Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
8 Ağustos 2020 Cumartesi 02:35:35
basketbol
02:10Washington Myst - New York Libert |N|Canlı
basketbol
02:00Timberwolves - BlazersCanlı
futbol
02:00Miami - Tampa Bay RowdiesCanlı
basketbol
01:40Philadelphia 76 - Orlando Magic |N|Canlı
basketbol
01:30Philadelphia 76ers - Orlando MagicCanlı
tenis
01:15Anney Laska - Timofey BasalygoCanlı
futbol
01:15Cuiabá-MT - Brasil de Pelot |N|Canlı
basketbol
01:10Minnesota Lynx - Indiana Fever |N|Canlı
basketbol
00:10Brooklyn Nets - Sacramento King |N|Canlı
basketbol
00:00Brooklyn Nets - Sacramento KingsCanlı
tenis
23:29Yastremska, Day - Giorgi, Camila |N|Canlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
basketbol
03:00Orleans Pelicans - Washington Wizards
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
futbol
03:30Confianca - Paraná Clube
futbol
03:30Club Necaxa - Club América
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics
futbol
04:00Lautoka - Navua
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics (S SPORT HD)
tenis
04:00Roman Gumenyuk - Edward Riman
futbol
04:30Kingborough Lions United - South East United
futbol
05:00Olympia Warriors - Beachside
futbol
05:30Mazatlan - Deportivo Toluca
futbol
05:30Stop - Napier City Rovers
futbol
05:45Croydon Kings - North Eastern MetroStars
futbol
05:45Christchurch United - Ferrymead Bays
basketbol
06:00Basketball Club - Nakhon Phantom Mad Goat
futbol
06:00Labasa - Ba
futbol
06:00Manukau United - Central United
tenis
06:00Evgeniy Predushchenko - Yuriy Maksimenko
futbol
06:15Adelaide Blue Eagles - Adelaide United
futbol
06:15Campbelltown City - Para Hills Knights
futbol
06:15Modbury Jets - Adelaide City
futbol
07:00Devonport City Strikers - South Hobart
futbol
07:15Hobart Olympia Warriors - Riverside Olympic
futbol
07:15Kingborough Lions United Soccer Club - Launceston City
futbol
07:15Glenorchy Knights FC - South Hobart
futbol
07:15Hobart United - Town Eagles
futbol
07:15Launceston United - Riverside Olympic
futbol
07:15Taroona - Metro Claremont
futbol
07:15Tazmanya Üniversitesi - Clarence Zebras
futbol
07:30Hamilton Olympic Warriors - Maitland
futbol
07:30Lambton Jaffas - Broadmeadow Magic
basketbol
08:00Dunkin Raptors - Hitech Bangkok City
futbol
08:00Broadbeach United - Nerang Soccer Club
futbol
08:00Croydon Kings - North Eastern MetroStars
futbol
08:00Rewa - Nadi
futbol
08:00Henderson Eels - Isabel United
tenis
08:00Edward Riman - Daniil Budov
futbol
08:30Playford City Patriots - Fulham United
futbol
08:30Seaford Rangers - Adelaide Hills Hawks
futbol
08:30Sturt Lions - Adelaide Victory
futbol
08:30West Adelaide - West Torrens Birkalla
futbol
08:30Western Strikers - South Adelaide Panthers
futbol
08:30Campbelltown City - Para Hills Knights
futbol
08:30Modbury Jets - Adelaide City
futbol
08:45Woden Valley - Monaro Panthers
futbol
09:00Coomera - Southport Warriors
tenis
09:00Artem Avsievich - Timofey Basalygo
futbol
09:30Hellenic Athletic - Darwin Hearts
futbol
09:30Glenorchy Knights - Clarence United
futbol
09:30Devonport City Strikers - Somerset
basketbol
10:00Bangkok Tiger Thunder - T-REX
futbol
10:00Perth Glory - Melbourne Victory
futbol
10:00Armadale - Bayswater City
futbol
10:00Balcatta - Gwelup Croatia
futbol
10:00Floreat Athena - Joondalup
futbol
10:00Rockingham City - Perth FutbolClub
futbol
10:00Sorrento - Inglewood United
futbol
10:00Ashfield - Forrestfield United
futbol
10:00Joondalup United - Swan United
futbol
10:00Mandurah City - University of Western Australia-Nedlands
futbol
10:00Olympic Kingsway Sports Club - Fremantle City
futbol
10:00Quinns - Subiaco FutbolClub
futbol
10:00Stirling Lions - Western Knights
futbol
10:00Acacia Ridge - Sent-George Willawong
futbol
10:00Capalaba FutbolClub - Moreton Bay United
tenis
10:00Anastasia Rafalskaya - Kseniya Savenkava
tenis
10:00Mallaurie Noel - Alice Tubello
tenis
10:00Manon Arcangioli - Estelle Cascino
basketbol
11:00Inner West Bulls - Bankstown Bruins
tenis
11:00Aliona Bolsova Zadoinova - Ulrikke Eikeri
tenis
11:00Ellen Perez - Barbora Palicova
tenis
11:00Mayar Sherif - Giulia Gatto-Monticone
tenis
11:00Oceane Dodin - Lesya Tsurenko
futbol
11:00Bayside United - Albany Creek Excelsior
futbol
11:00Palm Beach Sharks - Surfers Paradise Australian FutbolClub
futbol
11:00South West Queensland Thunder - Sunshine Coast
futbol
11:00Mitchelton FutbolClub - Holland Park Hawks FutbolClub
futbol
11:00Brisbane City - Gold Coast Knights
futbol
11:00Queensland Lions - Eastern Suburbs
futbol
11:00Bonnyrigg White Eagles - Saint George City
futbol
11:00Ulaanbaatar City - Ulaanbaatar
tenis
11:00Semen Sharlay - Edward Riman
futbol
11:15Sigma Olomouc - Frýdek-Místek
futbol
11:30Adelaide Olympic - Cumberland United
futbol
11:30Břeclav - Zbrojovka
futbol
11:30Mohelnice - Medlov
futbol
11:30Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown
tenis
11:30Aziz Dougaz - Thomas Laurent
tenis
11:30Valentin Vacherot - Mate Valkusz
basketbol
12:00Maitland Mustangs - Hills Hornets
basketbol
12:00Thai General Equipment - Mahidol University
futbol
12:00Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Bryansk
futbol
12:00Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo
futbol
12:00North Star - Brisbane Knights
futbol
12:00Southside Eagles - Western Pride
futbol
12:00Redlands United FutbolClub - Peninsula Power FutbolClub
futbol
12:00Dunbar Rovers - Sydney University
futbol
12:00Spirit - Raiders
futbol
12:00Druitt Town Rangers - Blacktown City
futbol
12:00Nopsa - JaPS
futbol
12:00Gifu - Grulla Morioka
futbol
12:00Albirex Niigata - Omiya Ardija
futbol
12:00Tokyo Verdy - Ryūkyū
futbol
12:00Toyota - Ezra
futbol
12:00Master 7 - Viengchanh
futbol
12:00Jutrzenka Giebultow - Wisla Pulawy
tenis
12:00Pavel Filin - Timofey Basalygo
tenis
12:00Holly Staff - Nadia Rawson
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
tenis
12:30Anna-Lena Friedsam - Marta Kostyuk
tenis
12:30Nikola Bartunkova - Tereza Martincova
tenis
12:30Tamara Korpatsch - Jaqueline Adina Cristian
tenis
12:30Yanina Wickmayer - Nadia Podoroska
futbol
12:30Liry - KyPa
tenis
12:30Tello/Chingotto - Lima/Navarro
tenis
12:35Justina Mikulskyte - Carole Monnet
basketbol
13:00Norths Bears - Sutherland Sharks
futbol
13:00Gamba Osaka - Yokohama
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Oita Trinita
futbol
13:00Vissel Kobe - Vegalta Sendai
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju
futbol
13:00Ulsan Hyundai - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Ansan Greeners - Anyang
futbol
13:00Daejeon Citizen - Gyeongnam
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Ventforet Kofu
futbol
13:00Fagiano Okayama - Mito HollyHock
futbol
13:00Júbilo Iwata - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Kyoto Sanga
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tochigi
futbol
13:00Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Ehime
futbol
13:00Lietava - VMFD Zalgiris Vilnius
futbol
13:00Hegelmann Litauen - Zalgiris Kaunas
