Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
30 Mayıs 2020 Cumartesi 02:36:47
basketbol
02:00Mavs Gaming - NetsGCCanlı
basketbol
02:00Pistons - Pacers GamingCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
00:45Katie Poluta - Mackenzie White
tenis
01:45Zachary Svajda - Marcos Giron
tenis
03:00Timofey Kuksov - Gleb Kolyshkov
tenis
03:00McCartney Kessler - Elizabeth Halbauer
basketbol
03:00Indigenas Matagalpa - Bonanza
tenis
07:00Yaroslav Narkevich - Eduard Biaskosty
futbol
09:00Mokpo City - Gyeongju KHNP
futbol
10:00Jeonnam Dragons - Anyang
tenis
10:00Gergi Slavov - Philip Zgurov
futbol
10:30Gangwon - Jeonbuk Hyundai Motors
tenis
11:00Luca Gelhardt - Florian Broska
tenis
11:00Maximilian Neuchrist - Moritz Thiem
futbol
11:15Viktoria Zizkov - Chrudim
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Viettel
tenis
11:30Ivailo Andonov - Martin Kolev
tenis
11:30Adam Mlazga - Michal Skonieczny
futbol
12:00autotrans - Victoria Maryina Gorka
tenis
12:00Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
tenis
12:00Daria Lopatetskaya - Viktoriya Petrenko
tenis
12:30Choinski - Johannes Haerteis
futbol
12:30Gyeongnam - Daejeon Citizen
futbol
13:00Busan IPark - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Gwangju - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Osipovichi - Gorki
futbol
13:00Flora Tallinn - Tallinna Kalev
futbol
13:00Kuressaare - Narva Trans
futbol
13:00Song Lam Nghe An - Ria Vung
tenis
13:00Dominic Thiem - David Pichler
tenis
13:00Daniel Boyanov - Kristian Mitev
tenis
13:00Michal Wozniak - Galka
tenis
13:30Nikita Chubkov - Gest
futbol
14:00Holstein Kiel - Arminia Вielefeld
futbol
14:00Karlsruher - Pauli
futbol
14:00Nurnberg - Bochum
futbol
14:00Sandhausen - Hannover 96
futbol
14:00Kolos Kovalevka - Desna Chernihiv
futbol
14:00Dynamo Malaryta - Minsk
futbol
14:00Ivatsevichy - Kronon Stolbtsy
futbol
14:00Ostrowec - DYSSh-3-Stanles
futbol
14:00Shakhtar Pietrykaw - Zhlobin
futbol
14:00Sputnik Rechica - Minsk
tenis
14:00Puetz - Constantin Schmitz
futbol
14:00Telaviv Burundi - Volontaire
futbol
14:00Than Quảng Ninh - Dinh
tenis
14:00Lesya Tsurenko - Lyudmyla Kichenok
futbol
14:00Nürnberg - Bochum (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Holstein Kiel - Arminia Bielefeld (S SPORT HD)
tenis
14:20Sebastian Ofner - Philipp Oswald
tenis
14:30Tikhomir Simov - Lyubomir Shketrov
tenis
14:30Tomasz Mocek - Yann Wojcik
futbol
14:45Lori - Noah Yerevan
tenis
15:00Nikita Chubkov - Konstantin Tsvetkov
futbol
15:00Sigma Olomouc - Příbram
futbol
15:00Magdeburg - Kaiserslautern
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - Viktoria Köln
futbol
15:00Zwickau - Hansa Rostock
futbol
15:00Sonnenhof Großaspach - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00Meppen - Würzburger Kickers
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Uerdingen 05
futbol
15:00Volna Pinsk - Lokomotiv Gomel
futbol
15:00Køge - Hvidovre
futbol
15:00VMFD Zalgiris Vilnius - Riteriai
futbol
15:00Chi Minh City - Nang
futbol
16:00ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
futbol
16:00Lida - Khimik Svetlogorsk
futbol
16:00Energetyk BGATU - Bumprom
futbol
16:00Meliorator Zhitkovichi - Maladzechna-DYUSSH-4
futbol
16:00Flambeau Centre - Aigle Noir
futbol
16:00Piraaja Tallinn - Harju Jalgpallikooli
futbol
16:00Nomme United - Elva
futbol
16:00Pärnu Vaprus - Vändra Vaprus
futbol
16:00Radnik Surdulica - Proleter Novi
tenis
16:00Adrian Mladenov - Rumen Mirchev
futbol
16:30Mainz - Hoffenheim (S SPORT HD)
