amsterdam
tenis
01:00Mark Pashukevich - Pavel Leonchik
futbol
01:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Fluminense FutbolClub
basketbol
01:30Portland Trail blazers - Philadelphia 76ers
basketbol
01:30Portland TB - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
01:30Club Sportivo San Lorenzo - Club Guaraní
tenis
02:00Vladimir Filippovich - Piotr Paliukhovich
futbol
02:00Ferroviário - Botafogo da Paraíba
tenis
02:30Abbie Myers - Bojana Marinkov
futbol
02:45Maryland Bobcats - York Cosmos
futbol
03:00Atlético San Luis - Atlas
basketbol
03:00Sacramento Kings - Houston Rockets
tenis
03:00Grigorii Firsin - Mark Merkushev
basketbol
04:00Los Angeles Clippers - Brooklyn Nets
tenis
04:00Mark Pashukevich - Pavel Leonchik
tenis
04:00Rinky Hijikata - Cameron Green
tenis
05:00Roman Gumenyuk - Daniil Budov
tenis
05:30Benard Bruno Nkomba - Matt Reid
tenis
07:00Destanee Aiava - Renee McBryde
futbol
12:30Brisbane Roar - Sydney
futbol
12:30Kataller Toyama - Sagamihara
futbol
13:00Shanghai Shenhua - Dalian
futbol
13:30Jeju United - Chungnam Asan
futbol
15:00Shenzhen - Henan Jianye
futbol
17:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Dynamo Moskova
tenis
18:00Ajla Tomljanovic - Yulia Putintseva
tenis
18:00Amanda Anisimova - Catherine Cartan Bellis
tenis
18:00Jennifer Brady - Heather Watson
tenis
18:00Jessica Pegula - Vera Zvonareva
tenis
18:00Madison Brengle - Aryna Sabalenka
tenis
18:00Magda Linette - Lauren Davis
tenis
18:00Marie Bouzkova - Johanna Konta
tenis
18:00Jabeur - Caty McNally
tenis
18:00Serena Williams - Bernarda Pera
tenis
18:00Shelby Rogers - Misaki
tenis
18:00Venus Williams - Victoria Azarenka
futbol
18:30RoPS - Oulun Luistinseura
futbol
18:30Honka - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30HIFK - Turun Palloseura
futbol
18:30Ekenäs - Gnistan
futbol
18:30Musan Salama - MYPA
futbol
18:30Akatemia - Mikkelin Palloilijat
futbol
19:00Esteghlal - Sepahan Isfahan
futbol
19:00Jerv - Toppfotball
futbol
19:00Oygarden - Stjørdals-Blink
futbol
19:00Ranheim Fotball - Raufoss
futbol
19:00Sogndal Fotball - HamKam
futbol
19:00Strømmen - Grorud
futbol
19:00Tromsø - Sandnes
futbol
19:15Thun - Vaduz
futbol
20:00Oostende - Beerschot Wilrijk
futbol
20:00Oud-Heverlee Leuven - Eupen
futbol
20:00Helsingborgs - Norrköping
futbol
20:00Sirius Fotboll - Varbergs BoIS
futbol
20:00Levski Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
20:00Dila Gori - Lokomotiv Tiflis
futbol
20:00Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
20:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Kfar Shalem
futbol
20:00Kafr Qasim - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
20:00Ytterhogdals - Östersund
futbol
20:30Notvikens - Bodens
futbol
21:00Kungsangens - Skiljebo
futbol
21:00Al-Wahda SC Damascus - Al-Majd Damascus
futbol
21:30Molde - Brann
futbol
21:45Finn Harps - Patrick's Athletic
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Internazionale Milano - Bayer 04 Leverkusen
futbol
22:00Manchester United - Copenhagen
futbol
22:00Inter - Leverkusen (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester Utd - Kopenhag (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
22:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
00:00Esporte Clube - Volta Redonda
futbol
02:00Londrina Esporte Clube - Criciúma Esporte Clube
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
tenis
11:00Aliona Bolsova Zadoinova - Fiona Ferro
tenis
11:00Arantxa - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