futbol
13:00Lech Poznań - Elana Toruń
futbol
13:00Jagiellonia - MLKS Znicz Biala Piska
futbol
13:00Korona Kielce - Lagow
tenis
13:00Julia Rusakovich - Marta Laska
tenis
13:00Lucas Catarina - Alen Avidzba
tenis
13:05Jiri Lehecka - Vaclav Safranek
basketbol
13:25Nets - Celtics
tenis
13:30Emily Appleton - Olivia Nicholls
futbol
13:30Adelaide Vipers - White City FutbolClub
futbol
13:30Mindil Aces - Casuarina
basketbol
13:45Bulls - Raptors
tenis
14:00Ilona Kremen - Elena Bairasheuskaya
basketbol
14:00Cockburn Cougars - Lakeside Lightning
basketbol
14:00East Perth Eagles - Sourh West Slammers
basketbol
14:00Goldfields Giants - Rockingham Flames
basketbol
14:00Perth Redbacks - Geraldton Buccaneers
basketbol
14:00Warwick Senators - Joondalup City Wannero Wolves
basketbol
14:00Chaophraya Thunder - Bueng Devil Rays
futbol
14:00Degerfors - Eskilstuna
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Hyundai Motors
tenis
14:00Indy De Vroome - Elena Gabriela Ruse
tenis
14:00Laura Ioana Paar - Linda Noskova
tenis
14:00Leonie Kung - Ludmilla Samsonova
tenis
14:00Storm Sanders - Ysaline Bonaventure
futbol
14:00Ivatsevichy - Baranovichi
futbol
14:00JIPPO - Jyväskylä
futbol
14:00Ahlafors - Stenungsunds
futbol
14:00Onsala - Halmia
futbol
14:00Stode - Skellefteå
futbol
14:00Naga World - Svay Rieng
futbol
14:00Visakha - Angkor Tiger
futbol
14:00Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
basketbol
14:15Celtics - Bulls
futbol
14:15II - Aland
futbol
14:30Assyriska - Limhamn Bunkeflo
futbol
14:30Savedalens - Tidaholm
futbol
14:30Umea Akademi - Piteå
futbol
14:30Zagłębie II Lubin - Miedz Legnica
tenis
14:30Karolina Pliskova - Swiatek
tenis
14:30Maxime Chazal - Stuart Parker
tenis
14:30Katarina Zavatska - Manon Arcangioli
basketbol
14:45Nets - Raptors
futbol
15:00Akron Tolyatti - Shinnik Yaroslavl
futbol
15:00Spartak Moskova - Torpedo Moskova
basketbol
15:00Guangdong Southern Tigers - Shougang Beijing Ducks
futbol
15:00Wacker 90 Nordhausen - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00JaPS - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
15:00JBK - Kiisto
futbol
15:00Pallo-Iirot - Parainen
futbol
15:00LehPa - PAVE
futbol
15:00Tove - Inter Turku
futbol
15:00Union Plaani - Edustus
futbol
15:00Baroka - Bloemfontein Celtic
futbol
15:00Frej Taby - Örebro Syrianska
futbol
15:00Täby - Bromharitaojkarna
futbol
15:00Olympic - Vinbergs
futbol
15:00Enskede - Kvarnsvedens
futbol
15:00Gottne - Sandviks
futbol
15:00Malmö - Prespa Birlik
futbol
15:00Bromolla - Dalstorps
futbol
15:00Tord - Räppe GOIF
futbol
15:00Nosaby - Karlshamn
futbol
15:00Taftea - Friska Viljor
futbol
15:00Umeå - Morön
futbol
15:00Fløya - Kvik Halden
futbol
15:00Skeid Fotball - Eidsvold
futbol
15:00Ślęza Wrocław - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
15:00Wikielec - Wasilkow
futbol
15:00Faizkand - Kuktosh
tenis
15:00Naomi Broady - Victoria Allen
basketbol
15:00Perry Lakes Hawks - Mandurah Magic
basketbol
15:15Raptors - Celtics
tenis
15:30Anastasiya Komardina - Kaja Juvan
tenis
15:30Irina Maria Bara - Magdalena Frech
tenis
15:30Lara Arruabarrena Vecino - Jesika Maleckova
futbol
15:30Stocksund - Hudiksvalls
futbol
15:45Rentistas - Liverpool Montevideo
basketbol
15:45Nets - Bulls
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - İrtiş Omsk
futbol
16:00Orenburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:00Khimki - CSKA Moskova
futbol
16:00Energetik-BGU - Neman Grodno
futbol
16:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
futbol
16:00EPS - Honka
futbol
16:00Waterford - Cork City
futbol
16:00Trollhättan - Lunds
futbol
16:00Värnamo - Qviding
futbol
16:00Karlskrona - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Torns
futbol
16:00Nordvärmland - Gauthiod
futbol
16:00Florø - Alta
futbol
16:00Przodkowo - Unia Swarzędz
tenis
16:00Mikhail Dubrouski - Aleksandr Kalinin
tenis
16:00Gabriel Petit - Juan Pablo
tenis
16:00Tess Sugnaux - Nicoleta-Catalina Dascălu
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Tom Tomsk
futbol
16:30Salal - Ahli Doha
tenis
16:30Abigail Amos - Abby Taylor
futbol
17:00Hamilton Academical - Ross County
futbol
17:00Livingston - Hibernian
futbol
17:00Motherwell - Dundee United
futbol
17:00Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Veles Moskova - Krylia Sovetov
futbol
17:00Reichenau - Kufstein
futbol
17:00Gofis - Fussach
futbol
17:00Esporte Clube Juventude - Maceio
futbol
17:00Elva - Vändra Vaprus
futbol
17:00Helios Voru - Tartu JK Welco Elekter
futbol
17:00Läänemaa JK Haapsalu - Keila
futbol
17:00Rakvere JK Tarvas - Paide Linnameeskond
tenis
17:00Petra Martic - Anett Kontaveit
futbol
17:00Tabasalu JK Charma - Tallinna Kalev
futbol
17:00Viimsi MRJK - Nomme Kalju
futbol
17:00Hercules Oulu - Kemi City
futbol
17:00Oulu - Kotka
futbol
17:00Karlstad - Gefle
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Haninge
futbol
17:00Berga - Karlslunds
futbol
17:00Tvååkers - Oskarshamns
futbol
17:00Ängelholms - Västra Frölunda
futbol
17:00Asarums - Husqvarna
futbol
17:00Fagersta Sodra - Stockholm Internazionale
futbol
17:00Fanna - Osterakers
futbol
17:00Amal - Oddevold
futbol
17:00Lidingö - Gamla Upsala
futbol
17:00Minija Kretinga - Atmosfera Mazeikiai
futbol
17:00Bryne - Egersunds
futbol
17:00Senja - Hødd
futbol
17:00Flekkerøy - Arendal
futbol
17:00Fredrikstad - Kjelsås Fotball
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Vard Haugesund
futbol
17:00Levanger - Nardo
futbol
17:00Kutno - Polonia Warszawa
futbol
17:00Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
tenis
17:00Cocciaretto/Trevisan - Der Hoek/Schoofs
futbol
17:30Club Brugge - R. Charleroi
futbol
17:30Viktorie Přerov - Kozlovice
futbol
17:30Jiskra Rýmařov - Havírov
futbol
17:45Montana - Arda Kardzhali
futbol
18:00Krasnodar - Fakel Voronezh
tenis
18:00Lucie Havlickova - Aliaksandra Sasnovich
futbol
18:00Eppelheim - Muhlhausen
futbol
18:00Tauberbischofsheim - Grunsfeld
futbol
18:00ATUS Ferlach - Maria Saal
futbol
18:00Pershiy Regien - Chaika Zelva
futbol
18:00Rukh Brest - Torpedo-BelAZ
futbol
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Rudar Prijedor
futbol
18:00Zvijezda 09 - Kozara Gradiska
tenis
18:00Daria Shauga - Sadafmoh Tolibova
futbol
18:00Mladost Doboj Kakanj - Sarajevo
tenis
18:00Eliz Maloney - Erin Richardson
futbol
18:00Sportist Svoge - Lokomotiv Sofia
futbol
18:00Strumska Slava - Septemvri Sofia
futbol
18:00Yantra Gabrovo - Kariana Erden
futbol
18:00ČSK Uherský Brod - Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
18:00Odra Petrkovice - Viktoria Otrokovice
futbol
18:00Vrchovina - Vyskov
futbol
18:00Detmarovice - Nový Jičín
futbol
18:00Sollentuna - Nykopings
futbol
18:00Dinamo Riga - Saldus Leevon
futbol
18:00Ventspils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
futbol
18:00Blonianka Blonie - Ursus Warszawa
futbol
18:00Chełmianka Chełm - Wiazownica
futbol
18:00Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin
futbol
18:00Foto-Higiena - Ruch Chorzow
futbol