futbol
16:30Mainz 05 - Hoffenheim
futbol
16:30Schalke 04 - Werder Вremen
futbol
16:30Hertha - Augsburg
futbol
16:30Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
tenis
16:30Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
futbol
16:30Inter Star - Vital'O
futbol
16:30Kayanza United - Lierres
futbol
16:30Wolfsburg - E.Frankfurt (TRT Spor HD)
futbol
16:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
17:00Fastav Zlín - Banik Ostrava
futbol
17:00Slovan Liberec - Slovácko
futbol
17:00Dnyapro MCHZ - Polotsk-2019
futbol
17:00Belshina Bobruisk - Slavia-Mozyr
futbol
17:00Fremad Amager - Kolding
futbol
17:0007 Vestur - B68 Toftir
futbol
17:00Banga Gargždai - Panevezys
futbol
17:00Dnipro-1 - Olimpik
futbol
17:00Oleksandriya - Zorya Luhansk
tenis
17:00Ilya Torsunov - Gleb Kolyshkov
tenis
17:00Dennis Novak - Tristan-Samuel Weissborn
tenis
17:00Mackenzie Mcdonald - Roberto Cid Subervi
tenis
17:30Yordan Yordanov - Rumen Sevov
futbol
17:55Várda - Újpest
futbol
18:00Slonim - Granit Mikashevichi
futbol
18:00Prostějov - Vítkovice
futbol
18:00Hradec Kralove - Fotbal Třinec
futbol
18:00Slavoj Vysehrad - Lisen
futbol
18:15Ararat - Ermenistan - Shirak
tenis
18:20Alexander Erler - Lukas Neumayer
futbol
18:30Piast Gliwice - Wisła Kraków
futbol
18:30Drezga - Bokelj
futbol
18:30Novi Pazar - Dinamo Vranje
futbol
18:30Fraficar Beograd - Bačka Palanka
futbol
18:30Zarkovo - Zlatibor
futbol
18:30Partizan Belgrade - Mladost Lučani
tenis
19:00Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
futbol
19:00Viktoria Plzen - Mladá Boleslav
futbol
19:00Dinamo Minsk - Shakhtyor Soligorsk
futbol
19:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
tenis
19:00Anney Laska - Vladimir Filippovich
futbol
19:30Bayern Münih - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Bayern Munich - Fortuna Düsseldorf
tenis
19:40Dennis Novak - Alexander Erler
futbol
20:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
20:00Diósgyőri - Mezőkövesd-Zsóry
futbol
20:30Napredak Kruševac - Radnički Niš
futbol
20:45Beitar Jerusalem - Hapoel Be'er Sheva
tenis
21:00Gest - Konstantin Tsvetkov
futbol
21:00Lech Poznań - Legia Warsaw
futbol
21:00Slavia Prague - Jablonec
futbol
21:00Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv
futbol
21:00Buducnost Podgorica - Grbalj
futbol
21:00Kom Podgorica - Sutjeska
futbol
21:00Podgorica - Iskra Danilovgrad
futbol
21:00Zeta - Rudar Pljevlja
futbol
21:00Petrovac - Titograd
tenis
21:00Laura Siegemund - Caroline Dolehide
futbol
21:15Sunderland Minsk - Akademika Cosmos Minsk
futbol
21:15Slaven Belupo - Lokomotiva
futbol
22:05Paksi - Fehervar
tenis
23:00Timofey Basalygo - Zhan Skindzer
futbol
00:00Grecia - Guadalupe
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Universidad de Kosta Rika
basketbol
01:00Real Esteli - Brumas Jinotega
basketbol
03:00Leones Alcaldia de Managua - Costa Caribe
basketbol
03:30Tipitapa - San Isidro
futbol
04:00Herediano - Santos de Guápiles
tenis
05:00Pavel Leonchik - Timofey Kuksov
tenis
08:00Ruslan Lavrentiev - Nikita Chubkov
tenis
09:30Aleksandr Afanasenko - Nikita Chubkov
futbol
10:00Ansan Greeners - Jeju United
futbol
10:30Seoul - Seongnam Ilhwa Chunma
tenis
11:00Vadim Raitsov - Gest
futbol
11:00Tainan City - Taipei City Tatung
futbol
11:00Tayvan Power Company - Hang Yuen
tenis
12:30Aleksandr Afanasenko - Konstantin Tsvetkov
futbol
12:30Chungnam Asan - Seoul E-Land
futbol
12:30Suwon - Bucheon FC 1995
futbol
13:00Nykøbing - Roskilde