11:00Dayana Yastremskaya - Irina-Camelia Begu
tenis
11:00Ekaterina Alexandrova - Darya Kasatkina
tenis
11:00Jasmine Paolini - Elise Mertens
tenis
11:00Kristyna Pliskova - Linda Fruhvirtova
tenis
11:00Patricia Maria - Barbora Krejcikova
tenis
11:00Sara Sorribes Tormo - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
11:00Simona Halep - Polona Hercog
tenis
11:00Tamara Zidansek - Katerina Siniakova
tenis
11:00Varvara Gracheva - Petra Martic
tenis
11:00Veronika Kudermetova - Eugenie Bouchard
futbol
12:30Melbourne City - Adelaide United
futbol
13:00Shijiazhuang Ever Bright - Tianjin Teda
futbol
15:00Chongqing Lifan - Qingdao Hainiu
futbol
18:00Rotor Volgograd - Zenit Saint Petersburg
futbol
18:00Daugavpils - Riga
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
futbol
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
futbol
20:00Dundee United - Hibernian
futbol
20:00Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
futbol
20:00Tsarsko Selo Sofia - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
20:00Akropolis - Sundsvall
futbol
20:00Halmstads - Östers
futbol
20:00KFUM - Lillestrøm
futbol
20:00MŠK Žilina - Nitra
futbol
21:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
22:00Spezia Calcio - ChievoVerona
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel
futbol
22:00Wolverhampton - Sevilla
basketbol
00:00Dallas Mavericks - Portland TB (S SPORT HD)
futbol
01:00Club Necaxa - Mazatlan
futbol
03:00Pachuca - Club León
futbol
03:30Portland Timbers - Orlando City Soccer Club
futbol
03:45Orlando City - Portland Timbers (S SPORT 2 HD)
futbol
05:00Tigres de la UANL - Puebla
futbol
10:35Perth Glory - Western United
futbol
12:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
13:00Shanghai Dongya - Wuhan Zall
futbol
13:00Consadole Sapporo - Yokohama
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Oita Trinita
futbol
13:00Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers
futbol
13:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
futbol
13:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
futbol
13:10Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
futbol
15:00Tom Tomsk - Spartak Moskova
futbol
15:00Volgar Astrakhan - Veles Moskova
futbol
15:00Beijing Guoan - Hebei China Fortune
futbol
16:30İrtiş Omsk - Chertanovo Moskova
futbol
17:00Orenburg - Alania Vladikavkaz
futbol
18:00Dynamo Bryansk - Nizhniy Novgorod
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
18:00Tekstilshchik Ivanovo - Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Krylia Sovetov - SKA-Khabarovsk
futbol
18:00Jelgava - Rīgas Futbola skola
futbol
18:00Spartaks Jurmala - Valmieras
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Krasnodar
futbol
19:00Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad
futbol
19:00Kaizer Chiefs - Bidvest Wits
futbol
19:30Torpedo Moskova - Akron Tolyatti
futbol
20:00Mirren - Celtic
futbol
20:00Djurgårdens - Mjällby
futbol
20:00Malmö - Örebro
futbol
20:00Telavi - Dinamo Tbilisi
futbol
20:00GAIS - Degerfors
futbol
20:00Brage - Norrby
futbol
20:00Jönköpings Södra - Dalkurd
futbol
20:00Ljungskile - Eskilstuna
futbol
20:00Trelleborgs - Vasteras
futbol
20:00Liepāja - Ventspils
futbol
20:00AS Trenčín - ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00Pohronie - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00ŠKF Sereď - Senica
futbol
21:45Motherwell - Livingston
futbol
21:45Rangers - Johnstone
futbol
21:45Ross County - Kilmarnock
futbol
22:00Atalanta - Paris Saint-Germain
futbol
