Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
5 Ağustos 2020 Çarşamba 19:51:25
futbol
20:00PSG - Sochaux (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
19:55Kopenhag - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Wolfsburg (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
19:30Al-Wahda Club Mecca - Shabab RiyadhCanlı
basketbol
19:30Warriors - PacersCanlı
basketbol
19:10Bizoni - DrakonuCanlı
tenis
19:10Minnen, G/Van U - Siegemund, L/Wi |N|Canlı
tenis
19:10Paolini, Jasmin - Sasnovich, Alia |N|Canlı
futbol
19:00Winterthur - BavoisCanlı
futbol
19:00Aksi Wolves - Tallinna WolvesCanlı
futbol
19:00Olimpia Elblag - Polonia LidzbarkCanlı
futbol
19:00Widad Témara - KénitraCanlı
basketbol
19:00Bok - SeptemvriCanlı
tenis
19:00Grigorii Firsin - Veranika PrytsCanlı
tenis
18:52Abramov/Malofeykin - Proshin/SandrkinCanlı
tenis
18:30Alexander Zamoroko - Aleksandr YanovskiCanlı
tenis
18:30Dmitry Krupsky - Alexander PavrozCanlı
futbol
18:15Ilves - RoPSCanlı
futbol
18:00DEAC - DebreceniCanlı
futbol
18:00Zatoka Braniewo - GSZS RybnoCanlı
futbol
18:00Unia Swierklaniec - Pelikan ŁowiczCanlı
tenis
18:00Boris Spasov - Rumen MirchevCanlı
futbol
17:45Minaur Baia Mare - Comuna ReceaCanlı
futbol
17:45Progresul Spartac Bükreş - SlatinaCanlı
futbol
17:45Novi Pazar - Partizan BelgradeCanlı
futbol
17:45Milsami - Dinamo-Auto TiraspolCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
basketbol
19:50Pacers - Jazz
futbol
19:55Copenhagen - İstanbul Başakşehir
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Wolfsburg
tenis
20:00Sara Errani - Kristyna Pliskova
tenis
20:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Wachaczyk/Paar
futbol
20:00KoiPS - JoKi
futbol
20:00Aqvital Csakvar - Szeged 2011
futbol
20:00Győri - Kaposvári Rákóczi
futbol
20:00Kazincbarcikai - Ajka
futbol
20:00Nyíregyháza Spartacus - Pécsi
futbol
20:00Szombathelyi Haladás - Szolnoki MÁV
futbol
20:00Bačka Palanka - Spartak Zdrepceva
futbol
20:00Crvena Zvezda - Radnički Niš
futbol
20:00Metalac Gornji Milanovac - Mačva Šabac
futbol
20:00FK - Backa Topola
futbol
20:00Radnik Surdulica - Mladost Lučani
futbol
20:00Javor Ivanjica - Napredak Kruševac
futbol
20:00Zlatibor - Proleter Novi
tenis
20:00Ilya Sholomitsky - Nikita Matiyevich
futbol
20:00Hammarby - Falkenbergs
futbol
20:00Malmö - Helsingborgs
futbol
20:00Varbergs BoIS - Djurgårdens
futbol
20:00Molde - Start
basketbol
20:20Jazz - Warriors
futbol
20:30Sheriff Tiraspol - Petrocub
futbol
20:30Adalah - Ettifaq Dammam
futbol
20:30Al-Hussein - Al-Sareeh
tenis
20:30Bogdan Bobrov - Ivan Nedelko
basketbol
20:50Pacers - Warriors
futbol
21:00Concordia - Tubarao
futbol
21:00Istra 1961 - Orijent
futbol
21:00Ayrfield United - Castleknock Celtic
futbol
21:00Crumlin United - Cherry Orchard
futbol
21:00Liffey Wanderers - Portmarnock
futbol
21:00Sutton Sportslink - Kevins Boys
futbol
21:00Nassr - Al-Hilal
tenis
21:00Hursan - Daniil Budov
tenis
21:00Sophie Chang - Maegan Manasse
basketbol
21:20Jazz - Pacers
tenis
21:30Elisabetta Cocciaretto - Donna Vekić
tenis
21:30Der Hoek/Schoofs - Lechemia/Eikeri
futbol
21:30Águia de Marabá - Bragantino clube Do Para
basketbol
21:30Utah Jazz - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
basketbol
21:30Utah Jazz - Memphis Grizzlies
futbol
21:45Edenderry Town - Bangor
futbol
21:45Maynooth University Town - Malahide United
futbol
21:45Portlaoise - Drumcondra
futbol
21:45Mochta's - Wayside Celtic
futbol
21:45Tolka Rovers - Collinstown FutbolClub
basketbol
21:50Warriors - Jazz
futbol
22:00Tombense - Associação Atlética Caldense
futbol
22:00Decisao - Akademika Vitória
futbol
22:00Sport Club do Recife - Petrolina Social Futebol Clube
futbol
22:00Havnar Boltfelag - Argja Boltfelag
futbol
22:00Runavik - Hoyvik
futbol
22:00Moghreb Tétouan - Raja Casablanca
futbol