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Nomme Kalju
futbol
13:00Incheon United - Pohang Steelers
futbol
13:30Wisła Płock - Korona Kielce
tenis
14:00Ruslan Lavrentiev - Gest
futbol
14:001860 München - Duisburg
futbol
14:00Karpaty Lviv - Mariupol
futbol
14:00Vorskla Poltava - Lviv
futbol
14:30Hamburg - Wehen Wiesbaden (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Heidenheim - Erzgebirge Aue (S SPORT HD)
futbol
14:30Heidenheim - Erzgebirge
futbol
14:30Dynamo Dresden - Stuttgart
futbol
14:30Hamburger - Wehen Wiesbaden
futbol
15:00Teplice - Opava
futbol
15:00Preussen Munster - Hallescher
futbol
15:00Vejle Boldklub - Næstved
futbol
15:00Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond
tenis
16:00Vadim Raitsov - Konstantin Tsvetkov
futbol
16:00Cracovia - Jagiellonia Białystok
futbol
16:00Energetik-BGU - Vitebsk
futbol
16:00Vendsyssel - Fredericia
futbol
16:30B.M.Gladbach - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Borussia Monchengladbach - Union Berlin
futbol
17:00Bohemians 1905 Prag - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
17:00Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
futbol
18:00Carl Zeiss Jena - Chemnitzer
futbol
18:00BATE Borisov - Isloch
futbol
18:00Graffin Vlašim - Baník Sokolov
futbol
18:00Pardubice - Ústí nad Labem
futbol
18:30Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
futbol
18:30Backa Topola - Javor Ivanjica
futbol
19:00Paderborn - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Paderborn 07 - Borussia Dortmund
futbol
19:00Karviná - Sparta Prague
futbol
19:00Esbjerg - Fodbold
futbol
19:00Parnu - Kohtla-Järve JK Järve
futbol
19:55Budapest Honvéd - Debreceni
futbol
20:00Rukh Brest - Dinamo Brest
futbol
20:30Mačva Šabac - Voždovac
futbol
21:15Rijeka - Osijek
futbol
22:05Puskás Akadémia - Ferencvárosi
futbol
15:00Randers - Hobro
futbol
17:00Midtjylland - Horsens
futbol
18:00Minsk - Slutsk
futbol
19:00Lyngby Boldklub - Copenhagen
futbol
20:00Zbrojovka Brno - Dukla Prague
futbol
20:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba
futbol
21:00Aarhus - Odense Boldklub
futbol
21:30Köln - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Köln - Leipzig
futbol
17:00Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
futbol
19:00Mladá Boleslav - Fastav Zlín
futbol
19:00Jablonec - Slovan Liberec
futbol
19:00Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
futbol
19:10Belchatow - Sandecja Nowy Sącz
futbol
19:30Mattersburg - Rheindorf Altach
futbol
19:30Swarovski Tirol - Pölten
futbol
19:45Ashdod - Hapoel Ra'anana
futbol
20:00Brøndby - SønderjyskE
futbol
20:00Viktoria Köln - Zwickau
futbol
20:00Uerdingen 05 - Meppen
futbol
20:00Würzburger Kickers - Magdeburg
futbol
20:00Maccabi Netanya - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
21:00Příbram - Slavia Prague
futbol
21:00Nieciecza - Wigry Suwałki
futbol
21:30Austriya Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
21:30Hansa Rostock - Waldhof Mannheim
futbol
21:30SpVgg Unterhaching - Ingolstadt 04
futbol
21:40Miedz Legnica - Stal Mielec
futbol
21:30Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Freiburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Leverkusen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30B.Dortmund - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Hoffenheim - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Bayern Münih - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Mainz - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Schalke 04 - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
