Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
10 Temmuz 2020 Cuma 09:24:31
futbol
09:00BVB - MerseysideCanlı
tenis
09:00Anton Bandaryk - Evgeniy PredushchenkoCanlı
tenis
08:55Dmitriy Zaharkin - Vladimir SandrkinCanlı
tenis
08:30Ruslan Lavrentiev - Konstantin TsvetkovCanlı
tenis
08:30Semen Sharlay - Edward RimanCanlı
tenis
08:20Artem Kshenin - Aleksei MartynenkoCanlı
tenis
08:15Rinky Hijikata - James McCabeCanlı
tenis
08:00Michail Yastrebov - Alexander RepinCanlı
tenis
08:00Alexandr Burchak - Alexey PustovoytCanlı
tenis
07:49Gartseva - Viktoriia KalininaCanlı
tenis
07:46Alexandr Binda - DaniilCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
09:30Kody Pearson - Benard Bruno Nkomba
tenis
10:00Magomed Zugumov - Artyom Rekunov
tenis
10:00Alen Avidzba - Calvin Hemery
tenis
10:00Gabriel Petit - Antoine Cornut-Chauvinc
tenis
10:00Diana Starovoitova - Valeria Vasilyeva
basketbol
10:30Xinjiang Flying Tigers - Shanxi Fenjiu Loongs
tenis
10:30Lina Glushko - Nicole Khirin
tenis
11:00Benjamin Hassan - Choinski
tenis
11:00Yannick Maden - Oscar Otte
basketbol
11:00Jiangsu Dragons - Bayi Rockets
futbol
11:00Gyeonggi - Hwaseong
futbol
11:00Binh Thuan - Cong An Nhan
futbol
11:00Dong - Nang
tenis
11:00Filip Apltauer - Ondrej Valek
tenis
11:00Jiri Barnat - Michal Konecny
tenis
11:00Matthew William Donald - Jiri Lehecka
tenis
11:00Ondrej Styler - Petr Nouza
tenis
11:00Kalina - Dalibor Svrcina
tenis
11:00Vojtech Petr - Dominik Langmajer
tenis
11:00Amelie Smejkalova - Karolina Vlckova
tenis
11:00Barbora Palicova - Brenda Fruhvirtova
tenis
11:00Kristyna Lavickova - Anna Siskova
tenis
11:00Nikola Bartunkova - Andrea Nova
tenis
11:00Tereza Valentova - Linda Noskova
tenis
11:00Vangelova - Tijana Sretenovic
tenis
11:00Nefisa Berberovic - Anita Husaric
tenis
11:00Daniel Cukierman - Bulis
tenis
11:00Viktoria Kuzmova - Katarina Kuzmova
tenis
11:00Tomas Liska - Alex Molcan
futbol
11:30Dinh - Dong Nai
futbol
11:30Tien Giang - Chi Minh City
futbol
11:30TTBD Phu Dong - Dinh
tenis
11:30Sara Lanca - Francisca Jorge
tenis
11:30Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
tenis
11:45Yshai Oliel - Edan Leshem
tenis
12:00Satral - Matej Vocel
tenis
12:00Jonas Forejtek - Pavel Nejedly
tenis
12:00Marek Rehacek - David Poljak
tenis
12:00Martin Krumich - Jiri Vesely
tenis
12:00Michael Vrbensky - Zdenek Kolar
tenis
12:00Vitek Horak - Saki Imamura
tenis
12:00Agata Cerna - Nicole Gadient
tenis
12:00Denisa Hindova - Miriam Kolodziejova
tenis
12:00Lucie Havlickova - Linda Fruhvirtova
tenis
12:00Magdalena Frech - Martyna Kubka
tenis
12:00Lucas Miedler - Alexander Erler
tenis
12:00Alexis Canter - Arthur Fery
tenis
12:00Jodie Anna Burrage - Emily Morton
tenis
12:00Skander Mansouri - Rayane Roumane
tenis
12:00Leolia Jeanjean - Alice Tubello
tenis
12:20Mika Dagan Fruchtman - Shelly Bereznyak
tenis
12:20Lukas Klein - Filip Horansky
tenis
12:20Norbert Gombos - Kristof Minarik
tenis
12:30Daniel Vishnick - Puetz
tenis
12:30Igor Matveychuk - Vitali Sokolov
tenis
12:30Başak Eraydın - Doroteja Joksovic
tenis
12:30Lina Gjorcheska - Mariana Drazic
futbol
13:00Fagiano Okayama - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Vietnam - Tuan Tu Phu
tenis
13:00Luis Faria - Pedro Sousa
tenis
13:00Kamil Majchrzak - Daniel Michalski
tenis
13:00Margot Yerolymos - Anna Pribylova
tenis
13:10Cedrik-Marcel Stebe - Daniel Masur
futbol
13:30BATE Borisov - Slavia-Mozyr
tenis
13:30Mark Whitehouse - Ryan James Storrie
tenis
13:30Naomi Broady - Eliz Maloney
futbol
13:30Busan IPark - Seoul
tenis
13:35Leshem/Cukierman - Ginat/Simon
tenis
14:00Constantin Schmitz - Florian Broska
tenis
14:00Kristina Mladenovic - Jessika Ponchet
basketbol
14:00Hapoel Eilat - Hapoel Beersheba
basketbol
14:00Ironi Nes-Ziona - Maccabi Ashdod
tenis
14:00Isabella Shinikova - Bojana Marinkovic
tenis
14:00Natalija Kostic - Barbara Bonic
tenis
14:00Filipa Santos - Maria Santos
tenis
14:00Audrey Albie - Anastasia Pribylova
tenis
14:00Suzan Lamens - Polina Leykina
tenis
14:00Viktoria Morvayova - Eszter Meri
tenis
14:15Cameron Norrie - Mason Recci
tenis
14:30Dominic Thiem - Roberto Bautista-Agut
tenis
14:30Tiago Cacao - Duarte Vale
tenis
14:30Maxime Tchoutakian - Maxime Janvier
basketbol
14:35Shanghai Dongfang Sharks - Guangdong Southern Tigers
tenis
15:00Dmitriy Zaharkin - Victor Sokolchuk
basketbol
15:00Shougang Beijing Ducks - Jilin Northeast Tigers
futbol
15:00Belshina Bobruisk - Torpedo-BelAZ
tenis
15:00Danka Kovinić - Dejana Radanović
tenis
15:00Jonathan Gray - Julian Cash
tenis
15:00Sarah Beth Grey - Danielle Daley
tenis
15:00Vivien Juhaszova - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
15:00Andrej Martin - Lukas Pokorny
tenis
15:20Corentin Denolly - Pierre-Hugues Herbert
tenis
15:30Maximilian Marterer - Mats Rosenkranz
tenis
15:30Katarzyna Piter - Mihaela Djakovic
tenis
15:30Elizabet Hamaliy - Ines Murta
tenis
15:30Aidan Mchugh - Henry Patten
tenis
16:00Fiona Ferro - Myrtille Georges
tenis
16:00Matteo Berrettini - Andrey Rublev
basketbol
16:00Maccabi Haifa - Hapoel Gilboa Galil
futbol
16:00Mbeya City - Polisi Tanzania
tenis
16:00Quentin Halys - Pierre Faivre
tenis
16:30Lloyd Glasspool - Luke Johnson
tenis
16:45Jack Pinnington Jones - Anton Matusevich
futbol
17:00Odra Opole - Wigry Suwałki
tenis
17:00Maria Ines Fonte - Mariana Campino
tenis
17:20Gilles Simon - Hugo Grenier
tenis
17:20Sebastian Ofner - Jurij Rodionov
futbol
18:00Shakhtyor Salihorsk - Gorodeya
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Kirkkonummi - Töölön Taisto
futbol
18:00Lietava - Vilniaus Vytis
futbol
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Atmosfera Mazeikiai
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
futbol
18:00Viitorul Constanța - Academica Clinceni
futbol
18:00Skalica - MŠK Žilina
futbol
