Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
7 Temmuz 2020 Salı 06:40:47
tenis
06:10Anastasia Rafalskaya - Karina SilkinaCanlı
tenis
04:45Scott Jones - Timothy GrayCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
07:00Evgeniy Gusarov - Dmitriy Zaharkin
tenis
07:00John Peers - Daniel Downey
tenis
08:30Vladimir Sandrkin - Vitali Sokolov
basketbol
08:30OceanaGold Nuggets - Auckland Huskies
tenis
09:00Thomas Hann - Rhys Michael Johnson
tenis
09:30Dmitriy Zaharkin - Andrey Usikov
tenis
10:00Caroline Romeo - Estelle Cascino
tenis
10:00Carole Monnet - Manon Arcangioli
basketbol
10:30Franklin Bulls - Taranaki Mountainairs
tenis
11:00Benjamin Hassan - Florian Broska
tenis
11:00Vladimir Sandrkin - Igor Matveychuk
futbol
11:00Kandal - Siem Reap
futbol
11:00Kong - Prey Veng
tenis
11:00Isabella Shinikova - Vangelova
tenis
11:00Lina Gjorcheska - Başak Eraydın
tenis
11:00Mathias Zukas - Boris Butulija
futbol
11:30TDCS Dong Thap - Huda Hue
tenis
11:30Thomas Laurent - Calvin Hemery
tenis
12:00Jurij Rodionov - Alexander Erler
tenis
12:00Lloyd Glasspool - Billy Harris
tenis
12:00Eden Silva - Tanysha Dissanayake
tenis
12:00Margaux Rouvroy - Anna Pribylova
tenis
12:30Constantin Schmitz - Daniel Vishnick
futbol
13:00Hien - Hùng Vương An Giang
futbol
13:00XSKT Can Tho - FC
tenis
13:00Danka Kovinić - Cemre Anil
tenis
13:00Viktoriya Tomova - Mihaela Djakovic
tenis
13:00Vladan Tadic - Daniil Savelev
tenis
13:00Maxime Tchoutakian - Lucas Catarina
tenis
13:30Hands - Luke Johnson
tenis
13:30Alicia Barnett - Kimberly Mpukusa
tenis
14:00Choinski - Puetz
futbol
14:00Athletic 220 - Anduud City
tenis
14:00Andrey Rublev - Jan-Lennard Struff
tenis
14:30Pierre Faivre - Robert Quentin
tenis
14:30Alice Tubello - Polina Leykina
basketbol
14:35Xinjiang Flying Tigers - Jilin Northeast Tigers
futbol
15:00Ravshan Kulob - Hulbuk
tenis
15:00Dejana Radanović - Nefisa Berberovic
tenis
15:00Aziz Kijametovic - Filip Stipic
tenis
15:00Barbara Balancho - Sara Lanca
tenis
15:00Sana Garakani - Joana Baptista
tenis
15:00Toby Martin - Marcus Willis
tenis
15:00Freya Christie - Emily Appleton
tenis
15:30Dominic Thiem - Casper Ruud
tenis
16:00Matteo Berrettini - Dennis Novak
tenis
16:00Thomas Laurent - Skander Mansouri
tenis
16:30Mark Whitehouse - Jonathan Gray
tenis
16:30Jodie Anna Burrage - Eliz Maloney
basketbol
17:00Hapoel Tel Aviv - Hapoel Eilat
futbol
17:00Alashkert - Lori
futbol
17:00AGMK - Kokand 1912
tenis
17:00Ivana Jorovic - Doroteja Joksovic
tenis
17:00Darko Jandric - Dusan Rajic
basketbol
17:10Ironi Nahariya - Ironi Nes-Ziona
basketbol
17:10Maccabi Ashdod - Maccabi Haifa
tenis
17:30Alexander Lukyanenko - Denis Sokolchuk
tenis
18:00Konstantin Tsvetkov - Ruslan Lavrentiev
futbol
18:00Spartaks Jurmala - Tukums 2000
futbol
18:00Floresti - Codru Lozova
futbol
18:00Bunyodkor - Navbahor Namangan
tenis
18:00Alexis Canter - Ryan James Storrie
tenis
18:00Naomi Broady - Sarah Beth Grey
futbol
18:30Tambov - Akhmat
futbol
18:30Gençlerbirliği - Fenerbahçe
futbol
18:30Gençlerbirliği - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
tenis
18:30Magomed Zugumov - Artyom Rekunov
futbol
18:30Kuopion Palloseura - Inter Turku
futbol
18:30Turun Palloseura - Ilves
futbol
19:00Tammeka Tartu - Nomme United
futbol
19:00Nottingham Forest - Fulham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Nottingham Forest - Fulham
futbol
19:15Lausanne-Sport - Chiasso
futbol
19:15Winterthur - Vaduz
futbol
19:15Nurnberg - Ingolstadt 04
futbol
19:30Kapfenberger - Wacker Innsbruck
futbol
19:30Nomme Kalju - Kuressaare
tenis
19:30Sebastian Ofner - Lucas Miedler
tenis
19:30Julian Cash - Arthur Fery
tenis
19:30Danielle Daley - Emily Morton
tenis
19:30Egor Brusilovsky - Iakov Filimonov
futbol
20:00Eskilstuna - Jönköpings Södra
futbol
20:00Akropolis - Trelleborgs
futbol
20:00Degerfors - Umeå
futbol
20:00Lillestrøm - HamKam
futbol
20:00Mioveni - Rapid București
futbol
20:00Crystal Palace - Chelsea
futbol
20:00Watford - Norwich City
futbol