22:00Kilbarrack United - Hartstown Huntstown
futbol
22:00Vojvodina - Čukarički
futbol
22:00Inter - Getafe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester Utd - LASK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
22:00Keegan Smith - Raymond Sarmiento
futbol
22:00Internazionale Milano - Getafe
futbol
22:00Manchester United - LASK Linz
futbol
22:00Cittadella - Frosinone Calcio
basketbol
23:00San Antonio Spurs - Denver Nuggets
basketbol
23:00Washington Wizards - Philadelphia 76ers
futbol
23:00Club Sol de América - 12 de Octubre FutbolClub
tenis
23:00Anney Laska - Zhan Skindzer
tenis
23:00Anna Morgina - Emma Davis
tenis
23:30Joshua Ortlip - Bogdan Bobrov
futbol
00:00Philadelphia Union - New York Red Bulls
tenis
00:00Timofey Basalygo - Vladimir Filippovich
futbol
01:00Brusque Futebol Clube - Grêmio Esportivo Juventus
futbol
01:00Cruzeiro Esporte Clube - Uberlandia
tenis
01:00Hursan - Mark Pashukevich
basketbol
01:30Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
futbol
01:30Club Guaraní - River Plate Asuncion
basketbol
01:30LA Lakers - OKC Thunder (S SPORT HD)
futbol
02:00Greenville Triumph - South Georgia Tormenta
futbol
02:00Tapajos Futebol Clube - Clube do Remo
futbol
02:00Coritiba Foot Ball Club - Clube Atlético Paranaense
tenis
02:00Anastasiya Abramovich - Iryna Shymanovich
futbol
02:30Atlanta United - Charleston Battery
futbol
02:30RKSV Centro Dominguito - Vesta
basketbol
03:00Orlando Magic - Toronto Raptors
futbol
03:00Philadelphia Union - Portland Timbers
futbol
03:00Birmingham Legion - Charlotte Independence
futbol
03:00Saint Louis - Sporting Kansas City
futbol
03:00Maceio - Maceio
futbol
03:00Philadelphia Union - Portland Timbers (S SPORT 2 HD)
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
futbol
03:30Alagoinhas - Bajai
futbol
03:30Criciúma Esporte Clube - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Clube Atlético Mineiro
futbol
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sport Club Internacional
futbol
03:30Treze Futebol Clube - Botafogo da Paraíba
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
03:30Santa Cruz Futebol Clube - Salgueiro
basketbol
04:00Boston Celtics - Brooklyn Nets
tenis
04:00Mark Pashukevich - Igor Yanushkevich
tenis
05:00Daniil Budov - Aleksander Vasilevski
basketbol
10:00Bangkok Tiger Thunder - Nakhon Phantom Mad Goat
basketbol
12:00Dunkin Raptors - Chaophraya Thunder
futbol
12:30Adelaide United - Sydney
futbol
13:00Tianjin Teda - Beijing Guoan
basketbol
13:25Mavericks - Pistons
basketbol
13:45Nuggets - Pelicans
basketbol
14:00Basketball Club - Thai General Equipment
basketbol
14:15Mavericks - Pelicans
basketbol
14:45Nuggets - Pistons
futbol
15:00Vitebsk - Isloch
futbol
15:00Qingdao Hainiu - Shanghai Dongya
futbol
15:00Isfara - Sarojkamar
basketbol
15:20Mavericks - Nuggets
basketbol
15:45Pistons - Pelicans
futbol
16:00Forest Rangers - Napsa Stars
futbol
16:00Green Eagles - Lusaka Dynamos
futbol
16:00Kabwe youth soccer academy - Mufulira Wanderers
futbol
16:00Nkwazi - Kansanshi Dynamos
futbol
16:00Zanaco - Lumwana Radiants
futbol
16:30Rayyan - Al-Sailiya
tenis
17:00Anett Kontaveit - Laura Siegemund
tenis
17:00Camila Giorgi - Kaja Juvan
tenis
17:00Dayana Yastremskaya - Oceane Dodin
tenis
17:00Petra Martic - Ludmilla Samsonova
futbol
18:00Belshina Bobruisk - Slutsk
futbol
18:30Akatemia - Närpes Kraft
futbol
18:30TiPS - Tuusulan Palloseura
futbol
18:30HJK - Lahti
futbol
18:30Turun Palloseura - Honka
futbol
18:30Gnistan - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Musan Salama - Ekenäs
futbol
18:30Shahr Khodro - Esteghlal
futbol
18:40Vantaa - Kuusysi Lahti
futbol
18:45Al-Wakrah Sport Club - Al-Arabi SC Katar
futbol
19:00Luzern - Young Boys
futbol
19:00Rapperswil-Jona - Sion
futbol
19:00Norrvalla Fotbollsförening - Nykarleby
futbol
19:00Paiha - MaPS Masku