22:00Atalanta - PSG (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
01:00Querétaro - Cruz Azul
basketbol
02:00Connecticut Sun - Dallas Wings (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Juarez - Guadalajara
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
05:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
05:06Club Tijuana - Atlético San Luis
futbol
22:00Leipzig - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
02:00LA Lakers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
basketbol
02:00Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
22:00Barcelona - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
02:00Houston Rockets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
02:00Toronto Raptors - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
22:00Manchester City - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:30Orenburg - Yer: NovosibirskCanlı
futbol
14:30Sint-Truiden - AA Gent |N|Canlı
futbol
14:00Jaguar Kokoszki - Grom Nowy StawCanlı
futbol
13:45Vilnius - RiteriaiCanlı
futbol
13:45Leningradets - Rodina MoskovaCanlı
futbol
13:45Lada-Tolyatti - Zvezda PermCanlı
futbol
13:00Soccer Club Kuopio Futis-98 - VaajakoskiCanlı
futbol
13:00Blue Star - MoragasmullaCanlı
futbol
13:00Paide Linnamees - JK Tallinna Kal |N|Canlı
futbol
13:00Sangju Sangmu P - Busan I Park |N|Canlı
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa |N|Canlı
futbol
13:00Cerezo Osaka - FC Tokyo |N|Canlı
futbol
13:00Guangzhou Everg - Shandong Luneng |N|Canlı
futbol
12:45Cerezo Osaka - TokyoCanlı
futbol
12:45Paide Linnameeskond - Tallinna KalevCanlı
futbol
15:00Guangzhou R&F - Jiangsu Sainty
futbol
15:00Karlbergs - Enköpings
futbol
15:00CSKA Pomir Duşanbe - Istaravshan Ura-Tyube
futbol
15:00Hatlon - Regar-TadAZ Tursunzoda
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:00ТоТе - Pohjois-Haagan Urheilijat
futbol
16:00Boys - Oliver Bond
futbol
16:00JDFS Alberts - Lokomotiv Daugavpils
futbol
16:00Radunia Stezyca - Swit Skolwin
futbol
16:00Mashuk-KMV Pyatigorsk - Mahaçkale
futbol
16:00Khimik-Arsenal - Sokol Saratov
futbol
16:00Strogino Moskova - Znamya Noginsk
futbol
16:00Nosta Novotroitsk - Dynamo Barnaul
futbol
16:00Forest Rangers - Zanaco
futbol
16:30Richards - Sporting
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
16:30Luleå - Sandvikens
futbol
16:30Legion-Dinamo - Chernomorets Novorossiysk
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Oeste Futebol Clube - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
17:00Young Boys - Sion
futbol
17:00Rothis - Rot-Weiß Rankweil
futbol
17:00Oulu Akatemia - KajHa
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Linköping City - Landskrona BoIS
futbol
17:00Vänersborgs - Karlstad
futbol
17:00Asker Fotball - Notodden
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morag
futbol
17:00Tuapse - Kuban
futbol
17:00Tver - Zenit Irkutsk
futbol
17:00Kazanka - Kolomna
futbol
17:00Salyut Belgorod - Saturn Ramenskoe
futbol
17:15Club Atlético Boston River - Montevideo Wanderers
futbol
17:30Menfocsanak - Tatabánya
futbol
17:30Vålerenga Fotball - Tromsdalen
futbol
17:30Skra Czestochowa - Stal Stalowa Wola
futbol
17:30Comuna Recea - Minaur Baia Mare
futbol
17:30Slatina - Progresul Spartac Bükreş
futbol
17:30Unirea Slobozia - Mostistea Ulmu
futbol
17:30Družstevník Plavnica - Milenium Bardejovska Nova
futbol
17:30Snina - Svidnik
futbol
17:30MŠK Tesla Stropkov - Pokrok SEZ Krompachy
futbol
18:00Mosbach - Assamstadt
futbol
18:00Eintracht Nassig - Konigshofen
futbol