20:00Crystal Palace - Chelsea (S SPORT HD)
tenis
20:00Ivan Mikhaylyuk - Ilya Rudiukov
tenis
20:00Ulises Blanch - Paolo Lorenzi
futbol
20:00Brentford - Charlton Athletic
futbol
20:00Luton Town - Barnsley
futbol
20:00Reading - Huddersfield Town
basketbol
20:30Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Beersheba
futbol
20:30Valencia - Real Valladolid
futbol
20:30Lecce - Lazio
futbol
20:30Arsenal Tula - Krylia Sovetov
futbol
20:30Lecce - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Valencia - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
20:30Mirandés - Elche
futbol
21:00Botev Plovdiv - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:00Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
21:00Leiknir Reykjavík - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
21:00Ungmennafélagið Afturelding - Magni Grenivik
futbol
21:00Celje - Domžale
tenis
21:00Natalija Kostic - Katarzyna Piter
futbol
21:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
tenis
21:00Gest - Vadim Raitsov
futbol
21:00Cracovia - Legia Warsaw
futbol
21:00Bohemians 1905 Prag - Mladá Boleslav
tenis
21:15Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
futbol
21:30Schaffhausen - 1900
futbol
21:30Grasshopper Club Zürich - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
21:30Fuenlabrada - Racing de Santander
futbol
21:30Neuchâtel Xamax - Zürich
futbol
21:45Cardiff City - Blackburn Rovers
futbol
22:15Dalvik Reynir - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
22:15Haukar - Selfoss
futbol
22:15Vidir - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
22:15Ungmennafélag Njarðvíkur - Thróttur Vogar
futbol
22:15Arsenal - Leicester City
futbol
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
tenis
22:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
futbol
22:45Milan - Juventus
futbol
22:45Milan - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Extremadura - Cádiz
futbol
23:00Kári Akranes - Kordrengir
futbol
23:00Vængir Júpíters - Augnablik Kópavogur
futbol
23:00Celta de Vigo - Atletico Madrid
tenis
10:00Maria Santos - Barbara Castro
tenis
11:00Sashi Kempster - Elizabet Hamaliy
futbol
12:00Cerezo Osaka - Shimizu S-Pulse
futbol
12:00Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds
futbol
12:30Kashiwa Reysol - Yokohama
futbol
13:00Kashima Antlers - Consadole Sapporo
futbol
13:00Sagan Tosu - Vissel Kobe
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare
futbol
13:30Tokyo - Kawasaki Frontale
futbol
13:30Nagoya Grampus - Gamba Osaka
futbol
17:00Millwall - Middlesbrough
futbol
18:00Fotbal Třinec - Pardubice
futbol
18:00Daugavpils - Rīgas Futbola skola
futbol
18:00Zenit Saint Petersburg - Soçi
futbol
18:30Lahti - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30HJK - Haka
futbol
18:30Mariehamn - Honka
futbol
18:30RoPS - HIFK
futbol
18:30Sivasspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:30Trabzonspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Sivasspor - Yeni Malatyaspor
futbol
18:30Trabzonspor - Antalyaspor
futbol
19:00Tallinna Kalev - Levadia Tallinn
futbol
19:00Viljandi Tulevik - Flora Tallinn
futbol
19:00Tammeka Tartu - Legion Tallinna
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Ružomberok
futbol
19:00Aluminij - AŠK Bravo Publikum
futbol
19:00WBA - Derby County (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Jablonec - Banik Ostrava
futbol
19:00Slavia Prague - Sparta Prague
futbol
19:00Viktoria Plzen - Slovan Liberec
futbol
19:00Horsens - Hobro
futbol
19:00Randers - Esbjerg
futbol
19:00West Bromwich Albion - Derby County
futbol
19:15Kriens - Aarau
futbol
19:15Aris - Olympiacos
futbol
19:15Young Boys - Thun
futbol
19:30Narva Trans - Paide Linnameeskond
futbol
20:00GAIS - Dalkurd
futbol
20:00Sundsvall - Vasteras
futbol
20:00Halmstads - Norrby
futbol
20:00Ljungskile - Brage
futbol
20:00Östers - Örgryte
futbol
20:00Liepāja - Valmieras
futbol
20:00Steaua București - Dinamo București
futbol
20:00Manchester City - Newcastle United
futbol