18:00Gornik Konin - Gryf Wejherowo
futbol
18:00Hetman Zamość - Stal Kraśnik
futbol
18:00Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
futbol
18:00Sokół Kleczew - Pomorzanin Torun
futbol
18:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Sokol Sieniawa
futbol
18:00Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
futbol
18:00Lewart AGS Lubartow - Siarka Tarnobrzeg
futbol
18:00Ostrowiec Swietokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
18:00Piast Żmigród - Goczalkowice-Zdroj
futbol
18:00Podlasie - Cracovia
futbol
18:00Polonia Nysa - Energetyk ROW Rybnik
futbol
18:00Record Bielsko-Biala - Stal Brzeg
futbol
18:00Komarno - MŠK Žilina
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Košice - Púchov
futbol
18:00Partizán Bardejov - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
18:00Cadca - MŠK Rimavská Sobota
futbol
18:00Cerro - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
18:30Tambov - Rostov
futbol
18:30Bleiburg - Jakob im Rosental
futbol
18:30Zvijezda Gradačac - Orašje
futbol
18:30Slaven Zivinice - Igman Konjic
futbol
18:30Olimpic Sarajevo - Široki Brijeg
futbol
18:30Dalkurd - Norrby
futbol
18:30Halmstads - GAIS
futbol
18:30Jönköpings Södra - Umeå
futbol
18:30Vardar - Borec
futbol
18:30Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz
futbol
18:30Podhale - GPTS Avia Świdnik
futbol
18:30Warta Gorzow - Polonia-Stal
futbol
18:30Inter Bratislava - Lokomotiva Devínska Nova
futbol
18:45Sadd - Al-Duhail
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Bodø-Glimt
futbol
19:00Chaika Peschanokopskoye - Alania Vladikavkaz
futbol
19:00Eilenburg - Lokomotive Leipzig
futbol
19:00Kuchl - Salzburger AK 1914
futbol
19:00Busaiteen Club - East Riffa Club
futbol
19:00Drina Zvornik - Ljubic Prnjavor
futbol
19:00Sutjeska Foca - Sloga Doboj
futbol
19:00Sozopol - Dobrudzha Dobrich
futbol
19:00Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Flora Tallinn
futbol
19:00Sligo Rovers - Shelbourne
futbol
19:00Ashdod - Hapoel Tel Aviv
futbol
19:00Super Nova - Grobina
futbol
19:00Carlos Stein - Cusco
futbol
19:00Kluczbork - Górnik Zabrze
futbol
19:00Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Guerdane - Espérance de Tunis
futbol
19:00Chebba - Monastir
futbol
19:00Stade Tunisien - Kairouan
futbol
19:15Pécsi - Győri
futbol
19:30Union Innsbruck - Fügen
futbol
19:50Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba
futbol
19:50Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Royal Antwerp - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
20:00Standard Liège - Cercle Brugge
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan
basketbol
20:00Portland Trail blazers - Los Angeles Clippers
tenis
20:00Mark Pashukevich - Vladislav Kebets
basketbol
20:00Portland TB - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
20:00Wals-Grünau - Pinzgau Saalfelden
futbol
20:00Dellach-Gail - 1909
futbol
20:00BATE Borisov - Gorodeya
futbol
20:00Velež Mostar - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
20:00Botev Vratsa - Ludogorets 1945
futbol
20:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Neftochimic Burgas
futbol
20:00Raja Casablanca - Safi
futbol
20:00Rīgas Futbola skola - Liepāja
futbol
20:00ViOn Zlaté Moravce - Pohronie
futbol
20:00Senica - MŠK Žilina
futbol
20:00Ružomberok - AS Trenčín
futbol
20:00Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
futbol
20:15Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
20:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Beitar Jerusalem
futbol
20:30Al-Salt - Ramtha
futbol
20:30Danubio - River Plate Montevideo
futbol
21:00Sao Jose Porto Alegre - Sao Bento
futbol
21:00Cobh Ramblers - Galway United
futbol
21:00Willow Park - Drumcondra
futbol
21:15Universidad San Martín - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
21:30Tuzla City - Krupa na Vrbasu
futbol
21:30Longford Town - Athlone Town
futbol
22:00ChievoVerona - Spezia Calcio
futbol
22:00Barcelona - Napoli
futbol
22:00Bayern Munich - Chelsea
tenis
22:00Vladimir Filippovich - Anastasiya Abramovich
futbol
22:00Barcelona - Napoli (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Bayern Münih - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00do Gama - Real Nucleo Bandeirante
futbol
22:00Operario Ferroviario - Figueirense Futebol Clube
futbol
22:00Ituano Futebol Clube - Tombense
futbol
22:00Associação Olímpica de Itabaiana - Frei Paulistano
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
futbol
22:30Bajai - Alagoinhas
futbol
22:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
23:00Club General Díaz - Club Olimpia
futbol
23:00Brusque Futebol Clube - Ypiranga Futebol Clube
futbol
23:00Paysandu Sport Club - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
23:30Deportivo Llacuabamba - Ayacucho
futbol
23:30Defensor Sporting - Club Atlético Torque
futbol
00:00Real Irving - North Texas Legends
futbol
00:00Memphis 901 - North Carolina
tenis
00:00Artem Avsievich - Timofey Basalygo
futbol
01:00Orlando Rovers - Macca Ballers
futbol
01:00Avaí Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
futbol
01:00Cruzeiro Esporte Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
01:00Vitoria Salvador - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
01:00Manaus - Vila Nova
futbol
01:00Fortaleza - Clube Atlético Paranaense
basketbol
01:00Indiana Pacers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
01:30Richmond Kickers - Forward Madison
futbol
01:30Club Libertad - 12 de Octubre FutbolClub
futbol
01:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Internacional
futbol
02:00Charlotte Independence - Charleston Battery
futbol
02:00Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls
futbol
02:00Sport Boys Warnes - Sporting Cristal
futbol
02:00Centro Atlético Fénix - Progreso
futbol
02:00Deportivo Maldonado - Cerro Largo
tenis
02:00Piotr Paliukhovich - Hursan
futbol
02:30Birmingham Legion - Atlanta United
futbol
03:00Louisville City - Indy Eleven
futbol
03:00Oklahoma City Energy - San Antonio Texas
futbol
03:00Saint Louis - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Cruz Azul - Club León
futbol
03:00Sport Club do Recife - Ceará Sporting Club
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
futbol
03:06Monterrey - Club Santos Laguna
basketbol
03:30Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
04:00Austin Bold - Grande Valley
tenis
04:00Mark Pashukevich - Daria Shauga
futbol
04:30Paso Locomotive - Colorado Springs Switchbacks
futbol
05:00Portland Timbers - Sacramento Republic
futbol
05:00Guadalajara - Puebla
tenis
05:00Daniil Budov - Artur Martinkevich
futbol
05:30Vegas Lights - San Diego Loyal
futbol
05:30Phoenix Rising - Mexico United
futbol
05:30Reno 1868 - Tacoma Defiance
futbol
06:45Lake Maquarie - Edgeworth Eagles
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori
futbol
07:30Valentine Phoenix - Adamstown Rosebud
futbol
07:30Weston Workers Bears - Charlestown City Blues
futbol