18:00Turkspor Mannheim - Mannheim
futbol
18:00Bretten - ATSV Mutschelbach
futbol
18:00Austria Klagenfurt 1B - Klagenfurt
futbol
18:00Slovan Havlíčkův Brod - Slavoj TKZ Polná
futbol
18:00Slavoj Olympia - Frydlant nad Ostravici
futbol
18:00Tatran Vsechovice - Brumov
futbol
18:00Sokol Lanzhot - Hodonin
futbol
18:00Zdirec nad Doubravou - Humpolec
futbol
18:00Krnov - Sokol Háj ve Slezsku
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Misr El-Makasa - Aswan
futbol
18:00Radomsko - Legia Warsaw
futbol
18:00Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
18:00ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
18:00Rakytovce - Liptovska Stiavnica
futbol
18:00Kovo Belusa - Imel
futbol
18:00Zarnovica - Baník Kalinovo
futbol
18:00Pramen Kovacova - Jednota Banova
futbol
18:00ŠKM Liptovský Hrádok - Tatran Oravske Vesele
futbol
18:00Tatran Krasno nad Kysucou - Fomat Martin
futbol
18:00Al-Ahli Sports Club Amman - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30Ledenitzen - Matrei
futbol
18:30Viikingit - Kiffen 08
futbol
18:30MiPK - Reipas Lahti
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:30Belasica Strumica - Sileks
futbol
18:30Makedonija Gjorče Petrov - Rabotnički
futbol
18:30Pelister - Academy Pandev
futbol
18:30Renova - Struga Trim &
futbol
18:30Shkupi - Shkëndija
futbol
18:30DEAC - Dorogi
futbol
18:30Soroksár - Nyíregyháza Spartacus
futbol
18:30Budapesti - Mezokovesd-Zsory
futbol
18:30Diósgyőri VTK - Tiszaújváros
futbol
18:30Dunaújváros PASE - Erzsebeti SMTC
futbol
18:30Rakosmenti Kozsegi SK-Rojik - Hodmezovasarhelyi
futbol
18:30Rovinka - ŠK Bernolákovo
futbol
18:45Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
futbol
18:45Hamedan - Chooka Talesh
futbol
18:45Shohada Babolsar - Shahrdari Mahshahr
futbol
18:45Siófok - Debreceni
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00Bahrain - Al-Budaiya
futbol
19:00Malkiya Club - Qalali Club
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Chabab Atlas Khénifra - MAS
futbol
19:00Krasnodar - Biolog-Novokubansk Progress
futbol
19:00Forte Taganrog - Dynamo Stavropol
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Sfaxien - Bizertin
futbol
19:00Étoile du Sahel - Tataouine
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
futbol
19:15Al-Markhiya Sports Club - Al Shamal
futbol
19:15Al-Mesaimeer Sports Club - Kharaitiyat
futbol
19:30Mačva Šabac - Crvena Zvezda
futbol
20:00Spartak Moskova - Soçi
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Juarez
futbol
20:00Hapoel Haifa - Bnei Sakhnin
futbol
20:00Ajka - Békéscsaba 1912 Előre
futbol
20:00Gyirmot Sportegyesulet - Szombathelyi Haladás
futbol
20:00Kaposvári Rákóczi - Kazincbarcikai
futbol
20:00Szeged 2011 - Szentlorinc
futbol
20:00Szolnoki MÁV - Budaörsi
futbol
20:00Vasas - Aqvital Csakvar
futbol
20:00Papai Perutz - Keruleti TUJe
futbol
20:00Mladost Lučani - Inđija
futbol
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
futbol
20:00Radnički Niš - Novi Pazar
futbol
20:00Spartak Zdrepceva - Metalac Gornji Milanovac
futbol
20:00Backa Topola - Zlatibor
futbol
20:30Chindia Targoviste - Mioveni
futbol
20:30Maan - Al-Wehdat
futbol
21:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
21:00Slavia Sofia - Cherno More Varna
futbol
21:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
futbol
21:00Ahly Cairo - ENPPI Club
futbol
21:00Club Africain - Étoile sportive de Métlaoui
futbol
21:00Club Nacional Montevideo - Peñarol
futbol
21:30Rosenborg - Sarpsborg 08
futbol
21:30Čukarički - FK
futbol