20:00Sheffield United - Wolverhampton
futbol
20:00West Ham United - Burnley
futbol
20:00Manchester City - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
20:00Birmingham City - Swansea City
futbol
20:00Bristol City - Hull City
futbol
20:00Wigan Athletic - Queens Park Rangers
futbol
20:30Fiorentina - Cagliari Calcio
futbol
20:30Genoa - Napoli
futbol
20:30Rostov - FC
futbol
20:30Spartak Moskova - Lokomotiv Moskova
futbol
20:30Fiorentina - Cagliari (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Genoa - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Málaga - Deportivo de La Coruña
futbol
20:30Real Oviedo - Las Palmas
futbol
21:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Valur FutbolClub
futbol
21:00PAOK - Panathinaikos
futbol
21:00Boavista Porto - Marítimo
futbol
21:00Göztepe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Alanyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Alanyaspor - Galatasaray
futbol
21:00Göztepe - Ankaragücü
futbol
21:00Lech Poznań - Lechia Gdańsk
futbol
21:00Lyngby Boldklub - SønderjyskE
futbol
21:00Odense Boldklub - Silkeborg
futbol
21:15Mura 05 - Triglav Kranj
futbol
21:30Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
futbol
21:30Athens - Crete
futbol
21:30Getafe - Villarreal
futbol
21:30Real Betis - Osasuna
futbol
21:30Austriya Wien - Rheindorf Altach
futbol
21:30Sion - Basel
futbol
21:30Servette - Luzern
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Preston North
futbol
22:15Fjölnir - Íþróttafélagið Grótta
futbol
22:15Íþróttabandalag Akraness - Kópavogur
futbol
22:15Brighton & Hove Albion - Liverpool
futbol
22:15Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Atalanta - Sampdoria
futbol
22:45Bologna 1909 - Sassuolo Calcio
futbol
22:45Roma - Parma
futbol
22:45Torino - Brescia Calcio
futbol
22:45Roma - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Torino - Brescia (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Bologna - Sassuolo (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Atalanta - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Huesca - Alcorcón
futbol
22:45Ponferradina - Lugo
futbol
23:00Barcelona - Espanyol
futbol
23:15Aves - Vitoria Setubal
futbol
01:00Real Betis - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - Inter Miami
futbol
03:30Fluminense FutbolClub - Flamengo
futbol
05:30Nashville - Chicago Fire Soccer Club
futbol
16:00York City - Philadelphia Union
futbol
16:00New York City - Philadelphia Union (S SPORT 2 HD)
futbol
17:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Dynamo Moskova
futbol
17:30Batrana Doamna - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
18:00Jelgava - Ventspils
futbol
18:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:30Çaykur Rizespor - Kayserispor
futbol
18:45Elfsborg - Göteborg
futbol
19:00Tabor Sežana - Maribor
futbol
19:00Ave - Portimonense
futbol
19:00Leeds United - Stoke (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Fodbold - Aarhus
futbol
19:00Brøndby - Nordsjælland
futbol
19:00Leeds United - Stoke City
futbol
20:00Politehnica Iasi - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
20:00Bournemouth - Tottenham Hotspur
futbol
20:00Everton - Southampton
futbol
20:00Bournemouth - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
20:30Rubin Kazan - Krasnodar
futbol
20:30Mallorca - Levante
futbol
20:30Eibar - Leganés
futbol
20:30SPAL - Udinese Calcio
futbol
20:30Spal - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Albacete Balompié - Sporting de Gijón
futbol
20:30Rayo Vallecano - Numancia
futbol
21:00Midtjylland - Copenhagen
futbol
21:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Beşiktaş - Kasımpaşa
futbol
21:00Gaziantep - Konyaspor
futbol
21:15Mjällby - Malmö
tenis
21:15Matteo Berrettini - Karen Khachanov
futbol
21:15Tondela - Porto
futbol
21:30Lugano - Gallen
futbol
21:30Renate - Novara Calcio
futbol
21:30Potenza - Triestina Calcio
futbol
21:30Carpi 1909 - Alessandria Calcio 1912
futbol