09:00Mokpo City - Gyeongju KHNP
futbol
10:00Jeonnam Dragons - Anyang
futbol
10:30Gangwon - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
11:15Viktoria Zizkov - Chrudim
futbol
11:30Hùng Vương An Giang - Viettel
futbol
12:00autotrans - Victoria Maryina Gorka
futbol
12:30Gyeongnam - Daejeon Citizen
futbol
13:00Busan IPark - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Gwangju - Ulsan Hyundai
futbol
13:00Osipovichi - Gorki
futbol
13:00Flora Tallinn - Tallinna Kalev
futbol
13:00Kuressaare - Narva Trans
futbol
13:00Song Lam Nghe An - Ria Vung
futbol
14:00Holstein Kiel - Arminia Вielefeld
futbol
14:00Karlsruher - Pauli
futbol
14:00Nurnberg - Bochum
futbol
14:00Sandhausen - Hannover 96
futbol
14:00Kolos Kovalevka - Desna Chernihiv
futbol
14:00Dynamo Malaryta - Minsk
futbol
14:00Ivatsevichy - Kronon Stolbtsy
futbol
14:00Ostrowec - DYSSh-3-Stanles
futbol
14:00Shakhtar Pietrykaw - Zhlobin
futbol
14:00Sputnik Rechica - Minsk
futbol
14:00Telaviv Burundi - Volontaire
futbol
14:00Than Quảng Ninh - Dinh
futbol
14:00Nürnberg - Bochum (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Holstein Kiel - Arminia Bielefeld (S SPORT HD)
futbol
14:45Lori - Noah Yerevan
futbol
15:00Sigma Olomouc - Příbram
futbol
15:00Magdeburg - Kaiserslautern
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - Viktoria Köln
futbol
15:00Zwickau - Hansa Rostock
futbol
15:00Sonnenhof Großaspach - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00Meppen - Würzburger Kickers
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Uerdingen 05
futbol
15:00Volna Pinsk - Lokomotiv Gomel
futbol
15:00Køge - Hvidovre
futbol
15:00VMFD Zalgiris Vilnius - Riteriai
futbol
15:00Chi Minh City - Nang
futbol
16:00ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
futbol
16:00Lida - Khimik Svetlogorsk
futbol
16:00Energetyk BGATU - Bumprom
futbol
16:00Meliorator Zhitkovichi - Maladzechna-DYUSSH-4
futbol
16:00Flambeau Centre - Aigle Noir
futbol
16:00Piraaja Tallinn - Harju Jalgpallikooli
futbol
16:00Nomme United - Elva
futbol
16:00Pärnu Vaprus - Vändra Vaprus
futbol
16:00Radnik Surdulica - Proleter Novi
futbol
16:30Mainz - Hoffenheim (S SPORT HD)
futbol
16:30Mainz 05 - Hoffenheim
futbol
16:30Schalke 04 - Werder Вremen
futbol
16:30Hertha - Augsburg
futbol
16:30Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
futbol
16:30Inter Star - Vital'O
futbol
16:30Kayanza United - Lierres
futbol
16:30Wolfsburg - E.Frankfurt (TRT Spor HD)
futbol
16:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
17:00Fastav Zlín - Banik Ostrava
futbol
17:00Slovan Liberec - Slovácko
futbol
17:00Dnyapro MCHZ - Polotsk-2019
futbol
17:00Belshina Bobruisk - Slavia-Mozyr
futbol
17:00Fremad Amager - Kolding
futbol
17:0007 Vestur - B68 Toftir
futbol
17:00Banga Gargždai - Panevezys
futbol
17:00Dnipro-1 - Olimpik
futbol
17:00Oleksandriya - Zorya Luhansk
futbol
17:55Várda - Újpest
futbol
18:00Slonim - Granit Mikashevichi
futbol
18:00Prostějov - Vítkovice
futbol
18:00Hradec Kralove - Fotbal Třinec
futbol
18:00Slavoj Vysehrad - Lisen
futbol
18:15Ararat - Ermenistan - Shirak
futbol
18:30Piast Gliwice - Wisła Kraków
futbol
18:30Drezga - Bokelj
futbol
18:30Novi Pazar - Dinamo Vranje
futbol
18:30Fraficar Beograd - Bačka Palanka
futbol
18:30Zarkovo - Zlatibor
futbol
18:30Partizan Belgrade - Mladost Lučani
futbol
19:00Viktoria Plzen - Mladá Boleslav
futbol
19:00Dinamo Minsk - Shakhtyor Soligorsk
futbol
19:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