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
08:00Sydney United - North Shore Mariners
futbol
09:00Fukushima United - Kamatamare Sanuki
futbol
10:00Imabari - Fujieda MYFC
futbol
11:00Brisbane Olympic United - Brisbane Strikers
futbol
11:15Banik Ostrava - Znojmo
futbol
11:15Uničov - Velké Meziříčí
futbol
11:30Rockdale City Suns - Marconi Stallions
futbol
11:30Fastav Zlín - Slovácko
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŽP Šport Podbrezová
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - Poprad
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kagoshima United
futbol
12:00Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto
futbol
12:15Pelikan Łowicz - Broń Radom
futbol
13:00Cerezo Osaka - Tokyo
futbol
13:00Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng Taishan
futbol
13:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Busan IPark
futbol
13:00Ayrfield United - Kevins Boys
futbol
13:00Cherry Orchard - Mochta's
futbol
13:00Dublin - Templeogue United
futbol
13:00Dunboyne - Tolka Rovers
futbol
13:00Firhouse Clover - Leixlip United
futbol
13:00Kilnamanagh - Tullamore Town
futbol
13:00Newtown Rangers - Glebe North FutbolClub
futbol
13:00Portmarnock - Crumlin United
futbol
13:00United - Arklow Town
futbol
13:00Wayside Celtic - Malahide United
futbol
13:00Machida Zelvia - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
futbol
14:00Ballymun - Maynooth University Town
futbol
14:00Brattvåg - Moss
futbol
14:30Sint-Truidense - Gent
futbol
15:00Guangzhou R&F - Jiangsu Sainty
futbol
15:00Karlbergs - Enköpings
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:00Boys - Oliver Bond
futbol
16:00Radunia Stezyca - Swit Skolwin
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
16:30Luleå - Sandvikens
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Linköping City - Landskrona BoIS
futbol
17:00Young Boys - Sion
futbol
17:00Asker Fotball - Notodden
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morag
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
17:15Club Atlético Boston River - Montevideo Wanderers
futbol
17:30Skra Czestochowa - Stal Stalowa Wola
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Radomsko - Legia Warsaw
futbol
18:00Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
18:00ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:45Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00Club Cienciano Cusco - Atletico Grau
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
futbol
19:30Mačva Šabac - Crvena Zvezda
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Juarez
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
20:00Mladost Lučani - Inđija
futbol
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
futbol
20:00Radnički Niš - Novi Pazar
futbol
20:00Spartak Zdrepceva - Metalac Gornji Milanovac
futbol
20:00Backa Topola - Zlatibor
futbol
20:00Spartak Moskova - Soçi
futbol
20:30Chindia Targoviste - Mioveni
futbol
21:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
21:00Slavia Sofia - Cherno More Varna
futbol
21:00Club Nacional Montevideo - Peñarol
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
futbol
21:15Alianza Universidad - Carlos Mannucci
futbol
21:30Rosenborg - Sarpsborg 08
futbol
21:30Čukarički - FK
futbol
21:30Proleter Novi - Bačka Palanka
futbol
21:30Voždovac - Vojvodina
futbol
21:30Partizan Belgrade - Javor Ivanjica
futbol
21:45Kortrijk - Waasland-Beveren
futbol
22:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
futbol
22:00Flamengo - Clube Atlético Mineiro
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
futbol
22:00Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
22:15Kópavogur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Íþróttabandalag Akraness - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
22:15Stjarnan - Fjölnir
futbol
22:15Valur FutbolClub - Íþróttafélagið Grótta
futbol
23:00Club Sol de América - River Plate Asuncion
futbol
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Melgar
futbol
01:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Fluminense FutbolClub
futbol
01:30Club Sportivo San Lorenzo - Club Guaraní
basketbol
01:30Portland TB - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
02:00Alianza Lima - Deportivo Binacional
basketbol
02:00Minnesota Lynx - LA Sparks (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Atlético San Luis - Atlas
futbol
12:30Brisbane Roar - Sydney
futbol
12:30Kataller Toyama - Sagamihara
futbol
13:00Shanghai Shenhua - Dalian
futbol
15:00Shenzhen - Henan Jianye
futbol
17:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Dynamo Moskova
futbol
18:30Honka - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30HIFK - Turun Palloseura
futbol
18:30Ekenäs - Gnistan
futbol
18:30Musan Salama - MYPA
futbol
18:30Akatemia - Mikkelin Palloilijat
futbol
19:00Jerv - Toppfotball
futbol
19:00Oygarden - Stjørdals-Blink
futbol
19:00Ranheim Fotball - Raufoss
futbol
19:00Sogndal Fotball - HamKam
futbol
19:00Strømmen - Grorud
futbol
19:00Tromsø - Sandnes
futbol
19:15Thun - Vaduz
futbol
20:00Oostende - Beerschot Wilrijk
futbol
20:00Oud-Heverlee Leuven - Eupen
futbol
20:00Helsingborgs - Norrköping
futbol
20:00Sirius Fotboll - Varbergs BoIS
futbol
20:00Levski Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
20:00Ytterhogdals - Östersund
futbol
20:30Notvikens - Bodens
futbol
21:00Kungsangens - Skiljebo
futbol
21:30Molde - Brann
futbol
21:30Sport Huancayo - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Internazionale Milano - Bayer 04 Leverkusen
futbol
22:00Manchester United - Copenhagen
basketbol
22:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
22:15Breiðablik - Fylkir
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
12:30Melbourne City - Adelaide United
futbol
13:00Shijiazhuang Ever Bright - Tianjin Teda
futbol
15:00Chongqing Lifan - Qingdao Hainiu
futbol
18:00Rotor Volgograd - Zenit Saint Petersburg
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
futbol
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
futbol
20:00Dundee United - Hibernian
futbol
20:00Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
futbol
20:00Tsarsko Selo Sofia - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
20:00Akropolis - Sundsvall
futbol
20:00Halmstads - Östers
futbol
20:00KFUM - Lillestrøm
futbol
20:00MŠK Žilina - Nitra
futbol
21:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel
futbol
22:00Wolverhampton - Sevilla
futbol
01:00Club Necaxa - Mazatlan
basketbol
01:30Memphis Grizzlies - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
02:10Washington Myst - New York Libert |N|Canlı
basketbol
02:00Timberwolves - BlazersCanlı
basketbol
01:40Philadelphia 76 - Orlando Magic |N|Canlı
basketbol
01:30Philadelphia 76ers - Orlando MagicCanlı
basketbol
01:10Minnesota Lynx - Indiana Fever |N|Canlı
basketbol
00:10Brooklyn Nets - Sacramento King |N|Canlı
basketbol
00:00Brooklyn Nets - Sacramento KingsCanlı
basketbol
03:00Orleans Pelicans - Washington Wizards