21:30Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje
futbol
21:45Monopoli - Ternana Calcio
futbol
22:15Aston Villa - Manchester United
futbol
22:15Aston Villa - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
22:45Hellas Verona - Internazionale Milano
futbol
22:45Verona - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Tenerife - Real Zaragoza
futbol
22:45Girona - Almería
futbol
23:00Athletic Bilbao - Sevilla
futbol
23:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
23:30Famalicão - Benfica
futbol
23:30Famalicao - Benfica (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
futbol
13:00Fagiano Okayama - Giravanz Kitakyushu
futbol
17:00Odra Opole - Wigry Suwałki
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
futbol
18:00Viitorul Constanța - Academica Clinceni
futbol
18:40Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Wisła Płock
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
futbol
19:00Vitoria Guimaraes - Vicente
futbol
19:45Juve Stabia - Virtus Entella
futbol
20:00Huddersfield Town - Luton Town
futbol
20:00Fredericia - Næstved
futbol
20:00Fremad Amager - Viborg
futbol
20:00Vendsyssel - Vejle Boldklub
futbol
20:00Huddersfield - Luton Town (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Alta - Tromsdalen
futbol
20:30Botoșani - Astra Giurgiu
futbol
20:30Real Sociedad - Granada
futbol
21:00Gorica - Varaždin
futbol
21:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
futbol
21:15Sporting Lisbon - Santa Clara
futbol
21:30Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
futbol
22:00ChievoVerona - Trapani Calcio
futbol
22:00Cittadella - Krotone
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Salernitana 1919
futbol
22:00Benevento Calcio - Unione Venezia
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Empoli - Frosinone Calcio
futbol
22:00Pordenone Calcio - Pisa 1909
futbol
22:00Spezia Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:15Fulham - Cardiff City
futbol
22:15Fulham - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
futbol
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:30Paços de Ferreira - Braga
futbol
03:00Toronto - United
futbol
05:30Seattle Sounders - San Jose Earthquakes
futbol
14:30Watford - Newcastle (TRT Spor HD)
futbol
14:30Derby County - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Norwich City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
17:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
futbol
18:15Lazio - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Sheffield Utd - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:30Valladolid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
20:30Brescia - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Brighton - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:45Juventus - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Wolves - Everton (S SPORT HD)
futbol
15:00Espanyol - Eibar (spor SMART HD)
futbol
15:30Swansea - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:15Aston Villa - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Altay - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:15Genoa - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00PSG - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Cagliari - Lecce (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Fiorentina - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Udinese - Sampdoria (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Leganes - Valencia (spor SMART HD)
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
futbol
22:45Napoli - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
11:00Kandal - Siem Reap
futbol
11:00Kong - Prey Veng
futbol
11:30TDCS Dong Thap - Huda Hue
futbol
13:00Hien - Hùng Vương An Giang
futbol
13:00XSKT Can Tho - FC
futbol
14:00Athletic 220 - Anduud City
futbol
15:00Ravshan Kulob - Hulbuk
futbol
17:00Alashkert - Lori
futbol
17:00AGMK - Kokand 1912
futbol
18:00Spartaks Jurmala - Tukums 2000
futbol