18:00Minaj - Metallist 1925
tenis
18:00Gastao Elias - Nuno Borges
tenis
18:00Hands - Marcus Willis
tenis
18:00Alicia Barnett - Tanysha Dissanayake
futbol
18:15Sexypoxyt - Espoo
tenis
18:30Yannick Hanfmann - Marvin Moeller
futbol
18:30Kokkola - JBK
futbol
18:30Akatemia - Parainen
futbol
18:30JaPS - PEPO Lappeenranta
futbol
18:30Kaarinan Pojat - Atlantis Helsinki
futbol
18:30Smolevichi - Isloch
futbol
18:40Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
futbol
18:45Flamurtari Vlorë - Bylis Ballsh
futbol
18:45Machine Sazi - Persepolis
futbol
19:00Elva - Levadia Tallinn
futbol
19:00Nomme United - Flora Tallinn
futbol
19:00Tammeka Tartu - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Blackbird - Pallo-Kerho 37
futbol
19:00PS-44 - Nokian Palloseura
futbol
19:00Šiauliai - Panevezys
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
futbol
19:00Vitoria Guimaraes - Vicente
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Wisła Płock
futbol
19:15Lausanne-Sport - Schaffhausen
futbol
19:15Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
19:30Lafnitz - Amstetten
futbol
19:30Wacker Innsbruck - Avusturya Wien
futbol
19:30Kuusysi Lahti - Valtti
futbol
19:30Shahin - Ahan Isfahan
tenis
19:30Frederico Ferreira Silva - Joao Monteiro
tenis
19:30Billy Harris - Toby Martin
tenis
19:30Kimberly Mpukusa - Freya Christie
futbol
19:45Pallokerho Keski-Uusimaa - Atletico Malmi
futbol
19:45Juve Stabia - Virtus Entella
futbol
20:00Fredericia - Næstved
futbol
20:00Fremad Amager - Viborg
futbol
20:00Vendsyssel - Vejle Boldklub
futbol
20:00Ace - Tervakosken Pato
futbol
20:00Haninge - Bromharitaojkarna
futbol
20:00Huddersfield - Luton Town (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Huddersfield Town - Luton Town
futbol
20:15Pohjois-Haagan Urheilijat - HerTo
futbol
20:30Ateitis - Sveikata Kybartai
futbol
20:30Alta - Tromsdalen
futbol
20:30Botoșani - Astra Giurgiu
futbol
20:30Real Sociedad - Granada
futbol
21:00Gorica - Varaždin
futbol
21:00Kom Podgorica - Jezero Plav
basketbol
21:00Golden Eagles - Brotherly Love
futbol
21:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
futbol
21:15Sporting Lisbon - Santa Clara
futbol
21:25Horn - Austria Klagenfurt
futbol
21:30Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
futbol
21:301900 - Grasshopper Club Zürich
futbol
21:45Partizani Tirana - Tirana
futbol
22:00ChievoVerona - Trapani Calcio
futbol
22:00Cittadella - Krotone
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Salernitana 1919
futbol
22:00Benevento Calcio - Unione Venezia
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Empoli - Frosinone Calcio
futbol
22:00Pordenone Calcio - Pisa 1909
futbol
22:00Spezia Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Titograd - Bokelj
futbol
22:15Fulham - Cardiff City
futbol
22:15Fulham - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Scare - House of Paign
futbol
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
futbol
23:00Golfklubbur Grindavikur - Uppsveitir
futbol
23:00Breidholt - Mídas
futbol
23:00Hlíðarendi - Smari
futbol
23:00Skallagrimur Borgarnes - Berserkir Reykjavik
futbol
23:00Skautafelag Reykjiavik - Stokkseyri
futbol
23:00Vatnaliljur - Ymir Kopavogur
futbol
23:30Paços de Ferreira - Braga
futbol
04:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Blaublitz Akita
futbol
07:00Metro - Taroona
futbol
08:00Croydon Kings - Modbury Jets
futbol
08:00Glenorchy Knights - Northern Rangers
futbol
08:30Fulham United - Adelaide Hills Hawks
futbol
08:30Playford City Patriots - West Torrens Birkalla
futbol
08:30South Adelaide Panthers - White City FutbolClub
futbol
08:30West Adelaide - Sturt Lions
futbol
08:30Western Strikers - Adelaide Victory
futbol
08:30Adelaide Blue Eagles - Adelaide Comets
futbol
08:30Adelaide Raiders - Adelaide Olympic
futbol
08:30Para Hills Knights - North Eastern MetroStars
futbol
09:00Fukushima United - Grulla Morioka
futbol
10:00Armadale - Balcatta
futbol
10:00Cockburn City - Bayswater City
futbol
10:00Inglewood United - Joondalup
futbol
10:00Perth FutbolClub - Floreat Athena
futbol
10:00Sorrento - Gwelup Croatia
futbol
10:00Joondalup United - Olympic Kingsway Sports Club
futbol
10:00Mandurah City - Stirling Lions
futbol
10:00Quinns - Fremantle City
futbol
10:00Subiaco FutbolClub - Forrestfield United
futbol
10:00University of Western Australia-Nedlands - Swan United
futbol
10:00Western Knights - Ashfield
futbol
10:00Imabar - Kagoshima United
futbol
11:00Hobart Olympia Warriors - Beachside
futbol
11:00Fujieda MYFC - Yokohama Sports and Culture Club
futbol
11:00Sagamihara - Nagano Parceiro
futbol
12:00Campbelltown City - Cumberland United
futbol
12:00Gifu - Kamatamare Sanuki
futbol
12:00Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga
futbol
12:00Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa
futbol
12:30Kataller Toyama - Azul Claro Numazu
futbol
12:30Ryūkyū - Tokushima Vortis
futbol
12:30Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Narva Trans
futbol
13:00Hercules Oulu - Vaajakoski
futbol
13:00Incheon United - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Pohang Steelers - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Qviding - Assyriska Turabdin
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Tochigi
futbol
13:00Júbilo Iwata - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Montedio Yamagata - Mito HollyHock
futbol
13:00Omiya Ardija - Tokyo Verdy
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Machida Zelvia
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Ehime
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Oita Trinita - Vissel Kobe
futbol
13:40Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
14:00Örebro Syrianska - Gefle
futbol
14:00Vasalunds - Täby
futbol
14:30Charlton Athletic - Reading
futbol