futbol
19:00Ponnistajat - RiPS
futbol
19:00Riverball - Barca
futbol
19:00Sepahan Isfahan - Nassaji Mazandaran
futbol
19:30Tampere United - Saaksjarven Loiske
futbol
19:30Foolad Khuzestan FutbolClub - Naft Masjed Soleyman
futbol
19:55Bayer 04 Leverkusen - Rangers
futbol
19:55Sevilla - Roma
futbol
19:55Leverkusen - Rangers (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Sevilla - Roma (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Fotboll - Elfsborg
futbol
20:00Häcken - Norrköping
futbol
20:00Göteborg - Östersunds
futbol
20:00Kalmar - Örebro
futbol
20:00Mjällby - Sirius Fotboll
futbol
20:00Shakhtyor Soligorsk - Dinamo Brest
futbol
20:00B36 Tórshavn - Tvøroyri
futbol
20:00Fuglafjordur - NSÍ Runavík
futbol
20:00Torpedo Kutaisi - Telavi
futbol
20:00Hapoel Iksal Amad - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
20:00Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
20:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ironi Acre
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Kafr Qasim - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
20:15Espoo - Atlantis
futbol
20:30Pärnu Vaprus - Nomme United
futbol
21:00Argja Bóltfelag - Skála ÍF
futbol
21:00Víkingur Gøta - Havnar Bóltfelag
futbol
21:00Zamalek - Al-Masry Club
futbol
22:00Basel - Eintracht Frankfurt
futbol
22:00Wolverhampton - Olympiacos
futbol
22:00Basel - E.Frankfurt (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Wolves - Olympiakos (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
23:00Milwaukee Bucks - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
00:00Renaissance Sportive de Berkane - Wydad Casablanca
basketbol
01:00Seattle Storm - Atlanta Dream (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - Minnesota United
futbol
03:00Orlando City - Minnesota United (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Pachuca - Querétaro
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:10Houston Rockets - Los Angeles Lakers
futbol
05:06Club Tijuana - Tigres de la UANL
futbol
12:30Western United - Western Sydney Wanderers
futbol
13:00Wuhan Zall - Shijiazhuang Ever Bright
futbol
14:00Seoul - Gangwon
futbol
15:00Hebei China Fortune - Chongqing Lifan
futbol
18:00Vitebsk - Isloch
futbol
18:00Tukums 2000 - Valmieras
futbol
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
futbol
19:30Flora Tallinn - Kuressaare
futbol
19:45Bohemian - Dundalk
basketbol
20:00SA Spurs - Utah Jazz (S SPORT HD)
futbol
20:00Dinamo Minsk - Smolevichi
futbol
20:00Sundsvall - Ljungskile
futbol
20:00Östers - Akropolis
futbol
20:00Vasteras - Brage
futbol
20:00Riga - Jelgava
futbol
20:30Parnu - Tammeka Tartu
futbol
21:00Deportivo de La Coruña - Fuenlabrada
futbol
21:45Drogheda United - Bray Wanderers
futbol
21:45University College Dublin - Shamrock Rovers
futbol
21:45Wexford Gençlers - Cabinteely
futbol
21:45Patrick's Athletic - Finn Harps
futbol
22:00Juventus - Lyon
futbol
22:00Manchester City - Real Madrid
futbol
22:00Juventus - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester City - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
00:00Brooklyn Nets - Sacramento Kings (S SPORT HD)
futbol
02:00Academia Deportiva Cantolao - Club Universitario de Deportes
futbol
03:30Club Necaxa - Club América
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
05:30Mazatlan - Deportivo Toluca
futbol
10:00Perth Glory - Melbourne Victory
futbol
12:00Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo
futbol
12:00Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Bryansk
futbol
12:00Gifu - Grulla Morioka
futbol
12:00Albirex Niigata - Omiya Ardija
futbol
12:00Tokyo Verdy - Ryūkyū
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
futbol
13:00Gamba Osaka - Yokohama
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Oita Trinita