18:00Floresti - Codru Lozova
futbol
18:00Bunyodkor - Navbahor Namangan
futbol
18:30Tambov - Akhmat
futbol
18:30Gençlerbirliği - Fenerbahçe
futbol
18:30Gençlerbirliği - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Kuopion Palloseura - Inter Turku
futbol
18:30Turun Palloseura - Ilves
futbol
19:00Tammeka Tartu - Nomme United
futbol
19:00Nottingham Forest - Fulham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Nottingham Forest - Fulham
futbol
19:15Lausanne-Sport - Chiasso
futbol
19:15Winterthur - Vaduz
futbol
19:15Nurnberg - Ingolstadt 04
futbol
19:30Kapfenberger - Wacker Innsbruck
futbol
19:30Nomme Kalju - Kuressaare
futbol
20:00Eskilstuna - Jönköpings Södra
futbol
20:00Akropolis - Trelleborgs
futbol
20:00Degerfors - Umeå
futbol
20:00Lillestrøm - HamKam
futbol
20:00Mioveni - Rapid București
futbol
20:00Crystal Palace - Chelsea
futbol
20:00Watford - Norwich City
futbol
20:00Crystal Palace - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Brentford - Charlton Athletic
futbol
20:00Luton Town - Barnsley
futbol
20:00Reading - Huddersfield Town
futbol
20:30Valencia - Real Valladolid
futbol
20:30Lecce - Lazio
futbol
20:30Arsenal Tula - Krylia Sovetov
futbol
20:30Lecce - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Valencia - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
20:30Mirandés - Elche
futbol
21:00Botev Plovdiv - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:00Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
21:00Leiknir Reykjavík - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
21:00Ungmennafélagið Afturelding - Magni Grenivik
futbol
21:00Celje - Domžale
futbol
21:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
futbol
21:00Cracovia - Legia Warsaw
futbol
21:00Bohemians 1905 Prag - Mladá Boleslav
futbol
21:30Schaffhausen - 1900
futbol
21:30Grasshopper Club Zürich - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
21:30Fuenlabrada - Racing de Santander
futbol
21:30Neuchâtel Xamax - Zürich
futbol
21:45Cardiff City - Blackburn Rovers
futbol
22:15Dalvik Reynir - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
22:15Haukar - Selfoss
futbol
22:15Vidir - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
22:15Ungmennafélag Njarðvíkur - Thróttur Vogar
futbol
22:15Arsenal - Leicester City
futbol
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
futbol
22:45Milan - Juventus
futbol
22:45Milan - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Extremadura - Cádiz
futbol
23:00Kári Akranes - Kordrengir
futbol
23:00Vængir Júpíters - Augnablik Kópavogur
futbol
23:00Celta de Vigo - Atletico Madrid
futbol
12:00Cerezo Osaka - Shimizu S-Pulse
futbol
12:00Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds
futbol
12:30Kashiwa Reysol - Yokohama
futbol
13:00Kashima Antlers - Consadole Sapporo
futbol
13:00Sagan Tosu - Vissel Kobe
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare
futbol
13:30Tokyo - Kawasaki Frontale
futbol
13:30Nagoya Grampus - Gamba Osaka
futbol
17:00Millwall - Middlesbrough
futbol
18:00Fotbal Třinec - Pardubice
futbol
18:00Daugavpils - Rīgas Futbola skola
futbol
18:00Zenit Saint Petersburg - Soçi
futbol
18:30Lahti - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30HJK - Haka
futbol
18:30Mariehamn - Honka
futbol
18:30RoPS - HIFK
futbol
18:30Sivasspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:30Trabzonspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Sivasspor - Yeni Malatyaspor
futbol
18:30Trabzonspor - Antalyaspor
futbol
19:00Tallinna Kalev - Levadia Tallinn
futbol
19:00Viljandi Tulevik - Flora Tallinn
futbol
19:00Tammeka Tartu - Legion Tallinna
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Ružomberok
futbol
19:00Aluminij - AŠK Bravo Publikum
futbol
19:00WBA - Derby County (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Jablonec - Banik Ostrava
futbol
19:00Slavia Prague - Sparta Prague
futbol
19:00Viktoria Plzen - Slovan Liberec
futbol
19:00Horsens - Hobro
futbol
19:00Randers - Esbjerg