14:30Derby County - Brentford
futbol
14:30Derby County - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Norwich City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:30Watford - Newcastle (TRT Spor HD)
futbol
14:30Norwich City - West Ham United
futbol
14:30Watford - Newcastle United
futbol
15:00Nykøbing - Køge
futbol
15:00Pallo-Iirot - Tampereen Pallo-Veikot
futbol
15:00Luleå - Karlslunds
futbol
15:00Frej Taby - Nykopings
futbol
15:00Lunds - Tvååkers
futbol
15:30Avusturya Lustenau - Vorwarts Steyr
futbol
16:00Juniors - Dornbirn 1913
futbol
16:00Läänemaa JK Haapsalu - Helios Voru
futbol
16:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
16:00EPS - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
16:00Kemi City - Oulun Luistinseura
futbol
16:00Kotka - Musan Salama
futbol
16:00Värnamo - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Landskrona BoIS
futbol
16:00Oskarshamns - Trollhättan
futbol
16:00Skövde - Lindome
futbol
16:00Torns - Utsiktens
futbol
16:00Falkenbergs - Östersunds
futbol
16:00Hammarby - Sirius Fotboll
futbol
16:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź
futbol
16:00Arsenal Tula - Tambov
futbol
16:10Tychy - Puszcza Niepołomice
futbol
16:30Belshina Bobruisk - Torpedo-BelAZ
futbol
16:30Vaasan Palloseura - MYPA
futbol
17:00Kolding - Hvidovre
futbol
17:00Inter Turku - Ilves
futbol
17:00Jyväskylä - Kiisto
futbol
17:00Kajaani - Gnistan
futbol
17:00Oulu - Akatemia
futbol
17:00KPV - Ekenäs
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Berga
futbol
17:00Sandvikens - Sollentuna
futbol
17:00Eidsvold - Kvik Halden
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Sotra
futbol
17:00Hødd - Moss
futbol
17:00Notodden - Bærum
futbol
17:00Olimpia Elbląg - Skra Czestochowa
futbol
17:00Barnsley - Wigan Athletic
futbol
17:00Blackburn Rovers - West Bromwich Albion
futbol
17:00Hull City - Millwall
futbol
17:00Middlesbrough - Bristol City
futbol
17:00Preston North - Nottingham Forest
futbol
17:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
futbol
17:00Liverpool - Burnley
futbol
17:30Hermannstadt - Voluntari
futbol
18:00Prostějov - Zbrojovka Brno
futbol
18:00Dukla Prague - Varnsdorf
futbol
18:00Graffin Vlašim - Vysočina Jihlava
futbol
18:00Vítkovice - Hradec Kralove
futbol
18:00Baník Sokolov - Chrudim
futbol
18:00Pardubice - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00Ústí nad Labem - Viktoria Zizkov
futbol
18:00Lisen - Fotbal Třinec
futbol
18:00Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Rzeszów
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - Gornik Polkowice
futbol
18:00Górnik Łęczna - Pogon
futbol
18:00Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Austria Wien - Hartberg
futbol
18:00Osasuna - Celta de Vigo
futbol
18:15Lazio - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:15Lazio - Sassuolo Calcio
futbol
18:30BATE Borisov - Slavia-Mozyr
futbol
18:30Jönköpings Södra - Degerfors
futbol
18:30Örgryte - Sundsvall
futbol
18:30Legia Warsaw - Cracovia
futbol
18:30Akhmat - Zenit Saint Petersburg
futbol
18:40Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu Vaprus
futbol
19:00Tallinna Kalev - Keila
futbol
19:00Nomme Kalju - Rakvere JK Tarvas
futbol
19:00Viimsi MRJK - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00Kuressaare - Tammeka Tartu
futbol
19:00Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo
futbol
19:00ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
futbol
19:00AS Trenčín - Nitra
futbol
19:00Pohronie - Senica
futbol
19:00Ružomberok - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
19:00MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Spartak Trnava
futbol
19:00Randers - Odense Boldklub
futbol
19:00Haugesund - Molde
futbol
19:15Chiasso - Kriens
futbol
19:15Lamia - Larissa
futbol
19:15Panionios - Panetolikos
futbol
19:15Skoda Xanthi - Asteras Tripolis
futbol
19:15Volos - Atromitos
futbol
19:15Ingolstadt 04 - Nurnberg
futbol
19:15Zürich - Sion
futbol
19:30Sheffield Utd - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:30Sheffield United - Chelsea
futbol
19:55Inter Zapresic - Rijeka
futbol
20:00Cherno More Varna - Botev Plovdiv
futbol
20:00Znicz Pruszków - Lech Poznań
futbol
20:15Petrolul Ploiești - Rapid București
futbol
20:30Shakhtyor Soligorsk - Gorodeya
futbol
20:30Las Palmas - Mirandés
futbol
20:30Valladolid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
20:30Brescia - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Real Valladolid - Barcelona
futbol
20:30Brescia Calcio - Roma
futbol
20:30Soçi - Spartak Moskova
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği
futbol
21:00Wisła Kraków - Korona Kielce
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:15Belenenses - Moreirense
futbol
21:25Grazer - Kapfenberger
futbol
21:30Aarau - Winterthur
futbol
21:30Crete - Aris
futbol
21:30Basel - Young Boys
futbol
21:30Rosenborg - Strømsgodset
futbol
21:45Kukesi - Teuta Durrës
futbol
22:00Brighton - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:00Brighton & Hove Albion - Manchester City
futbol
22:05Osijek - Istra 1961
futbol
22:45Cádiz - Fuenlabrada
futbol
22:45Juventus - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Juventus - Atalanta
futbol
23:00Atletico Madrid - Real Betis
futbol
02:00Indy Eleven - Saint Louis
futbol
02:30Tampa Bay Rowdies - Atlanta United
futbol
03:00Atlanta United - York Red Bulls
futbol
03:00Colorado Springs Switchbacks - Mexico United
futbol
04:30Paso Locomotive - Grande Valley
futbol
05:00Phoenix Rising - Los Angeles Galaxy
futbol
05:30Cincinnati - Columbus Crew
futbol
11:00Adelaide Vipers - Seaford Rangers
futbol
11:30Ried - Liefering Salzburg
futbol
12:00Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka
futbol
12:00Yokohama - Vegalta Sendai
futbol