21:30Proleter Novi - Bačka Palanka
futbol
21:30Voždovac - Vojvodina
futbol
21:30Partizan Belgrade - Javor Ivanjica
futbol
21:45Kortrijk - Waasland-Beveren
futbol
22:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
futbol
22:00Flamengo - Clube Atlético Mineiro
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
futbol
22:00Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
22:00Treze Futebol Clube - Imperatriz
futbol
23:00Club Sol de América - River Plate Asuncion
futbol
00:00Esporte Clube Jacuipense - Clube do Remo
futbol
00:00Chinandega - Real Estelí
futbol
00:45Baltimore Christos - Amsterdam
futbol
01:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Fluminense FutbolClub
futbol
01:30Club Sportivo San Lorenzo - Club Guaraní
futbol
02:00Ferroviário - Botafogo da Paraíba
futbol
02:45Maryland Bobcats - York Cosmos
futbol
03:00Atlético San Luis - Atlas
futbol
12:30Brisbane Roar - Sydney
futbol
12:30Kataller Toyama - Sagamihara
futbol
13:00Shanghai Shenhua - Dalian
futbol
13:30Jeju United - Chungnam Asan
futbol
15:00Shenzhen - Henan Jianye
futbol
17:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Dynamo Moskova
futbol
18:30RoPS - Oulun Luistinseura
futbol
18:30Honka - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30HIFK - Turun Palloseura
futbol
18:30Ekenäs - Gnistan
futbol
18:30Musan Salama - MYPA
futbol
18:30Akatemia - Mikkelin Palloilijat
futbol
19:00Esteghlal - Sepahan Isfahan
futbol
19:00Jerv - Toppfotball
futbol
19:00Oygarden - Stjørdals-Blink
futbol
19:00Ranheim Fotball - Raufoss
futbol
19:00Sogndal Fotball - HamKam
futbol
19:00Strømmen - Grorud
futbol
19:00Tromsø - Sandnes
futbol
19:15Thun - Vaduz
futbol
20:00Oostende - Beerschot Wilrijk
futbol
20:00Oud-Heverlee Leuven - Eupen
futbol
20:00Helsingborgs - Norrköping
futbol
20:00Sirius Fotboll - Varbergs BoIS
futbol
20:00Levski Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
20:00Dila Gori - Lokomotiv Tiflis
futbol
20:00Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
20:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Kfar Shalem
futbol
20:00Kafr Qasim - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
20:00Ytterhogdals - Östersund
futbol
20:30Notvikens - Bodens
futbol
21:00Kungsangens - Skiljebo
futbol
21:00Al-Wahda SC Damascus - Al-Majd Damascus
futbol
21:30Molde - Brann
futbol
21:45Finn Harps - Patrick's Athletic
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Internazionale Milano - Bayer 04 Leverkusen
futbol
22:00Manchester United - Copenhagen
futbol
22:00Inter - Leverkusen (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester Utd - Kopenhag (beIN SPORTS HD 2)
futbol
00:00Esporte Clube - Volta Redonda
futbol
02:00Londrina Esporte Clube - Criciúma Esporte Clube
futbol
12:30Melbourne City - Adelaide United
futbol
13:00Shijiazhuang Ever Bright - Tianjin Teda
futbol
15:00Chongqing Lifan - Qingdao Hainiu
futbol
18:00Rotor Volgograd - Zenit Saint Petersburg
futbol
18:00Daugavpils - Riga
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
futbol
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
futbol
20:00Dundee United - Hibernian
futbol
20:00Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
futbol
20:00Tsarsko Selo Sofia - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
20:00Akropolis - Sundsvall
futbol
20:00Halmstads - Östers
futbol
20:00KFUM - Lillestrøm
futbol
20:00MŠK Žilina - Nitra
futbol
21:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
futbol
22:00Spezia Calcio - ChievoVerona