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
06:00Basketball Club - Nakhon Phantom Mad Goat
basketbol
08:00Dunkin Raptors - Hitech Bangkok City
basketbol
10:00Bangkok Tiger Thunder - T-REX
basketbol
11:00Inner West Bulls - Bankstown Bruins
basketbol
12:00Maitland Mustangs - Hills Hornets
basketbol
12:00Thai General Equipment - Mahidol University
basketbol
13:00Norths Bears - Sutherland Sharks
basketbol
13:25Nets - Celtics
basketbol
13:45Bulls - Raptors
basketbol
14:00Cockburn Cougars - Lakeside Lightning
basketbol
14:00East Perth Eagles - Sourh West Slammers
basketbol
14:00Goldfields Giants - Rockingham Flames
basketbol
14:00Perth Redbacks - Geraldton Buccaneers
basketbol
14:00Warwick Senators - Joondalup City Wannero Wolves
basketbol
14:00Chaophraya Thunder - Bueng Devil Rays
basketbol
14:15Celtics - Bulls
basketbol
14:45Nets - Raptors
basketbol
15:00Guangdong Southern Tigers - Shougang Beijing Ducks
basketbol
15:00Perry Lakes Hawks - Mandurah Magic
basketbol
15:15Raptors - Celtics
basketbol
15:45Nets - Bulls
basketbol
20:00Portland Trail blazers - Los Angeles Clippers
basketbol
20:00Portland TB - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
22:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
01:00Indiana Pacers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
03:30Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
21:00Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
basketbol
01:30Portland TB - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
02:00Minnesota Lynx - LA Sparks (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
21:00SA Spurs - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
01:30Memphis Grizzlies - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
23:00Houston Rockets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
02:00Miami - Tampa Bay RowdiesCanlı
futbol
01:15Cuiabá-MT - Brasil de Pelot |N|Canlı
futbol
03:30Confianca - Paraná Clube
futbol
03:30Club Necaxa - Club América
futbol
04:00Lautoka - Navua
futbol
04:30Kingborough Lions United - South East United
futbol
05:00Olympia Warriors - Beachside
futbol
05:30Mazatlan - Deportivo Toluca
futbol
05:30Stop - Napier City Rovers
futbol
05:45Croydon Kings - North Eastern MetroStars
futbol
05:45Christchurch United - Ferrymead Bays
futbol
06:00Labasa - Ba
futbol
06:00Manukau United - Central United
futbol
06:15Adelaide Blue Eagles - Adelaide United
futbol
06:15Campbelltown City - Para Hills Knights
futbol
06:15Modbury Jets - Adelaide City
futbol
07:00Devonport City Strikers - South Hobart
futbol
07:15Hobart Olympia Warriors - Riverside Olympic
futbol
07:15Kingborough Lions United Soccer Club - Launceston City
futbol
07:15Glenorchy Knights FC - South Hobart
futbol
07:15Hobart United - Town Eagles
futbol
07:15Launceston United - Riverside Olympic
futbol
07:15Taroona - Metro Claremont
futbol
07:15Tazmanya Üniversitesi - Clarence Zebras
futbol
07:30Hamilton Olympic Warriors - Maitland
futbol
07:30Lambton Jaffas - Broadmeadow Magic
futbol
08:00Broadbeach United - Nerang Soccer Club
futbol
08:00Croydon Kings - North Eastern MetroStars
futbol
08:00Rewa - Nadi
futbol
08:00Henderson Eels - Isabel United
futbol
08:30Playford City Patriots - Fulham United
futbol
08:30Seaford Rangers - Adelaide Hills Hawks
futbol
08:30Sturt Lions - Adelaide Victory
futbol
08:30West Adelaide - West Torrens Birkalla
futbol
08:30Western Strikers - South Adelaide Panthers
futbol
08:30Campbelltown City - Para Hills Knights
futbol
08:30Modbury Jets - Adelaide City
futbol
08:45Woden Valley - Monaro Panthers
futbol
09:00Coomera - Southport Warriors
futbol
09:30Hellenic Athletic - Darwin Hearts
futbol
09:30Glenorchy Knights - Clarence United
futbol
09:30Devonport City Strikers - Somerset
futbol
10:00Perth Glory - Melbourne Victory
futbol
10:00Armadale - Bayswater City
futbol
10:00Balcatta - Gwelup Croatia
futbol
10:00Floreat Athena - Joondalup
futbol
10:00Rockingham City - Perth FutbolClub
futbol
10:00Sorrento - Inglewood United
futbol
10:00Ashfield - Forrestfield United
futbol
10:00Joondalup United - Swan United
futbol
10:00Mandurah City - University of Western Australia-Nedlands
futbol
10:00Olympic Kingsway Sports Club - Fremantle City
futbol
10:00Quinns - Subiaco FutbolClub
futbol
10:00Stirling Lions - Western Knights
futbol
10:00Acacia Ridge - Sent-George Willawong
futbol
10:00Capalaba FutbolClub - Moreton Bay United
futbol
11:00Bayside United - Albany Creek Excelsior
futbol
11:00Palm Beach Sharks - Surfers Paradise Australian FutbolClub
futbol
11:00South West Queensland Thunder - Sunshine Coast
futbol
11:00Mitchelton FutbolClub - Holland Park Hawks FutbolClub
futbol
11:00Brisbane City - Gold Coast Knights
futbol
11:00Queensland Lions - Eastern Suburbs
futbol
11:00Bonnyrigg White Eagles - Saint George City
futbol
11:00Ulaanbaatar City - Ulaanbaatar
futbol
11:15Sigma Olomouc - Frýdek-Místek
futbol
11:30Adelaide Olympic - Cumberland United
futbol
11:30Břeclav - Zbrojovka
futbol
11:30Mohelnice - Medlov
futbol
11:30Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown
futbol
12:00Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Bryansk
futbol
12:00Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds
futbol
12:00Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo
futbol
12:00North Star - Brisbane Knights
futbol
12:00Southside Eagles - Western Pride
futbol
12:00Redlands United FutbolClub - Peninsula Power FutbolClub
futbol
12:00Dunbar Rovers - Sydney University
futbol
12:00Spirit - Raiders
futbol
12:00Druitt Town Rangers - Blacktown City
futbol
12:00Nopsa - JaPS
futbol
12:00Gifu - Grulla Morioka
futbol
12:00Albirex Niigata - Omiya Ardija
futbol
12:00Tokyo Verdy - Ryūkyū
futbol
12:00Toyota - Ezra
futbol
12:00Master 7 - Viengchanh
futbol
12:00Jutrzenka Giebultow - Wisla Pulawy
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
futbol
12:30Liry - KyPa
futbol
13:00Gamba Osaka - Yokohama
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Oita Trinita
futbol
13:00Vissel Kobe - Vegalta Sendai
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju
futbol
13:00Ulsan Hyundai - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Ansan Greeners - Anyang
futbol
13:00Daejeon Citizen - Gyeongnam
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Ventforet Kofu
futbol
13:00Fagiano Okayama - Mito HollyHock
futbol
13:00Júbilo Iwata - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Montedio Yamagata - Kyoto Sanga
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tochigi
futbol
13:00Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Ehime
futbol
13:00Lietava - VMFD Zalgiris Vilnius
futbol
13:00Hegelmann Litauen - Zalgiris Kaunas
futbol
13:00Lech Poznań - Elana Toruń
futbol
13:00Jagiellonia - MLKS Znicz Biala Piska
futbol
13:00Korona Kielce - Lagow
futbol
13:30Adelaide Vipers - White City FutbolClub
futbol
13:30Mindil Aces - Casuarina
futbol
14:00Degerfors - Eskilstuna
futbol