13:00Daegu - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Gangwon - Gwangju
futbol
13:00Cerezo Osaka - Nagoya Grampus
futbol
13:00Shonan Bellmare - Consadole Sapporo
futbol
13:00Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Tokyo
futbol
13:30Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
futbol
13:40Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
futbol
14:00Senja - Kjelsås Fotball
futbol
14:00Skeid Fotball - Brattvåg
futbol
14:00Wolves - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:00Wolverhampton - Everton
futbol
14:05Katowice - Widzew Łódź
futbol
14:30Nardo - Arendal
futbol
15:00Nordsjælland - Fodbold
futbol
15:00Espanyol - Eibar (spor SMART HD)
futbol
15:00Espanyol - Eibar
futbol
15:30Roskilde - Skive
futbol
15:30Umeå - Halmstads
futbol
15:30Stoke City - Birmingham City
futbol
15:30Swansea - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Swansea City - Leeds United
futbol
15:30Helsingborgs - Fotboll
futbol
15:30Örebro - Varbergs BoIS
futbol
16:00Toronto - United
futbol
16:00Nomme Kalju - Tallinna Kalev
futbol
16:00Florø - Fredrikstad
futbol
16:00Levanger - Rosenborg BK
futbol
16:00Vard Haugesund - Egersunds
futbol
16:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
futbol
16:10Belchatow - Nieciecza
futbol
16:15Aston Villa - Crystal Palace
futbol
16:30Energetik-BGU - Rukh Brest
futbol
16:30Lokomotiv Moskova - FC
futbol
17:00Jazz - SalPa
futbol
17:00Tampereen Ilves - Espoo
futbol
17:00Luzern - Lugano
futbol
17:00Thun - Neuchâtel Xamax
futbol
17:00Servette - Gallen
futbol
17:30Asker Fotball - Bryne
futbol
17:30Altay - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Dinamo București - Politehnica Iasi
futbol
18:00Slovan Liberec - Mladá Boleslav
futbol
18:00Levante - Athletic Bilbao
futbol
18:15Genoa - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:15Genoa - SPAL
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray
futbol
18:30Dinamo Minsk - Minsk
futbol
18:30Honka - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Grankulla - Klubi-04
futbol
18:30Jaro - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Eskilstuna - Brage
futbol
18:30Vasteras - Ljungskile
futbol
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Göteborg - Djurgårdens
futbol
18:30Mjällby - Häcken
futbol
18:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
futbol
18:30Tottenham Hotspur - Arsenal
futbol
18:30Dynamo Moskova - Krylia Sovetov
futbol
18:30Orenburg - Rostov
futbol
18:30CSKA Moskova - Rubin Kazan
futbol
19:00Levadia Tallinn - Legion Tallinna
futbol
19:00Copenhagen - Brøndby
futbol
19:00Aalesunds - Bodø-Glimt
futbol
19:00Kristiansund - Stabæk Fotball
futbol
19:00Mjøndalen - Vålerenga Fotball
futbol
19:00Sarpsborg 08 - Start
futbol
19:00Viking - Grenland
futbol
19:55Slaven Belupo - Lokomotiva
futbol
20:00Panathinaikos - Athens
futbol
20:00PSG - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Vitebsk - Neman Grodno
futbol
20:30Udinese - Sampdoria (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Fiorentina - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Cagliari - Lecce (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:30Lugo - Girona
futbol
20:30Numancia - Ponferradina
futbol
20:30Leganés - Valencia
futbol
20:30Fiorentina - Hellas Verona
futbol
20:30Cagliari Calcio - Lecce
futbol
20:30Parma - Bologna 1909
futbol
20:30Udinese Calcio - Sampdoria
futbol
20:30Krasnodar - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor
futbol
21:00CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
21:00Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Universitatea Craiova - Steaua București
futbol
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Aarhus - Midtjylland
futbol
21:00Bournemouth - Leicester City
futbol
21:30Brann - Sandefjord Fotball
futbol
21:45Olympiacos - PAOK
futbol
22:05Dinamo Zagreb - Hajduk Split
futbol
22:45Napoli - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Real Zaragoza - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Milan
futbol
23:00Sevilla - Mallorca
futbol
00:00Louisville City - Pittsburgh Riverhounds
futbol
03:00Sporting Kansas City - Minnesota United
futbol
05:30Real Salt Lake - Colorado Rapids
futbol
18:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Chindia Targoviste
futbol
18:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo Sofia
futbol
18:30Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep
futbol
18:30Flekkerøy - Odds BK
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Åsane Fotball - Ranheim Fotball
futbol
19:00Grorud - Sogndal Fotball
futbol
19:00HamKam - Oygarden
futbol
19:00Stjørdals-Blink - Toppfotball
futbol
19:00KFUM - Raufoss
futbol
19:00Tromsø - Strømmen
futbol
20:00Dalkurd - Östers
futbol
20:00Norrby - Akropolis
futbol
20:00Trelleborgs - GAIS
futbol
20:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Kalmar - Elfsborg
futbol
20:00Malmö - Norrköping
futbol
20:30Cluj - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:30Sporting de Gijón - Málaga
futbol
20:30Almería - Rayo Vallecano
futbol
20:30Deportivo Alavés - Getafe
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad
futbol
20:45Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Petah Tikva
futbol
21:00Marítimo - Ave
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
21:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
futbol
21:00Yeni Malatyaspor - Beşiktaş
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Oxford United - Wycombe Wanderers
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:00Manchester United - Southampton
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Alcorcón - Tenerife
futbol
22:45Elche - Albacete Balompié
futbol
22:45Internazionale Milano - Torino
futbol
23:00Granada - Real Madrid
futbol
23:15Vitoria Setubal - Famalicão