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel
futbol
22:00Wolverhampton - Sevilla
futbol
01:00Club Necaxa - Mazatlan
futbol
03:00Pachuca - Club León
futbol
03:30Portland Timbers - Orlando City Soccer Club
futbol
03:45Orlando City - Portland Timbers (S SPORT 2 HD)
futbol
05:00Tigres de la UANL - Puebla
futbol
10:35Perth Glory - Western United
futbol
12:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
13:00Shanghai Dongya - Wuhan Zall
futbol
13:00Consadole Sapporo - Yokohama
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Oita Trinita
futbol
13:00Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers
futbol
13:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
futbol
13:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
futbol
13:10Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
futbol
15:00Tom Tomsk - Spartak Moskova
futbol
15:00Volgar Astrakhan - Veles Moskova
futbol
15:00Beijing Guoan - Hebei China Fortune
futbol
16:30İrtiş Omsk - Chertanovo Moskova
futbol
17:00Orenburg - Alania Vladikavkaz
futbol
18:00Dynamo Bryansk - Nizhniy Novgorod
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
18:00Tekstilshchik Ivanovo - Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Krylia Sovetov - SKA-Khabarovsk
futbol
18:00Jelgava - Rīgas Futbola skola
futbol
18:00Spartaks Jurmala - Valmieras
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Krasnodar
futbol
19:00Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad
futbol
19:00Kaizer Chiefs - Bidvest Wits
futbol
19:30Torpedo Moskova - Akron Tolyatti
futbol
20:00Mirren - Celtic
futbol
20:00Djurgårdens - Mjällby
futbol
20:00Malmö - Örebro
futbol
20:00Telavi - Dinamo Tbilisi
futbol
20:00GAIS - Degerfors
futbol
20:00Brage - Norrby
futbol
20:00Jönköpings Södra - Dalkurd
futbol
20:00Ljungskile - Eskilstuna
futbol
20:00Trelleborgs - Vasteras
futbol
20:00Liepāja - Ventspils
futbol
20:00AS Trenčín - ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00Pohronie - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00ŠKF Sereď - Senica
futbol
21:45Motherwell - Livingston
futbol
21:45Rangers - Johnstone
futbol
21:45Ross County - Kilmarnock
futbol
22:00Atalanta - Paris Saint-Germain
futbol
22:00Atalanta - PSG (beIN SPORTS HD 1)
futbol
01:00Querétaro - Cruz Azul
futbol
03:00Juarez - Guadalajara
futbol
05:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
05:06Club Tijuana - Atlético San Luis
futbol
22:00Leipzig - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Barcelona - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester City - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
tenis
14:30Djalil Nafikov - Roman LutkovskiyCanlı
tenis
14:05Sadafmoh Tolibova - Daria ShaugaCanlı
tenis
13:55Vladislav Lashkov - Alexey KremnevCanlı
tenis
13:45Adrian Mladenov - BorisovCanlı
tenis
12:30Daniil Valevskyi - Dmitry KrupskyCanlı
tenis
12:15Marsel Kurmaev - Dmitry LelyakovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
14:45Alejandro Gomez - Aslan Karatsev
tenis
14:45Emily Fanning - Chanelle Van Nguyen
tenis
14:50Lina Glushko - Nicole Khirin
tenis
15:00Elena Gabriela Ruse - Aliaksandra Sasnovich
tenis
15:00Dmitry Popko - Michael Redlicki
tenis
15:00Evtimova - Hurricane Tyra Black
tenis
15:30Swiatek - Karolina Muchova
tenis
15:30Calvin Hemery - Lucas Catarina
tenis
15:30Carole Monnet - Tess Sugnaux
tenis
16:00Magdalena Frech - Kaja Juvan
tenis
16:00Vanda Lukacs - Gabriela Duca
tenis
16:00Egor Slizevich - Mark Pashukevich
tenis
16:00Billy Harris - Joshua Paris
tenis