14:00Daegu - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
14:00Ivatsevichy - Baranovichi
futbol
14:00JIPPO - Jyväskylä
futbol
14:00Ahlafors - Stenungsunds
futbol
14:00Onsala - Halmia
futbol
14:00Stode - Skellefteå
futbol
14:00Naga World - Svay Rieng
futbol
14:00Visakha - Angkor Tiger
futbol
14:00Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
futbol
14:15II - Aland
futbol
14:30Assyriska - Limhamn Bunkeflo
futbol
14:30Savedalens - Tidaholm
futbol
14:30Umea Akademi - Piteå
futbol
14:30Zagłębie II Lubin - Miedz Legnica
futbol
15:00Akron Tolyatti - Shinnik Yaroslavl
futbol
15:00Spartak Moskova - Torpedo Moskova
futbol
15:00Wacker 90 Nordhausen - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00JaPS - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
15:00JBK - Kiisto
futbol
15:00Pallo-Iirot - Parainen
futbol
15:00LehPa - PAVE
futbol
15:00Tove - Inter Turku
futbol
15:00Union Plaani - Edustus
futbol
15:00Baroka - Bloemfontein Celtic
futbol
15:00Frej Taby - Örebro Syrianska
futbol
15:00Täby - Bromharitaojkarna
futbol
15:00Olympic - Vinbergs
futbol
15:00Enskede - Kvarnsvedens
futbol
15:00Gottne - Sandviks
futbol
15:00Malmö - Prespa Birlik
futbol
15:00Bromolla - Dalstorps
futbol
15:00Tord - Räppe GOIF
futbol
15:00Nosaby - Karlshamn
futbol
15:00Taftea - Friska Viljor
futbol
15:00Umeå - Morön
futbol
15:00Fløya - Kvik Halden
futbol
15:00Skeid Fotball - Eidsvold
futbol
15:00Ślęza Wrocław - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
15:00Wikielec - Wasilkow
futbol
15:00Faizkand - Kuktosh
futbol
15:30Stocksund - Hudiksvalls
futbol
15:45Rentistas - Liverpool Montevideo
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - İrtiş Omsk
futbol
16:00Orenburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:00Khimki - CSKA Moskova
futbol
16:00Energetik-BGU - Neman Grodno
futbol
16:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
futbol
16:00EPS - Honka
futbol
16:00Waterford - Cork City
futbol
16:00Trollhättan - Lunds
futbol
16:00Värnamo - Qviding
futbol
16:00Karlskrona - Eskilsminne
futbol
16:00Motala - Torns
futbol
16:00Nordvärmland - Gauthiod
futbol
16:00Florø - Alta
futbol
16:00Przodkowo - Unia Swarzędz
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Tom Tomsk
futbol
16:30Salal - Ahli Doha
futbol
17:00Hamilton Academical - Ross County
futbol
17:00Livingston - Hibernian
futbol
17:00Motherwell - Dundee United
futbol
17:00Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Veles Moskova - Krylia Sovetov
futbol
17:00Reichenau - Kufstein
futbol
17:00Gofis - Fussach
futbol
17:00Esporte Clube Juventude - Maceio
futbol
17:00Elva - Vändra Vaprus
futbol
17:00Helios Voru - Tartu JK Welco Elekter
futbol
17:00Läänemaa JK Haapsalu - Keila
futbol
17:00Rakvere JK Tarvas - Paide Linnameeskond
futbol
17:00Tabasalu JK Charma - Tallinna Kalev
futbol
17:00Viimsi MRJK - Nomme Kalju
futbol
17:00Hercules Oulu - Kemi City
futbol
17:00Oulu - Kotka
futbol
17:00Karlstad - Gefle
futbol
17:00Sylvia Norrköping - Haninge
futbol
17:00Berga - Karlslunds
futbol
17:00Tvååkers - Oskarshamns
futbol
17:00Ängelholms - Västra Frölunda
futbol
17:00Asarums - Husqvarna
futbol
17:00Fagersta Sodra - Stockholm Internazionale
futbol
17:00Fanna - Osterakers
futbol
17:00Amal - Oddevold
futbol
17:00Lidingö - Gamla Upsala
futbol
17:00Minija Kretinga - Atmosfera Mazeikiai
futbol
17:00Bryne - Egersunds
futbol
17:00Senja - Hødd
futbol
17:00Flekkerøy - Arendal
futbol
17:00Fredrikstad - Kjelsås Fotball
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Vard Haugesund
futbol
17:00Levanger - Nardo
futbol
17:00Kutno - Polonia Warszawa
futbol
17:00Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
futbol
17:30Club Brugge - R. Charleroi
futbol
17:30Viktorie Přerov - Kozlovice
futbol
17:30Jiskra Rýmařov - Havírov
futbol
17:45Montana - Arda Kardzhali
futbol
18:00Krasnodar - Fakel Voronezh
futbol
18:00Eppelheim - Muhlhausen
futbol
18:00Tauberbischofsheim - Grunsfeld
futbol
18:00ATUS Ferlach - Maria Saal
futbol
18:00Pershiy Regien - Chaika Zelva
futbol
18:00Rukh Brest - Torpedo-BelAZ
futbol
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Rudar Prijedor
futbol
18:00Zvijezda 09 - Kozara Gradiska
futbol
18:00Mladost Doboj Kakanj - Sarajevo
futbol
18:00Sportist Svoge - Lokomotiv Sofia
futbol
18:00Strumska Slava - Septemvri Sofia
futbol
18:00Yantra Gabrovo - Kariana Erden
futbol
18:00ČSK Uherský Brod - Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
18:00Odra Petrkovice - Viktoria Otrokovice
futbol
18:00Vrchovina - Vyskov
futbol
18:00Detmarovice - Nový Jičín
futbol
18:00Sollentuna - Nykopings
futbol
18:00Dinamo Riga - Saldus Leevon
futbol
18:00Ventspils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
futbol
18:00Blonianka Blonie - Ursus Warszawa
futbol
18:00Chełmianka Chełm - Wiazownica
futbol
18:00Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin
futbol
18:00Foto-Higiena - Ruch Chorzow
futbol
18:00Gornik Konin - Gryf Wejherowo
futbol
18:00Hetman Zamość - Stal Kraśnik
futbol
18:00Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
futbol
18:00Sokół Kleczew - Pomorzanin Torun
futbol
18:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Sokol Sieniawa
futbol
18:00Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
futbol
18:00Lewart AGS Lubartow - Siarka Tarnobrzeg
futbol
18:00Ostrowiec Swietokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
18:00Piast Żmigród - Goczalkowice-Zdroj
futbol
18:00Podlasie - Cracovia
futbol
18:00Polonia Nysa - Energetyk ROW Rybnik
futbol
18:00Record Bielsko-Biala - Stal Brzeg
futbol
18:00Komarno - MŠK Žilina
futbol
18:00Dubnica - Dukla Banská Bystrica
futbol
18:00Košice - Púchov
futbol
18:00Partizán Bardejov - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
18:00Cadca - MŠK Rimavská Sobota
futbol
18:00Cerro - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
18:30Tambov - Rostov
futbol
18:30Bleiburg - Jakob im Rosental
futbol
18:30Zvijezda Gradačac - Orašje
futbol
18:30Slaven Zivinice - Igman Konjic
futbol
18:30Olimpic Sarajevo - Široki Brijeg
futbol
18:30Dalkurd - Norrby
futbol
18:30Halmstads - GAIS
futbol
18:30Jönköpings Södra - Umeå
futbol
18:30Vardar - Borec
futbol
18:30Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz
futbol
18:30Podhale - GPTS Avia Świdnik
futbol
18:30Warta Gorzow - Polonia-Stal
futbol
18:30Inter Bratislava - Lokomotiva Devínska Nova
futbol
18:45Sadd - Al-Duhail
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Bodø-Glimt
futbol
19:00Chaika Peschanokopskoye - Alania Vladikavkaz
futbol
19:00Eilenburg - Lokomotive Leipzig
futbol
19:00Kuchl - Salzburger AK 1914
futbol
19:00Busaiteen Club - East Riffa Club
futbol
19:00Drina Zvornik - Ljubic Prnjavor
futbol
19:00Sutjeska Foca - Sloga Doboj
futbol
19:00Sozopol - Dobrudzha Dobrich
futbol
19:00Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Flora Tallinn
futbol
19:00Sligo Rovers - Shelbourne
futbol
19:00Ashdod - Hapoel Tel Aviv
futbol
19:00Super Nova - Grobina
futbol
19:00Carlos Stein - Cusco
futbol
19:00Kluczbork - Górnik Zabrze