futbol
02:00Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Los Angeles - Houston Dynamo
futbol
05:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
17:00Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
09:00BVB - MerseysideCanlı
futbol
11:00Gyeonggi - Hwaseong
futbol
11:00Binh Thuan - Cong An Nhan
futbol
11:00Dong - Nang
futbol
11:30Dinh - Dong Nai
futbol
11:30Tien Giang - Chi Minh City
futbol
11:30TTBD Phu Dong - Dinh
futbol
13:00Fagiano Okayama - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Vietnam - Tuan Tu Phu
futbol
13:30BATE Borisov - Slavia-Mozyr
futbol
13:30Busan IPark - Seoul
futbol
15:00Belshina Bobruisk - Torpedo-BelAZ
futbol
16:00Mbeya City - Polisi Tanzania
futbol
17:00Odra Opole - Wigry Suwałki
futbol
18:00Shakhtyor Salihorsk - Gorodeya
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Kirkkonummi - Töölön Taisto
futbol
18:00Lietava - Vilniaus Vytis
futbol
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Atmosfera Mazeikiai
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
futbol
18:00Viitorul Constanța - Academica Clinceni
futbol
18:00Skalica - MŠK Žilina
futbol
18:00Minaj - Metallist 1925
futbol
18:15Sexypoxyt - Espoo
futbol
18:30Kokkola - JBK
futbol
18:30Akatemia - Parainen
futbol
18:30JaPS - PEPO Lappeenranta
futbol
18:30Kaarinan Pojat - Atlantis Helsinki
futbol
18:30Smolevichi - Isloch
futbol
18:40Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
futbol
18:45Flamurtari Vlorë - Bylis Ballsh
futbol
18:45Machine Sazi - Persepolis
futbol
19:00Elva - Levadia Tallinn
futbol
19:00Nomme United - Flora Tallinn
futbol
19:00Tammeka Tartu - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Blackbird - Pallo-Kerho 37
futbol
19:00PS-44 - Nokian Palloseura
futbol
19:00Šiauliai - Panevezys
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
futbol
19:00Vitoria Guimaraes - Vicente
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Wisła Płock
futbol
19:15Lausanne-Sport - Schaffhausen
futbol
19:15Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
19:30Lafnitz - Amstetten
futbol
19:30Wacker Innsbruck - Avusturya Wien
futbol
19:30Kuusysi Lahti - Valtti
futbol
19:30Shahin - Ahan Isfahan
futbol
19:45Pallokerho Keski-Uusimaa - Atletico Malmi
futbol
19:45Juve Stabia - Virtus Entella
futbol
20:00Fredericia - Næstved
futbol
20:00Fremad Amager - Viborg
futbol
20:00Vendsyssel - Vejle Boldklub
futbol
20:00Ace - Tervakosken Pato
futbol
20:00Haninge - Bromharitaojkarna
futbol
20:00Huddersfield - Luton Town (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Huddersfield Town - Luton Town
futbol
20:15Pohjois-Haagan Urheilijat - HerTo
futbol
20:30Ateitis - Sveikata Kybartai
futbol
20:30Alta - Tromsdalen
futbol
20:30Botoșani - Astra Giurgiu
futbol
20:30Real Sociedad - Granada
futbol
21:00Gorica - Varaždin
futbol
21:00Kom Podgorica - Jezero Plav
futbol
21:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
futbol
21:15Sporting Lisbon - Santa Clara
futbol
21:25Horn - Austria Klagenfurt
futbol
21:30Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
futbol
21:301900 - Grasshopper Club Zürich
futbol
21:45Partizani Tirana - Tirana
futbol
22:00ChievoVerona - Trapani Calcio
futbol
22:00Cittadella - Krotone
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Salernitana 1919
futbol
22:00Benevento Calcio - Unione Venezia
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Empoli - Frosinone Calcio
futbol
22:00Pordenone Calcio - Pisa 1909
futbol
22:00Spezia Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Titograd - Bokelj
futbol
22:15Fulham - Cardiff City
futbol
22:15Fulham - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
futbol
23:00Golfklubbur Grindavikur - Uppsveitir
futbol
23:00Breidholt - Mídas
futbol
23:00Hlíðarendi - Smari
futbol
23:00Skallagrimur Borgarnes - Berserkir Reykjavik
futbol
23:00Skautafelag Reykjiavik - Stokkseyri
futbol
23:00Vatnaliljur - Ymir Kopavogur
futbol
23:30Paços de Ferreira - Braga
futbol
04:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Blaublitz Akita
futbol
07:00Metro - Taroona
futbol
08:00Croydon Kings - Modbury Jets
futbol
08:00Glenorchy Knights - Northern Rangers
futbol
08:30Fulham United - Adelaide Hills Hawks
futbol
08:30Playford City Patriots - West Torrens Birkalla
futbol
08:30South Adelaide Panthers - White City FutbolClub
futbol
08:30West Adelaide - Sturt Lions
futbol
08:30Western Strikers - Adelaide Victory
futbol
08:30Adelaide Blue Eagles - Adelaide Comets
futbol
08:30Adelaide Raiders - Adelaide Olympic
futbol
08:30Para Hills Knights - North Eastern MetroStars
futbol
09:00Fukushima United - Grulla Morioka
futbol
10:00Armadale - Balcatta
futbol
10:00Cockburn City - Bayswater City
futbol
10:00Inglewood United - Joondalup
futbol
10:00Perth FutbolClub - Floreat Athena
futbol
10:00Sorrento - Gwelup Croatia
futbol
10:00Joondalup United - Olympic Kingsway Sports Club
futbol
10:00Mandurah City - Stirling Lions
futbol
10:00Quinns - Fremantle City
futbol
10:00Subiaco FutbolClub - Forrestfield United
futbol
10:00University of Western Australia-Nedlands - Swan United
futbol
10:00Western Knights - Ashfield
futbol
10:00Imabar - Kagoshima United
futbol
11:00Hobart Olympia Warriors - Beachside
futbol
11:00Fujieda MYFC - Yokohama Sports and Culture Club
futbol
11:00Sagamihara - Nagano Parceiro
futbol
12:00Campbelltown City - Cumberland United
futbol
12:00Gifu - Kamatamare Sanuki
futbol
12:00Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga
futbol
12:00Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa
futbol
12:30Kataller Toyama - Azul Claro Numazu
futbol
12:30Ryūkyū - Tokushima Vortis
futbol
12:30Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Narva Trans
futbol
13:00Hercules Oulu - Vaajakoski
futbol