futbol
19:00West Bromwich Albion - Derby County
futbol
19:15Kriens - Aarau
futbol
19:15Aris - Olympiacos
futbol
19:15Young Boys - Thun
futbol
19:30Narva Trans - Paide Linnameeskond
futbol
20:00GAIS - Dalkurd
futbol
20:00Sundsvall - Vasteras
futbol
20:00Halmstads - Norrby
futbol
20:00Ljungskile - Brage
futbol
20:00Östers - Örgryte
futbol
20:00Liepāja - Valmieras
futbol
20:00Steaua București - Dinamo București
futbol
20:00Manchester City - Newcastle United
futbol
20:00Sheffield United - Wolverhampton
futbol
20:00West Ham United - Burnley
futbol
20:00Manchester City - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
20:00Birmingham City - Swansea City
futbol
20:00Bristol City - Hull City
futbol
20:00Wigan Athletic - Queens Park Rangers
futbol
20:30Fiorentina - Cagliari Calcio
futbol
20:30Genoa - Napoli
futbol
20:30Rostov - FC
futbol
20:30Spartak Moskova - Lokomotiv Moskova
futbol
20:30Fiorentina - Cagliari (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Genoa - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Málaga - Deportivo de La Coruña
futbol
20:30Real Oviedo - Las Palmas
futbol
21:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Valur FutbolClub
futbol
21:00PAOK - Panathinaikos
futbol
21:00Boavista Porto - Marítimo
futbol
21:00Göztepe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Alanyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Alanyaspor - Galatasaray
futbol
21:00Göztepe - Ankaragücü
futbol
21:00Lech Poznań - Lechia Gdańsk
futbol
21:00Lyngby Boldklub - SønderjyskE
futbol
21:00Odense Boldklub - Silkeborg
futbol
21:15Mura 05 - Triglav Kranj
futbol
21:30Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
futbol
21:30Athens - Crete
futbol
21:30Getafe - Villarreal
futbol
21:30Real Betis - Osasuna
futbol
21:30Austriya Wien - Rheindorf Altach
futbol
21:30Sion - Basel
futbol
21:30Servette - Luzern
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Preston North
futbol
22:15Fjölnir - Íþróttafélagið Grótta
futbol
22:15Íþróttabandalag Akraness - Kópavogur
futbol
22:15Brighton & Hove Albion - Liverpool
futbol
22:15Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Atalanta - Sampdoria
futbol
22:45Bologna 1909 - Sassuolo Calcio
futbol
22:45Roma - Parma
futbol
22:45Torino - Brescia Calcio
futbol
22:45Roma - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Torino - Brescia (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Bologna - Sassuolo (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Atalanta - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Huesca - Alcorcón
futbol
22:45Ponferradina - Lugo
futbol
23:00Barcelona - Espanyol
futbol
23:15Aves - Vitoria Setubal
futbol
01:00Real Betis - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - Inter Miami
futbol
03:30Fluminense FutbolClub - Flamengo
futbol
05:30Nashville - Chicago Fire Soccer Club
futbol
16:00York City - Philadelphia Union
futbol
16:00New York City - Philadelphia Union (S SPORT 2 HD)
futbol
17:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Dynamo Moskova
futbol
17:30Batrana Doamna - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
18:00Jelgava - Ventspils
futbol
18:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:30Çaykur Rizespor - Kayserispor
futbol
18:45Elfsborg - Göteborg
futbol
19:00Tabor Sežana - Maribor
futbol
19:00Ave - Portimonense
futbol
19:00Leeds United - Stoke (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Fodbold - Aarhus
futbol
19:00Brøndby - Nordsjælland
futbol
19:00Leeds United - Stoke City
futbol
20:00Politehnica Iasi - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
20:00Bournemouth - Tottenham Hotspur
futbol
20:00Everton - Southampton
futbol
20:00Bournemouth - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
20:30Rubin Kazan - Krasnodar
futbol
20:30Mallorca - Levante
futbol
20:30Eibar - Leganés
futbol
20:30SPAL - Udinese Calcio
futbol
20:30Spal - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Albacete Balompié - Sporting de Gijón