futbol
19:30Bayern Münih - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Bayern Munich - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
20:00Diósgyőri - Mezőkövesd-Zsóry
futbol
20:30Napredak Kruševac - Radnički Niš
futbol
20:45Beitar Jerusalem - Hapoel Be'er Sheva
futbol
21:00Lech Poznań - Legia Warsaw
futbol
21:00Slavia Prague - Jablonec
futbol
21:00Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv
futbol
21:00Buducnost Podgorica - Grbalj
futbol
21:00Kom Podgorica - Sutjeska
futbol
21:00Podgorica - Iskra Danilovgrad
futbol
21:00Zeta - Rudar Pljevlja
futbol
21:00Petrovac - Titograd
futbol
21:15Sunderland Minsk - Akademika Cosmos Minsk
futbol
21:15Slaven Belupo - Lokomotiva
futbol
22:05Paksi - Fehervar
futbol
00:00Grecia - Guadalupe
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Universidad de Kosta Rika
futbol
04:00Herediano - Santos de Guápiles
futbol
10:00Ansan Greeners - Jeju United
futbol
10:30Seoul - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
11:00Tainan City - Taipei City Tatung
futbol
11:00Tayvan Power Company - Hang Yuen
futbol
12:30Chungnam Asan - Seoul E-Land
futbol
12:30Suwon - Bucheon FC 1995
futbol
13:00Nykøbing - Roskilde
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Nomme Kalju
futbol
13:00Incheon United - Pohang Steelers
futbol
13:30Wisła Płock - Korona Kielce
futbol
14:001860 München - Duisburg
futbol
14:00Karpaty Lviv - Mariupol
futbol
14:00Vorskla Poltava - Lviv
futbol
14:30Hamburg - Wehen Wiesbaden (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Heidenheim - Erzgebirge Aue (S SPORT HD)
futbol
14:30Heidenheim - Erzgebirge
futbol
14:30Dynamo Dresden - Stuttgart
futbol
14:30Hamburger - Wehen Wiesbaden
futbol
15:00Teplice - Opava
futbol
15:00Preussen Munster - Hallescher
futbol
15:00Vejle Boldklub - Næstved
futbol
15:00Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
16:00Cracovia - Jagiellonia Białystok
futbol
16:00Energetik-BGU - Vitebsk
futbol
16:00Vendsyssel - Fredericia
futbol
16:30B.M.Gladbach - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Borussia Monchengladbach - Union Berlin
futbol
17:00Bohemians 1905 Prag - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
17:00Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
futbol
18:00Carl Zeiss Jena - Chemnitzer
futbol
18:00BATE Borisov - Isloch
futbol
18:00Graffin Vlašim - Baník Sokolov
futbol
18:00Pardubice - Ústí nad Labem
futbol
18:30Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
futbol
18:30Backa Topola - Javor Ivanjica
futbol
19:00Paderborn - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Paderborn 07 - Borussia Dortmund
futbol
19:00Karviná - Sparta Prague
futbol
19:00Esbjerg - Fodbold
futbol
19:00Parnu - Kohtla-Järve JK Järve
futbol
19:55Budapest Honvéd - Debreceni
futbol
20:00Rukh Brest - Dinamo Brest
futbol
20:30Mačva Šabac - Voždovac
futbol
21:15Rijeka - Osijek
futbol
22:05Puskás Akadémia - Ferencvárosi
futbol
15:00Randers - Hobro
futbol
17:00Midtjylland - Horsens
futbol
18:00Minsk - Slutsk
futbol
19:00Lyngby Boldklub - Copenhagen
futbol
20:00Zbrojovka Brno - Dukla Prague
futbol
20:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba
futbol
21:00Aarhus - Odense Boldklub
futbol
21:30Köln - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Köln - Leipzig
futbol
17:00Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
futbol
19:00Mladá Boleslav - Fastav Zlín
futbol
19:00Jablonec - Slovan Liberec
futbol