13:00Incheon United - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Pohang Steelers - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Qviding - Assyriska Turabdin
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Tochigi
futbol
13:00Júbilo Iwata - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Montedio Yamagata - Mito HollyHock
futbol
13:00Omiya Ardija - Tokyo Verdy
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Machida Zelvia
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Ehime
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Oita Trinita - Vissel Kobe
futbol
13:40Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
14:00Örebro Syrianska - Gefle
futbol
14:00Vasalunds - Täby
futbol
14:30Charlton Athletic - Reading
futbol
14:30Derby County - Brentford
futbol
14:30Derby County - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Norwich City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:30Watford - Newcastle (TRT Spor HD)
futbol
14:30Norwich City - West Ham United
futbol
14:30Watford - Newcastle United
futbol
15:00Nykøbing - Køge
futbol
15:00Pallo-Iirot - Tampereen Pallo-Veikot
futbol
15:00Luleå - Karlslunds
futbol
15:00Frej Taby - Nykopings
futbol
15:00Lunds - Tvååkers
futbol
15:30Avusturya Lustenau - Vorwarts Steyr
futbol
16:00Juniors - Dornbirn 1913
futbol
16:00Läänemaa JK Haapsalu - Helios Voru
futbol
16:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
16:00EPS - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
16:00Kemi City - Oulun Luistinseura
futbol
16:00Kotka - Musan Salama
futbol
16:00Värnamo - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Landskrona BoIS
futbol
16:00Oskarshamns - Trollhättan
futbol
16:00Skövde - Lindome
futbol
16:00Torns - Utsiktens
futbol
16:00Falkenbergs - Östersunds
futbol
16:00Hammarby - Sirius Fotboll
futbol
16:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź
futbol
16:00Arsenal Tula - Tambov
futbol
16:10Tychy - Puszcza Niepołomice
futbol
16:30Belshina Bobruisk - Torpedo-BelAZ
futbol
16:30Vaasan Palloseura - MYPA
futbol
17:00Kolding - Hvidovre
futbol
17:00Inter Turku - Ilves
futbol
17:00Jyväskylä - Kiisto
futbol
17:00Kajaani - Gnistan
futbol
17:00Oulu - Akatemia
futbol
17:00KPV - Ekenäs
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Berga
futbol
17:00Sandvikens - Sollentuna
futbol
17:00Eidsvold - Kvik Halden
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Sotra
futbol
17:00Hødd - Moss
futbol
17:00Notodden - Bærum
futbol
17:00Olimpia Elbląg - Skra Czestochowa
futbol
17:00Barnsley - Wigan Athletic
futbol
17:00Blackburn Rovers - West Bromwich Albion
futbol
17:00Hull City - Millwall
futbol
17:00Middlesbrough - Bristol City
futbol
17:00Preston North - Nottingham Forest
futbol
17:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
futbol
17:00Liverpool - Burnley
futbol
17:30Hermannstadt - Voluntari
futbol
18:00Prostějov - Zbrojovka Brno
futbol
18:00Dukla Prague - Varnsdorf
futbol
18:00Graffin Vlašim - Vysočina Jihlava
futbol
18:00Vítkovice - Hradec Kralove
futbol
18:00Baník Sokolov - Chrudim
futbol
18:00Pardubice - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00Ústí nad Labem - Viktoria Zizkov
futbol
18:00Lisen - Fotbal Třinec
futbol
18:00Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Rzeszów
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - Gornik Polkowice
futbol
18:00Górnik Łęczna - Pogon
futbol
18:00Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Austria Wien - Hartberg
futbol
18:00Osasuna - Celta de Vigo
futbol
18:15Lazio - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:15Lazio - Sassuolo Calcio
futbol
18:30BATE Borisov - Slavia-Mozyr
futbol
18:30Jönköpings Södra - Degerfors
futbol
18:30Örgryte - Sundsvall
futbol
18:30Legia Warsaw - Cracovia
futbol
18:30Akhmat - Zenit Saint Petersburg
futbol
18:40Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu Vaprus
futbol
19:00Tallinna Kalev - Keila
futbol
19:00Nomme Kalju - Rakvere JK Tarvas
futbol
19:00Viimsi MRJK - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00Kuressaare - Tammeka Tartu
futbol
19:00Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo
futbol
19:00ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
futbol
19:00AS Trenčín - Nitra
futbol
19:00Pohronie - Senica
futbol
19:00Ružomberok - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
19:00MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Spartak Trnava
futbol
19:00Randers - Odense Boldklub
futbol
19:00Haugesund - Molde
futbol
19:15Chiasso - Kriens
futbol
19:15Lamia - Larissa
futbol
19:15Panionios - Panetolikos
futbol
19:15Skoda Xanthi - Asteras Tripolis
futbol
19:15Volos - Atromitos
futbol
19:15Ingolstadt 04 - Nurnberg
futbol
19:15Zürich - Sion
futbol
19:30Sheffield Utd - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:30Sheffield United - Chelsea
futbol
19:55Inter Zapresic - Rijeka
futbol
20:00Cherno More Varna - Botev Plovdiv
futbol
20:00Znicz Pruszków - Lech Poznań
futbol
20:15Petrolul Ploiești - Rapid București
futbol
20:30Shakhtyor Soligorsk - Gorodeya
futbol
20:30Las Palmas - Mirandés
futbol
20:30Valladolid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
20:30Brescia - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Real Valladolid - Barcelona
futbol
20:30Brescia Calcio - Roma
futbol
20:30Soçi - Spartak Moskova
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği
futbol
21:00Wisła Kraków - Korona Kielce
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:15Belenenses - Moreirense
futbol
21:25Grazer - Kapfenberger
futbol
21:30Aarau - Winterthur
futbol
21:30Crete - Aris
futbol
21:30Basel - Young Boys
futbol
21:30Rosenborg - Strømsgodset
futbol
21:45Kukesi - Teuta Durrës
futbol
22:00Brighton - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:00Brighton & Hove Albion - Manchester City
futbol
