Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
13 Temmuz 2020 Pazartesi 07:50:02
futbol
07:05Merseyside - BVBCanlı
tenis
06:20Semen Sharlay - Edward RimanCanlı
tenis
06:17Yaroslav Narkevich - Ivan VolodkevichCanlı
futbol
05:15Real Salt Lake - Colorado RapidsCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
08:30Maddison Inglis - Olivia Gadecki
tenis
08:30Connor Johnson - Adam Taylor
tenis
09:30Maxime Chazal - Stuart Parker
tenis
10:00Lizette Cabrera - Annerly Poulos
tenis
10:00Alen Avidzba - Thomas Laurent
tenis
10:00Arjun Mehrotra - Marious Zelba
basketbol
10:30Nanjing Monkey King - Shandong Heroes
basketbol
11:00TianJin Steel - Liaoning Dinosaurs
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Sanna Khanh Hoa
tenis
12:00Julien Cagnina - Antoine Escoffier
futbol
12:00Mang Fico Tay Ninh - XSKT Can Tho
futbol
12:30Binh Dinh - Huda Hue
tenis
13:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
13:00Polina Leykina - Estelle Cascino
tenis
14:00Nicoleta-Catalina Dascălu - Suzan Lamens
tenis
14:30Julia Goerges - Anastasija Sevastova
basketbol
14:35Xinjiang Flying Tigers - Shenzhen Aviators
tenis
15:00Leolia Jeanjean - Anastasia Pribylova
basketbol
15:00Qingdao DoubleStar Eagles - Jiangsu Dragons
tenis
16:00Audrey Albie - Manon Arcangioli
futbol
16:00Toronto - United
tenis
16:00Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
basketbol
16:15Bizoni - Leningrad
tenis
17:00Jannik Sinner - Tommy Haas
futbol
17:00Dinamo Minsk - Minsk
futbol
17:00Shukura Kobuleti - Zugdidi
futbol
17:00Vidzgiris - Zalgiris Kaunas
futbol
17:00Vålerenga Fotball - Fløya
futbol
17:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Tishreen
futbol
17:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Jaish Damascus
futbol
17:00Hutteen - Al-Sahel Tartus
tenis
17:30Valeria Vasilyeva - Diana Starovoitova
basketbol
17:30Zubry - Chameleon
futbol
18:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Chindia Targoviste
tenis
18:00Aziz Dougaz - Benjamin Pietri
basketbol
18:00Hapoel Beersheba - Maccabi Haifa
basketbol
18:00Hapoel Gilboa Galil - Ironi Nes-Ziona
basketbol
18:00Ironi Nahariya - Hapoel Eilat
basketbol
18:00Maccabi Ashdod - Hapoel Tel Aviv
futbol
18:00Daugavpils - Ventspils
futbol
18:00Navbahor Namangan - Kızılkum Zarafşon
futbol
18:00Pahtakor Taşkent - AGMK
futbol
18:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo Sofia
futbol
18:30Damash Gilan - Fajr Sepasi
futbol
18:30Flekkerøy - Odds BK
tenis
18:30Petra Kvitova - Andrea Petkovic
futbol
18:30Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
18:45Bizoni - Drakonu
futbol
19:00Jelgava - Valmieras
futbol
19:00Åsane Fotball - Ranheim Fotball
futbol
19:00Grorud - Sogndal Fotball
futbol
19:00HamKam - Oygarden
futbol
19:00Stjørdals-Blink - Toppfotball
futbol
19:00KFUM - Raufoss
futbol
19:00Tromsø - Strømmen
tenis
19:00Ruslan Lavrentiev - Gest
futbol
19:45Cosenza Calcio - Perugia Calcio
futbol
20:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Kalmar - Elfsborg
futbol
20:00Malmö - Norrköping
futbol
20:00Dalkurd - Östers
futbol
20:00Norrby - Akropolis
futbol
20:00Trelleborgs - GAIS
basketbol
20:00Leningrad - Chameleon
futbol
20:30Sporting de Gijón - Málaga
futbol
20:30Almería - Rayo Vallecano
futbol
20:30Milsami - Speranţa Nisporeni
futbol
20:30Cluj - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:30Deportivo Alavés - Getafe
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
tenis
20:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
futbol
20:45Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Petah Tikva
futbol
21:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Fjölnir
futbol
21:00Rudar Velenje - Mura 05
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Marítimo - Ave
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
21:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
futbol
21:00Yeni Malatyaspor - Beşiktaş
basketbol
21:15Drakonu - Zubry
futbol
21:30Klaksvik - Argja Boltfelag
futbol
21:30Oxford United - Wycombe Wanderers
futbol
21:30Bari - Ternana Calcio
futbol
21:30Carpi 1909 - Novara Calcio
futbol
21:30Oxford Utd - Wycombe (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Reggiana 1919 - Potenza
futbol
22:00Virtus Entella - Pisa 1909
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Empoli
futbol
22:00Unione Venezia - Delfino Pescara 1936
futbol
22:00Krotone - Pordenone Calcio
futbol
22:00Frosinone Calcio - Juve Stabia
futbol
22:00Trapani Calcio - Benevento Calcio
futbol
22:00Cremonese - ChievoVerona
futbol
22:00Salernitana 1919 - Cittadella
futbol
22:00Manchester United - Southampton
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:15Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Fylkir
futbol
22:15Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Breiðablik
futbol
22:15Valur FutbolClub - Stjarnan
futbol
22:45Elche - Albacete Balompié
futbol
22:45Alcorcón - Tenerife
futbol
22:45Internazionale Milano - Torino
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Granada - Real Madrid
futbol
23:15Vitoria Setubal - Famalicão
futbol
03:00Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Los Angeles - Houston Dynamo
futbol
05:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers
futbol
16:00Chicago Fire - Seattle Sounders (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Chicago Fire Soccer Club - Seattle Sounders
tenis
16:00Egor Brusilovsky - Iakov Filimonov
tenis
17:30Vadim Raitsov - Gest
futbol
18:00Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
futbol
18:00Ružomberok - Zemplín Michalovce
futbol
18:30Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
futbol
19:00West Bromwich Albion - Fulham
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Ústí nad Labem
futbol
19:00Zbrojovka Brno - Graffin Vlašim
futbol
19:00Fotbal Třinec - Dukla Prague
futbol
19:00Varnsdorf - Lisen
futbol
19:00Hradec Kralove - Baník Sokolov
futbol
19:00Chrudim - Vítkovice
futbol
19:00Slavoj Vysehrad - Prostějov
futbol
19:00Viktoria Zizkov - Pardubice
tenis
19:00Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
futbol
19:10Warta Poznań - Tychy
futbol
19:15Winterthur - Schaffhausen
futbol
19:15Kriens - Lausanne-Sport
futbol
19:30Kapfenberger - Wacker Innsbruck
futbol
20:00Reading - Middlesbrough
futbol
20:00Wigan Athletic - Hull City
futbol
20:00Fredericia - Kolding
futbol
20:00Vejle Boldklub - Nykøbing
futbol
20:00Viborg - Vendsyssel
futbol
20:00Sandnes - Lillestrøm
futbol
20:00Argesul Pitesti - Mioveni
futbol
20:00Dubnica - Nitra
tenis
20:30Aleksandr Afanasenko - Gest
futbol
21:00Spartak Trnava - AS Trenčín
futbol
21:15Portimonense - Boavista Porto
futbol
21:30Arka Gdynia - Górnik Zabrze
futbol
21:30ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
futbol
21:30Wisła Płock - Korona Kielce
futbol
21:30Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
futbol
21:30Vaduz - Aarau
futbol
21:30Grasshopper Club Zürich - Chiasso
futbol
21:40Stal Mielec - Chrobry Głogów
futbol
21:45Cardiff City - Derby County
futbol
21:45Luton Town - Queens Park Rangers
futbol
21:45Millwall - Blackburn Rovers
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Huddersfield Town
futbol
22:15Chelsea - Norwich City
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
22:45Atalanta - Brescia Calcio
futbol
23:30Benfica - Guimaraes (S SPORT 2 HD)
futbol
23:30Benfica - Vitoria Guimaraes
futbol
23:30Vicente - Tondela
basketbol
02:00Golden Eagles - Sideline Cancer
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - York City
futbol
05:30Philadelphia Union - Inter Miami
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Júbilo Iwata