futbol
19:00Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Guerdane - Espérance de Tunis
futbol
19:00Chebba - Monastir
futbol
19:00Stade Tunisien - Kairouan
futbol
19:15Pécsi - Győri
futbol
19:30Union Innsbruck - Fügen
futbol
19:50Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba
futbol
19:50Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Royal Antwerp - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
20:00Standard Liège - Cercle Brugge
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan
futbol
20:00Wals-Grünau - Pinzgau Saalfelden
futbol
20:00Dellach-Gail - 1909
futbol
20:00BATE Borisov - Gorodeya
futbol
20:00Velež Mostar - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
20:00Botev Vratsa - Ludogorets 1945
futbol
20:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Neftochimic Burgas
futbol
20:00Raja Casablanca - Safi
futbol
20:00Rīgas Futbola skola - Liepāja
futbol
20:00ViOn Zlaté Moravce - Pohronie
futbol
20:00Senica - MŠK Žilina
futbol
20:00Ružomberok - AS Trenčín
futbol
20:00Zemplín Michalovce - Spartak Trnava
futbol
20:15Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
20:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Beitar Jerusalem
futbol
20:30Al-Salt - Ramtha
futbol
20:30Danubio - River Plate Montevideo
futbol
21:00Sao Jose Porto Alegre - Sao Bento
futbol
21:00Cobh Ramblers - Galway United
futbol
21:00Willow Park - Drumcondra
futbol
21:15Universidad San Martín - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
21:30Tuzla City - Krupa na Vrbasu
futbol
21:30Longford Town - Athlone Town
futbol
22:00ChievoVerona - Spezia Calcio
futbol
22:00Barcelona - Napoli
futbol
22:00Bayern Munich - Chelsea
futbol
22:00Barcelona - Napoli (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Bayern Münih - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00do Gama - Real Nucleo Bandeirante
futbol
22:00Operario Ferroviario - Figueirense Futebol Clube
futbol
22:00Ituano Futebol Clube - Tombense
futbol
22:00Associação Olímpica de Itabaiana - Frei Paulistano
futbol
22:30Bajai - Alagoinhas
futbol
22:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
23:00Club General Díaz - Club Olimpia
futbol
23:00Brusque Futebol Clube - Ypiranga Futebol Clube
futbol
23:00Paysandu Sport Club - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
23:30Deportivo Llacuabamba - Ayacucho
futbol
23:30Defensor Sporting - Club Atlético Torque
futbol
00:00Real Irving - North Texas Legends
futbol
00:00Memphis 901 - North Carolina
futbol
01:00Orlando Rovers - Macca Ballers
futbol
01:00Avaí Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
futbol
01:00Cruzeiro Esporte Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
01:00Vitoria Salvador - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
01:00Manaus - Vila Nova
futbol
01:00Fortaleza - Clube Atlético Paranaense
futbol
01:30Richmond Kickers - Forward Madison
futbol
01:30Club Libertad - 12 de Octubre FutbolClub
futbol
01:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Internacional
futbol
02:00Charlotte Independence - Charleston Battery
futbol
02:00Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls
futbol
02:00Sport Boys Warnes - Sporting Cristal
futbol
02:00Centro Atlético Fénix - Progreso
futbol
02:00Deportivo Maldonado - Cerro Largo
futbol
02:30Birmingham Legion - Atlanta United
futbol
03:00Louisville City - Indy Eleven
futbol
03:00Oklahoma City Energy - San Antonio Texas
futbol
03:00Saint Louis - Tulsa Roughnecks
futbol
03:00Cruz Azul - Club León
futbol
03:00Sport Club do Recife - Ceará Sporting Club
futbol
03:06Monterrey - Club Santos Laguna
futbol
04:00Austin Bold - Grande Valley
futbol
04:30Paso Locomotive - Colorado Springs Switchbacks
futbol
05:00Portland Timbers - Sacramento Republic
futbol
05:00Guadalajara - Puebla
futbol
05:30Vegas Lights - San Diego Loyal
futbol
05:30Phoenix Rising - Mexico United
futbol
05:30Reno 1868 - Tacoma Defiance
futbol
06:45Lake Maquarie - Edgeworth Eagles
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori
futbol
07:30Valentine Phoenix - Adamstown Rosebud
futbol
07:30Weston Workers Bears - Charlestown City Blues
futbol
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
08:00Sydney United - North Shore Mariners
futbol
09:00Fukushima United - Kamatamare Sanuki
futbol
10:00Imabari - Fujieda MYFC
futbol
11:00Brisbane Olympic United - Brisbane Strikers
futbol
11:15Banik Ostrava - Znojmo
futbol
11:15Uničov - Velké Meziříčí
futbol
11:30Rockdale City Suns - Marconi Stallions
futbol
11:30Fastav Zlín - Slovácko
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŽP Šport Podbrezová
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - Poprad
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kagoshima United
futbol
12:00Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto
futbol
12:15Pelikan Łowicz - Broń Radom
futbol
13:00Cerezo Osaka - Tokyo
futbol
13:00Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng Taishan
futbol
13:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
13:00Incheon United - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Busan IPark
futbol
13:00Ayrfield United - Kevins Boys
futbol
13:00Cherry Orchard - Mochta's
futbol
13:00Dublin - Templeogue United
futbol
13:00Dunboyne - Tolka Rovers
futbol
13:00Firhouse Clover - Leixlip United
futbol
13:00Kilnamanagh - Tullamore Town
futbol
13:00Newtown Rangers - Glebe North FutbolClub
futbol
13:00Portmarnock - Crumlin United
futbol
13:00United - Arklow Town
futbol
13:00Wayside Celtic - Malahide United
futbol
13:00Machida Zelvia - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
futbol
14:00Ballymun - Maynooth University Town
futbol
14:00Brattvåg - Moss
futbol
14:30Sint-Truidense - Gent
futbol
15:00Guangzhou R&F - Jiangsu Sainty
futbol
15:00Karlbergs - Enköpings
futbol
15:30Häcken - Kalmar
futbol
15:30Falkenbergs - Malmö
futbol
15:30Örebro - Göteborg
futbol
15:30Örgryte - Trelleborgs
futbol
16:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
16:00Boys - Oliver Bond
futbol
16:00Radunia Stezyca - Swit Skolwin
futbol
16:30Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi
futbol
16:30Luleå - Sandvikens
futbol
17:00Zulte Waregem - Genk
futbol
17:00Rangers - Mirren
futbol
17:00RoPS - Mariehamn
futbol
17:00Vaasan Palloseura - Kajaani
futbol
17:00Linköping City - Landskrona BoIS
futbol
17:00Young Boys - Sion
futbol
17:00Asker Fotball - Notodden
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morag
futbol
17:00FC - Krasnodar
futbol
17:15Club Atlético Boston River - Montevideo Wanderers
futbol
17:30Skra Czestochowa - Stal Stalowa Wola
futbol
18:00Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Radomsko - Legia Warsaw
futbol
18:00Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
18:00ŠK Slovan II Bratislava - Skalica
futbol
18:30Kilmarnock - Celtic
futbol
18:30Djurgårdens - Hammarby
futbol
18:30Mjällby - Fotboll
futbol
18:30Östersunds - Elfsborg
futbol
18:30Inter Turku - Haka
futbol