22:05Osijek - Istra 1961
futbol
22:45Cádiz - Fuenlabrada
futbol
22:45Juventus - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Juventus - Atalanta
futbol
23:00Atletico Madrid - Real Betis
futbol
02:00Indy Eleven - Saint Louis
futbol
02:30Tampa Bay Rowdies - Atlanta United
futbol
03:00Atlanta United - York Red Bulls
futbol
03:00Colorado Springs Switchbacks - Mexico United
futbol
04:30Paso Locomotive - Grande Valley
futbol
05:00Phoenix Rising - Los Angeles Galaxy
futbol
05:30Cincinnati - Columbus Crew
futbol
11:00Adelaide Vipers - Seaford Rangers
futbol
11:30Ried - Liefering Salzburg
futbol
12:00Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka
futbol
12:00Yokohama - Vegalta Sendai
futbol
13:00Daegu - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Gangwon - Gwangju
futbol
13:00Cerezo Osaka - Nagoya Grampus
futbol
13:00Shonan Bellmare - Consadole Sapporo
futbol
13:00Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Tokyo
futbol
13:30Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
futbol
13:40Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
futbol
14:00Senja - Kjelsås Fotball
futbol
14:00Skeid Fotball - Brattvåg
futbol
14:00Wolves - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:00Wolverhampton - Everton
futbol
14:05Katowice - Widzew Łódź
futbol
14:30Nardo - Arendal
futbol
15:00Nordsjælland - Fodbold
futbol
15:00Espanyol - Eibar (spor SMART HD)
futbol
15:00Espanyol - Eibar
futbol
15:30Roskilde - Skive
futbol
15:30Umeå - Halmstads
futbol
15:30Stoke City - Birmingham City
futbol
15:30Swansea - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Swansea City - Leeds United
futbol
15:30Helsingborgs - Fotboll
futbol
15:30Örebro - Varbergs BoIS
futbol
16:00Toronto - United
futbol
16:00Nomme Kalju - Tallinna Kalev
futbol
16:00Florø - Fredrikstad
futbol
16:00Levanger - Rosenborg BK
futbol
16:00Vard Haugesund - Egersunds
futbol
16:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
futbol
16:10Belchatow - Nieciecza
futbol
16:15Aston Villa - Crystal Palace
futbol
16:30Energetik-BGU - Rukh Brest
futbol
16:30Lokomotiv Moskova - FC
futbol
17:00Jazz - SalPa
futbol
17:00Tampereen Ilves - Espoo
futbol
17:00Luzern - Lugano
futbol
17:00Thun - Neuchâtel Xamax
futbol
17:00Servette - Gallen
futbol
17:30Asker Fotball - Bryne
futbol
17:30Altay - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Dinamo București - Politehnica Iasi
futbol
18:00Slovan Liberec - Mladá Boleslav
futbol
18:00Levante - Athletic Bilbao
futbol
18:15Genoa - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:15Genoa - SPAL
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray
futbol
18:30Dinamo Minsk - Minsk
futbol
18:30Honka - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Grankulla - Klubi-04
futbol
18:30Jaro - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Eskilstuna - Brage
futbol
18:30Vasteras - Ljungskile
futbol
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Göteborg - Djurgårdens
futbol
18:30Mjällby - Häcken
futbol
18:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
futbol
18:30Tottenham Hotspur - Arsenal
futbol
18:30Dynamo Moskova - Krylia Sovetov
futbol
18:30Orenburg - Rostov
futbol
18:30CSKA Moskova - Rubin Kazan
futbol
19:00Levadia Tallinn - Legion Tallinna
futbol
19:00Copenhagen - Brøndby
futbol
19:00Aalesunds - Bodø-Glimt
futbol
19:00Kristiansund - Stabæk Fotball
futbol
19:00Mjøndalen - Vålerenga Fotball
futbol
19:00Sarpsborg 08 - Start
futbol
19:00Viking - Grenland
futbol
19:55Slaven Belupo - Lokomotiva
futbol
20:00Panathinaikos - Athens
futbol
20:00PSG - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Vitebsk - Neman Grodno
futbol
20:30Udinese - Sampdoria (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Fiorentina - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Cagliari - Lecce (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Leganes - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:30Lugo - Girona
futbol
20:30Numancia - Ponferradina
futbol
20:30Leganés - Valencia
futbol
20:30Fiorentina - Hellas Verona
futbol
20:30Cagliari Calcio - Lecce
futbol
20:30Parma - Bologna 1909
futbol
20:30Udinese Calcio - Sampdoria
futbol
20:30Krasnodar - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor
futbol
21:00CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
21:00Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
21:00Universitatea Craiova - Steaua București
futbol
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Aarhus - Midtjylland
futbol
21:00Bournemouth - Leicester City
futbol
21:30Brann - Sandefjord Fotball
futbol
21:45Olympiacos - PAOK
futbol
22:05Dinamo Zagreb - Hajduk Split
futbol
22:45Napoli - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Real Zaragoza - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Milan
futbol
23:00Sevilla - Mallorca
futbol
00:00Louisville City - Pittsburgh Riverhounds
futbol
03:00Sporting Kansas City - Minnesota United
futbol
05:30Real Salt Lake - Colorado Rapids
futbol
18:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Chindia Targoviste
futbol
18:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo Sofia
futbol
18:30Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep
futbol
18:30Flekkerøy - Odds BK
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Åsane Fotball - Ranheim Fotball
futbol
19:00Grorud - Sogndal Fotball
futbol
19:00HamKam - Oygarden
futbol
19:00Stjørdals-Blink - Toppfotball
futbol
19:00KFUM - Raufoss
futbol
19:00Tromsø - Strømmen
futbol
20:00Dalkurd - Östers
futbol
20:00Norrby - Akropolis
futbol
20:00Trelleborgs - GAIS
futbol
20:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Kalmar - Elfsborg
futbol
20:00Malmö - Norrköping
futbol
20:30Cluj - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:30Sporting de Gijón - Málaga