futbol
13:00Ehime - Fagiano Okayama
futbol
13:00Machida Zelvia - Albirex Niigata
futbol
13:00Ryūkyū - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Kyoto Sanga
futbol
13:00Mito HollyHock - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:00Tochigi - Omiya Ardija
futbol
13:00Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Tokyo Verdy - Ventforet Kofu
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
16:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Arsenal Tula
futbol
16:00Krylia Sovetov - Krasnodar
futbol
18:00Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
futbol
18:00Gornik Polkowice - Znicz Pruszków
futbol
18:00Lech Poznań - Gryf Wejherowo
futbol
18:00Pogon - Katowice
futbol
18:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
futbol
18:00Spartak Moskova - Akhmat
futbol
18:45Skra Czestochowa - Górnik Łęczna
futbol
19:00Brentford - Preston North
futbol
19:00Bristol City - Stoke City
futbol
19:00Bodø-Glimt - Kristiansund
futbol
19:00Molde - Viking
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Aalesunds
futbol
19:00Strømsgodset - Mjøndalen
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Haugesund
futbol
19:00Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
futbol
19:00Moreirense - Paços de Ferreira
futbol
19:10Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
futbol
19:15Stade Lausanne-Ouchy - 1900
futbol
19:15Aris - Panathinaikos
futbol
19:15Crete - Olympiacos
futbol
20:00Birmingham City - Charlton Athletic
futbol
20:00Nottingham Forest - Swansea City
futbol
20:00Fotboll - Sirius Fotboll
futbol
20:00Djurgårdens - Falkenbergs
futbol
20:00Göteborg - Helsingborgs
futbol
20:00Køge - Fremad Amager
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
20:00Newcastle - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
20:00Burnley - Wolverhampton
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth
futbol
20:00Newcastle United - Tottenham Hotspur
futbol
20:10Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
futbol
20:30Milan - Parma
futbol
20:30Bologna 1909 - Napoli
futbol
20:30Sampdoria - Cagliari Calcio
futbol
20:30Zenit Saint Petersburg - Orenburg
futbol
21:08Elana Toruń - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
21:15Braga - Belenenses
futbol
21:30Hartberg - Austria Wien
futbol
21:30Grenland - Brann
futbol
21:30Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
futbol
21:30Cracovia - Lech Poznań
futbol
21:30Lechia Gdańsk - Legia Warsaw
futbol
21:30Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
futbol
21:30Athens - PAOK
futbol
21:40Nieciecza - Radomiak Radom
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:15Arsenal - Liverpool
futbol
22:45Roma - Hellas Verona
futbol
22:45Lecce - Fiorentina
futbol
22:45Sassuolo Calcio - Juventus
futbol
22:45Udinese Calcio - Lazio
futbol
23:30Porto - Sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
futbol
23:30Porto - Sporting Lisbon
futbol
03:00Montreal Impact - Toronto
futbol
05:30Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
futbol
12:30Melbourne Victory - Western United
futbol
13:30FC - Dynamo Moskova
futbol
16:00Atlanta United - Cincinnati (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Atlanta United - Cincinnati
futbol
18:00Rubin Kazan - Rostov
futbol
19:00Leeds United - Barnsley
futbol
19:00Stabæk Fotball - Sarpsborg 08
futbol
19:00Næstved - Roskilde
futbol
19:10Miedz Legnica - Belchatow
futbol
19:30Hvidovre - Skive
futbol
20:00Häcken - Elfsborg
futbol
20:00Norrköping - Örebro
futbol
20:00Kalmar - Hammarby
futbol
20:00Östersunds - Malmö
futbol
20:00Varbergs BoIS - Mjällby
futbol
20:00Dinamo București - Chindia Targoviste
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
20:00Everton - Aston Villa (TRT Spor HD)