futbol
13:00Vissel Kobe - Vegalta Sendai
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju
futbol
13:00Ulsan Hyundai - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Fagiano Okayama - Mito HollyHock
futbol
13:00Júbilo Iwata - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Kyoto Sanga
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tochigi
futbol
13:00Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Ehime
futbol
13:00Lech Poznań - Elana Toruń
futbol
14:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
14:00Degerfors - Eskilstuna
futbol
14:00Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
futbol
14:30Johnstone - Aberdeen
futbol
15:00Akron Tolyatti - Shinnik Yaroslavl
futbol
15:00Spartak Moskova - Torpedo Moskova
futbol
16:00Energetik-BGU - Neman Grodno
futbol
16:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
futbol
16:00Waterford - Cork City
futbol
16:00Khimki - CSKA Moskova
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - İrtiş Omsk
futbol
16:00Orenburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Tom Tomsk
futbol
17:00Elva - Vändra Vaprus
futbol
17:00Oulu - Kotka
futbol
17:00Hamilton Academical - Ross County
futbol
17:00Livingston - Hibernian
futbol
17:00Motherwell - Dundee United
futbol
17:00Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Veles Moskova - Krylia Sovetov
futbol
17:30Club Brugge - R. Charleroi
futbol
18:00Rukh Brest - Torpedo-BelAZ
futbol
18:00Ventspils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00Komarno - MŠK Žilina
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Košice - Púchov
futbol
18:00Partizán Bardejov - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
18:00Krasnodar - Fakel Voronezh
futbol
18:30Dalkurd - Norrby
futbol
18:30Halmstads - GAIS
futbol
18:30Jönköpings Södra - Umeå
futbol
18:30Tambov - Rostov
futbol
19:00Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Flora Tallinn
futbol
19:00Sligo Rovers - Shelbourne
futbol
19:00Carlos Stein - Cusco
futbol
19:00Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Bodø-Glimt
futbol
19:00Chaika Peschanokopskoye - Alania Vladikavkaz
futbol
20:00BATE Borisov - Gorodeya
futbol
20:00Rīgas Futbola skola - Liepāja
futbol
20:00ViOn Zlaté Moravce - Pohronie
futbol
20:00Senica - MŠK Žilina
futbol
20:00Ružomberok - AS Trenčín
futbol
20:00Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
basketbol
20:00Portland TB - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
20:00Royal Antwerp - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
20:00Standard Liège - Cercle Brugge
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:00Cobh Ramblers - Galway United
futbol
21:15Universidad San Martín - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
21:30Longford Town - Athlone Town
futbol
22:00Barcelona - Napoli
futbol
22:00Bayern Munich - Chelsea
futbol
22:00Barcelona - Napoli (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Bayern Münih - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00ChievoVerona - Spezia Calcio
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
futbol
23:30Deportivo Llacuabamba - Ayacucho
futbol
01:00Fortaleza - Clube Atlético Paranaense
basketbol
01:00Indiana Pacers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
01:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Internacional
futbol
02:00Sport Boys Warnes - Sporting Cristal
futbol
03:00Sport Club do Recife - Ceará Sporting Club
futbol
03:00Monterrey - Club Santos Laguna
futbol
03:00Cruz Azul - Club León
basketbol
03:30Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
05:00Guadalajara - Puebla
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori
futbol
09:00Fukushima United - Kamatamare Sanuki
futbol
10:00Imabari - Fujieda MYFC
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŽP Šport Podbrezová