futbol
20:30Almería - Rayo Vallecano
futbol
20:30Deportivo Alavés - Getafe
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad
futbol
20:45Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Petah Tikva
futbol
21:00Marítimo - Ave
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
21:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
futbol
21:00Yeni Malatyaspor - Beşiktaş
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Oxford United - Wycombe Wanderers
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:00Manchester United - Southampton
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Alcorcón - Tenerife
futbol
22:45Elche - Albacete Balompié
futbol
22:45Internazionale Milano - Torino
futbol
23:00Granada - Real Madrid
futbol
23:15Vitoria Setubal - Famalicão
futbol
02:00Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Los Angeles - Houston Dynamo
futbol
05:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
17:00Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
tenis
09:00Anton Bandaryk - Evgeniy PredushchenkoCanlı
tenis
08:55Dmitriy Zaharkin - Vladimir SandrkinCanlı
tenis
08:30Ruslan Lavrentiev - Konstantin TsvetkovCanlı
tenis
08:30Semen Sharlay - Edward RimanCanlı
tenis
08:20Artem Kshenin - Aleksei MartynenkoCanlı
tenis
08:15Rinky Hijikata - James McCabeCanlı
tenis
08:00Michail Yastrebov - Alexander RepinCanlı
tenis
08:00Alexandr Burchak - Alexey PustovoytCanlı
tenis
07:49Gartseva - Viktoriia KalininaCanlı
tenis
07:46Alexandr Binda - DaniilCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
09:30Kody Pearson - Benard Bruno Nkomba
tenis
10:00Magomed Zugumov - Artyom Rekunov
tenis
10:00Alen Avidzba - Calvin Hemery
tenis
10:00Gabriel Petit - Antoine Cornut-Chauvinc
tenis
10:00Diana Starovoitova - Valeria Vasilyeva
tenis
10:30Lina Glushko - Nicole Khirin
tenis
11:00Benjamin Hassan - Choinski
tenis
11:00Yannick Maden - Oscar Otte
tenis
11:00Filip Apltauer - Ondrej Valek
tenis
11:00Jiri Barnat - Michal Konecny
tenis
11:00Matthew William Donald - Jiri Lehecka
tenis
11:00Ondrej Styler - Petr Nouza
tenis
11:00Kalina - Dalibor Svrcina
tenis
11:00Vojtech Petr - Dominik Langmajer
tenis
11:00Amelie Smejkalova - Karolina Vlckova
tenis
11:00Barbora Palicova - Brenda Fruhvirtova
tenis
11:00Kristyna Lavickova - Anna Siskova
tenis
11:00Nikola Bartunkova - Andrea Nova
tenis
11:00Tereza Valentova - Linda Noskova
tenis
11:00Vangelova - Tijana Sretenovic
tenis
11:00Nefisa Berberovic - Anita Husaric
tenis
11:00Daniel Cukierman - Bulis
tenis
11:00Viktoria Kuzmova - Katarina Kuzmova
tenis
11:00Tomas Liska - Alex Molcan
tenis
11:30Sara Lanca - Francisca Jorge
tenis
11:30Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
tenis
11:45Yshai Oliel - Edan Leshem
tenis
12:00Satral - Matej Vocel
tenis
12:00Jonas Forejtek - Pavel Nejedly
tenis
12:00Marek Rehacek - David Poljak
tenis
12:00Martin Krumich - Jiri Vesely
tenis
12:00Michael Vrbensky - Zdenek Kolar
tenis
12:00Vitek Horak - Saki Imamura
tenis
12:00Agata Cerna - Nicole Gadient
tenis
12:00Denisa Hindova - Miriam Kolodziejova
tenis
12:00Lucie Havlickova - Linda Fruhvirtova
tenis
12:00Magdalena Frech - Martyna Kubka
tenis
12:00Lucas Miedler - Alexander Erler
tenis
12:00Alexis Canter - Arthur Fery
tenis
12:00Jodie Anna Burrage - Emily Morton
tenis
12:00Skander Mansouri - Rayane Roumane
tenis
12:00Leolia Jeanjean - Alice Tubello
tenis
12:20Mika Dagan Fruchtman - Shelly Bereznyak
tenis
12:20Lukas Klein - Filip Horansky
tenis
12:20Norbert Gombos - Kristof Minarik
tenis
12:30Daniel Vishnick - Puetz
tenis
12:30Igor Matveychuk - Vitali Sokolov
tenis
12:30Başak Eraydın - Doroteja Joksovic
tenis
12:30Lina Gjorcheska - Mariana Drazic
tenis
13:00Luis Faria - Pedro Sousa
tenis
13:00Kamil Majchrzak - Daniel Michalski
tenis
13:00Margot Yerolymos - Anna Pribylova
tenis
13:10Cedrik-Marcel Stebe - Daniel Masur
tenis
13:30Mark Whitehouse - Ryan James Storrie
tenis
13:30Naomi Broady - Eliz Maloney
tenis
13:35Leshem/Cukierman - Ginat/Simon
tenis
14:00Constantin Schmitz - Florian Broska
tenis
14:00Kristina Mladenovic - Jessika Ponchet
tenis
14:00Isabella Shinikova - Bojana Marinkovic
tenis
14:00Natalija Kostic - Barbara Bonic
tenis
14:00Filipa Santos - Maria Santos
tenis
14:00Audrey Albie - Anastasia Pribylova
tenis
14:00Suzan Lamens - Polina Leykina
tenis
14:00Viktoria Morvayova - Eszter Meri
tenis
14:15Cameron Norrie - Mason Recci
tenis
14:30Dominic Thiem - Roberto Bautista-Agut
tenis
14:30Tiago Cacao - Duarte Vale
tenis
14:30Maxime Tchoutakian - Maxime Janvier
tenis
15:00Dmitriy Zaharkin - Victor Sokolchuk
tenis
15:00Danka Kovinić - Dejana Radanović
tenis
15:00Jonathan Gray - Julian Cash
tenis
15:00Sarah Beth Grey - Danielle Daley
tenis
15:00Vivien Juhaszova - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
15:00Andrej Martin - Lukas Pokorny
tenis
15:20Corentin Denolly - Pierre-Hugues Herbert
tenis
15:30Maximilian Marterer - Mats Rosenkranz
tenis
15:30Katarzyna Piter - Mihaela Djakovic
tenis
15:30Elizabet Hamaliy - Ines Murta
tenis
15:30Aidan Mchugh - Henry Patten
tenis
16:00Fiona Ferro - Myrtille Georges
tenis
16:00Matteo Berrettini - Andrey Rublev
tenis
16:00Quentin Halys - Pierre Faivre
tenis
16:30Lloyd Glasspool - Luke Johnson
tenis
16:45Jack Pinnington Jones - Anton Matusevich
tenis
17:00Maria Ines Fonte - Mariana Campino
tenis
17:20Gilles Simon - Hugo Grenier
tenis
17:20Sebastian Ofner - Jurij Rodionov
tenis
18:00Gastao Elias - Nuno Borges
tenis
18:00Hands - Marcus Willis
tenis
18:00Alicia Barnett - Tanysha Dissanayake
tenis
18:30Yannick Hanfmann - Marvin Moeller
tenis
19:30Frederico Ferreira Silva - Joao Monteiro
tenis
19:30Billy Harris - Toby Martin
tenis
19:30Kimberly Mpukusa - Freya Christie
Natalija Kostic - Barbara Bonic
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.