19:00Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
futbol
19:10Belchatow - Sandecja Nowy Sącz
futbol
19:30Mattersburg - Rheindorf Altach
futbol
19:30Swarovski Tirol - Pölten
futbol
19:45Ashdod - Hapoel Ra'anana
futbol
20:00Brøndby - SønderjyskE
futbol
20:00Viktoria Köln - Zwickau
futbol
20:00Uerdingen 05 - Meppen
futbol
20:00Würzburger Kickers - Magdeburg
futbol
20:00Maccabi Netanya - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
21:00Příbram - Slavia Prague
futbol
21:00Nieciecza - Wigry Suwałki
futbol
21:30Austriya Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
21:30Hansa Rostock - Waldhof Mannheim
futbol
21:30SpVgg Unterhaching - Ingolstadt 04
futbol
21:40Miedz Legnica - Stal Mielec
futbol
21:30Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Freiburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Leverkusen - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30B.Dortmund - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Werder Bremen - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Union Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Augsburg - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Hoffenheim - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30F.Düsseldorf - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Bayern Münih - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Mainz - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Schalke 04 - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
00:45Katie Poluta - Mackenzie White
tenis
01:45Zachary Svajda - Marcos Giron
tenis
03:00Timofey Kuksov - Gleb Kolyshkov
tenis
03:00McCartney Kessler - Elizabeth Halbauer
tenis
07:00Yaroslav Narkevich - Eduard Biaskosty
tenis
10:00Gergi Slavov - Philip Zgurov
tenis
11:00Luca Gelhardt - Florian Broska
tenis
11:00Maximilian Neuchrist - Moritz Thiem
tenis
11:30Ivailo Andonov - Martin Kolev
tenis
11:30Adam Mlazga - Michal Skonieczny
tenis
12:00Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
tenis
12:00Daria Lopatetskaya - Viktoriya Petrenko
tenis
12:30Choinski - Johannes Haerteis
tenis
13:00Dominic Thiem - David Pichler
tenis
13:00Daniel Boyanov - Kristian Mitev
tenis
13:00Michal Wozniak - Galka
tenis
13:30Nikita Chubkov - Gest
tenis
14:00Puetz - Constantin Schmitz
tenis
14:00Lesya Tsurenko - Lyudmyla Kichenok
tenis
14:20Sebastian Ofner - Philipp Oswald
tenis
14:30Tikhomir Simov - Lyubomir Shketrov
tenis
14:30Tomasz Mocek - Yann Wojcik
tenis
15:00Nikita Chubkov - Konstantin Tsvetkov
tenis
16:00Adrian Mladenov - Rumen Mirchev
tenis
16:30Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
tenis
17:00Ilya Torsunov - Gleb Kolyshkov
tenis
17:00Dennis Novak - Tristan-Samuel Weissborn
tenis
17:00Mackenzie Mcdonald - Roberto Cid Subervi
tenis
17:30Yordan Yordanov - Rumen Sevov
tenis
18:20Alexander Erler - Lukas Neumayer
tenis
19:00Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
tenis
19:00Anney Laska - Vladimir Filippovich
tenis
19:40Dennis Novak - Alexander Erler
tenis
21:00Gest - Konstantin Tsvetkov
tenis
21:00Laura Siegemund - Caroline Dolehide
tenis
23:00Timofey Basalygo - Zhan Skindzer
tenis
05:00Pavel Leonchik - Timofey Kuksov
tenis
08:00Ruslan Lavrentiev - Nikita Chubkov
tenis
09:30Aleksandr Afanasenko - Nikita Chubkov
tenis
11:00Vadim Raitsov - Gest
tenis
12:30Aleksandr Afanasenko - Konstantin Tsvetkov
tenis
14:00Ruslan Lavrentiev - Gest
tenis
16:00Vadim Raitsov - Konstantin Tsvetkov
Tainan City - Taipei City Tatung
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.