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - Poprad
futbol
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kagoshima United
futbol
12:00Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
futbol
13:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Busan IPark
futbol
13:00Machida Zelvia - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Cerezo Osaka - Tokyo
futbol
14:30Sint-Truidense - Gent
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00Club Cienciano Cusco - Atletico Grau
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
basketbol
01:30Portland TB - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
01:30Memphis Grizzlies - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
19:30Warriors - PacersCanlı
basketbol
19:10Bizoni - DrakonuCanlı
basketbol
19:00Bok - SeptemvriCanlı
basketbol
19:50Pacers - Jazz
basketbol
20:20Jazz - Warriors
basketbol
20:50Pacers - Warriors
basketbol
21:20Jazz - Pacers
basketbol
21:30Utah Jazz - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
basketbol
21:30Utah Jazz - Memphis Grizzlies
basketbol
21:50Warriors - Jazz
basketbol
23:00San Antonio Spurs - Denver Nuggets
basketbol
23:00Washington Wizards - Philadelphia 76ers
basketbol
01:30Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
basketbol
01:30LA Lakers - OKC Thunder (S SPORT HD)
basketbol
03:00Orlando Magic - Toronto Raptors
basketbol
04:00Boston Celtics - Brooklyn Nets
basketbol
10:00Bangkok Tiger Thunder - Nakhon Phantom Mad Goat
basketbol
12:00Dunkin Raptors - Chaophraya Thunder
basketbol
13:25Mavericks - Pistons
basketbol
13:45Nuggets - Pelicans
basketbol
14:00Basketball Club - Thai General Equipment
basketbol
14:15Mavericks - Pelicans
basketbol
14:45Nuggets - Pistons
basketbol
15:20Mavericks - Nuggets
basketbol
15:45Pistons - Pelicans
basketbol
23:00Milwaukee Bucks - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
01:00Seattle Storm - Atlanta Dream (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:10Houston Rockets - Los Angeles Lakers
basketbol
20:00SA Spurs - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
00:00Brooklyn Nets - Sacramento Kings (S SPORT HD)
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
20:00Portland TB - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
01:00Indiana Pacers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
03:30Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
basketbol
01:30Portland TB - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
01:30Memphis Grizzlies - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
20:00PSG - Sochaux (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
19:55Kopenhag - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Wolfsburg (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
19:30Al-Wahda Club Mecca - Shabab RiyadhCanlı
futbol
19:00Winterthur - BavoisCanlı
futbol
19:00Aksi Wolves - Tallinna WolvesCanlı
futbol
19:00Olimpia Elblag - Polonia LidzbarkCanlı
futbol
19:00Widad Témara - KénitraCanlı
futbol
18:15Ilves - RoPSCanlı
futbol
18:00DEAC - DebreceniCanlı
futbol
18:00Zatoka Braniewo - GSZS RybnoCanlı
futbol
18:00Unia Swierklaniec - Pelikan ŁowiczCanlı
futbol
17:45Minaur Baia Mare - Comuna ReceaCanlı
futbol
17:45Progresul Spartac Bükreş - SlatinaCanlı
futbol
17:45Novi Pazar - Partizan BelgradeCanlı
futbol
17:45Milsami - Dinamo-Auto TiraspolCanlı
futbol
19:55Copenhagen - İstanbul Başakşehir
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Wolfsburg
futbol
20:00KoiPS - JoKi
futbol
20:00Aqvital Csakvar - Szeged 2011
futbol
20:00Győri - Kaposvári Rákóczi
futbol
20:00Kazincbarcikai - Ajka
futbol
20:00Nyíregyháza Spartacus - Pécsi
futbol
20:00Szombathelyi Haladás - Szolnoki MÁV
futbol
20:00Bačka Palanka - Spartak Zdrepceva
futbol
20:00Crvena Zvezda - Radnički Niš