futbol
20:00Everton - Aston Villa
futbol
20:00Leicester City - Sheffield United
futbol
20:30Torino - Genoa
futbol
20:30Tambov - Soçi
futbol
20:30Lokomotiv Moskova - CSKA Moskova
futbol
21:30Start - Rosenborg
futbol
21:40Olimpia Grudziądz - Jastrzębie
futbol
22:00Athletic Bilbao - Leganés
futbol
22:00Celta de Vigo - Levante
futbol
22:00Barcelona - Osasuna
futbol
22:00Getafe - Atletico Madrid
futbol
22:00Mallorca - Granada
futbol
22:00Real Betis - Deportivo Alavés
futbol
22:00Real Madrid - Villarreal
futbol
22:00Real Sociedad - Sevilla
futbol
22:00Eibar - Real Valladolid
futbol
22:00Valencia - Espanyol
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Southampton - Brighton (TRT Spor HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester United
futbol
22:15Southampton - Brighton & Hove Albion
futbol
22:45SPAL - Internazionale Milano
futbol
05:30Columbus Crew - York Red Bulls
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
07:05Merseyside - BVBCanlı
futbol
05:15Real Salt Lake - Colorado RapidsCanlı
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Sanna Khanh Hoa
futbol
12:00Mang Fico Tay Ninh - XSKT Can Tho
futbol
12:30Binh Dinh - Huda Hue
futbol
16:00Toronto - United
futbol
17:00Dinamo Minsk - Minsk
futbol
17:00Shukura Kobuleti - Zugdidi
futbol
17:00Vidzgiris - Zalgiris Kaunas
futbol
17:00Vålerenga Fotball - Fløya
futbol
17:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Tishreen
futbol
17:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Jaish Damascus
futbol
17:00Hutteen - Al-Sahel Tartus
futbol
18:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Chindia Targoviste
futbol
18:00Daugavpils - Ventspils
futbol
18:00Navbahor Namangan - Kızılkum Zarafşon
futbol
18:00Pahtakor Taşkent - AGMK
futbol
18:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo Sofia
futbol
18:30Damash Gilan - Fajr Sepasi
futbol
18:30Flekkerøy - Odds BK
futbol
18:30Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Jelgava - Valmieras
futbol
19:00Åsane Fotball - Ranheim Fotball
futbol
19:00Grorud - Sogndal Fotball
futbol
19:00HamKam - Oygarden
futbol
19:00Stjørdals-Blink - Toppfotball
futbol
19:00KFUM - Raufoss
futbol
19:00Tromsø - Strømmen
futbol
19:45Cosenza Calcio - Perugia Calcio
futbol
20:00Hobro - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Kalmar - Elfsborg
futbol
20:00Malmö - Norrköping
futbol
20:00Dalkurd - Östers
futbol
20:00Norrby - Akropolis
futbol
20:00Trelleborgs - GAIS
futbol
20:30Sporting de Gijón - Málaga
futbol
20:30Almería - Rayo Vallecano
futbol
20:30Milsami - Speranţa Nisporeni
futbol
20:30Cluj - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:30Deportivo Alavés - Getafe
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
20:45Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Petah Tikva
futbol
21:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Fjölnir
futbol
21:00Rudar Velenje - Mura 05
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Marítimo - Ave
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
21:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
futbol
21:00Yeni Malatyaspor - Beşiktaş
futbol
21:30Klaksvik - Argja Boltfelag
futbol
21:30Oxford United - Wycombe Wanderers
futbol
21:30Bari - Ternana Calcio
futbol
21:30Carpi 1909 - Novara Calcio
futbol
21:30Oxford Utd - Wycombe (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Reggiana 1919 - Potenza
futbol
22:00Virtus Entella - Pisa 1909
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Empoli
futbol
22:00Unione Venezia - Delfino Pescara 1936
futbol
22:00Krotone - Pordenone Calcio
futbol
22:00Frosinone Calcio - Juve Stabia
futbol
22:00Trapani Calcio - Benevento Calcio
futbol
22:00Cremonese - ChievoVerona
futbol
22:00Salernitana 1919 - Cittadella
futbol
22:00Manchester United - Southampton