18:30Lahti - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HJK
futbol
18:30KPV - Jaro
futbol
18:45Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
futbol
19:00Aalesunds - Viking
futbol
19:00Kristiansund - Start
futbol
19:00Mjøndalen - Haugesund
futbol
19:00Stabæk Fotball - Grenland
futbol
19:00Strømsgodset - Sandefjord Fotball
futbol
19:00Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
futbol
19:00Derry City - Shamrock Rovers
futbol
19:00Club Cienciano Cusco - Atletico Grau
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď
futbol
19:00Arsenal Tula - Akhmat
futbol
19:15Mechelen - Anderlecht
futbol
19:30Mačva Šabac - Crvena Zvezda
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Juarez
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
20:00Mladost Lučani - Inđija
futbol
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
futbol
20:00Radnički Niš - Novi Pazar
futbol
20:00Spartak Zdrepceva - Metalac Gornji Milanovac
futbol
20:00Backa Topola - Zlatibor
futbol
20:00Spartak Moskova - Soçi
futbol
20:30Chindia Targoviste - Mioveni
futbol
21:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
21:00Slavia Sofia - Cherno More Varna
futbol
21:00Club Nacional Montevideo - Peñarol
futbol
21:15Alianza Universidad - Carlos Mannucci
futbol
21:30Rosenborg - Sarpsborg 08
futbol
21:30Čukarički - FK
futbol
21:30Proleter Novi - Bačka Palanka
futbol
21:30Voždovac - Vojvodina
futbol
21:30Partizan Belgrade - Javor Ivanjica
futbol
21:45Kortrijk - Waasland-Beveren
futbol
22:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
futbol
22:00Flamengo - Clube Atlético Mineiro
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
futbol
22:00Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
22:15Kópavogur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Íþróttabandalag Akraness - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
22:15Stjarnan - Fjölnir
futbol
22:15Valur FutbolClub - Íþróttafélagið Grótta
futbol
23:00Club Sol de América - River Plate Asuncion
futbol
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Melgar
futbol
01:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Fluminense FutbolClub
futbol
01:30Club Sportivo San Lorenzo - Club Guaraní
futbol
02:00Alianza Lima - Deportivo Binacional
futbol
03:00Atlético San Luis - Atlas
futbol
12:30Brisbane Roar - Sydney
futbol
12:30Kataller Toyama - Sagamihara
futbol
13:00Shanghai Shenhua - Dalian
futbol
15:00Shenzhen - Henan Jianye
futbol
17:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Dynamo Moskova
futbol
18:30Honka - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30HIFK - Turun Palloseura
futbol
18:30Ekenäs - Gnistan
futbol
18:30Musan Salama - MYPA
futbol
18:30Akatemia - Mikkelin Palloilijat
futbol
19:00Jerv - Toppfotball
futbol
19:00Oygarden - Stjørdals-Blink
futbol
19:00Ranheim Fotball - Raufoss
futbol
19:00Sogndal Fotball - HamKam
futbol
19:00Strømmen - Grorud
futbol
19:00Tromsø - Sandnes
futbol
19:15Thun - Vaduz
futbol
20:00Oostende - Beerschot Wilrijk
futbol
20:00Oud-Heverlee Leuven - Eupen
futbol
20:00Helsingborgs - Norrköping
futbol
20:00Sirius Fotboll - Varbergs BoIS
futbol
20:00Levski Sofia - Beroe Stara Zagora
futbol
20:00Ytterhogdals - Östersund
futbol
20:30Notvikens - Bodens
futbol
21:00Kungsangens - Skiljebo
futbol
21:30Molde - Brann
futbol
21:30Sport Huancayo - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Perugia Calcio
futbol
22:00Internazionale Milano - Bayer 04 Leverkusen
futbol
22:00Manchester United - Copenhagen
futbol
22:15Breiðablik - Fylkir
futbol
12:30Melbourne City - Adelaide United
futbol
13:00Shijiazhuang Ever Bright - Tianjin Teda
futbol
15:00Chongqing Lifan - Qingdao Hainiu
futbol
18:00Rotor Volgograd - Zenit Saint Petersburg
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
futbol
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
futbol
20:00Dundee United - Hibernian
futbol
20:00Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
futbol
20:00Tsarsko Selo Sofia - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
20:00Akropolis - Sundsvall
futbol
20:00Halmstads - Östers
futbol
20:00KFUM - Lillestrøm
futbol
20:00MŠK Žilina - Nitra
futbol
21:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Basel
futbol
22:00Wolverhampton - Sevilla
futbol
01:00Club Necaxa - Mazatlan
tenis
01:15Anney Laska - Timofey BasalygoCanlı
tenis
23:29Yastremska, Day - Giorgi, Camila |N|Canlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
tenis
04:00Roman Gumenyuk - Edward Riman
tenis
06:00Evgeniy Predushchenko - Yuriy Maksimenko
tenis
08:00Edward Riman - Daniil Budov
tenis
09:00Artem Avsievich - Timofey Basalygo
tenis
10:00Anastasia Rafalskaya - Kseniya Savenkava
tenis
10:00Mallaurie Noel - Alice Tubello
tenis
10:00Manon Arcangioli - Estelle Cascino
tenis
11:00Aliona Bolsova Zadoinova - Ulrikke Eikeri
tenis
11:00Ellen Perez - Barbora Palicova
tenis
11:00Mayar Sherif - Giulia Gatto-Monticone
tenis
11:00Oceane Dodin - Lesya Tsurenko
tenis
11:00Semen Sharlay - Edward Riman
tenis
11:30Aziz Dougaz - Thomas Laurent
tenis
11:30Valentin Vacherot - Mate Valkusz
tenis
12:00Pavel Filin - Timofey Basalygo
tenis
12:00Holly Staff - Nadia Rawson
tenis
12:30Anna-Lena Friedsam - Marta Kostyuk
tenis
12:30Nikola Bartunkova - Tereza Martincova
tenis
12:30Tamara Korpatsch - Jaqueline Adina Cristian
tenis
12:30Yanina Wickmayer - Nadia Podoroska
tenis
12:30Tello/Chingotto - Lima/Navarro
tenis
12:35Justina Mikulskyte - Carole Monnet
tenis
13:00Julia Rusakovich - Marta Laska
tenis
13:00Lucas Catarina - Alen Avidzba
tenis
13:05Jiri Lehecka - Vaclav Safranek
tenis
13:30Emily Appleton - Olivia Nicholls
tenis
14:00Ilona Kremen - Elena Bairasheuskaya
tenis
14:00Indy De Vroome - Elena Gabriela Ruse
tenis
14:00Laura Ioana Paar - Linda Noskova
tenis
14:00Leonie Kung - Ludmilla Samsonova
tenis
14:00Storm Sanders - Ysaline Bonaventure
tenis
14:30Karolina Pliskova - Swiatek
tenis
14:30Maxime Chazal - Stuart Parker
tenis
14:30Katarina Zavatska - Manon Arcangioli
tenis
15:00Naomi Broady - Victoria Allen
tenis
15:30Anastasiya Komardina - Kaja Juvan
tenis
15:30Irina Maria Bara - Magdalena Frech
tenis
15:30Lara Arruabarrena Vecino - Jesika Maleckova
tenis
16:00Mikhail Dubrouski - Aleksandr Kalinin
tenis
16:00Gabriel Petit - Juan Pablo
tenis
16:00Tess Sugnaux - Nicoleta-Catalina Dascălu
tenis
16:30Abigail Amos - Abby Taylor
tenis
17:00Petra Martic - Anett Kontaveit
tenis
17:00Cocciaretto/Trevisan - Der Hoek/Schoofs
tenis
18:00Lucie Havlickova - Aliaksandra Sasnovich
tenis
18:00Daria Shauga - Sadafmoh Tolibova
tenis
18:00Eliz Maloney - Erin Richardson
tenis
20:00Mark Pashukevich - Vladislav Kebets
tenis
22:00Vladimir Filippovich - Anastasiya Abramovich
tenis
00:00Artem Avsievich - Timofey Basalygo
tenis
02:00Piotr Paliukhovich - Hursan
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
tenis
04:00Mark Pashukevich - Daria Shauga
tenis
05:00Daniil Budov - Artur Martinkevich
TV8,5 HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.