futbol
20:00Metalac Gornji Milanovac - Mačva Šabac
futbol
20:00FK - Backa Topola
futbol
20:00Radnik Surdulica - Mladost Lučani
futbol
20:00Javor Ivanjica - Napredak Kruševac
futbol
20:00Zlatibor - Proleter Novi
futbol
20:00Hammarby - Falkenbergs
futbol
20:00Malmö - Helsingborgs
futbol
20:00Varbergs BoIS - Djurgårdens
futbol
20:00Molde - Start
futbol
20:30Sheriff Tiraspol - Petrocub
futbol
20:30Adalah - Ettifaq Dammam
futbol
20:30Al-Hussein - Al-Sareeh
futbol
21:00Concordia - Tubarao
futbol
21:00Istra 1961 - Orijent
futbol
21:00Ayrfield United - Castleknock Celtic
futbol
21:00Crumlin United - Cherry Orchard
futbol
21:00Liffey Wanderers - Portmarnock
futbol
21:00Sutton Sportslink - Kevins Boys
futbol
21:00Nassr - Al-Hilal
futbol
21:30Águia de Marabá - Bragantino clube Do Para
futbol
21:45Edenderry Town - Bangor
futbol
21:45Maynooth University Town - Malahide United
futbol
21:45Portlaoise - Drumcondra
futbol
21:45Mochta's - Wayside Celtic
futbol
21:45Tolka Rovers - Collinstown FutbolClub
futbol
22:00Tombense - Associação Atlética Caldense
futbol
22:00Decisao - Akademika Vitória
futbol
22:00Sport Club do Recife - Petrolina Social Futebol Clube
futbol
22:00Havnar Boltfelag - Argja Boltfelag
futbol
22:00Runavik - Hoyvik
futbol
22:00Moghreb Tétouan - Raja Casablanca
futbol
22:00Kilbarrack United - Hartstown Huntstown
futbol
22:00Vojvodina - Čukarički
futbol
22:00Inter - Getafe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester Utd - LASK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Internazionale Milano - Getafe
futbol
22:00Manchester United - LASK Linz
futbol
22:00Cittadella - Frosinone Calcio
futbol
23:00Club Sol de América - 12 de Octubre FutbolClub
futbol
00:00Philadelphia Union - New York Red Bulls
futbol
01:00Brusque Futebol Clube - Grêmio Esportivo Juventus
futbol
01:00Cruzeiro Esporte Clube - Uberlandia
futbol
01:30Club Guaraní - River Plate Asuncion
futbol
02:00Greenville Triumph - South Georgia Tormenta
futbol
02:00Tapajos Futebol Clube - Clube do Remo
futbol
02:00Coritiba Foot Ball Club - Clube Atlético Paranaense
futbol
02:30Atlanta United - Charleston Battery
futbol
02:30RKSV Centro Dominguito - Vesta
futbol
03:00Philadelphia Union - Portland Timbers
futbol
03:00Birmingham Legion - Charlotte Independence
futbol
03:00Saint Louis - Sporting Kansas City
futbol
03:00Maceio - Maceio
futbol
03:00Philadelphia Union - Portland Timbers (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Alagoinhas - Bajai
futbol
03:30Criciúma Esporte Clube - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Clube Atlético Mineiro
futbol
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sport Club Internacional
futbol
03:30Treze Futebol Clube - Botafogo da Paraíba
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
03:30Santa Cruz Futebol Clube - Salgueiro
futbol
12:30Adelaide United - Sydney
futbol
13:00Tianjin Teda - Beijing Guoan
futbol
15:00Vitebsk - Isloch
futbol
15:00Qingdao Hainiu - Shanghai Dongya
futbol
15:00Isfara - Sarojkamar
futbol
16:00Forest Rangers - Napsa Stars
futbol
16:00Green Eagles - Lusaka Dynamos
futbol
16:00Kabwe youth soccer academy - Mufulira Wanderers
futbol
16:00Nkwazi - Kansanshi Dynamos
futbol
16:00Zanaco - Lumwana Radiants
futbol
16:30Rayyan - Al-Sailiya
futbol
18:00Belshina Bobruisk - Slutsk
futbol
18:30Akatemia - Närpes Kraft
futbol
18:30TiPS - Tuusulan Palloseura
futbol
18:30HJK - Lahti
futbol
18:30Turun Palloseura - Honka
futbol
18:30Gnistan - Mikkelin Palloilijat
futbol
18:30Musan Salama - Ekenäs
futbol
18:30Shahr Khodro - Esteghlal
futbol
18:40Vantaa - Kuusysi Lahti
futbol
18:45Al-Wakrah Sport Club - Al-Arabi SC Katar
futbol
19:00Luzern - Young Boys
futbol
19:00Rapperswil-Jona - Sion
futbol
19:00Norrvalla Fotbollsförening - Nykarleby
futbol
19:00Paiha - MaPS Masku