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:15Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Fylkir
futbol
22:15Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Breiðablik
futbol
22:15Valur FutbolClub - Stjarnan
futbol
22:45Elche - Albacete Balompié
futbol
22:45Alcorcón - Tenerife
futbol
22:45Internazionale Milano - Torino
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Granada - Real Madrid
futbol
23:15Vitoria Setubal - Famalicão
futbol
03:00Oklahoma City Energy - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Los Angeles - Houston Dynamo
futbol
05:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers
futbol
16:00Chicago Fire - Seattle Sounders (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Chicago Fire Soccer Club - Seattle Sounders
futbol
18:00Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
futbol
18:00Ružomberok - Zemplín Michalovce
futbol
18:30Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
futbol
19:00West Bromwich Albion - Fulham
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Ústí nad Labem
futbol
19:00Zbrojovka Brno - Graffin Vlašim
futbol
19:00Fotbal Třinec - Dukla Prague
futbol
19:00Varnsdorf - Lisen
futbol
19:00Hradec Kralove - Baník Sokolov
futbol
19:00Chrudim - Vítkovice
futbol
19:00Slavoj Vysehrad - Prostějov
futbol
19:00Viktoria Zizkov - Pardubice
futbol
19:10Warta Poznań - Tychy
futbol
19:15Winterthur - Schaffhausen
futbol
19:15Kriens - Lausanne-Sport
futbol
19:30Kapfenberger - Wacker Innsbruck
futbol
20:00Reading - Middlesbrough
futbol
20:00Wigan Athletic - Hull City
futbol
20:00Fredericia - Kolding
futbol
20:00Vejle Boldklub - Nykøbing
futbol
20:00Viborg - Vendsyssel
futbol
20:00Sandnes - Lillestrøm
futbol
20:00Argesul Pitesti - Mioveni
futbol
20:00Dubnica - Nitra
futbol
21:00Spartak Trnava - AS Trenčín
futbol
21:15Portimonense - Boavista Porto
futbol
21:30Arka Gdynia - Górnik Zabrze
futbol
21:30ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
futbol
21:30Wisła Płock - Korona Kielce
futbol
21:30Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
futbol
21:30Vaduz - Aarau
futbol
21:30Grasshopper Club Zürich - Chiasso
futbol
21:40Stal Mielec - Chrobry Głogów
futbol
21:45Cardiff City - Derby County
futbol
21:45Luton Town - Queens Park Rangers
futbol
21:45Millwall - Blackburn Rovers
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Huddersfield Town
futbol
22:15Chelsea - Norwich City
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
22:45Atalanta - Brescia Calcio
futbol
23:30Benfica - Guimaraes (S SPORT 2 HD)
futbol
23:30Benfica - Vitoria Guimaraes
futbol
23:30Vicente - Tondela
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - York City
futbol
05:30Philadelphia Union - Inter Miami
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Júbilo Iwata
futbol
13:00Ehime - Fagiano Okayama
futbol
13:00Machida Zelvia - Albirex Niigata
futbol
13:00Ryūkyū - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Kyoto Sanga
futbol
13:00Mito HollyHock - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:00Tochigi - Omiya Ardija
futbol
13:00Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Tokyo Verdy - Ventforet Kofu
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
16:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Arsenal Tula
futbol
16:00Krylia Sovetov - Krasnodar
futbol
18:00Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
futbol
18:00Gornik Polkowice - Znicz Pruszków
futbol
18:00Lech Poznań - Gryf Wejherowo
futbol
18:00Pogon - Katowice
futbol
18:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
futbol
18:00Spartak Moskova - Akhmat
futbol
18:45Skra Czestochowa - Górnik Łęczna
futbol
19:00Brentford - Preston North
futbol
19:00Bristol City - Stoke City
futbol
19:00Bodø-Glimt - Kristiansund
futbol