16:00Nadia Rawson - Erin Richardson
tenis
16:05Maya Tahan - Nicole Nadel
tenis
16:30Patael - Sahar Simon
tenis
16:30Jean Thirouin - Adam El Mihdawy
tenis
16:30Evan King - Evgeny Karlovskiy
tenis
16:30Anastasia Sysoeva - Jennifer Elie
tenis
16:30Barbara Bonic - Layne Sleeth
tenis
17:00Karina Silkina - Marta Laska
tenis
17:00Jovana Jovic - Mayo Hibi
tenis
17:00Kateryna Bondarenko - Caroline Dolehide
tenis
17:00Kristie - Gabriela Talaba
tenis
17:30Edan Leshem - Lior Goldenberg
tenis
17:30Shavit Kimchi - Shahar Biran
tenis
17:30Marcus Willis - Sean Hodkin
tenis
17:30Abigail Amos - Summer Yardley
tenis
17:30Anastasia Detiuc - Alice Tubello
tenis
18:00Cocciaretto/Trevisan - Zidansek/Rus
tenis
18:00Daniil Budov - Yuriy Maksimenko
tenis
18:30Francesca Di Lorenzo - Claire
tenis
18:30Katie Volynets - Olga Govortsova
tenis
18:30Margarita Gasparyan - Jamie Loeb
tenis
19:00Artem Avsievich - Eduard Biaskosty
tenis
19:00Daniel Little - Toby Martin
tenis
19:00Abby Taylor - Kimberly Mpukusa
tenis
19:00Raymond Sarmiento - Ivan Nedelko
tenis
19:00Charlotte Chavatipon - Sophie Chang
tenis
19:30Anastasia Sysoeva - Layne Sleeth
tenis
19:30Barbara Bonic - Jennifer Elie
tenis
20:00Grigorii Firsin - Igor Yanushkevich
tenis
20:00Anna Kalinskaya - Quinn Gleason
tenis
20:00Catherine Harrison - Arina Rodionova
tenis
20:00Hailey Baptiste - Usue Maitane Arconada
tenis
20:30Gage Brymer - Shahin Khaledan
tenis
20:30Emma Davis - Jwany Sherif
tenis
20:30Anett Kontaveit - Fiona Ferro
tenis
21:00Piotr Paliukhovich - Pavel Leonchik
tenis
21:30Li - Robin Anderson
tenis
21:30Bethanie Mattek-Sands - Varvara Lepchenko
tenis
21:30Leylah Annie Fernandez - Renata Zarazua
tenis
22:00Vladimir Filippovich - Eduard Biaskosty
tenis
22:00Dusty Boyer - Bogdan Bobrov
tenis
22:00Sophie Chang - Anna Morgina
tenis
23:00Zhan Skindzer - Timofey Basalygo
tenis
23:30Felix Corwin - Bogdan Bobrov
tenis
23:30Emma Davis - Anna Morgina
tenis
23:59Anney Laska - Hursan
tenis
01:00Mark Pashukevich - Pavel Leonchik
tenis
02:00Vladimir Filippovich - Piotr Paliukhovich
tenis
02:30Abbie Myers - Bojana Marinkov
tenis
03:00Grigorii Firsin - Mark Merkushev
tenis
04:00Mark Pashukevich - Pavel Leonchik
tenis
04:00Rinky Hijikata - Cameron Green
tenis
05:00Roman Gumenyuk - Daniil Budov
tenis
05:30Benard Bruno Nkomba - Matt Reid
tenis
07:00Destanee Aiava - Renee McBryde
tenis
18:00Ajla Tomljanovic - Yulia Putintseva
tenis
18:00Amanda Anisimova - Catherine Cartan Bellis
tenis
18:00Jennifer Brady - Heather Watson
tenis
18:00Jessica Pegula - Vera Zvonareva
tenis
18:00Madison Brengle - Aryna Sabalenka
tenis
18:00Magda Linette - Lauren Davis
tenis
18:00Marie Bouzkova - Johanna Konta
tenis
18:00Jabeur - Caty McNally
tenis
18:00Serena Williams - Bernarda Pera
tenis
18:00Shelby Rogers - Misaki
tenis
18:00Venus Williams - Victoria Azarenka
tenis
11:00Aliona Bolsova Zadoinova - Fiona Ferro
tenis
11:00Arantxa - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
11:00Dayana Yastremskaya - Irina-Camelia Begu
tenis
11:00Ekaterina Alexandrova - Darya Kasatkina
tenis
11:00Jasmine Paolini - Elise Mertens
tenis
11:00Kristyna Pliskova - Linda Fruhvirtova
tenis
11:00Patricia Maria - Barbora Krejcikova
tenis
11:00Sara Sorribes Tormo - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
11:00Simona Halep - Polona Hercog
tenis
11:00Tamara Zidansek - Katerina Siniakova
tenis
11:00Varvara Gracheva - Petra Martic
tenis
11:00Veronika Kudermetova - Eugenie Bouchard
Magdalena Frech - Kaja Juvan
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.