futbol
20:30Rayo Vallecano - Numancia
futbol
21:00Midtjylland - Copenhagen
futbol
21:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Beşiktaş - Kasımpaşa
futbol
21:00Gaziantep - Konyaspor
futbol
21:15Mjällby - Malmö
futbol
21:15Tondela - Porto
futbol
21:30Lugano - Gallen
futbol
21:30Renate - Novara Calcio
futbol
21:30Potenza - Triestina Calcio
futbol
21:30Carpi 1909 - Alessandria Calcio 1912
futbol
21:30Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje
futbol
21:45Monopoli - Ternana Calcio
futbol
22:15Aston Villa - Manchester United
futbol
22:15Aston Villa - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
22:45Hellas Verona - Internazionale Milano
futbol
22:45Verona - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Tenerife - Real Zaragoza
futbol
22:45Girona - Almería
futbol
23:00Athletic Bilbao - Sevilla
futbol
23:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
23:30Famalicão - Benfica
futbol
23:30Famalicao - Benfica (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
futbol
13:00Fagiano Okayama - Giravanz Kitakyushu
futbol
17:00Odra Opole - Wigry Suwałki
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
futbol
18:00Viitorul Constanța - Academica Clinceni
futbol
18:40Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Wisła Płock
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
futbol
19:00Vitoria Guimaraes - Vicente
futbol
19:45Juve Stabia - Virtus Entella
futbol
20:00Huddersfield Town - Luton Town
futbol
20:00Fredericia - Næstved
futbol
20:00Fremad Amager - Viborg
futbol
20:00Vendsyssel - Vejle Boldklub
futbol
20:00Huddersfield - Luton Town (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Alta - Tromsdalen
futbol
20:30Botoșani - Astra Giurgiu
futbol
20:30Real Sociedad - Granada
futbol
21:00Gorica - Varaždin
futbol
21:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
futbol
21:15Sporting Lisbon - Santa Clara
futbol
21:30Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
futbol
22:00ChievoVerona - Trapani Calcio
futbol
22:00Cittadella - Krotone
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Salernitana 1919
futbol
22:00Benevento Calcio - Unione Venezia
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Empoli - Frosinone Calcio
futbol
22:00Pordenone Calcio - Pisa 1909
futbol
22:00Spezia Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:15Fulham - Cardiff City
futbol
22:15Fulham - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
futbol
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:30Paços de Ferreira - Braga
futbol
03:00Toronto - United
futbol
05:30Seattle Sounders - San Jose Earthquakes
futbol
14:30Watford - Newcastle (TRT Spor HD)
futbol
14:30Derby County - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Norwich City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
17:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
futbol
18:15Lazio - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Sheffield Utd - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:30Valladolid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
20:30Brescia - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Göztepe - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Brighton - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:45Juventus - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Wolves - Everton (S SPORT HD)
futbol
15:00Espanyol - Eibar (spor SMART HD)
futbol
15:30Swansea - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:15Aston Villa - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Altay - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:15Genoa - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00PSG - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Cagliari - Lecce (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Fiorentina - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Udinese - Sampdoria (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Leganes - Valencia (spor SMART HD)