19:00Molde - Viking
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Aalesunds
futbol
19:00Strømsgodset - Mjøndalen
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Haugesund
futbol
19:00Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
futbol
19:00Moreirense - Paços de Ferreira
futbol
19:10Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
futbol
19:15Stade Lausanne-Ouchy - 1900
futbol
19:15Aris - Panathinaikos
futbol
19:15Crete - Olympiacos
futbol
20:00Birmingham City - Charlton Athletic
futbol
20:00Nottingham Forest - Swansea City
futbol
20:00Fotboll - Sirius Fotboll
futbol
20:00Djurgårdens - Falkenbergs
futbol
20:00Göteborg - Helsingborgs
futbol
20:00Køge - Fremad Amager
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
20:00Newcastle - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
20:00Burnley - Wolverhampton
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth
futbol
20:00Newcastle United - Tottenham Hotspur
futbol
20:10Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
futbol
20:30Milan - Parma
futbol
20:30Bologna 1909 - Napoli
futbol
20:30Sampdoria - Cagliari Calcio
futbol
20:30Zenit Saint Petersburg - Orenburg
futbol
21:08Elana Toruń - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
21:15Braga - Belenenses
futbol
21:30Hartberg - Austria Wien
futbol
21:30Grenland - Brann
futbol
21:30Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
futbol
21:30Cracovia - Lech Poznań
futbol
21:30Lechia Gdańsk - Legia Warsaw
futbol
21:30Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
futbol
21:30Athens - PAOK
futbol
21:40Nieciecza - Radomiak Radom
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:15Arsenal - Liverpool
futbol
22:45Roma - Hellas Verona
futbol
22:45Lecce - Fiorentina
futbol
22:45Sassuolo Calcio - Juventus
futbol
22:45Udinese Calcio - Lazio
futbol
23:30Porto - Sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
futbol
23:30Porto - Sporting Lisbon
futbol
03:00Montreal Impact - Toronto
futbol
05:30Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
futbol
12:30Melbourne Victory - Western United
futbol
13:30FC - Dynamo Moskova
futbol
16:00Atlanta United - Cincinnati (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Atlanta United - Cincinnati
futbol
18:00Rubin Kazan - Rostov
futbol
19:00Leeds United - Barnsley
futbol
19:00Stabæk Fotball - Sarpsborg 08
futbol
19:00Næstved - Roskilde
futbol
19:10Miedz Legnica - Belchatow
futbol
19:30Hvidovre - Skive
futbol
20:00Häcken - Elfsborg
futbol
20:00Norrköping - Örebro
futbol
20:00Kalmar - Hammarby
futbol
20:00Östersunds - Malmö
futbol
20:00Varbergs BoIS - Mjällby
futbol
20:00Dinamo București - Chindia Targoviste
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
20:00Everton - Aston Villa (TRT Spor HD)
futbol
20:00Everton - Aston Villa
futbol
20:00Leicester City - Sheffield United
futbol
20:30Torino - Genoa
futbol
20:30Tambov - Soçi
futbol
20:30Lokomotiv Moskova - CSKA Moskova
futbol
21:30Start - Rosenborg
futbol
21:40Olimpia Grudziądz - Jastrzębie
futbol
22:00Athletic Bilbao - Leganés
futbol
22:00Celta de Vigo - Levante
futbol
22:00Barcelona - Osasuna
futbol
22:00Getafe - Atletico Madrid
futbol
22:00Mallorca - Granada
futbol
22:00Real Betis - Deportivo Alavés
futbol
22:00Real Madrid - Villarreal
futbol
22:00Real Sociedad - Sevilla
futbol
22:00Eibar - Real Valladolid
futbol
22:00Valencia - Espanyol
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Southampton - Brighton (TRT Spor HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester United
futbol
22:15Southampton - Brighton & Hove Albion
futbol
22:45SPAL - Internazionale Milano
futbol
05:30Columbus Crew - York Red Bulls
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
NBA TV HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.