futbol
19:00Ponnistajat - RiPS
futbol
19:00Riverball - Barca
futbol
19:00Sepahan Isfahan - Nassaji Mazandaran
futbol
19:30Tampere United - Saaksjarven Loiske
futbol
19:30Foolad Khuzestan FutbolClub - Naft Masjed Soleyman
futbol
19:55Bayer 04 Leverkusen - Rangers
futbol
19:55Sevilla - Roma
futbol
19:55Leverkusen - Rangers (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Sevilla - Roma (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Fotboll - Elfsborg
futbol
20:00Häcken - Norrköping
futbol
20:00Göteborg - Östersunds
futbol
20:00Kalmar - Örebro
futbol
20:00Mjällby - Sirius Fotboll
futbol
20:00Shakhtyor Soligorsk - Dinamo Brest
futbol
20:00B36 Tórshavn - Tvøroyri
futbol
20:00Fuglafjordur - NSÍ Runavík
futbol
20:00Torpedo Kutaisi - Telavi
futbol
20:00Hapoel Iksal Amad - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
20:00Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
20:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ironi Acre
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Kafr Qasim - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
20:15Espoo - Atlantis
futbol
20:30Pärnu Vaprus - Nomme United
futbol
21:00Argja Bóltfelag - Skála ÍF
futbol
21:00Víkingur Gøta - Havnar Bóltfelag
futbol
21:00Zamalek - Al-Masry Club
futbol
22:00Basel - Eintracht Frankfurt
futbol
22:00Wolverhampton - Olympiacos
futbol
22:00Basel - E.Frankfurt (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Wolves - Olympiakos (beIN SPORTS HD 1)
futbol
00:00Renaissance Sportive de Berkane - Wydad Casablanca
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - Minnesota United
futbol
03:00Orlando City - Minnesota United (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Pachuca - Querétaro
futbol
05:06Club Tijuana - Tigres de la UANL
futbol
12:30Western United - Western Sydney Wanderers
futbol
13:00Wuhan Zall - Shijiazhuang Ever Bright
futbol
14:00Seoul - Gangwon
futbol
15:00Hebei China Fortune - Chongqing Lifan
futbol
18:00Vitebsk - Isloch
futbol
18:00Tukums 2000 - Valmieras
futbol
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
futbol
19:30Flora Tallinn - Kuressaare
futbol
19:45Bohemian - Dundalk
futbol
20:00Dinamo Minsk - Smolevichi
futbol
20:00Sundsvall - Ljungskile
futbol
20:00Östers - Akropolis
futbol
20:00Vasteras - Brage
futbol
20:00Riga - Jelgava
futbol
20:30Parnu - Tammeka Tartu
futbol
21:00Deportivo de La Coruña - Fuenlabrada
futbol
21:45Drogheda United - Bray Wanderers
futbol
21:45University College Dublin - Shamrock Rovers
futbol
21:45Wexford Gençlers - Cabinteely
futbol
21:45Patrick's Athletic - Finn Harps
futbol
22:00Juventus - Lyon
futbol
22:00Manchester City - Real Madrid
futbol
22:00Juventus - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester City - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
02:00Academia Deportiva Cantolao - Club Universitario de Deportes
futbol
03:30Club Necaxa - Club América
futbol
05:30Mazatlan - Deportivo Toluca
futbol
10:00Perth Glory - Melbourne Victory
futbol
12:00Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo
futbol
12:00Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Bryansk
futbol
12:00Gifu - Grulla Morioka
futbol
12:00Albirex Niigata - Omiya Ardija
futbol
12:00Tokyo Verdy - Ryūkyū
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
futbol
13:00Gamba Osaka - Yokohama
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Oita Trinita
futbol
13:00Vissel Kobe - Vegalta Sendai
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju
futbol
13:00Ulsan Hyundai - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Fagiano Okayama - Mito HollyHock
futbol
13:00Júbilo Iwata - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Kyoto Sanga
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tochigi
futbol
13:00Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Ehime