futbol
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
futbol
22:45Napoli - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:15Chelsea - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester City - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
22:15Arsenal - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:00Leicester - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
22:15Crystal Palace - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00West Ham - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
futbol
19:30Norwich City - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Bournemouth - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Tottenham - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Sheffield Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
21:00Sivasspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Wolves - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
20:00Watford - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Aston Villa - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
20:00Manchester Utd - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Liverpool - Chelsea (S SPORT HD)
tenis
06:10Anastasia Rafalskaya - Karina SilkinaCanlı
tenis
04:45Scott Jones - Timothy GrayCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
07:00Evgeniy Gusarov - Dmitriy Zaharkin
tenis
07:00John Peers - Daniel Downey
tenis
08:30Vladimir Sandrkin - Vitali Sokolov
tenis
09:00Thomas Hann - Rhys Michael Johnson
tenis
09:30Dmitriy Zaharkin - Andrey Usikov
tenis
10:00Caroline Romeo - Estelle Cascino
tenis
10:00Carole Monnet - Manon Arcangioli
tenis
11:00Benjamin Hassan - Florian Broska
tenis
11:00Vladimir Sandrkin - Igor Matveychuk
tenis
11:00Isabella Shinikova - Vangelova
tenis
11:00Lina Gjorcheska - Başak Eraydın
tenis
11:00Mathias Zukas - Boris Butulija
tenis
11:30Thomas Laurent - Calvin Hemery
tenis
12:00Jurij Rodionov - Alexander Erler
tenis
12:00Lloyd Glasspool - Billy Harris
tenis
12:00Eden Silva - Tanysha Dissanayake
tenis
12:00Margaux Rouvroy - Anna Pribylova
tenis
12:30Constantin Schmitz - Daniel Vishnick
tenis
13:00Danka Kovinić - Cemre Anil
tenis
13:00Viktoriya Tomova - Mihaela Djakovic
tenis
13:00Vladan Tadic - Daniil Savelev
tenis
13:00Maxime Tchoutakian - Lucas Catarina
tenis
13:30Hands - Luke Johnson
tenis
13:30Alicia Barnett - Kimberly Mpukusa
tenis
14:00Choinski - Puetz
tenis
14:00Andrey Rublev - Jan-Lennard Struff
tenis
14:30Pierre Faivre - Robert Quentin
tenis
14:30Alice Tubello - Polina Leykina
tenis
15:00Dejana Radanović - Nefisa Berberovic
tenis
15:00Aziz Kijametovic - Filip Stipic
tenis
15:00Barbara Balancho - Sara Lanca
tenis
15:00Sana Garakani - Joana Baptista
tenis
15:00Toby Martin - Marcus Willis
tenis
15:00Freya Christie - Emily Appleton
tenis
15:30Dominic Thiem - Casper Ruud
tenis
16:00Matteo Berrettini - Dennis Novak
tenis
16:00Thomas Laurent - Skander Mansouri
tenis
16:30Mark Whitehouse - Jonathan Gray
tenis
16:30Jodie Anna Burrage - Eliz Maloney
tenis
17:00Ivana Jorovic - Doroteja Joksovic
tenis
17:00Darko Jandric - Dusan Rajic
tenis
17:30Alexander Lukyanenko - Denis Sokolchuk
tenis
18:00Konstantin Tsvetkov - Ruslan Lavrentiev
tenis
18:00Alexis Canter - Ryan James Storrie
tenis
18:00Naomi Broady - Sarah Beth Grey
tenis
18:30Magomed Zugumov - Artyom Rekunov
tenis
19:30Sebastian Ofner - Lucas Miedler
tenis
19:30Julian Cash - Arthur Fery
tenis
19:30Danielle Daley - Emily Morton
tenis
19:30Egor Brusilovsky - Iakov Filimonov
tenis
20:00Ivan Mikhaylyuk - Ilya Rudiukov
tenis
20:00Ulises Blanch - Paolo Lorenzi
tenis
21:00Natalija Kostic - Katarzyna Piter
tenis
21:00Gest - Vadim Raitsov
tenis
21:15Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
tenis
22:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
tenis
10:00Maria Santos - Barbara Castro
tenis
11:00Sashi Kempster - Elizabet Hamaliy
tenis
21:15Matteo Berrettini - Karen Khachanov
Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.