futbol
13:00Lech Poznań - Elana Toruń
futbol
14:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
14:00Degerfors - Eskilstuna
futbol
14:00Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
futbol
14:30Johnstone - Aberdeen
futbol
15:00Akron Tolyatti - Shinnik Yaroslavl
futbol
15:00Spartak Moskova - Torpedo Moskova
futbol
16:00Energetik-BGU - Neman Grodno
futbol
16:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
futbol
16:00Waterford - Cork City
futbol
16:00Khimki - CSKA Moskova
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - İrtiş Omsk
futbol
16:00Orenburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Tom Tomsk
futbol
17:00Elva - Vändra Vaprus
futbol
17:00Oulu - Kotka
futbol
17:00Hamilton Academical - Ross County
futbol
17:00Livingston - Hibernian
futbol
17:00Motherwell - Dundee United
futbol
17:00Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Veles Moskova - Krylia Sovetov
futbol
17:30Club Brugge - R. Charleroi
futbol
18:00Rukh Brest - Torpedo-BelAZ
futbol
18:00Ventspils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00Komarno - MŠK Žilina
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Košice - Púchov
futbol
18:00Partizán Bardejov - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
18:00Krasnodar - Fakel Voronezh
futbol
18:30Dalkurd - Norrby
futbol
18:30Halmstads - GAIS
futbol
18:30Jönköpings Södra - Umeå
futbol
18:30Tambov - Rostov
futbol
19:00Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Flora Tallinn
futbol
19:00Sligo Rovers - Shelbourne
futbol
19:00Carlos Stein - Cusco
futbol
19:00Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Bodø-Glimt
futbol
19:00Chaika Peschanokopskoye - Alania Vladikavkaz
futbol
20:00BATE Borisov - Gorodeya
futbol
20:00Rīgas Futbola skola - Liepāja
futbol
20:00ViOn Zlaté Moravce - Pohronie
futbol
20:00Senica - MŠK Žilina
futbol
20:00Ružomberok - AS Trenčín
futbol
20:00Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
futbol
20:00Royal Antwerp - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
20:00Standard Liège - Cercle Brugge
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:00Cobh Ramblers - Galway United
futbol
21:15Universidad San Martín - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
21:30Longford Town - Athlone Town
futbol
22:00Barcelona - Napoli
futbol
22:00Bayern Munich - Chelsea
futbol
22:00Barcelona - Napoli (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Bayern Münih - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00ChievoVerona - Spezia Calcio
futbol
23:30Deportivo Llacuabamba - Ayacucho
futbol
01:00Fortaleza - Clube Atlético Paranaense
futbol
01:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Internacional
futbol
02:00Sport Boys Warnes - Sporting Cristal
futbol
03:00Sport Club do Recife - Ceará Sporting Club
futbol
03:00Monterrey - Club Santos Laguna
futbol
03:00Cruz Azul - Club León
futbol
05:00Guadalajara - Puebla
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori
futbol
09:00Fukushima United - Kamatamare Sanuki
futbol
10:00Imabari - Fujieda MYFC
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŽP Šport Podbrezová
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - Poprad
futbol
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kagoshima United
futbol
12:00Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
futbol
13:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Busan IPark
futbol
13:00Machida Zelvia - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Cerezo Osaka - Tokyo
futbol
14:30Sint-Truidense - Gent
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00Club Cienciano Cusco - Atletico Grau
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
Shakhtar Donetsk - Wolfsburg
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.